Vážné seznámení

Nedaří se vám v reálném světě nalézt partnera, s nímž byste si rozuměli a který by vyhovoval vašim nárokům? Zkuste to online. Zaregistrujte se do některé z internetových seznamek, které vám předloží mnoho profilů vhodných partnerů, a dokonce porovnají vaši vzájemnou vztahovou kompatibilitu. Který portál ale vybrat, když je jich jen na českém internetu nepřeberné množství? Od toho jsme tady my. Připravili jsme pro vás výběr toho nejlepšího, co lze ve vlnách českého internetu nalézt. Vyberte si například některou z našeho seznamu top seznamek pro vážné seznámení a začněte hledat svého vysněného partnera již dnes.

Vážný vztah a ostych ze seznamek

Většina lidí trpí předsudky a strachem, který jim brání pokusit se nalézt partnera prostřednictvím online světa. Ten je však pro seznamování ideální, protože umožňuje rychlou filtraci uživatelů v souladu se zadanými parametry. Není tak nutné trávit čas komunikací a poznáváním lidí, u kterých se později ukáže, že pro vztah s vámi nejsou vhodní. Z těchto důvodů patří seznamování přes internet k nejefektivnějším způsobům, jak nalézt ideální protějšek.

Jde hledat vážný vztah na internetu?

Nejsnazším způsobem, jak zvýšit vaše šance na nalezení dlouhodobého vztahu přes internet je registrace na některé z internetových seznamek. Ty ve většině případech nabízí i vyplnění psychologického dotazníku, na základě, něhož vám jsou schopny doporučit profily uživatelů, s nimiž byste si mohli rozumět. Potom už záleží je na vás, zda převezmete iniciativu a tyto konkrétní lidi oslovíte či jen budete vyčkávat, zda si někdo všimne vás. Na těchto typech portálů se ale jednoznačně aktivita vyplácí.

Proč byste měli zkusit seznámení online

Již dávno neplatí, že po internetu se seznamují pouze zoufalci a pochybná individua, která při běžném kontaktu budí hrůzu či odpor. V době prudkého rozmachu sociálních sítí a obecného přemístění většiny lidské komunikace do virtuálního prostředí, se hledání partnera na internetu stává vcelku běžnou záležitostí.

Kdo hledá vážné seznámení?

Vážný vztah přes internet hledají lidé různých věkových i společenských kategorií, kteří chtějí skoncovat se svojí samotou. Obvykle se jedná o ostýchavější jedince, kteří mají problém oslovit sympatického člověka v baru či na ulici. Jejich cílem je ve většině případů spokojený život v páru či snaha o založení rodiny. Abyste se vyhnuli zklamání, počítejte s tím, že ne vždy odpovídá profil uživatele skutečnosti. Mnozí o sobě rádi zveřejňují věci, které nejsou pravda. Často jste pak při setkání s nimi zklamáni, protože jste očekávali úplně jiného člověka. Berte tedy hledání partnera přes internet jako příležitost, jak potkat zajímavé lidi a rozšířit si obzory. Pokud si navíc s některým z uživatelů webových portálů sednete v životních názorech a přeskočí mezi vámi jiskra, berte to jako bonus a rozhodně to nepovažujte za samozřejmost. Stejně jako při hledání partnera naživo.

Čím začíná vážný vztah?

Jak poznat, že randění, které provozujete přerůstá do vážného vztahu? Někdy se ani nenadějete a partner vám nabízí společné bydlení. V některých případech je však postup pozvolnější a je dobré si všímat některých signálů ukazujících na to, že to s vámi protistrana myslí vážně. A kterých znamení byste si měli všímat? Partner, který s vámi počítá, plánuje společnou budoucnost. To se netýká jen výletů a obrážení společenských akcí, ale především rodiny a přátel. Plánuje s vámi nový protějšek navštívit svatbu své sestřenice? Pak asi přemýšlí o té s vámi. Zve vás na oslavu narozenin své sestry? Slavil by s vámi rád i ty vaše. Znamení, která vás utvrdí v tom, že váš vztah je již vážný, je celá řada. Snažte se je zpozorovat a správně vyhodnotit.

Odbourejte ostych, seznamky nejsou ostuda

Nejen mezi starší generací převládá názor, že hledání partnera na internetu je něco nepatřičného. Přitom k tomuto kroku v určité životní situaci přistoupí většina z nás. Proto se nebojte dát veřejně najevo, že se svojí samotou již chcete skoncovat a registrovat se na některý z online portálů zaměřených na hledání vážného vztahu. Odměnou vám může být nejen nalezení celé řady přátel, s nimiž můžete sdílet své životní hodnoty, ale také ideálního životního partnera, o něhož se budete moci opřít.

I na internetu je možné s úspěchem nalézt vážný vztah. Vyžaduje to ale trochu úsilí a snahy při hledání vhodného partnera. Nedaří-li se vám tedy v reálném životě nalézt odpovídající protějšek, vrhněte se do spárů některé z internetových seznamek pro vážné seznámení a nechte se přesvědčit, že i vy budete úspěšní. I v oblasti hledání partnera online platí, že člověk musí být aktivní a nečekat, až ho někdo oslov. Aktivně se zapojujte do konverzací se sympatickými uživateli a vyjděte svému štěstí vstříc.

4.7 / 5.0
Seznamka Academic Singles je místem, kde se uživatelé mohou seznámit se vzdělanými protějšky a s lidmi na úrovni. Tento seznamovací web je určen pro náročné uživatele, kteří hledají lásku a vážný vztah. Po vyplnění vědecky navrženého dotazníku obdrží návrh partnerů, s nimiž jsou kompatibilní. Seznamovat se mohou po aktivování Premium členství.
  • Podrobné vyhledávání i podle ročního příjmu
  • Rychlé prohlížení a hodnocení profilů
  • Chytré doporučení vhodných partnerů
Poměr můžu a žen
45 %  55 % 
Ideální pro
Svobodné
Počet uživatelů
240 000
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Academic Singles
3.0 / 5.0
Seznamka Singles50 poskytuje anonymní, spolehlivé a bezpečné seznámení lidem ve zralém věku. Zaregistrovat se mohou uživatelé starší 40 let. Na webu najdou aktivní a všestranně zaměřené protějšky, kteří hledají stálého a věrného partnera pro život. Členové seznamky získají seznam ideálních protějšků po vyplnění vědecky sestaveného dotazníku.
  • Vyhledání partnera podle vzdělání i ročního příjmu
  • Chytré doporučení vhodných partnerů pro život
  • Hodnocení profilů a vyjádření sympatií
Poměr můžu a žen
50 %  50 % 
Ideální pro
Svobodní
Počet uživatelů
256k+
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Singles 50
3.0 / 5.0
Poměr můžu a žen
49 %  51 % 
Ideální pro
Svobodní
Počet uživatelů
450k+
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej eDarling

Kde se zaručeně seznámíte?

Uživatelé nejčastěji doporučují

Academic Singles
Academic Singles

Seznamka s registrací na 15 minut, kde projdete osobnostním testem. Velmi vážná seznámení pro ty, kteří to myslí opravdu vážně. Manuální schvalování profilů filtruje spam.

Singles 50
Singles 50

Seznamka pro starší nebo hledající staršího partnera. Ideální věk od 40 let výše- Ideální pro vážná seznámení. Manuálně schvalované profily. Pouze uživatelé, kteří se opravdu chtějí seznámit.