Flirtkontakt.cz

Poměr můžu a žen  % 52  % 48
Ideální pro
Počet uživatelů a věk /
Luděk Hledá nezávazný flirt
Luděk hledá nezávazný flirt
Bára Hledá sex
Bára hledá sex

Rychlé shrnutí

Jestliže hledáte partnera na jednorázový sexuální úlet či trvalý milenecký vztah, je portál Flirtkontakt.cz tou pravou seznamkou pro vás. Hlavním zájmem tohoto webu je spojit vás s protějšky s podobnými představami o vztahu, a to z různých koutů Česka. Údaje o velikosti své uživatelské základny server nezveřejnil, nicméně převažují v ní výrazně muži nad ženami. Jak je ostatně na podobných typech serverů obvyklé. Pro ženy je to výhodné. Stoupá jim šance, že najdou vhodného partnera. Server je motivuje k registraci tím, že dostanou VIP účet automaticky a zcela zdarma. Během seznamování vás nebudou ani ve verzi zdarma rušit žádné reklamy. Flirtkontakt.cz láká nové uživatele hlavně na vyzývavé fotografie svých členů se sexuálním podtextem. V rámci neplaceného členství si ale můžete zobrazit vždy pouze jednu profilovou fotografii členů portálu. Po aktivování VIP účtu získáte přístup k erotickým fotografiím, na kterých uvidíte uživatele v celé jejich nahotě nebo detail jejich intimních partií.

Seznamka Flirtkontakt.cz zpřístupnila uživatelům bez VIP členství zdarma většinu funkcí. Díky tomu mohou neomezeně oslovovat ostatní uživatele, číst si jejich vzkazy či je požádat o přátelství. Přístup ovšem nemají k nahým snímkům. Většinu členů portálu, kteří se chtějí především zkontaktovat se sympatickými protějšky, tak k platbě prémiového členství nic nenutí. Dalším argumentem, proč zůstat neplatícím členem, je i poměrně vysoká cena VIP účtů.

 • Registrace je omezena pouze spodní hranicí. Vstoupit na portál mohou jenom dospělí.
 • Intuitivně a designově přitažlivě propracované prostředí seznamky.
 • Členové upřednostňují krátkodobé i dlouhodobé sexuální dobrodružství.
 • Prémiové členství za poměrně vysoké ceny.
 • Uživatelé bez VIP členství mohou využívat běžné funkce: oslovovat další členy a prohlížet si fotografie bez erotického podtextu.
 • Potenciální sympatické protějšky lze požádat o přátelství.
 • VIP členové si mohou prohlížet erotické fotografie ostatních členů
Nech si doporučit nejvhodnější seznamku

Naše recenze

Typ seznamování
Cena členství od0 Kč
Automatické prodloužení členstvíNe
Výhody premium členství
Vědecká metoda seznamováníNe
Manuální schvalování profilůNe
Veřejné profilyNe
Počet uživatelů
Ideal for
Mobilní aplikaceNe
Zákaznická podpora

Již při prvním vstupu na portál Flirtkontakt.cz je jasné, že se zaměřuje na zprostředkování kontaktu mezi svými členy, kteří zde hledají především nezávazný flirt a sex. Uživatelé Flirtkontakt.cz se netají svými záměry a zveřejňují své erotické fotky. Prohlédnout si je mohou všichni členové, kteří povýší svůj účet na prémiový. Ostatní mají k dispozici vždy pouze první profilový snímek. I bez prémiového účtu však je možné oslovit konkrétní uživatele či jim předat své kontaktní informace a dále navázat komunikaci mimo server. Vzájemně si tak můžete poslat neomezené množství fotografií bez nutnosti placení VIP členství. To na serveru slouží opravdu jen pro prohlížení erotických fotografií a ve srovnání s ostatními podobně zaměřenými portály je poměrně finančně náročné. Rozhraní portálu Flirtkontakt.cz je kompletně bez reklam již v neplacené verzi. Z hlediska uživatelské základny, jejíž rozsáhlostí se server nechlubí, převažují muži nad ženami. Přestože se portál snaží slabší pohlaví nalákat nabídkou všech výhod VIP účtu zdarma, mají na tomto webu muži menší šanci na seznámení. O to více se musí při své prezentaci snažit a také být aktivnější při oslovování ostatních uživatelek. I u účtu zdarma si můžete zobrazit členy portálu, kteří jsou aktuálně online a je tedy možné s nimi ihned navázat komunikaci.

Flirtkontakt.cz screenshot

Portál Flirtkontakt.cz je oblíbený mezi lidmi, kteří touží nalézt na internetu nezávazný flirt či jednorázový či dlouhodobý sexuální vztah. Server tuto aktivitu podporuje a pomáhá svým uživatelům již při vyplňování osobního profilu sérií správně mířených otázek, které mají odhalit jejich sexuální preference a oblíbené polohy.

Uživatelská základna

 • Počet uživatelů: ~950 000
 • Věkové skupiny: 25+
 • Partnerský vztah: Svobodní, zadaní
 • Typ seznamování: Flirt, sex
Počet uživatelů
Věkové skupiny+
Partnerský vztah
Typ seznamování

Mezi uživateli naleznete především mladší lidi obou pohlaví. Výrazně však převažují muži. Server se snaží nalákat příslušnice něžnějšího pohlaví nabídkou VIP účtu, který dostanou při registraci zcela zdarma. Velikost uživatelské základny server neuvádí, nicméně vzhledem k jeho zaměření se dá předpokládat vyšší číslo. Lidé hledají na webu Flirtkontakt.cz především nezávazný flirt a vztahy založené na sexu. Většina uživatelů je svobodných. Ti obvykle preferují jednorázový úlet. Najdou se ale i zadaní členové, kteří zde obvykle hledají diskrétního milence či milenku pro paralelní vztah. Výhodou je, že si můžete i ve variantě zdarma prohlédnout profily ostatních uživatelů a jejich profilovou fotografii. Členy portálu je možné bez placení i oslovit a navázat s nimi kontakt. Profily uživatelů obvykle jasně vyjadřují, co jejich majitelům chybí a drtivá většina jich neskrývá svůj hlavní záměr, kvůli kterému na server přichází. A tím je kvalitní sex.

Registrační proces

 • Celá registrace je zcela zdarma.
 • K úspěšnému dokončení vstupního procesu je třeba uvést svůj e-mail.
 • Registrovat se zvládne úplně každý.
 • Po dokončení registrace můžete do svého profilu doplnit další informace a spravovat ho.
 • Při vstupu na portál Flirtkontakt.cz jste dotázáni pouze na vaše pohlaví, datum narození a místo bydliště.
 • Pro možnost navázání komunikace s ostatními členy portálu je lepší, pokud si na svoji stránku vložíte profilovou fotografii.
 • Po registraci se stáváte členem seznamky a můžete využívat funkce zdarma nebo si aktivovat prémiové členství.

Registrace na portál Flirtkontakt.cz je velice jednoduchá. Server požaduje pouze několik osobních informací. Kromě vašeho e-mailu budete muset vyplnit ještě datum narození, pohlaví, kraj a město, v němž bydlíte. Pro kompletní dokončení registrace je třeba pouze aktivovat vaše členství kliknutím na odkaz, který vám server zašle v aktivačním e-mailu. Portál lze docela dobře používat i ve variantě zdarma. Pro prohlížení erotických fotografií, které jsou pro tento typ serveru stěžejní, je potřeba si aktivovat prémiový placený účet. VIP členství je oproti ostatním podobně zaměřeným portálům poměrně vysoké.

Navázání kontaktu

 • Základem je atraktivní profilová fotografie.
 • Pozornost je vhodné věnovat také profilu a doplnit osobní a sexuální preference.
 • I s účtem zdarma lze komunikovat s ostatními uživateli.
 • Pro neomezené zobrazení erotických fotografií si muži musí aktivovat prémiové členství.
 • Dámy dostanou VIP účet zcela zdarma již při registraci.
 • I ve variantě zdarma si můžete zobrazit návštěvníky svého profilu.
 • Profil lze zviditelnit návštěvami profilů ostatních členů.

Základní podmínkou úspěšného nalezení odpovídajícího protějšku je úplně a pravdivě vyplněný osobní profil a vložená aktuální fotografie. To platí bez výjimky na všech seznamovacích serverech. Konkrétně v případě webu Flirtkontakt.cz je výhodné, pokud již i na první profilové fotografii trochu poodhalíte roušku své intimity a pokusíte se nalákat ostatní na přitažlivá zákoutí svého těla. V rámci neplaceného účtu je totiž možné zobrazit si u ostatních pouze jedinou úvodní fotografii, proto by měla být co nejpřitažlivější. Většina nově registrovaných uživatelů nebude pravděpodobně zpočátku ochotna zaplatit vysoké částky za prémiové členství, díky němuž by si mohli prohlédnout všechny vaše snímky. Profily všech nově registrovaných uživatelů jsou manuálně schvalovány. To je oproti jiným serverům výhoda, která eliminuje počet vtipálků a falešných profilů. Na seznamce jsou registrováni především mladší uživatelé zhruba do 35 let, kterým z nějakého důvodu chybí sex, ale zatím se nechtějí vázat. Převažují muži, proto dostávají ženy prémiové členství při vstupu automaticky zdarma. Dámy mají na portálu Flirtkontakt.cz také vyšší pravděpodobnost, že narazí na ideálního partnera. Navazování kontaktu je jednodušší díky možnosti psát a přijímat vzkazy i u účtu zdarma.

Mobilní aplikace

 • Prozatím není k dispozici mobilní aplikace, kterou by si uživatelé mohli stáhnout do svého chytrého mobilního telefonu.
 • Desktopová varianta je poměrně dobře použitelná i na chytrých telefonech, tabletech a jiných malých zařízeních.
 • Portál Flirtkontakt.cz automaticky rozpozná, že na něj přistupujete ze zařízení menšího formátu a zobrazí se v mobilní variantě.
 • Na mobilním telefonu či tabletu můžete jednoduše spravovat svůj účet na webu Flirtkontakt.cz a přidávat k němu další informace či aktuálně vyfocené snímky.
 • Prostřednictvím mobilního telefonu je možné zařídit i prémiové členství včetně platby za něj.
 • Komunikujte na svém tabletu či telefonu s ostatními členy portálu Flirtkontakt.cz.

Mobilní aplikace pro portál Flirtkontakt.cz prozatím ještě neexistuje. To je samozřejmě špatná zpráva pro uživatele, kteří se rádi připojují na internet odkudkoliv prostřednictvím svého tabletu či mobilního telefonu. Tou dobrou zprávou však je velice dobrá použitelnost plné desktopové varianty serveru i na malých zařízeních, například tabletech. Komunikovat s uživateli portálu Flirtkontakt.cz či si prohlížet jejich profily je tak velice dobře možné i prostřednictvím vašeho tabletu či mobilního telefonu, a to prakticky odkudkoliv. Portál je velice dobře ovladatelný a díky jednoduchosti stránek s ním nebudete mít potíže. Dejte si však pozor například v metru nebo tramvaji. Pokud si budete chtít pouze přečíst zprávy a zaktualizovat svůj stav, může na vás po přihlášení do profilu „vykouknout“ poměrně zajímavý profilový snímek doporučeného uživatele.

Design a použitelnost

 • Grafická stránka seznamky je propracovaná a vytváří příjemné uživatelské prostředí.
 • Černé pozadí mobilní varianty webu doplněné o vínově červené ovládací prvky a žlutě zvýrazněné prvky pro upozornění evokují hříšný charakter webu Flirtkontakt.cz.
 • Desktopová verze nabízí přehledné prostředí s bílým pozadím s prvky oranžové a červeným a modrým zvýrazněním důležitých celků.
 • Neregistrované členy lákají k registraci spoře oděné ženy a muži s proprietami připomínajícími malé ďáblíky.
 • Portálu dominují fotografie uživatelů.
 • I bez VIP členství lze komunikovat s ostatními uživateli.
 • Uživatelé mohou velice jednoduše a intuitivně spravovat svůj profil.
 • Celý portál je i ve verzi zdarma absolutně bez reklam.
 • Portál provozuje vlastní Erotický magazín plný dobrých rad a příběhů z oblasti intimního života.
 • Uživatelům je v případě problémů k dispozici uživatelská podpora.

Grafický design portálu Flirtkontakt.cz je navržen tak, aby evokoval ďábelsky vzrušující prostor. V případě mobilní varianty láká černé pozadí s vínově červenými doplňky a motivační fotografie spoře oděných žen a mužů již při vstupu do portálu. Desktopová varianta působí s bílým a oranžovým pozadím poněkud více seriózně. Ve vlastním profilu se uživatelé snadno zorientují a mohou si ho spravovat. I u neplaceného účtu lze neomezeně komunikovat s ostatními členy portálu, žádat je o přátelství či si zobrazit uživatele, kteří se zajímají o váš profil a navštívili jej. Jediným důvodem pro aktivaci prémiového účtu je možnost prohlížení erotických fotografií všech uživatelů.

Možnosti členství

Výhody zdarma

 • Spousta výhod zdarma pro všechny uživatele.
 • Snadná registrace a aktivace uživatelského účtu na portálu Flirtkontakt.cz.
 • Možnost kontaktovat ostatní uživatele prostřednictvím osobního vzkazu.
 • Vložení vlastní profilové fotografie do svého uživatelského účtu.
 • Uchování zpráv vyměněných s ostatními členy portálu do 90 dnů od jejich odeslání.
 • Možnost poslat jinému uživateli žádost o přátelství.
 • Žádné reklamy ani jiné rušivé elementy.
 • Uživatelům seznamky Flirtkontakt.cz je k dispozici uživatelská podpora.
 • Možnost neomezeně měnit parametry při vyhledávání.
 • Jednoduchá správa uživatelského profilu.
 • Čtení a zasílání zpráv ostatním členům

Placené výhody

 • VIP uživatel si může užívat veškerou funkcionalitu serveru Flirtkontakt.cz.
 • Zobrazení erotických fotografií všech členů portálu.
 • Pro některé registrované uživatele je motivací k platbě to, že si mohou nezávazně zobrazit nahé fotografie ostatních uživatelů.
 • I u placené varianty si můžete užívat rozhraní bez reklam a dobrý pocit z uživatelské podpory za zády.
Doba členstvíPlatba za měsícCelkem
VIP 1 měsíc 349 Kč 349 Kč
VIP 3 měsíce 100 Kč 299 Kč
VIP 6 měsíců 42 Kč 249 Kč
VIP 12 měsíců 19 Kč 225 Kč

Portál Flirtkontakt.cz přináší všem členům týdenní VIP členství za pouhých 99 Kč. Během týdne je možné server otestovat a rozhodnout se, zda se vám vyplatí předplatit si delší variantu prémiového členství na 1 měsíc, 3 měsíce, 6 měsíců nebo 12 měsíců. Čím delší je předplacené období, tím je výhodnější cena za jeden měsíc. Platbu je možné provést dvěma způsoby: platební kartou přes platební bránu Commerce Gate nebo přes bránu Comm Doo. VIP členové získávají výhodu plného zobrazení všech fotografií registrovaných členů. To je vzhledem k jejich obsahu pro mnohé uživatele dostatečný důvod k platbě.

Funkce

Výhody zdarma

 • Rychlá registrace, snadná aktivace profilu přes e-mail a volitelné úpravy.
 • Nahrání profilové fotografie.
 • Viditelnost profilů ostatních uživatelů včetně zobrazení jedné profilové fotografie.
 • Uživatelská podpora pomůže s problémy a zodpoví dotazy.
 • Přijímání a čtení zpráv a odpovědi na zprávy.
 • Zobrazení návštěvníků vašeho profilu.
 • Možnost požádat ostatní uživatele o přátelství.
 • Archivace odeslaných a přijatých vzkazů po dobu 3 měsíců.
 • Zobrazení uživatelů na základě kritérií ve vyhledávání.
 • Prostředí seznamky Flirtkontakt.cz je absolutně bez reklam.

Placené funkce

 • Po zaplacení VIP členství si můžete plně zobrazit všechny fotografie ostatních členů portálu.
 • Stejně jako neplatící člen je i pro vás rozhraní portálu úplně bez reklam.
 • Při vyhledávání vhodných partnerů můžete využít pokročilé metody filtrace.
 • Stejně jako v neplaceném účtu uvidíte, kdo zavítal na váš profil a komu jste sympatičtí.

Portál Flirtkontakt.cz se orientuje na uživatele milující sex, který jim z nějakých důvodů aktuálně chybí. Někdo se rozešel či rozvedl a na nový vztah zatím není připraven, potěchu těla si však odepřít nechce. Jiný by rád našel milence či milenku kvůli neutěšenému sexuálnímu životu ve svém trvalém vztahu. A konečně asi největší skupina hledá jednorázový sexuální úlet. Většinu funkcí serveru Flirtkontakt.cz mohou jeho uživatelé používat zcela zdarma. Lze tak například kontaktovat ostatní uživatele či je požádat o přátelství. Profily nepříjemných členů portálu je možné si ale i u neplaceného účtu zablokovat. Placená varianta VIP členství je však ve srovnání s ostatními servery velice drahá. Slouží především k zobrazení erotických fotografií ostatních členů, což je ale pro některé lidi natolik lákavé, že vysokou cenu rádi zaplatí.

3.0 / 5.0
Autorka Nejseznamky
Autorka
Lucie Fisher
Flirtkontakt.cz logo Vyzkoušet

Flirtkontakt.cz je portálem zaměřeným na zprostředkování kontaktu mezi lidmi vyhledávajícími v online prostředí nezávazný flirt a dekadentní sex. Uživatelská základna je složena z dospělých lidí, kteří jsou svobodní i zadaní a rádi by si zpestřili život jednorázovým sexuálním úletem nebo dlouhodobým diskrétním mileneckým vztahem. Někteří lidé se registrují na portál Flirtkontakt.cz pouze za účelem prohlížení erotických fotografií jeho členů. Takoví jsou pak nuceni zaplatit si prémiové členství, které je ve srovnání s ostatními českými eroticky laděnými servery poměrně drahé. Úhradu lze provést platební kartou přes jednu ze dvou platebních bran.

Většina důležitých funkcionalit je uživatelům, kteří na serveru chtějí navázat nové kontakty, poskytována zcela zdarma. Můžete tak kontaktovat ostatní uživatele, přečíst si jejich vzkazy, požádat je o přátelství, ale i blokovat profil uživatele, který se chová nevhodně. V případě potíží máte navíc k dispozici uživatelskou podporu. Na serveru je více mužů než žen. A to i přesto, že jsou dámy lákány na VIP účet, který dostanou při registraci zcela zdarma. Ve prospěch serveru Flirtkontakt.cz hovoří i fakt, že jeho prostředí je absolutně bez reklam a všechny profily nových uživatelů jsou manuálně schvalovány. K registraci vám však stačí několik osobních informací, proto se nelze vyhnout tomu, že i přes takto vysoké zabezpečení narazíte na vtipálka či spammera.

Závěrem konstatujeme pouze to, že portál Flirtkontakt.cz je velice dobře fungujícím nástrojem pro vyhledání diskrétního milence či milenky nebo nezávazného flirtu online. Registrovat se může každý dospělý a je jen na uživateli, co o sobě na svém profilu prozradí a jaké fotografie zveřejní.

Poměr můžu a žen
52 %  48 % 
Ideální pro
Počet uživatelů
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Flirtkontakt.cz