Be2

Poměr můžu a žen  % 46  % 54
Ideální pro Svobodní
Počet uživatelů a věk 25k+ / 25
Patrik Hledá přátele
Patrik hledá přátele
Martina Hledá zatím kamaráda
Martina hledá zatím kamaráda

Rychlé shrnutí

Seznamka be2 má sice dražší VIP členství, na druhou stranu patří mezi kvalitní weby, kde se seznámí uživatelé jakéhokoliv věku. Členská základna čítá více než 25 000 lidí, a to již stojí za zvážení, jestli se také zaregistrovat. Na tomto portálu jsou rovnoměrně zastoupena obě pohlaví. Muži a ženy tak mají stejné šance na nalezení nového partnera. Registrace je o něco delší, protože zájemci o seznámení vyplňují psychologický dotazník. Důležité je odpovídat na otázky pravdivě. Seznamka dotazník vyhodnotí a doporučí novému členovi vhodné partnery. Bez členství se mohou uživatelé pohybovat na stránkách s jistým omezením. Oslovit mohou pouze doporučené protějšky a zaslat jim mohou jen jednu zprávu. Dále nemají bez VIP účtu přístup k fotografiím členů.

Poplatek za aktivaci prémiového členství je poměrně vysoký, ale bez něj nemohou uživatelé využívat všechny funkce a neseznámí se. Přesto se VIP účet vyplatí. Důkazem jsou řady šťastných párů, které spolu plánují svatbu a založení rodiny. Vyšší cena za členství zároveň působí jako vstupní filtr, který odrazuje finančně nezajištěné jedince a vtipálky. Na serveru be2 se neobjevují falešné účty a seznamování bude na patřičné společenské úrovni.

 • Registrace na seznamku be2 vás k ničemu nezavazuje a nic za ni neplatíte.
 • S neplaceným členstvím nemáte přístup k fotografiím uživatelů.
 • Seznámit se můžete s oběma pohlavími.
 • Bez VIP členství můžete oslovit jednou zprávou navrhované protějšky.
 • Po zaplacení prémiového účtu si zobrazíte fotografie a můžete neomezeně komunikovat s ostatními členy.
 • Jako VIP člen uvidíte, kdo je online. Zároveň si můžete přidávat sympatické lidi mezi oblíbené a hodnotit jejich fotografie.
 • Uživatelská základna se skládá z lidí všech věkových kategorií, kteří mají různá povolání a zájmy.
Nech si doporučit nejvhodnější seznamku

Naše recenze

Typ seznamování
Cena členství od156 Kč
Automatické prodloužení členstvíAno
Výhody premium členství
 • Kdo je právě onlineRychlé procházení profilůPřijímání a odesílání zprávZřetelně viditelné fotografie
Vědecká metoda seznamováníAno
Manuální schvalování profilůNe
Veřejné profilyNe
Počet uživatelů25k+
Ideal forSvobodní
Mobilní aplikaceAno
Zákaznická podporaOnline

Seznamovací server be2 sdružuje uživatele ze všech koutů Česka, kteří shánějí partnera na dlouhodobý vážný či kamarádský vztah. Flirt a sex je na této seznamce jen okrajově. Portál poskytuje prostor k seznámení všem věkovým kategoriím a heterosexuálním i homosexuálním lidem. Po aktivaci veškerých funkcí musejí členové využít prémiové členství, které stojí poměrně dost peněz. Na druhou stranu získají uživatelé jistotu, že se na web registrují spíše dobře situované osoby. Během registrace se vyplňuje psychologický test. Po jeho vyhodnocení be2 doporučí uživatelům vhodné partnery. Oslovit je mohou jednou zprávou a pro další komunikaci si musejí zaplatit VIP účet. Prémiové členství je poměrně drahé, ale investice je to smysluplná. Po uplynutí doby je členství automaticky prodlužováno a uživateli je strhnuta platba z účtu. Vypovědět ho lze nejpozději 14 dní před datem vypršení VIP účtu. Výpověď se zasílá na adresu společnosti poštou nebo faxem a v poslední době mohou členové použít i deaktivační odkaz na stránkách be2.

Be2 screenshot

Graficky působí server be2 svěže a motivuje k registraci především mladší ročníky kombinací zelené a červené barvy. Po přihlášení mohou členové hodnotit fotografie, filtrovat uživatele podle různých kritérií, přidávat si sympatické protějšky k oblíbeným a neomezeně komunikovat. Seznamku be2 můžeme každému s čistým svědomím doporučit.

Uživatelská základna

Na webu be2 se seznamují lidé každého věku, orientace a pohlaví. V osobním dotazníku na sebe prozradí řadu informací, které jsou důležité pro navržení vhodných kontaktů. S těmito osobami mají vysokou pravděpodobnost, že si padnou do oka. I běžné funkce jsou zpoplatněny poměrně vysokými částkami. Z toho důvodu lze předpokládat, že se na webu vyskytují převážně finančně zabezpečení lidé s dobrým společenským postavením. Pro takové lidi není problém zaplatit necelých 5 000 Kč ročně za VIP účet. Uživatelská základna je z hlediska pohlaví poměrně vyrovnaná, a to je dobrá zpráva pro muže, kteří převládají na většině neplacených serverů. Muži a ženy tak mají stejné šance. Na be2 převažují uživatelé, jejichž přáním je najít partnera pro život. Naopak flirt a sex příliš nepreferují.

Počet uživatelů25k+
Věkové skupiny+
Partnerský vztahSvobodní
Typ seznamování

Registrační proces

 • Proces registrace je jednoduchý, ale neobejdete se bez platného e-mailu.
 • Po vstupu na stránky be2 jste požádáni o vyplnění psychologického dotazníku. Po jeho vyhodnocení vám seznamka nabídne ideální protějšky.
 • Počítejte s tím, že během registrace budete muset uvést některé osobní informace.
 • Čím více toho o sobě prozradíte, tím stoupají šance, že potkáte zajímavého partnera.
 • Po dokončení registrace nemáte k dispozici všechny funkce.
 • S ostatními členy můžete konverzovat po předplacení prémiového účtu.

Během registrace, před potvrzením e-mailové adresy, seznamka be2 vyžaduje některé osobní informace. Nováčků se zeptá, jakého si přejí partnera, co by o nich řekli jejich přátelé, jaký mají vzhled a kde bydlí. Uvést musejí dokonce i povolání a výši platu. Web deklaruje, že se ostatní uživatelé výši platu nedozví. Součástí registračního procesu je psychologický dotazník, na jehož základě server navrhne uživatelům vhodné partnery. Registrace je dokončena po kliknutí na aktivační odkaz v e-mailu. Registrace je od počátku až do konce zdarma. To se ale nedá říct o běžných funkcích. Většina z nich je zpřístupněna po zaplacení prémiového členství. U přijatých zpráv si uživatelé mohou zobrazit hlavičku zprávy a jméno uživatele, který jim píše. Obsah zprávy si mohou přečíst po aktivaci VIP účtu. Vybrat si mohou cenově zvýhodněnou variantu na 1 měsíc nebo si rovnou zaplatit členství na 6 či 12 měsíců.

Navázání kontaktu

 • Po dokončení psychologického dotazníku si můžete prohlédnout doporučené partnery.
 • Ihned po registraci vás be2 vyzve, abyste vložili profilovou fotografii. Zároveň upozorňuje, že členům bez fotek odepíšou pouze 3 % uživatelů.
 • Navrhované partnery můžete zkontaktovat jednou zprávou. S VIP členstvím pak konverzujete neomezeně.
 • Oslovit můžete libovolný počet uživatelů a můžete vstupovat na jejich profily.
 • Web disponuje vědeckou metodou pro porovnání kompatibility s doporučenými protějšky.

I pro uživatele serveru be2 platí, že pro seznámení je potřeba něco udělat a být aktivní. Při registraci je web upozorní, že by měli nahrát na profil fotografii. Neúplně a nepravdivě vyplněná osobní stránka jim uškodí a nenajdou vysněného partnera. Oslovit protějšky mohou i jedním neotřelým způsobem. Seznamka nabízí jistou službu: zviditelní profil uživatelů a vybraným partnerům pošle v jejich zastoupení informační zprávy o jejich aktivitách. Po registraci mohou nováčci nahrát profilovou fotku, ale tento krok není povinný. Fotografie by měla být aktuální a neměla by být nijak upravována. Koneckonců nikdo nechce, aby byl na schůzce protějšek zklamaný. I bez VIP členství mohou oslovit jednou zprávou doporučené partnery. V případě, že je zaujmou, mohou jim protějšci zpřístupnit své fotografie. Navázat nové kontakty je tak možné i bez Premium účtu. Většina funkcí je ale aktivována až po úhradě členství. Na profily VIP uživatelů mohou vstupovat jen platící členové. Vyšší poplatek za členství má jednu nespornou výhodu: eliminuje výskyt vtipálků a falešných profilů.

Mobilní aplikace

 • Mobilní aplikace pro operační systémy chytrých telefonů neexistuje.
 • Počítačová verze se pohodlně a snadno používá i na malých zařízeních.
 • Seznamka neobsahuje rušivé grafické prvky ani reklamy. Seznamovat se můžete z jakéhokoliv komunikačního zařízení s připojením k internetu.
 • Partnera si vyhledáte i na mobilních telefonech a tabletech. Užijete si u toho spoustu zábavy!

Mobilní aplikace neexistuje ani pro operační systém Android, ani pro operační systém iOS. Desktopové rozhraní je navrženo s citem a aplikace uživatelům nechybí. I na menších displejích lze seznamku be2 pohodlně používat a ovládat všechny funkce. Po grafické stránce je web navržen jednoduše a nedochází k narušení jeho chodu. Uživatelům na be2 nic neschází a mobilní aplikaci nepostrádají.

Design a použitelnost

 • Stránky be2 hrají veselými barvami a působí svěžím a nadčasovým dojmem.
 • Výběrem barev cílí seznamka spíše na mladší ročníky. Uživatelé hodnotí design kladně.
 • Z uživatelských profilů se dozvíte spoustu informací. Ty jsou seřazeny přehledně a snadno se v nich orientujete.
 • Ani ve verzi zdarma vás při seznamování neruší žádná reklamní sdělení.
 • I bez VIP členství můžete poslat doporučeným uživatelům jednu zprávu.
 • Odpovědi od navrhovaných členů si můžete přečíst až po aktivaci prémiového účtu.
 • Bez Premium členství uvidíte pouze rozmazané fotografie.
 • Neomezeně můžete komunikovat a prohlížet si fotografie po vstupu do VIP sekce.
 • Platba za VIP účet je v porovnání s podobnými seznamkami vyšší.
 • Web vám po registraci doporučí protějšky, kteří by se vám mohli líbit a s kterými byste mohli mít společné záliby a životní cíle.
 • Jako registrovaný uživatel si můžete zahrát hru „Je to láska na první lajk?“. V rámci této hry hodnotíte náhodně generované fotografie ostatních členů.
 • Na seznamce se takřka nevyskytují falešné uživatelské účty. Je to dáno vyššími poplatky za prémiové členství.

Seznamovací web be2 vděčí za svou popularitu promyšlenému grafickému návrhu a nadčasovému designu. Stránkám dominuje kombinace odstínů červené a zelené zasazena na bílém pozadí. V lidech tyto barvy vyvolávají chuť se seznamovat a aktivně komunikovat. Grafika cílí spíše na mladší ročníky. Vítány jsou ale všechny věkové kategorie, které neodradí vyšší ceny za Premium členství. S VIP účtem dochází ke zpřístupnění všech funkcí, mezi které patří neomezená komunikace s ostatními členy, procházení fotografií v plném rozlišení i zobrazení aktivit uživatelů. Cena za členství je v porovnání s podobnými seznamkami poměrně vysoká. Na druhou stranu je vyšší poplatek přínosný v tom, že se na web neregistrují vtipálci a neseriózní zájemci o seznámení.

Možnosti členství

Výhody zdarma

 • Na portál se registrujete bez zbytečných formalit. Výsledkem je vlastní osobní stránka.
 • Můžete vyplnit psychologický test a nechat si be2 doporučit ideální protějšky.
 • V uživatelském prostředí vás nebudou obtěžovat žádné reklamy.
 • Pokud si s někým budete sympatičtí, prémiový člen vám může zpřístupnit své fotografie.
 • Můžete podstoupit osobnostní test a zjistit o sobě nové informace.
 • Zjistíte, kdo je momentálně na portálu přihlášen.
 • U navržených partnerů si můžete prohlédnout jejich profily, ale s rozmazanou fotkou.
 • Každému doporučenému protějšku můžete zaslat maximálně jednu zprávu.

Placené výhody

 • Ukážou se vám nerozmazané fotografie uživatelů be2.
 • Se všemi členy můžete neomezeně konverzovat v jakoukoliv hodinu.
 • Atraktivní protějšky si můžete přidávat mezi oblíbené.
 • Uživatelé bez prémiového členství neuvidí vaše fotografie. Tím je ochráněno vaše soukromí.
 • Uvidíte, kdo navštívil a prohlížel si váš profil.
 • Máte přístup ke všem údajům na profilech ostatních členů.
 • Můžete se zúčastnit hry „Je to láska na první lajk?“ a ohodnotit náhodně generované fotografie uživatelů, kteří splňují vaše kritéria.
Doba členstvíPlatba za měsícCelkem
VIP 1 měsíc 149 Kč 149 Kč
VIP 6 měsíců 92 Kč 549 Kč
VIP 12 měsíců 33 Kč 399 Kč

Na webové seznamce be2 je registrace bezplatná. Pro přístup k běžným funkcím, jako je prohlížení fotek a konverzace se sympatickými členy, je potřeba mít aktivován VIP účet. V porovnání s podobnými servery je Premium členství spíše dražší, ale to zájemce o vztah neodradí. Výhodu spatřujeme v tom, že si uživatelé mohou za cenově zvýhodněných podmínek vyzkoušet členství na jeden měsíc. Po uplynutí této doby se mohou rozhodnout, jestli si členství prodlouží. Kdo to ale myslí s hledáním partnera vážně, ten si VIP účet aktivuje alespoň na jedno období.

Funkce

Funkce zdarma

 • Po registraci si spravujete svůj profil.
 • Na svou osobní stránku přidáváte své fotografie.
 • Můžete si procházet profily ostatních členů.
 • Uživatelé vám mohou zpřístupnit své fotografie, pokud si padnete do oka.
 • Získáte seznam doporučených uživatelů, které vám seznamka nabídne po vyhodnocení osobnostního testu.
 • Nebudou vás omezovat žádné reklamy.
 • Uvidíte, kdo je momentálně online.
 • Na základě vědecké metody zjistíte, kdo se k vám hodí.
 • Svůj profil můžete podle svého uvážení upravovat a rozšiřovat.

Placené funkce

 • Můžete si prohlížet fotografie ostatních členů.
 • Zobrazíte si všechny informace v profilech.
 • Pohledné a sympatické uživatele si můžete přidávat do oblíbených.
 • Se členy be2 můžete neomezeně konverzovat o jakýchkoliv tématech.
 • Můžete pročítat zprávy a odpovídat na ně.
 • S VIP členy můžete navázat komunikaci a vytvořit s nimi nová spojení ve virtuálním prostředí.
 • Zjistíte, kdo navštívil váš profil.
 • Seznamka chrání vaše soukromí – vaše fotografie neukáže neplatícím členům.
 • Své fotky můžete zpřístupnit i vybraným neplatícím uživatelům.
 • Můžete využívat vyhledávání a filtrování profilů.
 • Členství je po skončení období automaticky prodlouženo.

Portál be2 má jednu silnou stránku: spojuje nezadané ženy a muže všech věkových kategorií, kteří preferují vážný poměr nebo přátelský vztah. Flirt a sex tu mnoho uživatelů nehledá. Plusem je rovnoměrné zastoupení obou pohlaví, která mají vyrovnané šance na seznámení. Na seznamku je možné se zaregistrovat bezplatně, případně si uživatelé mohou zaplatit VIP účet. Kdo to myslí se seznamováním vážně, měl by si členství aktivovat.

Bez Premium účtu nefunguje řada běžných funkcí. Členové například nemohou konverzovat s ostatními a prohlížet si jejich fotky. Avšak toto zaručuje soukromí VIP uživatelů, kteří mohou ukázat své fotky jen vybraným neplatícím členům. Na webu se tak takřka nevyskytují podvodné profily. Portál disponuje i nevšedními funkcemi. Se souhlasem uživatelů rozesílá zprávy potenciálním partnerům, které obsahují novinky a aktivity konkrétních členů. Tato funkce významným způsobem zvyšuje šance na úspěch.

3.0 / 5.0
Autorka Nejseznamky
Autorka
Lucie Fisher
Be2 logo Vyzkoušet

Recenzi seznamovacího webu be2 uzavíráme tím, že se jedná o jeden z nejlepších webů zaměřených na seznamování. Tomu odpovídá i poplatek za prémiové členství, které je nezbytné pro využití běžných funkcí. Povinné poplatky za VIP účet slouží jako pomyslný filtr. Zamezuje vstupu nežádoucích osob, vtipálků a robotů.

Klienti portálu be2 touží především po klidném a harmonickém vztahu nebo celoživotním přátelství. Naopak jen minimální procento členů preferuje flirt a sex. Základna uživatelů je poměrně rozsáhlá. Na seznamce je registrováno více než 25 000 členů všech věkových kategorií, sexuálních orientací a povolání. Uživatelé oceňují vyrovnaný poměr mužů a žen, což zaručuje rovné šance na seznámení. Díky tomu se na be2 seznámilo již mnoho párů.

Server be2 má jednu bonusovou funkci: vytvoří každému novému uživateli psychologický profil. Po vyhodnocení vstupního dotazníku získají nováčci seznam doporučených partnerů, které mohou ihned oslovit. Zároveň seznamka nabízí, že osloví zajímavé protějšky jménem uživatelů. Tyto zprávy jsou většinou informačního charakteru. Obsahují sdělení o aktivitách a změnách na profilu. S touto funkcí uživatelé poznají značné množství nových osob a navážou s nimi komunikaci bez vlastního přičinění. Web be2 je v oblasti seznamování jedničkou a vyplatí se ho vyzkoušet.

Poměr můžu a žen
46 %  54 % 
Ideální pro
Svobodní
Počet uživatelů
25k+
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Be2