Milenecká seznamka

Nudí vás manželský sex? Nebo již po letech partnerství nejsou vaše intimní chvilky tím, čím kdysi bývaly, a vy byste si rádi užili s někým novým, aniž by bylo nutné ničit stávající partnerství? Je to jednoduché. Najděte si milence či milenku a najděte si je online. Je to ten nejdiskrétnější způsob pro nalezení takovéhoto typu vztahu. Tápete v tom, do jakého online portálu se registrovat? Nechte se inspirovat naším žebříčkem Top 3 seznamek pro milenecký vztah.

Hledám milence

Pojala jste úmysl najít si diskrétního milence, ale vůbec netušíte, kde ho hledat? Srovnali jsme pro vás několik seznamek zaměřených na nalezení diskrétního partnera pro zpříjemnění intimních chvilek. Tyto online portály jsou tím pravým místem, na kterém můžete hledat nového milence. Pro váš úspěch při online hledání sexuálního partnera, vyplňte poctivě svůj osobní profil a doplňte ho kvalitními fotografiemi, které potenciálnímu partnerovi napoví, zda by mezi vámi mohla přelétnout jiskra. Nezapomeňte však na to, že virtuální prostředí nenahradí reálné setkání a snažte si dát s novým partnerem schůzku naživo co nejdříve. Jestliže si budete vzájemně sympatičtí a vznikne mezi vámi vztah, nezapomeňte na to, že v tomto typu partnerství jde výhradně o sex a nemíchejte do něho city. Pro vaše bezpečí myslete i na ochranu proti početí i pohlavně přenosným chorobám.

Pro úspěch diskrétního vztahu a spokojenost obou stran, je potřeba hned na začátku definovat základní pravidla a ta dodržovat. Dohodněte se na místu a intenzitě společných schůzek, na vhodné době volání a psaní zpráv. Určete si i dopředu jaké nároky budete na partnera mít. Mějte na mysli, že většina diskrétních milenců je férová a vyžaduje i od paralelního vztahu jistý pocit bezpečí a diskrétnosti. Pokud tedy neuhlídáte své emoce a do svého milence se zamilujete, rozejděte se s ním raději včas, než to oběma přeroste přes hlavu.

Hledám milenku

Většina mužů se v dlouhodobém vztahu začne po sexuální stránce velice rychle nudit. Milenka je pak ideálním řešením, jak si splnit své sny a touhy a nerozbít přitom rodinu a nepřipravit děti o domov. Nejjednodušším a nejefektivnějším způsobem, jak nalézt diskrétní milenku, je registrace na některém z online portálů. Virtuální prostředí je pro hledání milenky jako stvořené. Zaručí vám 100% anonymitu a přivede na váš profil v krátké době velký počet žen, z nichž si budete moci vybírat. Při registraci na online seznamovací portál doporučujeme upřednostnit některý z placených. Ty jsou schopny zaručit nejen přísnou anonymitu, ale také kontakt s těmi správnými lidmi, aniž byste byli otravování vtipálky a podvodníky, kteří se chtějí bavit na cizí účet. Několik takových serverů jsme pro vás srovnali včetně přehledného porovnání cen za jejich služby. Vám už tak zbývá pouze se registrovat na ten nejvýhodnější a začít si hledat diskrétní partnerku. Přitom myslete na to, že pro paralelní vztah je nejlepší milenka zadaná. Do budoucna představuje mnohem menší riziko než partnerka svobodná či rozvedená s dětmi na krku. Zadaná milenka po vás nebude kromě sexu vyžadovat nic navíc a i v jejím zájmu bude vztah utajit. U svobodné naopak hrozí, že se po čase do vás zamiluje a bude si činit nároky na právoplatný vztah.

Seznamky pro milenecký vztah

I stálý milenecký vztah či jednorázový úlet je možné hledat online. Jestliže jste ve svém trvalém vztahu spokojeni, nechcete ho rozvracet, přesto byste si ale po letech manželství rádi užili uspokojivý sex, není nic jednoduššího než se poohlédnout po milenci či milence. Ten dá vašemu životu nový náboj, přitom však nebude mít další nároky a nebude zasahovat do vašeho soukromí.

Jde hledat milenecký vztah na internetu?

Při hledání intimního mileneckého vztahu online můžete využít anonymity tohoto prostředí, která dovolí nalézt diskrétní protějšek bez nutnosti prozrazení vaší identity všem uživatelům serveru. Záleží jen na vás, co o sobě na svém profilu prozradíte. Vaše osobní fotografie potenciálnímu milenci či milence napoví, zda by mezi vámi mohlo vzniknout vzájemné sexuální pouto. Není však nutné ukazovat na nich úplně vše včetně vašeho obličeje. Šikovně nafocené snímky dokážou nalákat případné zájemce, udrží však vaši identitu v tajnosti.

Proč byste měli hledat milence nebo milenku online?

Hledání diskrétního milence přes internet je jedním z nejpřirozenějších způsobů pro hledání partnera pro tento druh vztahu. Představa, že naleznete na ulici či v baru partnera pro trávení intimních chvilek, které by nezničily váš rodinný život, je více než nereálná. Na internetovém portálu může každý uživatel v rámci svého osobního profilu jasně deklarovat svůj záměr a má tak jistotu, že ho budou oslovovat pouze lidé, kterým jde o totéž.

Kdo hledá milenecký vztah?

Zájemci o milenecký vztah se nejčastěji rekrutují z řad osob žijících v trvalém partnerském svazku, na kterém nehodlají nic měnit. Po letech soužití se však ze sexu s partnerem vytratil onen pověstný náboj, případně už intimní soužití s trvalým partnerem nefunguje vůbec.

Další poměrně početná skupina lidí zajímajících se o vztah založený čistě na sexu pochází z řad čerstvě rozejitých či rozvedených. Někteří lidé nesou rozchod s partnerem velice těžce a potřebují jej v sobě zpracovat. Teprve potom jsou připraveni na navázání nového dlouhodobého vztahu. Ale i v době mezi dlouhodobými vztahy potřebují naplnit své sexuální touhy a vyhledávají diskrétní milence, kteří by s nimi sdíleli pouze sexuální zážitky a nenutili je do dalšího trvalého vztahu, na který zatím nejsou připraveni.

Čím začíná milenecký vztah?

Jako každý vztah i ten milenecký vzniká obvykle vzájemným oboustranným vyjádřením sympatií. V případě vztahu, u něhož se očekává, že partneři budou sdílet pouze sexuální zážitky, není nutno chodit dlouho kolem horké kaše a snažit se partnera nejdříve dobře poznat. Prakticky stačí pouze to, že si oba rozumějí a víc, co druhá strana očekává. Na začátku diskrétního mileneckého vztahu je také potřeba nastavit pravidla a intenzitu setkávání. Na tom by se oba noví partneři měli shodnout.

Seznamky nabízí ideální anonymní prostředí

Prostředí internetových seznamek je pro hledání diskrétního partnera na občasný sex naprosto ideální. Existuje dokonce celá řada internetových portálů, které se na mimopartnerský poměr specializují. Ty jsou schopné nabídnout svým uživatelům tolik požadovanou anonymitu. Bohužel je většina z nich placená. Platby ale obvykle nejsou nikterak vysoké a slouží především pro odrazení případných podvodníků a nepoctivců, kteří by si z ostatních chtěli pouze vystřelit. Každý z těchto portálů má nastavena svoje pravidla. Ve většině případů však platí, že fotografie a osobní profily platících členů si mohou prohlížet zase pouze platící členové. Do jisté míry se tak eliminuje riziko, že by trvalý partner či některý váš známý při náhodném prohlížení profilů narazil na ten váš.

4.4 / 5.0
Uživatelská základna C-Date pozitivně překvapuje počtem svých členů. Celkem je na tomto seznamovacím webu zaregistrováno více než půl milionů lidí ze všech možných států. Vzhledem k rozmanité uživatelské základně mají lidé na C-Date vysokou šanci, že se seznámí a vnesou vzrušení do svých životů.
 • Registrace trvá jen pár minut.
 • Uvidíte, koho jste zaujali svým profilem a fotkami.
 • Provoz webu nezpomalují žádné reklamy.
Poměr můžu a žen
52 %  48 % 
Ideální pro
Svobodní Zadaní
Počet uživatelů
25k
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej cDate
4.9 / 5.0
Webové stránky eDarling jsou kvalitní online seznamkou, jejíž služby využijí hlavně ti, kteří touží po partnerovi a dlouhodobém vztahu. Uživatelská základna má vyvážený poměr mužů a žen a obě pohlaví mají stejné šance na seznámí. Během registrace vyplní zájemci o vztah osobnostní dotazník a obdrží seznam doporučených partnerů.
 • Neomezeně komunikujete se členy eDarling.
 • Prohlédnete si, kdo zavítal na váš profil.
 • Zjistíte, kdo ze členů je aktuálně online.
Poměr můžu a žen
49 %  51 % 
Ideální pro
Svobodní
Počet uživatelů
450k+
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej eDarling
4.7 / 5.0
Seznamka Academic Singles je místem, kde se uživatelé mohou seznámit se vzdělanými protějšky a s lidmi na úrovni. Tento seznamovací web je určen pro náročné uživatele, kteří hledají lásku a vážný vztah. Po vyplnění vědecky navrženého dotazníku obdrží návrh partnerů, s nimiž jsou kompatibilní. Seznamovat se mohou po aktivování Premium členství.
 • Podrobné vyhledávání i podle ročního příjmu
 • Rychlé prohlížení a hodnocení profilů
 • Chytré doporučení vhodných partnerů
Poměr můžu a žen
45 %  55 % 
Ideální pro
Svobodné
Počet uživatelů
240 000
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Academic Singles
4.3 / 5.0
Seznamka Flirtkontakt.cz zpřístupnila uživatelům bez VIP členství zdarma většinu funkcí. Díky tomu mohou neomezeně oslovovat ostatní uživatele, číst si jejich vzkazy či je požádat o přátelství. Největší skupina uživatelů hledá jednorázový sexuální úlet.
 • Přijímání a čtení zpráv a odpovědi na zprávy.
 • Zobrazení návštěvníků vašeho profilu.
 • Spousta výhod zdarma pro všechny uživatele.
Poměr můžu a žen
52 %  48 % 
Ideální pro
Počet uživatelů
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Flirtkontakt.cz
4.5 / 5.0
Seznamka divokerande.cz si dala za úkol spárovat lidi, kteří hledají nezávazný vztah, sexuální poměr, flirt či dobrodružství. Registrovat se na ni mohou zadaní i svobodní lidé a najít partnera pro splnění erotických fantazií. Muži budou spokojeni s množstvím ženských profilů a ženy se sexuálními nabídkami od mužů. Díky seznamce zažijí lidé sexuální dobrodružství.
 • Neomezené chatování
 • Funkce „Chtějí mě“
 • Výměna osobních kontaktů
Poměr můžu a žen
51 %  49 % 
Ideální pro
Svobodní Zadaní
Počet uživatelů
549k
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Divoké rande

Kde se zaručeně seznámíte?

Uživatelé nejčastěji doporučují

cDate
cDate

Registrace a základní členství je na portálu C-Date zdarma. Součástí registrace je vstupní dotazník. Seznamka vám po jeho vyplnění navrhne vhodné partnery. Na C-Date naleznete vyvážený poměr mužů a žen.

eDarling
eDarling

Nejčastěji se na eDarling registrují uživatelé ve věku 35 až 50 let. Na server se přihlašují zejména kvůli tomu, aby nalezli životního partnera.

Academic Singles
Academic Singles

Seznamka s registrací na 15 minut, kde projdete osobnostním testem. Velmi vážná seznámení pro ty, kteří to myslí opravdu vážně. Manuální schvalování profilů filtruje spam.

Flirtkontakt.cz
Flirtkontakt.cz

Portál Flirtkontakt.cz se orientuje na uživatele milující sex. Někdo se rozešel či rozvedl a na nový vztah zatím není připraven, potěchu těla si však odepřít nechce.

Divoké rande
Divoké rande

Ideální seznamka pro ty, kteří hledají flirt, milenecký poměr nebo nezávazný sex. Mnoho ověřených ženských profilů. Seznamka aktivně filtruje vulgární a urážlivé uživatele. Hovořit můžete o čemkoli, ale nevyžádané dickpic jsou tabu.