Sex seznamky

Hledáte povyražení na jednu noc nebo se potřebujete uvolnit a zažít po dlouhé době krásný večer s člověkem, se kterým vám bude fungovat vzájemná chemie? Vyberte si z našich TOP3 nejlepších seznamek určených pro nalezení sexuálního partnera a oslovte uživatele, kteří vám přinesou to, co vám chybí. Již nemusíte prohledávat celý internet, tuto práci jsme udělali za vás. Ať již na námi doporučených portálech budete hledat partnera na krátkodobé sexuální dobrodružství nebo preferujete dlouhodobý vztah založený na sexu a vzájemné intimitě bez nutnosti se vázat, můžete si být jisti, že na námi doporučených webech najdete, co hledáte.

Co jsou to sex seznamky?

Sex je jednou ze základních lidských potřeb a není nutno si ho odpírat i v případě, že aktuálně nemáte stálého partnera. Prostřednictvím některé z široké nabídky sex seznamek se můžete seznámit s celou řadou zajímavých partnerů, kteří se nechtějí vázat nebo jsou zadaní, ale intimita jim v partnerství příliš neklape. Splňte si své tajné představy a nalezněte prostřednictvím sex seznamky protějšek na jednu vzrušující noc nebo dlouhodobý vztah založený čistě na sexu bez zásahu do vašeho soukromí. Sex seznamky jsou speciální variantou online portálů určených pro hledání partnera čistě za účelem sexu. Uživatelé takto zaměřených portálů obvykle netouží na internetu najít klasický vztah. Důvodů je několik. Někdo se nechce vázat a vyhovuje mu nezávislost kamarádství s benefity. Jiný má dlouhodobý vztah, ale partnerská intimita zaostává. A někdo je prostě jen zklamaný z bolestně ukončeného vztahu a nějaký čas se nechce vázat, ale ani vzdát kvalitního sexu. Sex seznamky všem těmto kategoriím lidí zprostředkují partnery, kteří vyhovují jejich preferencím a s nimiž si budou vzájemně kompatibilní. Některé z těchto portálů nabízí možnost rychlého nalezení partnera na aktuální večer. V mnoha případech je tento druh seznámení úspěšný a vytvoří nový pár, který si začne dlouhodobě užívat společně strávených intimních chvilek bez vzájemného narušení soukromí.

Pravidla sex seznamek

I přesto, že se doporučuje pro větší úspěch při nalezení partnera o sobě na online seznamce prozradit co možná nejvíce detailů, v případě sex seznamek je dobré zůstat obezřetný. Je zde totiž větší riziko, že narazíte na nepoctivce a různé vtipálky, ale i nebezpečné jedince. Rozhodně platí, že zajímavá profilová fotka k vám přitáhne větší počet uživatelů. Do jaké míry ale budou odpovídat vašim preferencím, závisí jen na vás. Budete-li vkládat fotografie, které jsou na hranici či za hranicí porna, nemůžete očekávat kontakt od diskrétního sexuálního partnera. A naopak, pokud si na svůj profil vložíte vlastní snímek s cudným úsměvem, pravděpodobně vás bujný sexy hřebec také nekontaktuje.

V každém případě je dobré se při pohybu na online sex seznamkách řídit vlastní intuicí. Začnete-li komunikovat s někým, jehož styl se vám od počátku nelíbí a není v souladu s vašimi záměry, bez vysvětlování kontakt ukončete. Jde o vaši bezpečnost. Podobná obezřetnost se vyplácí i v případě první schůzky. Než si s někým domluvíte vzrušující večer v soukromí, pozvěte ho nejprve do baru nebo restaurace a stravte s ním nějaký čas mezi lidmi, kde jste alespoň v relativním bezpečí a máte čas si rozmyslet, zda s dotyčným chcete jít do soukromí.

Koho najdete na sex seznamkách

Uživatelé sex seznamek jsou z převážné většiny muži. Žen bývá obvykle poskrovnu, o to větší šance na nalezení vhodného protějšku mají. Bohužel tento způsob seznamování sebou přináší i jistou míru nebezpečí. Není výjimkou, že se za sympatickým profilem elegantního muže či ženy na úrovni ve skutečnosti skrývá hrubián, před kterým by každý v offline světě raději utekl.

Ve většině případech se však i na sex seznamce setkáte s reálnými lidmi, kteří právě nemají sexuálního partnera a nechtějí se vázat, ale rádi by si užili chvilky příjemného sexu. Důvodů pro tyto situace může být hned několik. Někdo je zklamaný z právě rozpadlého dlouhodobého vztahu a nechce hned spadnout do dalšího. Jiný je příliš zaneprázdněný a nechce se na partnera vázat. A někdo například žije v dlouhodobém vztahu, který nechce ničit, z něhož ale po letech vyprchala veškerá vášeň.

Všechny případy spojuje jediná touha a tou je kvalitní a ničím nerušený sex s partnerem, který je přitažlivý, příjemný a kromě občasných chvilek vzrušení nemá žádné požadavky.

4.4 / 5.0
Uživatelská základna C-Date pozitivně překvapuje počtem svých členů. Celkem je na tomto seznamovacím webu zaregistrováno více než půl milionů lidí ze všech možných států. Vzhledem k rozmanité uživatelské základně mají lidé na C-Date vysokou šanci, že se seznámí a vnesou vzrušení do svých životů.
 • Registrace trvá jen pár minut.
 • Uvidíte, koho jste zaujali svým profilem a fotkami.
 • Provoz webu nezpomalují žádné reklamy.
Poměr můžu a žen
52 %  48 % 
Ideální pro
Svobodní Zadaní
Počet uživatelů
25k
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej cDate
4.3 / 5.0
Členská základna čítá více než 25 000 lidí, a to již stojí za zvážení, jestli se také zaregistrovat. Na tomto portálu jsou rovnoměrně zastoupena obě pohlaví. Bez placeného členství se mohou uživatelé pohybovat na stránkách s jistým omezením.
 • Získáte seznam doporučených uživatelů.
 • Zobrazíte si všechny informace v profilech.
 • Zjistíte, kdo navštívil váš profil.
Poměr můžu a žen
46 %  54 % 
Ideální pro
Svobodní
Počet uživatelů
25k+
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Be2
4.5 / 5.0
Seznamka divokerande.cz si dala za úkol spárovat lidi, kteří hledají nezávazný vztah, sexuální poměr, flirt či dobrodružství. Registrovat se na ni mohou zadaní i svobodní lidé a najít partnera pro splnění erotických fantazií. Muži budou spokojeni s množstvím ženských profilů a ženy se sexuálními nabídkami od mužů. Díky seznamce zažijí lidé sexuální dobrodružství.
 • Neomezené chatování
 • Funkce „Chtějí mě“
 • Výměna osobních kontaktů
Poměr můžu a žen
51 %  49 % 
Ideální pro
Svobodní Zadaní
Počet uživatelů
549k
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Divoké rande
4.3 / 5.0
Seznamka Flirtkontakt.cz zpřístupnila uživatelům bez VIP členství zdarma většinu funkcí. Díky tomu mohou neomezeně oslovovat ostatní uživatele, číst si jejich vzkazy či je požádat o přátelství. Největší skupina uživatelů hledá jednorázový sexuální úlet.
 • Přijímání a čtení zpráv a odpovědi na zprávy.
 • Zobrazení návštěvníků vašeho profilu.
 • Spousta výhod zdarma pro všechny uživatele.
Poměr můžu a žen
52 %  48 % 
Ideální pro
Počet uživatelů
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Flirtkontakt.cz
4.9 / 5.0
Webové stránky eDarling jsou kvalitní online seznamkou, jejíž služby využijí hlavně ti, kteří touží po partnerovi a dlouhodobém vztahu. Uživatelská základna má vyvážený poměr mužů a žen a obě pohlaví mají stejné šance na seznámí. Během registrace vyplní zájemci o vztah osobnostní dotazník a obdrží seznam doporučených partnerů.
 • Neomezeně komunikujete se členy eDarling.
 • Prohlédnete si, kdo zavítal na váš profil.
 • Zjistíte, kdo ze členů je aktuálně online.
Poměr můžu a žen
49 %  51 % 
Ideální pro
Svobodní
Počet uživatelů
450k+
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej eDarling

Kde se zaručeně seznámíte?

Uživatelé nejčastěji doporučují

cDate
cDate

Registrace a základní členství je na portálu C-Date zdarma. Součástí registrace je vstupní dotazník. Seznamka vám po jeho vyplnění navrhne vhodné partnery. Na C-Date naleznete vyvážený poměr mužů a žen.

Be2
Be2

Registrace na seznamku be2 vás k ničemu nezavazuje a nic za ni neplatíte. Uživatelská základna se skládá z lidí všech věkových kategorií, kteří mají různá povolání a zájmy.

Divoké rande
Divoké rande

Ideální seznamka pro ty, kteří hledají flirt, milenecký poměr nebo nezávazný sex. Mnoho ověřených ženských profilů. Seznamka aktivně filtruje vulgární a urážlivé uživatele. Hovořit můžete o čemkoli, ale nevyžádané dickpic jsou tabu.

Flirtkontakt.cz
Flirtkontakt.cz

Portál Flirtkontakt.cz se orientuje na uživatele milující sex. Někdo se rozešel či rozvedl a na nový vztah zatím není připraven, potěchu těla si však odepřít nechce.

eDarling
eDarling

Nejčastěji se na eDarling registrují uživatelé ve věku 35 až 50 let. Na server se přihlašují zejména kvůli tomu, aby nalezli životního partnera.