Flirt seznamky

Příjemný flirt dokáže zpestřit život a přivést ho do nových kolejí. Jeho výsledkem může být známost na jednu noc, ale i oboustranně naplněný dlouhodobý vztah založený na vzájemném porozumění. Nebojte se flirtovat s lidmi, kteří by mohli být vašimi potenciálními partnery a vychutnejte si jejich zájem, ale i narůstající vzájemnou vášeň. Nedaří se vám najít vhodné protějšky pro flirt v reálném životě? Pak je tu pro vás virtuální prostředí, které umožní prakticky každému užít si výhod tohoto nezávazného navazování kontaktu se sympatickými lidmi. Abyste si nemuseli přidělávat starosti s hledáním vhodných flirt seznamek, vybrali jsme pro vás ty nejlepší, do nichž se můžete rovnou zaregistrovat. Podívejte se na náš žebříček Top 3 flirt seznamek a vyberte si tu vaši.

K čemu slouží flirt seznamky?

Chcete se bavit, užívat si a poznávat nové lidi? A kdyby se mezi nimi objevil i možný potenciální partner, vůbec byste se nezlobili? Přesně pro vás je určena speciální kategorie seznamovacích portálů zaměřených na flirt. Můžete na nich potkat zajímavé potenciální protějšky, které si více či méně odvážným flirtem jednoduše otestujete předem. Tento typ portálů je určen k rychlému a nezávaznému navázání kontaktu s maximálním počtem sympatických partnerů. Vzájemnou náklonnost si lze dát bez zábran najevo například tím, že oceníte profil a osobní fotografie toho druhého. Později je možné přejít k odvážnějšímu typu konverzace a zjistit o protějšku vše, co bude ochoten vám sdělit. Flirt seznamky jsou určeny přesně pro tento typ nezávazného kontaktu v online prostředí.

Koho najdete na flirt seznamkách?

Na tomto typu serverů můžete potkat jak muže, tak ženy všech věkových kategorií. Většina uživatelů portálů zaměřených na flirt se rekrutuje z řad svobodomyslných jedinců, kteří se nechtějí nechávat konvencemi, což je zárukou dobré zábavy v průběhu flirtování. Hlavním rysem flirt seznamek je jejich svoboda a nezávaznost, s níž většina uživatelů ke kontaktům s ostatními přistupuje. Cílem není trvalý vztah ale nezávazné poklábosení a polichocení ostatním uživatelům, kteří na oplátku to samé věnují vám. Chcete-li se tedy bavit a zvednout si přitom sebevědomí, registrujte se na některý z těchto portálů a začněte flirtovat ještě dnes.

Co hledají ženy na flirt seznamkách

Dámy chtějí poznat především sebevědomé vášnivé protějšky, s nimiž je radost trávit čas i jen virtuálním hovorem. Pánové, kteří na sebe hned při prvním kontaktu neprozradí vše, ale nechají na ženě, aby postupně objevovala vše, co je zajímá, mají v porovnání s ostatními lehce navrch. Dámy jsou zkrátka zvědavé, aa to je přesně ten důvod, který je k flirtování s neznámými muži na druhé straně ethernetového kabelu vede.

Co hledají muži na flirt seznamkách

Muži potřebují čas od času polechtat ego. A to nejenom na online portálech. Jestliže na flirt seznamce narazí na ženu, která je si této potřeby silnějšího pohlaví vědoma a dokáže s ní náležitě pracovat, velice rádi jí to pánové stejným způsobem oplatí a nikdy nevíte, v co se nakonec takový nezávazný flirt může vyvinout.

Rozdíl flirt seznamky a erotické seznamky

Erotické seznamky jsou na rozdíl od těch zaměřených spíše na flirt určeny především pro nalezení mileneckého vztahu. Ať již dlouhodobého či na jednu noc. Uživatelům těchto portálů jde především o nalezení vhodného sexuálního partnera, který by byl schopen a ochoten plnit jejich erotické touhy. Naproti tomu na flirt seznamce potkáte především lidi, kteří se chtějí bavit a potkat přitom co největší počet příjemných lidí, s nimiž budou moci navázat kontakt. Ten pak může přerůst nejen v milenecký vztah, ale i v dlouhodobou lásku.

4.7 / 5.0
Seznamka Academic Singles je místem, kde se uživatelé mohou seznámit se vzdělanými protějšky a s lidmi na úrovni. Tento seznamovací web je určen pro náročné uživatele, kteří hledají lásku a vážný vztah. Po vyplnění vědecky navrženého dotazníku obdrží návrh partnerů, s nimiž jsou kompatibilní. Seznamovat se mohou po aktivování Premium členství.
  • Podrobné vyhledávání i podle ročního příjmu
  • Rychlé prohlížení a hodnocení profilů
  • Chytré doporučení vhodných partnerů
Poměr můžu a žen
45 %  55 % 
Ideální pro
Svobodné
Počet uživatelů
240 000
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Academic Singles
3.0 / 5.0
Seznamka freerande.cz disponuje širokou uživatelskou základnou s online reálnými uživateli. Každým dnem se registruje tisíc dalších. Registrují se i zadaní lidé, kteří jsou nespokojeni se stávajícím vztahem. Členové se zde seznamují za účelem navázání mileneckého a sexuálního poměru. Muži mají jistotu, že jsou ženy reálné. Každý ženský profil je manuálně ověřován.
  • Neomezená konverzace
  • Oslovení až 30 nových uživatelů denně
  • Předávání osobních kontaktů
Poměr můžu a žen
45 %  55 % 
Ideální pro
Svobodní Zadaní
Počet uživatelů
800k+
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Freerande
3.0 / 5.0
Seznamka divokerande.cz si dala za úkol spárovat lidi, kteří hledají nezávazný vztah, sexuální poměr, flirt či dobrodružství. Registrovat se na ni mohou zadaní i svobodní lidé a najít partnera pro splnění erotických fantazií. Muži budou spokojeni s množstvím ženských profilů a ženy se sexuálními nabídkami od mužů. Díky seznamce zažijí lidé sexuální dobrodružství.
  • Neomezené chatování
  • Funkce „Chtějí mě“
  • Výměna osobních kontaktů
Poměr můžu a žen
51 %  49 % 
Ideální pro
Svobodní Zadaní
Počet uživatelů
549k
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Divoké rande
3.0 / 5.0
Poměr můžu a žen
50 %  50 % 
Ideální pro
Svobodní zadaní
Počet uživatelů
36kk+
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej New Honey
3.0 / 5.0
Poměr můžu a žen
46 %  54 % 
Ideální pro
Svobodní
Počet uživatelů
25k+
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Be2
3.0 / 5.0
Poměr můžu a žen
52 %  48 % 
Ideální pro
Svobodní Zadaní
Počet uživatelů
25k
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej cDate
3.0 / 5.0
Poměr můžu a žen
47 %  53 % 
Ideální pro
Svobodní
Počet uživatelů
254k+
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Victoria Milan

Kde se zaručeně seznámíte?

Uživatelé nejčastěji doporučují

Academic Singles
Academic Singles

Seznamka s registrací na 15 minut, kde projdete osobnostním testem. Velmi vážná seznámení pro ty, kteří to myslí opravdu vážně. Manuální schvalování profilů filtruje spam.

Freerande
Freerande

Seznamka freerande.cz disponuje širokou uživatelskou základnou s online reálnými uživateli. Každým dnem se registruje tisíc dalších. Registrují se i zadaní lidé...

Divoké rande
Divoké rande

Ideální seznamka pro ty, kteří hledají flirt, milenecký poměr nebo nezávazný sex. Mnoho ověřených ženských profilů. Seznamka aktivně filtruje vulgární a urážlivé uživatele. Hovořit můžete o čemkoli, ale nevyžádané dickpic jsou tabu.