Flirt seznamky

Příjemný flirt dokáže zpestřit život a přivést ho do nových kolejí. Jeho výsledkem může být známost na jednu noc, ale i oboustranně naplněný dlouhodobý vztah založený na vzájemném porozumění. Nebojte se flirtovat s lidmi, kteří by mohli být vašimi potenciálními partnery a vychutnejte si jejich zájem, ale i narůstající vzájemnou vášeň. Nedaří se vám najít vhodné protějšky pro flirt v reálném životě? Pak je tu pro vás virtuální prostředí, které umožní prakticky každému užít si výhod tohoto nezávazného navazování kontaktu se sympatickými lidmi. Abyste si nemuseli přidělávat starosti s hledáním vhodných flirt seznamek, vybrali jsme pro vás ty nejlepší, do nichž se můžete rovnou zaregistrovat. Podívejte se na náš žebříček Top 3 flirt seznamek a vyberte si tu vaši.

K čemu slouží flirt seznamky?

Chcete se bavit, užívat si a poznávat nové lidi? A kdyby se mezi nimi objevil i možný potenciální partner, vůbec byste se nezlobili? Přesně pro vás je určena speciální kategorie seznamovacích portálů zaměřených na flirt. Můžete na nich potkat zajímavé potenciální protějšky, které si více či méně odvážným flirtem jednoduše otestujete předem. Tento typ portálů je určen k rychlému a nezávaznému navázání kontaktu s maximálním počtem sympatických partnerů. Vzájemnou náklonnost si lze dát bez zábran najevo například tím, že oceníte profil a osobní fotografie toho druhého. Později je možné přejít k odvážnějšímu typu konverzace a zjistit o protějšku vše, co bude ochoten vám sdělit. Flirt seznamky jsou určeny přesně pro tento typ nezávazného kontaktu v online prostředí.

Koho najdete na flirt seznamkách?

Na tomto typu serverů můžete potkat jak muže, tak ženy všech věkových kategorií. Většina uživatelů portálů zaměřených na flirt se rekrutuje z řad svobodomyslných jedinců, kteří se nechtějí nechávat konvencemi, což je zárukou dobré zábavy v průběhu flirtování. Hlavním rysem flirt seznamek je jejich svoboda a nezávaznost, s níž většina uživatelů ke kontaktům s ostatními přistupuje. Cílem není trvalý vztah ale nezávazné poklábosení a polichocení ostatním uživatelům, kteří na oplátku to samé věnují vám. Chcete-li se tedy bavit a zvednout si přitom sebevědomí, registrujte se na některý z těchto portálů a začněte flirtovat ještě dnes.

Co hledají ženy na flirt seznamkách

Dámy chtějí poznat především sebevědomé vášnivé protějšky, s nimiž je radost trávit čas i jen virtuálním hovorem. Pánové, kteří na sebe hned při prvním kontaktu neprozradí vše, ale nechají na ženě, aby postupně objevovala vše, co je zajímá, mají v porovnání s ostatními lehce navrch. Dámy jsou zkrátka zvědavé, aa to je přesně ten důvod, který je k flirtování s neznámými muži na druhé straně ethernetového kabelu vede.

Co hledají muži na flirt seznamkách

Muži potřebují čas od času polechtat ego. A to nejenom na online portálech. Jestliže na flirt seznamce narazí na ženu, která je si této potřeby silnějšího pohlaví vědoma a dokáže s ní náležitě pracovat, velice rádi jí to pánové stejným způsobem oplatí a nikdy nevíte, v co se nakonec takový nezávazný flirt může vyvinout.

Rozdíl flirt seznamky a erotické seznamky

Erotické seznamky jsou na rozdíl od těch zaměřených spíše na flirt určeny především pro nalezení mileneckého vztahu. Ať již dlouhodobého či na jednu noc. Uživatelům těchto portálů jde především o nalezení vhodného sexuálního partnera, který by byl schopen a ochoten plnit jejich erotické touhy. Naproti tomu na flirt seznamce potkáte především lidi, kteří se chtějí bavit a potkat přitom co největší počet příjemných lidí, s nimiž budou moci navázat kontakt. Ten pak může přerůst nejen v milenecký vztah, ale i v dlouhodobou lásku.

4.5 / 5.0
Seznamka divokerande.cz si dala za úkol spárovat lidi, kteří hledají nezávazný vztah, sexuální poměr, flirt či dobrodružství. Registrovat se na ni mohou zadaní i svobodní lidé a najít partnera pro splnění erotických fantazií. Muži budou spokojeni s množstvím ženských profilů a ženy se sexuálními nabídkami od mužů. Díky seznamce zažijí lidé sexuální dobrodružství.
 • Neomezené chatování
 • Funkce „Chtějí mě“
 • Výměna osobních kontaktů
Poměr můžu a žen
51 %  49 % 
Ideální pro
Svobodní Zadaní
Počet uživatelů
549k
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Divoké rande
4.3 / 5.0
Seznamka Flirtkontakt.cz zpřístupnila uživatelům bez VIP členství zdarma většinu funkcí. Díky tomu mohou neomezeně oslovovat ostatní uživatele, číst si jejich vzkazy či je požádat o přátelství. Největší skupina uživatelů hledá jednorázový sexuální úlet.
 • Přijímání a čtení zpráv a odpovědi na zprávy.
 • Zobrazení návštěvníků vašeho profilu.
 • Spousta výhod zdarma pro všechny uživatele.
Poměr můžu a žen
52 %  48 % 
Ideální pro
Počet uživatelů
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Flirtkontakt.cz
4.4 / 5.0
Uživatelská základna C-Date pozitivně překvapuje počtem svých členů. Celkem je na tomto seznamovacím webu zaregistrováno více než půl milionů lidí ze všech možných států. Vzhledem k rozmanité uživatelské základně mají lidé na C-Date vysokou šanci, že se seznámí a vnesou vzrušení do svých životů.
 • Registrace trvá jen pár minut.
 • Uvidíte, koho jste zaujali svým profilem a fotkami.
 • Provoz webu nezpomalují žádné reklamy.
Poměr můžu a žen
52 %  48 % 
Ideální pro
Svobodní Zadaní
Počet uživatelů
25k
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej cDate
4.3 / 5.0
Členská základna čítá více než 25 000 lidí, a to již stojí za zvážení, jestli se také zaregistrovat. Na tomto portálu jsou rovnoměrně zastoupena obě pohlaví. Bez placeného členství se mohou uživatelé pohybovat na stránkách s jistým omezením.
 • Získáte seznam doporučených uživatelů.
 • Zobrazíte si všechny informace v profilech.
 • Zjistíte, kdo navštívil váš profil.
Poměr můžu a žen
46 %  54 % 
Ideální pro
Svobodní
Počet uživatelů
25k+
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Be2
4.5 / 5.0
Seznamka EliteDate je určena všem lidem, kteří hledají vážný vztah a partnera na celý život. Uživatelé všech věkových kategorií jsou bez závazků a mají jasno v tom, co požadují. Po aktivaci VIP účtu nedochází k automatické obnově členství. Uživatelé vyplňují na webu psychologický test, po jehož vyhodnocení obdrží návrh vhodných partnerů.
 • Vyhledávání uživatelů podle vzdělání
 • Volitelné zpřístupnění fotografií
 • Přehled uživatelů se zájmem o seznámení
Poměr můžu a žen
45 %  55 % 
Ideální pro
Svobodní
Počet uživatelů
150k+
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Elitedate.cz
4.9 / 5.0
Webové stránky eDarling jsou kvalitní online seznamkou, jejíž služby využijí hlavně ti, kteří touží po partnerovi a dlouhodobém vztahu. Uživatelská základna má vyvážený poměr mužů a žen a obě pohlaví mají stejné šance na seznámí. Během registrace vyplní zájemci o vztah osobnostní dotazník a obdrží seznam doporučených partnerů.
 • Neomezeně komunikujete se členy eDarling.
 • Prohlédnete si, kdo zavítal na váš profil.
 • Zjistíte, kdo ze členů je aktuálně online.
Poměr můžu a žen
49 %  51 % 
Ideální pro
Svobodní
Počet uživatelů
450k+
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej eDarling

Kde se zaručeně seznámíte?

Uživatelé nejčastěji doporučují

Divoké rande
Divoké rande

Ideální seznamka pro ty, kteří hledají flirt, milenecký poměr nebo nezávazný sex. Mnoho ověřených ženských profilů. Seznamka aktivně filtruje vulgární a urážlivé uživatele. Hovořit můžete o čemkoli, ale nevyžádané dickpic jsou tabu.

Flirtkontakt.cz
Flirtkontakt.cz

Portál Flirtkontakt.cz se orientuje na uživatele milující sex. Někdo se rozešel či rozvedl a na nový vztah zatím není připraven, potěchu těla si však odepřít nechce.

cDate
cDate

Registrace a základní členství je na portálu C-Date zdarma. Součástí registrace je vstupní dotazník. Seznamka vám po jeho vyplnění navrhne vhodné partnery. Na C-Date naleznete vyvážený poměr mužů a žen.

Be2
Be2

Registrace na seznamku be2 vás k ničemu nezavazuje a nic za ni neplatíte. Uživatelská základna se skládá z lidí všech věkových kategorií, kteří mají různá povolání a zájmy.

Elitedate.cz
Elitedate.cz

Seznamka EliteDate je určena všem lidem, kteří hledají vážný vztah a partnera na celý život. Uživatelé všech věkových kategorií jsou bez závazků a mají jasno v tom, co...

eDarling
eDarling

Nejčastěji se na eDarling registrují uživatelé ve věku 35 až 50 let. Na server se přihlašují zejména kvůli tomu, aby nalezli životního partnera.