Seznamka pro vážný vztah 20+

Poměr můžu a žen  % 45  % 55
Ideální pro Svobodní
Počet uživatelů a věk 150k+ /
Pavel Chce flirtovat
Pavel chce flirtovat
Sabrina Hledá pár
Sabrina hledá pár

Rychlé shrnutí

Server Elitedate.cz cílí na zprostředkování kontaktu a seznámení českých uživatelů elitní kategorie. Nicméně registrovat se na něj může úplně každý, koho neodradí poplatky za prémiové členství, bez něhož portál prakticky není možné standardně využívat. Již součástí vstupního procesu je vytvoření psychologického profilu uživatele, na základě něhož jsou uživateli doporučeny vhodné protějšky, které by měl oslovit. Uživatelská základna portálu Elitedate.cz není příliš rozsáhlá, což ale není na škodu. Vzhledem ke kvalitě zaregistrovaných profilů, která je pravidelně manuálně prověřována, zde existuje vysoká šance na uspokojující seznámení, které má potenciál přinést dlouhodobý šťastný vztah.

Základní členství včetně registrace je na portálu Elitedate.cz zdarma. V rámci něho je možné prohlížet si profily ostatních uživatelů, filtrovat mezi nimi a vyhledávat. Nelze ale zobrazit fotografie prémiových členů v plném rozlišení. Také není možné nikoho kontaktovat. Pro využití těchto funkcí je nutno si aktivovat prémiový účet. Ten ale není v porovnání s podobnými portály extrémně finančně náročný. Poměr ceny a kvality služeb portálu Elitedate.cz tak lze hodnotit jako velice příznivý.

 • Moderní uživatelské rozhraní se svěžím a neotřelým designem.
 • Vstupní dotazník a psychologický profil jsou již součástí registrace.
 • Chytré navržení vhodných partnerů na základě vyhodnocení testu.
 • Portál je určen především pro vážné seznámení.
 • Vyvážený poměr žen a mužů.
 • Hledání vhodného partnera s využitím filtrace podle různých
 • kritérií, například bydliště, věk, vzdělání a podobně.
 • Podmínkou pro oslovování ostatních členů je aktivace prémiového členství.
 • I v neplacené verzi lze zjistit, koho z uživatelů váš profil zaujal.
Nech si doporučit nejvhodnější seznamku

Naše recenze

Typ seznamováníVážné seznámení
Cena členství od100 Kč
Automatické prodloužení členstvíAno
Výhody premium členství
 • Čtení a odesílání zprávZřetelně viditelné fotografie
Vědecká metoda seznamováníAno
Manuální schvalování profilůNe
Veřejné profilyNe
Počet uživatelů150k+
Ideal forSvobodní
Mobile appNe
Zákaznická podporaOnline Telefon

Méně rozsáhlá uživatelská základna zaměřující se na kvalitu uživatelů, chytré vyhledávání vhodných partnerů na základě psychologického dotazníku, vyvážený poměr mezi muži a ženami, to všechno činí z portálu Elitedate.cz unikátní systém pro hledání a nalezení partnera na úrovni. Na kvalitním složení členů portálu se podílí zejména manuální schvalování uživatelů operátory portálu a zablokování nevhodných účtů již několik hodin po registraci. Dalším způsobem filtrace falešných profilů je nutnost zaplatit si prémiové členství již pro využití běžných funkcí portálu, například kontaktování ostatních uživatelů.

Elitedate.cz screenshot

Kromě online seznamování nabízí server i offline akce, na které se mohou hlásit jak muži, tak ženy v určitých věkových kategoriích. Akce jsou vždy tematicky zaměřeny, buď jde o únikovou hru, taneční večer nebo jiný druh akce, která není jen o trapném pokusu navázat kontakt, ale zejména o tom poznat co největší množství nezadaných lidí v běžných životních situacích.

V rámci prémiového členství na portálu Elitedate.cz lze kontaktovat členy, které vám server doporučil na základě psychologického dotazníku, filtrovat a vyhledávat mezi profily uživatelů či jednoduše odpovídat na zprávy, které vám zanechali ostatní.

Uživatelská základna

Server sám se prezentuje jako seznamka pro náročné, kteří hledají vážnou známost. Preferuje tedy uživatele na úrovni s alespoň středoškolským nebo lépe vysokoškolským vzděláním, podnikatele, vyšší manažery a podobně. Využívat jej však mohou prakticky všichni, které neodradí již samotný název portálu a pozdější nutnost vstupu do prémiové sekce. Mimo ní je většina funkcí serveru prakticky znepřístupněna. Díky tomu je sice uživatelská základna menší než u většiny seznamek zdarma, ale o to více má kvalitnějších členů. Díky manuálnímu prověřování všech profilů dokáže portál zajistit poměrně vysoké procento seriózně se prezentujících uživatelů, kteří opravdu stojí o vážné seznámení a jsou ochotni do něho i něco investovat. Flirt, či občasné povyražení spojené se sexem zde mnoho uživatelů nehledá.

Počet uživatelů150k+
Věkové skupiny+
Partnerský vztahSvobodní
Typ seznamováníVážné seznámení

Registrační proces

 • K dokončení registračního procesu potřebujete platnou e-mailovou schránku.
 • Již v rámci registrace server vyzývá nové uživatele k vyplnění informací o sobě.
 • Součástí registrace je i jednoduchý psychologický dotazník, na základě něhož server vyhodnotí preference uživatelů.
 • Údaje ze vstupního dotazníku portál vyhodnotí a na základě nich doporučí vhodné protějšky.
 • Správa vlastního profilu je velice jednoduchá a intuitivní.
 • Registrovat se lze zcela zdarma.
 • Drtivá většina běžných funkcí v neplaceném rozhraní nefunguje.
 • Pro navázání kontaktu s ostatními uživateli je třeba aktivovat prémiové členství.

Registrační proces, kterým je nutno zpočátku projít, je poměrně nenáročný. Potřebujete k němu pouze platnou e-mailovou schránku, do níž si necháte zaslat potvrzovací zprávu. Po kliknutí na odkaz ve zprávě je váš účet téměř aktivní. K úplnému dokončení registrace po vás server bude požadovat vyplnění informací o sobě, například datum narození, rodinný stav, vzdělání, povolání a některé tělesné parametry. Hned poté následuje dotazník přímo na tělo, v němž se setkáte například s otázkami týkajícími se trávení volného času s partnerem, vašeho přístupu k životu a celou řadu dalších otázek, jejichž cílem je poodhalit vaše naladění a zaměření, které poté server porovná s výsledky ostatních uživatelů a doporučí vám ty pro vás nejvhodnější. Registrovat se lze zdarma, většina běžných funkcí je však v neplacené verzi nedostupná, tak nějak automaticky se počítá s tím, že si uživatelé, kteří to myslí vážně, zařídí placenou verzi.

Navázání kontaktu

 • Již při registraci je nutno vyplnit několik informací o sobě a psychologický dotazník.
 • Výsledky vstupního testu server porovnává s ostatními uživateli a doporučí vhodné protějšky.
 • V základní neplacené verzi není možné kontaktovat ostatní uživatele ani vidět jejich ostré fotografie.
 • Pro většinu funkcí týkajících se komunikace s dalšími členy je nutno mít aktivované prémiové členství.
 • Základem úspěchu při hledání dlouhodobého partnera je pravdivě vyplněný osobní profil.

Portál Elitedate.cz je zaměřen na hledání stálého partnera. Uživatelé se do něho tedy registrují především za účelem nalezení lásky, ne kvůli flirtu či sexu. Základním předpokladem pro nalezení optimálního partnera je pravdivě a úplně vyplněný osobní profil. Na základě něho můžete být kontaktováni ostatními uživateli či je oslovit napřímo.Server sám napomáhá vzájemnému nalezení těch správných partnerů.Již při registraci je uživatel nucen vyplnit vstupní dotazník, na základě něhož je mu vytvořen osobnostní profil, který je následně porovnáván s ostatními, a uživateli jsou doporučeny profily členů s vhodnými vlastnostmi. Komunikace s ostatními členy webu je ale možná až v rámci placeného prémiového účtu, který ve srovnání s ostatními podobně zaměřenými weby není extrémně finančně náročný. Základna uživatelů tohoto serveru není příliš rozsáhlá, jeho provozovatelé upřednostňují kvalitu před kvantitou. Výhodou je také manuální schvalování profilů, které eliminuje pravděpodobnost falešných profilů. Jak portál sám deklaruje, nachází se na něm pouze reální lidé, kteří chtějí vztah. Poměr obou pohlaví je na tomto serveru poměrně vyvážený, aktivní tedy musí být jak ženy, tak muži.

Mobilní aplikace

 • Hledáte-li seznamku s mobilní aplikací, zde nepochodíte.
 • Aplikace pro Android ani iOS zatím není vydána.
 • Desktopovou aplikaci lze díky responsivní grafice používat i na tabletech a mobilních telefonech.
 • I v menším formátu zůstává web přehledný a snadno ovladatelný.
 • Po registraci je možné si stáhnout aplikaci na váš počítač, tablet či mobilní telefon.

Samostatnou mobilní aplikaci pro Android nebo iOS server Elitedate.cz prozatím nevydal a prozatím to ani v plánu nemá.Použitelnost desktopové aplikace je však díky promyšlenému a funkčnímu grafickému návrhu velice dobrá i na zařízeních menších formátů, například na tabletech a mobilních telefonech. I v menším formátu lze na serveru Elitedate.cz vyhledávat partnera, vyplňovat osobností profil či komunikovat s ostatními uživateli.

Design a použitelnost

 • Grafická stránka webu působí velice svěže a moderně.
 • Profily uživatelů jsou přehledné, obsahují podstatné informace a celkový styl neruší účel webu.
 • Správa vlastního profilu je intuitivní, k vyplnění potřebných informací vás server sám vyzve.
 • Ve variantě zdarma nelze vyhledávat partnery podle parametrů, je možné si pouze prohlížet profily navržených členů.
 • Ihned po zaregistrování portál upozorňuje na vyšší úspěšnost profilů s fotografiemi a vyzývá uživatele k jejich vložení.
 • Obrovskou výhodou je absence zobrazování reklam a to už i v neplacené variantě.
 • V rámci základního neplaceného účtu nelze komunikovat s ostatními uživateli, oslovovat je ani si prohlédnout jejich fotografie.
 • Možnost oslovit sympatické členy webu až po registraci do prémiového členství.
 • Poplatky za VIP účet nejsou v porovnání s podobně zaměřenými servery extrémně vysoké.
 • Díky placené sekci webu a manuálnímu schvalování nových uživatelů se výrazně snižuje pravděpodobnost falešných profilů a registrace vtipálků.

Grafická stránka portálu Elitedate.cz dýchá svěžestí, celý design je navržen velice vzdušně a přehledně, bez zbytečně komplikovaných okrasných prvků. Jednoduchost a přehlednost je krédem celého webu, na kterém se velice rychle začne orientovat i člověk méně zběhlý. Proto je možné se prostřednictvím serveru Elitedate.cz velice rychle kontaktovat s ostatními uživateli a také spravovat vlastní profil. V základní verzi zdarma však není možné prohlížet si fotografie ostatních uživatelů ani jim poslat zprávu. Pro možnost plného používání portálu je nutno předplatit si prémiové členství, které se ve srovnání s dalšími podobnými weby pohybuje ve středních cenových úrovních. Díky tomu dochází k prvnímu odfiltrování uživatelů, kteří to se seznámením nemyslí vážně. Dalším filtrem je manuální schvalování, které funguje opravdu velice dobře. Server poukazuje na to, že prověřuje 100 % profilů, čemuž je možno uvěřit. I naše zkušenost s fiktivním profilem, díky kterému jsme pro vás vyzkoušeli funkčnost tohoto portálu, to dokladuje. Profil byl zneaktivněn po zhruba 12ti hodinách. Celkově lze použitelnost serveru hodnotit jako vynikající s jednoduchou moderní grafikou bez rušivých prvků a s intuitivním ovládáním.

Možnosti členství

Výhody zdarma

 • Registrace a vyplnění uživatelského profilu.
 • Psychologický test je součástí vstupního procesu.
 • Inteligentní návrh potenciálních partnerů na základě výsledků vstupního testu.
 • Možnost propojení účtu s Facebookem, což přinese jednodušší přihlašování.
 • Vyhledávání vhodných protějšků podle různých parametrů, například pohlaví, vzdělání, věku, výšky, místa bydliště, a podobně.
 • Zjištění, které z uživatelů váš profil zaujal, a mají o vás zájem.
 • Vlastní stránka s možností úpravy osobních informací a vkládání vlastních fotografií.
 • I v neplacené variantě webu je uživatelské prostředí prosto všech reklam.
 • Zobrazení profilů navržených potenciálních partnerů, ale s nezřetelnými fotografiemi.

Placené výhody

 • Možnost kontaktovat prostřednictvím zprávy sympatické uživatele.
 • Přijímání zpráv a čtení jejich obsahu.
 • Zobrazení ostrých nerozmazaných fotografií všech ostatních členů webu.
 • Vaši fotografii si mohou prohlédnout pouze uživatelé s aktivovaným prémiovým členstvím.
 • Ochrana soukromí díky nemožnosti uživatelů bez prémiového členství zobrazit v plném rozlišení fotografie platících členů.
 • Možnost přidání většího počtu fotografií k vlastnímu profilu.
 • Prezentace vašeho profilu v rámci VIP sekce.
 • A celá řada dalších…
Doba členstvíPlatba za měsícCelkem
VIP 3 měsíce 93 Kč 280 Kč
VIP 6 měsíců 27 Kč 160 Kč
VIP 12 měsíců 8 Kč 100 Kč

Prémiovou verzi stránek si lze předplatit ve srovnání s podobně zaměřenými servery za finančně poměrně výhodných podmínek. Pro uživatele, kteří se opravdu prostřednictvím portálu Elitedate.cz chtějí seznámit je to prakticky nutnost.V základní verzi zdarma není možné zobrazit fotografie VIP uživatelů, dokonce není možné ostatním členům ani napsat. Prémiové členství si však lze zajistit za poměrně příznivých finančních podmínek bez nutnosti složitého vypovídání po uplynutí předplaceného období. Nejkratší možná doba prémiového členství jsou 3 měsíce, nejdelší pak 12 měsíců. Po jejím uplynutí VIP účet automaticky zaniká a uživatel dostane zpět základní rozhraní.

Funkce

Funkce zdarma

 • Registrace uživatelského profilu a jeho následné úpravy.
 • Možnost vkládání fotografií do osobního účtu.
 • Vstupní dotazník a psychologický test včetně posouzení schody s ostatními uživateli.
 • Inteligentní návrh partnerů na základě vyhodnocení psychologického profilu.
 • Zobrazení profilů ostatních členů portálu, ale pouze s neostrými fotografiemi.
 • Možnost propojení účtu na portálu s Facebook účtem, což umožní jednodušší přihlašování.
 • Hledání a filtrování členů portálu odpovídajících vašim požadavkům.
 • Uživatelské prostředí i ve variantě zdarma je úplně bez reklam.
 • Lze zjistit koho z uživatelů, váš profil zaujal a má o vás zájem.

Placené funkce

 • Zobrazení profilů ostatních uživatelů včetně ostrých fotografií.
 • Možnost kontaktovat členy portálu.
 • Vyhledávání a filtrování profilů všech uživatelů s možností jejich oslovení.
 • V rámci ochrany soukromí si vaše fotografie mohou prohlédnout pouze platící uživatelé.
 • Neomezená komunikace s ostatními členy portálu.
 • Zobrazení profilů platících uživatelů ve VIP sekci.
 • K profilu prémiového člena lze přidávat větší množství fotografií.

Server Elitedate.cz je zaměřen na uživatele na úrovni, kterým poskytuje unikátní systém služeb včetně vytvoření psychologického profilu a jeho porovnání s dalšími členy za účelem nalezení optimálních partnerů. Portál je na základě něho schopen doporučit vhodné uživatele ke kontaktování. Registrace do systému je naprosto zdarma, pro umožnění využití většiny běžných funkcí je však nutno si aktivovat prémiové členství, které je již za poplatek. Ten je však ve srovnání s podobně zaměřenými servery spíše průměrný.

4.5 / 5.0
Autorka Nejseznamky
Autorka
Lucie Fisher
Elitedate.cz logo Vyzkoušet

Elitedate.cz patří k tomu lepšímu, co nabízí český internet v oblasti hledání protějšku. Jedná se o jednu z nejnavštěvovanějších českých seznamek s prokazatelnými výsledky. Server sám prezentuje svoje uživatele jako lidi na úrovni, registrovat se však může naprosto každý. Zpětná vazba od uživatelů je ale pozitivní, s úrovní uživatelů to tedy bude velmi dobré. Kromě jiného je to dáno i manuálním prověřováním čerstvě registrovaných profilů a blokováním těch, které se nezdají být profily reálných osob. To jsme si ověřili na vlastní kůži, kdy nám byl náš zkušební účet po několika hodinách zablokován.

Uživatelská základna serveru Elitedate.cz není ve srovnání s dalšími servery zaměřenými na hledání partnera příliš rozsáhlá, nicméně o to více je kvalitní. Server se zaměřuje především na hledání partnera na stálý vztah, tomu odpovídá i filtrace jeho uživatelů. V základní neplacené verzi si není možné prohlížet fotografie prémiových členů ani nikoho kontaktovat. Hledání partnera je také omezené. Pro zpřístupnění plné funkčnosti serveru je nutno zřídit si prémiové členství, které teprve umožňuje plné využití možností stránky.

Závěrem lze říci, že seznamka Elitedate.cz patří mezi kvalitní servery zaměřené na hledání stálého partnera a splnění náročných představ svých klientů. Na základě psychologického dotazníků, který se vyplňuje již v rámci registrace, doporučí svým uživatelům vhodný protějšek. Díky tomuto systému již vzniklo mnoho šťastných párů. Toužíte-li tedy také po partnerovi vašich snů, neváhejte a svěřte se do rukou odborníku z portálu Elitedate.cz.

Poměr můžu a žen
45 %  55 % 
Ideální pro
Svobodní
Počet uživatelů
150k+
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Elitedate.cz