Seznamka pro vážný vztah 40+

Poměr můžu a žen  % 50  % 50
Ideální pro Svobodní
Počet uživatelů a věk 256k+ / 40
Milan Hledá přítelkyni
Milan hledá přítelkyni
Líba Hledá partnera
Líba hledá partnera

Rychlé shrnutí

Web Singles50 je exkluzivní online seznamkou, na které se seznamují nezadaní lidé v nejlepších letech. Co se týče věkového omezení, skutečně se na ni nemohou registrovat mladší ročníky, ale muži a ženy starší 40 let. Server se chlubí tím, že tisíce šťastných párů se potkaly právě jeho zásluhou. Zda je tomu skutečně tak, o tom si může každý udělat úsudek sám. Nicméně kvalitu uživatelské základny této seznamky nelze upřít.

Věkové omezení zvyšuje pravděpodobnost, že zralí lidé potkají na webu partnera ve svém věku, který již má v hlavě srovnané, co od života očekává. Pokud zájemci o seznámení vyplní na svém profilu dotazník, Singles50 jim doporučí několik vhodných protějšků. Neplatící členové mohou doporučené partnery oslovit jednou zprávou. Pro další komunikaci si ale musejí předplatit prémiové členství. Bez toho se neobejdou ani tehdy, když si budou chtít prohlédnout fotografie a zpřístupnit některé základní funkce. Co se týče ceny členství, nebudeme lhát, že není v porovnání s dalšími weby vysoké. Funguje však jako filtr, který redukuje počet falešných profilů a vtipálků, kteří se nepřišli seznamovat, ale bavit na cizí účet.

 • Seznamka disponuje vědeckou metodou, díky které vám navrhne sympatické protějšky.
 • Na portálu se vážně seznámí osoby starší 40 let.
 • Členská základna není příliš rozsáhlá, ale objevíte v ní mnoho kvalitních kontaktů.
 • Bez VIP účtu můžete oslovit jednou zprávou doporučené partnery.
 • Poměr uživatelů obou pohlaví je vyvážený.
 • V základním rozhraní můžete filtrovat uživatele podle několika kritérií a prohlížet si profily navrhovaných lidí.
 • Po aktivaci Premium členství můžete podle libosti konverzovat se všemi uživateli.
 • Jako VIP člen zjistíte, kdo navštívil váš profil.
Nech si doporučit nejvhodnější seznamku

Naše recenze

Typ seznamováníVážné seznámení, přátelství
Cena členství od149 Kč
Automatické prodloužení členstvíAno
Výhody premium členství
 • Rychlé procházení profilůČtení a odesílání zprávJasně viditelné fotografiePřidání kontaktů k oblíbeným
Vědecká metoda seznamováníAno
Manuální schvalování profilůAno
Veřejné profilyNe
Počet uživatelů256k+
Ideal forSvobodní
Mobile appAno
Zákaznická podporaOnline

Portál Singles50 má menší uživatelskou základnou, která však předčí ostatní podobné seznamky svou kvalitou. Zaregistrovaní členové se pohybují věkem nad hranicí 40 let a jejich záměrem je najít partnera online. Vyšší poplatky eliminují, že se na webu objeví nereálné profily. V profilu mohou zájemci o vztah vyplnit psychologický dotazník. Po jeho vyhodnocení získají seznam vhodných partnerů a každého z nich mohou oslovit jednou zprávou. Pro další komunikaci si ale musejí zřídit členství. Bez toho se neobejdou v mnoha směrech. Neplatící uživatelé si například nemohou zobrazovat fotografie.

Singles 50 screenshot

Prostředí serveru hodnotíme jako moderní a přehledné. Poradí si s ním i uživatel, který se s počítačovou technikou příliš nepřátelí. Na webu může každý zaregistrovaný člen vyhledávat profily podle kritérií, filtrovat je a zajímavé si přidat do oblíbených. Po vstupu do VIP sekce mohou uživatelé zhlédnout, kdo zavítal na jejich profil a podle sympatií zanechat návštěvníkům vzkaz.

Uživatelská základna

Seznamka Singles50 vytváří prostředí, v němž se poznaly páry z celého světa. Nelze ale přesně určit, zda se jedná o reklamní sdělení nebo web vychází z reálných příběhů. O tom, zda je na tom zrnko pravdy, se může každý sám přesvědčit. Šance na seznámení má však pouze ten, komu je víc než 40 let. Přesně na tuto věkovou skupinu se portál specializuje. Zároveň cílí na uživatele s vysokoškolským, popřípadě středoškolským vzděláním a dostatečným zázemím. Tomu odpovídají i poplatky za Premium členství, které je nezbytné pro aktivaci dalších funkcí. Nutno podotknout, že nepatří mezi nejlevnější. Po registraci si uživatelé mohou nahrát profilovou fotografii, která podle tvrzení webu zvýší šance na oslovení až 5x. Seznamka uživatelům doporučuje, aby si vyplnili údaje o sobě, podělili se se svými názory a prozradili více o svém životním stylu. Díky těmto informacím jim server navrhne vhodné partnery. Pro vyhledání správných protějšků web využívá vědecky podložený algoritmus. Lidé zde hledají většinou dlouhodobého partnera. Naopak odmítají flirt nebo krátkodobý sexuální románek.

Počet uživatelů256k+
Věkové skupiny40+
Partnerský vztahSvobodní
Typ seznamováníVážné seznámení, přátelství

Registrační proces

 • Jako vlastník platné e-mailové schránky se můžete na seznamku zaregistrovat.
 • Během registrace vyplňujete psychologický dotazník. Portál například vyžaduje informace o vašem vzhledu, sexuální orientaci a náboženském vyznání.
 • Po vyhodnocení vstupního dotazníku vám web ukáže vhodné partnery.
 • Registrace vás nestojí ani korunu.
 • Většinu funkcí nemůžete v neplacené variantě využívat.
 • Chcete-li konverzovat s ostatními uživateli přes zprávy, musíte si aktivovat prémiový profil.
 • Předností seznamky je jednoduchá a intuitivní správa osobní stránky.

Seznamka Singles50 vybízí nové členy, aby odpověděli na soukromé otázky. Zájemci o vztah se musejí svěřit s tím, jak se v partnerství chovají, jaký preferují vztah a jaké mají požadavky na partnera. Následně vyplní běžné údaje, například výšku, typ postavy, délku vlasů nebo barvu očí. Poté odpovídají na otázky, které se týkají vzdělání, povolání, bydliště a ročního příjmu. Příjem ale není ostatním uživatelům viditelný. Kromě dalších obvyklých otázek se server dotazuje i na náboženské vyznání. Lidé tak mohou získat pocit, že seznamka zasahuje příliš do jejich soukromí. Má to ale svůj důvod, a to doporučení atraktivních protějšků. Po dokončení registrace seznamka vyzývá nováčky, aby si nahráli fotografii. Tento krok ale není povinný. Viditelnost fotografií lze měnit. Uživatelé mohou zpřístupnit snímky konkrétnímu pohlaví nebo jednotlivým členům. Je jen na nich, komu své fotky ukážou. Ostatní lidé uvidí fotografie rozmazané.

Registrace je zcela zdarma.Kdo chce portál plnohodnotně využívat a komunikovat, ten si musí zaplatit VIP členství. Zájemci o seznámení si ho mohou aktivovat zkušebně na 1 měsíc nebo na 6 a 12 měsíců.

Navázání kontaktu

 • Během registrace musíte vyplnit několik základních informací, které pomohou ostatním v rozhodování, jestli vás osloví.
 • Šance na seznámení zvýšíte, pokud pravdivě vyplníte dotazník ve svém profilu.
 • Seznamka používá vědeckou metodu pro spárování s vhodnými protějšky.
 • I bez VIP účtu můžete jednou zprávou oslovit doporučené partnery.
 • Pro další komunikaci si musíte aktivovat prémiové členství.
 • Ve verzi zdarma nemáte přístup k fotografiím ostatních uživatelů.

I na seznamce Singles50 platí zlaté pravidlo, že kdo je aktivní, ten se seznámí. Základem úspěchu je kompletně vyplněný profil, fotografie a pravdivě zodpovězený dotazník, který každému navrhne ideální partnery. Uživatelé jim mohou poslat jednu zprávu a další vzkazy po aktivaci prémiového účtu. Ten potřebují i tehdy, když si chtějí prohlédnout fotografie členů. Podle vzájemných sympatií po zprávách jim je mohou zpřístupnit, i když nemají VIP členství. Vzhledem k tomu, že uživatelé Singles50 jsou převážně vyššího věku, nejsou naivní ani vztahově nezkušení. Přesto i tito lidé často narazí na neplacených seznamkách na vtipálky nebo nevědomky reagují na falešné profily. Tento nešvar neplacených seznamovacích webů na Singles50 není. Kdo hledá partnera na tomto portálu, má takřka stoprocentní jistotu, že komunikuje s reálným člověkem, který stojí o seznámení. Výhodou je i vyvážený poměr obou pohlaví, která mají stejné možnosti.

Mobilní aplikace

 • Prozatím se musíte obejít bez mobilní aplikace pro chytré telefony.
 • Počítačová verze je navržena tak, abyste ji mohli používat i na mobilních telefonech nebo tabletech.
 • I na malém displeji mobilního telefonu můžete poměrně jednoduše ovládat webovou verzi.
 • Grafický design webu neruší práci na malém komunikačním zařízení.

Uživatelé Singles50 se musí smířit s tím, že zatím neexistuje žádná aplikace pro Android a iOS. To ale není na překážku. I bez aplikace mohou lidé využívat všechny funkce portálu na mobilních telefonech. U většiny uživatelů seznamky se dá očekávat, že budou hledat partnera přes počítač nebo notebook. Díky promyšlené a přehledné grafice se mohou i na mobilním telefonu či tabletu podívat během dne na aktuality. Mohou si kdykoliv prohlížet profily, vyhledávat partnery, pročítat si zprávy a odepisovat na vzkazy.

Design a použitelnost

 • Přivítá vás nekomplikovaně navržené rozhraní, které neruší zbytečnými grafickými detaily.
 • Seznamování vám ulehčí jednoduše ovladatelný profil i podrobné filtrování uživatelů.
 • Web Singles50 je po grafické stránce neotřelý. Svou stylizací je vhodný pro lidi vyššího věku.
 • Uživatelské profily obsahují na první pohled větší množství informací, které mohou některé lidi odradit od jejich pročítání.
 • Celý web je bez reklam, dokonce i v neplacené verzi.
 • I ve variantě zdarma můžete kontaktovat uživatele doporučené serverem, a to jednou zprávou.
 • Poplatky za prémiové členství jsou v porovnání s ostatními seznamkami poměrně vysoké.
 • Po zaplacení VIP účtu můžete neomezeně komunikovat s ostatními členy.
 • Po registraci jste vyzváni k nahrání fotografie.
 • Vysoké poplatky za VIP funkce spolehlivě odradí vtipálky a falešné uživatele.

Po grafické stránce je seznamka Singles50 navržena jednoduše a disponuje intuitivním ovládáním. To vyhovuje lidem vyššího věku, které prostředí webu neodradí, a naopak zaujme jejich pozornost. Během registrace portál vyžaduje základní informace od uživatelů a následně jim dává prostor, aby toho o sobě prozradili více ve svém osobním profilu. Po vyhodnocení psychologického dotazníku získají klienti seznam ideálních partnerů, které mohou i bez VIP členství jedenkrát kontaktovat. Po úhradě Premium členství mohou dále konverzovat a zobrazit si fotografie všech členů. Poplatky za VIP účet jsou relativně vysoké. Na druhou stranu slouží proti registraci nesolidních lidí a výskytu falešných profilů.

Možnosti členství

Výhody zdarma

 • Do profilu si můžete uložit své fotografie.
 • Seznamka vám zpřístupní seznam vhodných protějšků. Stačí podstoupit psychologický dotazník.
 • Prostředí webu je bez nežádoucích reklam.
 • Můžete si nastavovat parametry pro vyhledání nových partnerů.
 • Doporučené protějšky můžete kontaktovat jednou zprávou.
 • VIP uživatelé vám mohou zpřístupnit své fotografie.
 • Zjistíte, kdo z navrhovaných partnerů je momentálně přihlášen.
 • Můžete si pročíst profily doporučených protějšků, ale neuvidíte jejich fotografie.

Placené výhody

 • Zobrazíte si profily a fotografie všech uživatelů.
 • Bez omezení konverzujete se členy portálu.
 • Dozvíte se, kdo navštívil váš profil a kolikrát – pod záložkou „Moji návštěvníci“.
 • Máte možnost přidat si zajímavé lidi do oblíbených.
 • Seznamka disponuje zvýšenou ochranou soukromí. Ta spočívá v tom, že neplatící členové neuvidí vaše fotografie.
 • Můžete přijímat zprávy od platících i neplatících uživatelů.
Doba členstvíPlatba za měsícCelkem
VIP 1 měsíc 149 Kč 149 Kč
VIP 3 měsíce 183 Kč 549 Kč
VIP 12 měsíců 33 Kč 399 Kč

Po aktivaci prémiového členství získají členové přístup ke všem funkcím. VIP účet si mohou vyzkoušet na jeden měsíc a poté se rozhodnout, zda si ho prodlouží o další 3 měsíce, 6 měsíců nebo 1 rok. Cena za členství je poměrně vysoká, ale účinkuje jako virtuální filtr proti registraci nesolidních uživatelů. Bez Premium členství se nemohou uživatelé seznamovat, rozvíjet konverzace ani procházet fotografie.

Funkce

Funkce zdarma

 • Po registraci si můžete upravit svůj profil.
 • Do svého profilu můžete vkládat fotografie.
 • Můžete si prohlédnout profily a filtrovat je podle svých požadavků, například podle věku, výšky, vztahu alkoholu nebo počtu dětí.
 • Zjistíte, kdo z uživatelů je momentálně online.
 • I bez členství vás nebudou rušit žádné reklamy.
 • Seznamka vám na základě vědecké metody doporučí vhodné partnery.
 • Navrhované protějšky můžete oslovit jednou zprávou.
 • VIP uživatelé vám mohou ukázat své fotografie.

Placené funkce

 • Můžete vstupovat na profily ostatních a prohlížet si jejich fotografie.
 • S uživateli si můžete vyměnit libovolný počet zpráv.
 • Zajímavé lidi si můžete přidat do oblíbených.
 • Získáte seznam uživatelů, kteří zavítali na váš profil.
 • Sympatické uživatele si můžete přidat mezi oblíbené kontakty.
 • Web chrání vaše soukromí. Vaše fotografie si nemohou prohlédnout neplatící členové.
 • Můžete přijímat zprávy od všech uživatelů.
 • Máte možnost vyhledávat protějšky, filtrovat profily a oslovovat potenciální partnery.

Seznamka Singles50 nabízí své služby nezadaným osobám starším 40 let. Každý může využít řadu zajímavých a neobvyklých funkcí. Web například za uživatele zašle zprávy potenciálním partnerům, které obsahují novinky, změny a aktivity. S touto funkcí výrazně stoupají šance na seznámení. Zároveň si uživatelé mohou nechat zasílat upozornění na e-mail, například když obdrží zprávu. Server Singles50 preferuje stabilní a zralé uživatele, kteří by rádi poznali nového partnera. Z toho důvodu jsou některé základní funkce ve verzi zdarma nedostupné. Členové mohou posílat zprávy až po aktivaci prémiového účtu. Ten je relativně drahý, ale investice do něj se vyplatí. Každý ale může i bez VIP účtu oslovit jednou zprávou doporučené partnery.

4.3 / 5.0
Autorka Nejseznamky
Autorka
Lucie Fisher
Singles 50 logo Vyzkoušet

Závěrem konstatujeme, že seznamka Singles50 patří ke kvalitním webům, které se na internetu vyskytují. Jeho klientela je spíše konzervativní a stálá, což je dáno věkem uživatelů a jejich vztahovou zralostí. Na Singles50 se mohou registrovat uživatelé nad 40 let, u nichž se předpokládá, že jsou již finančně zajištěni a jsou ochotni zaplatit vysoké poplatky za prémiové členství. To je nezbytné pro zprovoznění většiny funkcí. Portál ale deklaruje, že každému navrhne kvalitní protějšky a chlubí se tím, že se na něm seznámilo tisíce šťastných párů.

Vysoké poplatky za prémiové členství působí jako filtr proti lidem, kteří to nemyslí se seznamováním vážně a chtějí se pouze bavit na cizí účet. Uživatelská základna není příliš rozsáhlá, nicméně je kvalitní a sdružuje osoby, které chtějí poznat stálého partnera. Flirt a sex uživatelé nehledají. Výhodou je vyváženost pohlaví, což zaručuje, že všichni mají stejné šance potkat nového partnera.

Po vyplnění údajů, názorů a životního stylu Singles50 doporučí na základě vědecké metody několik vhodných partnerů, které je možné oslovit jednou zprávou i bez Premium členství. VIP členové ale mohou neplatícím uživatelům zpřístupnit své fotografie. To je poměrně neobvyklá funkce, která zpříjemní používání webu lidem, kteří nejsou rozhodnuti, zda si aktivují prémiové členství. Portál můžeme doporučit především starším lidem s jasnou představou o novém partnerovi a těm, kteří dávají přednost kvalitě před kvantitou. Seznamka je vhodná pro toho, kdo nemá problém zaplatit si poměrně finančně nákladný VIP účet.

Poměr můžu a žen
50 %  50 % 
Ideální pro
Svobodní
Počet uživatelů
256k+
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Singles 50