Milenecký vztah, hledám milenku nebo milence

Autoř recenze: Lucie Fisher a Milan Dostál

Poslední aktualizace stránky: 21. 06. 2019

Top 3 seznamky pro milenecký vztah

Nudí vás manželský sex? Nebo již po letech partnerství nejsou vaše intimní chvilky tím, čím kdysi bývaly, a vy byste si rádi užili s někým novým, aniž by bylo nutné ničit stávající partnerství? Je to jednoduché. Najděte si milence či milenku a najděte si je online. Je to ten nejdiskrétnější způsob pro nalezení takovéhoto typu vztahu. Tápete v tom, do jakého online portálu se registrovat? Nechte se inspirovat naším žebříčkem Top 3 seznamek pro milenecký vztah.

profile image

Divoké rande

Seznamka pro vážný vztah 20+

Největší česká erotická seznamka plná žhavých fotek uživatelů hledajících sex.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
180k

Uživatelů

20+

ideální věk

Nezávazný vztah

doporučujeme

profile image

cDate

Seznamka pro vážný vztah 20+

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Lorem
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
25k

Uživatelů

20+

ideální věk

Nezávazný vztah

doporučujeme

profile image

Be2

Seznamka pro vážný vztah 25+

Exkluzivní moderní seznamka pro všechny věkové kategorie.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
25k+

Uživatelů

25+

ideální věk

Nezávazný vztah

doporučujeme

Srovnání nejlepších flirt seznamek podle kritérií

Seznamka Naše hodnocení Shrnutí Členství od Registrace
Divoké rande Divoké rande
Doporučujeme

  • Intuitivně navržené rozhraní portálu.
  • Registrace není omezena věkem, ani vzděláním.
  • Uživatelé hledají především sexuálního partnera.
199.00 Kč Přejít na registraci
cDate cDate
  • Moderní uživatelské rozhraní se zajímavou barevnou kombinací a nápaditým designem.
  • Vstupní dotazník, který je součástí registrace, slouží k inteligentnímu návrhu vhodných uživatelů k oslovení.
  • Portál je určen především pro nezávazné seznámení, flirt a sex, uživatelé na něm mohou nalézt ale i trvalý vztah.
180.00 Kč Přejít na registraci
Be2 Be2
  • Registrace na portál je zcela zdarma.
  • V rámci neplaceného členství uvidíte pouze rozmazané fotografie uživatelů.
  • Vyvážený poměr v zastoupení obou pohlaví.
156.00 Kč Přejít na registraci

Hledám milence

milenci

Pojala jste úmysl najít si diskrétního milence, ale vůbec netušíte, kde ho hledat? Srovnali jsme pro vás několik seznamek zaměřených na nalezení diskrétního partnera pro zpříjemnění intimních chvilek. Tyto online portály jsou tím pravým místem, na kterém můžete hledat nového milence. Pro váš úspěch při online hledání sexuálního partnera, vyplňte poctivě svůj osobní profil a doplňte ho kvalitními fotografiemi, které potenciálnímu partnerovi napoví, zda by mezi vámi mohla přelétnout jiskra. Nezapomeňte však na to, že virtuální prostředí nenahradí reálné setkání a snažte si dát s novým partnerem schůzku naživo co nejdříve. Jestliže si budete vzájemně sympatičtí a vznikne mezi vámi vztah, nezapomeňte na to, že v tomto typu partnerství jde výhradně o sex a nemíchejte do něho city. Pro vaše bezpečí myslete i na ochranu proti početí i pohlavně přenosným chorobám.

Pro úspěch diskrétního vztahu a spokojenost obou stran, je potřeba hned na začátku definovat základní pravidla a ta dodržovat. Dohodněte se na místu a intenzitě společných schůzek, na vhodné době volání a psaní zpráv. Určete si i dopředu jaké nároky budete na partnera mít. Mějte na mysli, že většina diskrétních milenců je férová a vyžaduje i od paralelního vztahu jistý pocit bezpečí a diskrétnosti. Pokud tedy neuhlídáte své emoce a do svého milence se zamilujete, rozejděte se s ním raději včas, než to oběma přeroste přes hlavu.

Hledám milenku

milenci

Většina mužů se v dlouhodobém vztahu začne po sexuální stránce velice rychle nudit. Milenka je pak ideálním řešením, jak si splnit své sny a touhy a nerozbít přitom rodinu a nepřipravit děti o domov. Nejjednodušším a nejefektivnějším způsobem, jak nalézt diskrétní milenku, je registrace na některém z online portálů. Virtuální prostředí je pro hledání milenky jako stvořené. Zaručí vám 100% anonymitu a přivede na váš profil v krátké době velký počet žen, z nichž si budete moci vybírat. Při registraci na online seznamovací portál doporučujeme upřednostnit některý z placených. Ty jsou schopny zaručit nejen přísnou anonymitu, ale také kontakt s těmi správnými lidmi, aniž byste byli otravování vtipálky a podvodníky, kteří se chtějí bavit na cizí účet. Několik takových serverů jsme pro vás srovnali včetně přehledného porovnání cen za jejich služby. Vám už tak zbývá pouze se registrovat na ten nejvýhodnější a začít si hledat diskrétní partnerku. Přitom myslete na to, že pro paralelní vztah je nejlepší milenka zadaná. Do budoucna představuje mnohem menší riziko než partnerka svobodná či rozvedená s dětmi na krku. Zadaná milenka po vás nebude kromě sexu vyžadovat nic navíc a i v jejím zájmu bude vztah utajit. U svobodné naopak hrozí, že se po čase do vás zamiluje a bude si činit nároky na právoplatný vztah.

Milenecký vztah a seznamky

I stálý milenecký vztah či jednorázový úlet je možné hledat online. Jestliže jste ve svém trvalém vztahu spokojeni, nechcete ho rozvracet, přesto byste si ale po letech manželství rádi užili uspokojivý sex, není nic jednoduššího než se poohlédnout po milenci či milence. Ten dá vašemu životu nový náboj, přitom však nebude mít další nároky a nebude zasahovat do vašeho soukromí.

Při hledání intimního mileneckého vztahu online můžete využít anonymity tohoto prostředí, která dovolí nalézt diskrétní protějšek bez nutnosti prozrazení vaší identity všem uživatelům serveru. Záleží jen na vás, co o sobě na svém profilu prozradíte. Vaše osobní fotografie potenciálnímu milenci či milence napoví, zda by mezi vámi mohlo vzniknout vzájemné sexuální pouto. Není však nutné ukazovat na nich úplně vše včetně vašeho obličeje. Šikovně nafocené snímky dokážou nalákat případné zájemce, udrží však vaši identitu v tajnosti.

Hledání diskrétního milence přes internetje jedním z nejpřirozenějších způsobů pro hledání partnera pro tento druh vztahu. Představa, že naleznete na ulici či v baru partnera pro trávení intimních chvilek, které by nezničily váš rodinný život, je více než nereálná. Na internetovém portálu může každý uživatel v rámci svého osobního profilu jasně deklarovat svůj záměr a má tak jistotu, že ho budou oslovovat pouze lidé, kterým jde o totéž.

Zájemci o milenecký vztah se nejčastěji rekrutují z řad osob žijících v trvalém partnerském svazku, na kterém nehodlají nic měnit. Po letech soužití se však ze sexu s partnerem vytratil onen pověstný náboj, případně už intimní soužití s trvalým partnerem nefunguje vůbec.

Další poměrně početná skupina lidí zajímajících se o vztah založený čistě na sexu pochází z řad čerstvě rozejitých či rozvedených. Někteří lidé nesou rozchod s partnerem velice těžce a potřebují jej v sobě zpracovat. Teprve potom jsou připraveni na navázání nového dlouhodobého vztahu. Ale i v době mezi dlouhodobými vztahy potřebují naplnit své sexuální touhy a vyhledávají diskrétní milence, kteří by s nimi sdíleli pouze sexuální zážitky a nenutili je do dalšího trvalého vztahu, na který zatím nejsou připraveni.

Jako každý vztah i ten milenecký vzniká obvykle vzájemným oboustranným vyjádřením sympatií. V případě vztahu, u něhož se očekává, že partneři budou sdílet pouze sexuální zážitky, není nutno chodit dlouho kolem horké kaše a snažit se partnera nejdříve dobře poznat. Prakticky stačí pouze to, že si oba rozumějí a víc, co druhá strana očekává. Na začátku diskrétního mileneckého vztahu je také potřeba nastavit pravidla a intenzitu setkávání. Na tom by se oba noví partneři měli shodnout.

Prostředí internetových seznamek je pro hledání diskrétního partnera na občasný sex naprosto ideální. Existuje dokonce celá řada internetových portálů, které se na mimopartnerský poměr specializují. Ty jsou schopné nabídnout svým uživatelům tolik požadovanou anonymitu. Bohužel je většina z nich placená. Platby ale obvykle nejsou nikterak vysoké a slouží především pro odrazení případných podvodníků a nepoctivců, kteří by si z ostatních chtěli pouze vystřelit. Každý z těchto portálů má nastavena svoje pravidla. Ve většině případů však platí, že fotografie a osobní profily platících členů si mohou prohlížet zase pouze platící členové. Do jisté míry se tak eliminuje riziko, že by trvalý partner či některý váš známý při náhodném prohlížení profilů narazil na ten váš.

Chcete milenku nebo milence?

Toužíte po kvalitním sexu? Chcete i po letech soužití v partnerském svazku či manželství zažít ještě chvilky vzrušení a napětí z neznámého? Rádi byste se opět s někým vodili za ruku a chodili na romantické večeře ve dvou? Za jistých okolností vám toto vše splní diskrétní milenec či milenka. Pokud je však vaším záměrem udržení současného trvalého vztahu, počítejte s tím, že s novým diskrétním partnerem nebudete nikdy moct vyjít plně na veřejnost, svoje schůzky budete plánovat mimo místo vašeho bydliště a na občasné intimní chvilky si budete muset ukrajovat z času, který byste mohli věnovat své rodině. V tomto případě platí, že je to vždy něco za něco.

Chcete-li nový protějšek nalákat a nasměrovat k vašemu profilu, musíte použít všechny finty, byť by byly sebebláznivější. Jak jinak na sebe upozornit ve změti osobních stránek mužů a žen hledajících diskrétní poměr? Využijte všechny své přednosti a buďte proklatě sexy, nejen na fotografiích, ale i v rámci popisu své osobnosti.

Většina lidí hledajících mimomanželský poměr touží nejenom po sexu, ale i po porozumění a sdílení intimních detailů svého života s novou blízkou osobou. Z trvalého vztahu obvykle vlivem každodenních starostí vyprchala nejenom jeho původní jiskra, ale i partnerské sdílení radostí, ale i starostí života. Proto většina lidí toužících po diskrétním partnerovi mimo trvalý vztah doufá, že naleznou především kamaráda, s nímž bude možné probrat vše, co se mu honí hlavou. Proto je dobré při prvotním kontaktu s potenciálním milencem či milenkou zjistit, co toho druhého zajímá, čím se zabývá ve volném čase a zda by bylo možné s ním kromě sexuálních prožitků sdílet i prožitky intimní.

Při snaze o oslovení nové intimní partnerky není dobré hned od počátku tlačit na pilu a zjišťovat její sexuální preference, případně se jí svěřovat s těmi svými. Začněte pozvolna. Zajímejte se o to, co ji baví, co ráda dělá ve volném čase a potom nenásilně přejděte k hlavnímu důvodu vašeho seznamování. Pozvolným a nenásilným způsobem komunikace v ní probudíte důvěru a ona sama se vám pak začne svěřovat se všemi detaily ze svého intimního a sexuálního života, které vás zajímají.

Pánové ocení u opačného pohlaví aktivitu a sebevědomí, díky němuž s nimi ženy naváží komunikaci. Počátek konverzace je dobré vést v nezávazném duchu a pátrat po společných tématech. Cílem online komunikace je zjistit, zda jste s druhou stranou naladěni na stejná témata a budete si mít o čem povídat. Často je i na tomto souznění založena vzájemná fyzická přitažlivost. Tu ale poznáte obvykle až na osobní schůzce, proto je dobré je neodkládat a sejít se co nejdříve. Jinak budete oba zbytečně ztrácet čas s člověkem, který vás nepřitahuje. V případě, že mezi vámi ona pověstná jiskra přeskočí, nezapomeňte se v první řadě domluvit na způsobu ochrany proti pohlavně přenosným chorobám a samozřejmě i proti početí.

Porovnání parametrů nejlepších online seznamek

Parametr Divoké rande cDate Be2
Naše hodnocení
Cena členství od 199.00 Kč 180.00 Kč 156.00 Kč
Placené členství Ano Ano Ano
Automatické prodloužení členství Ano Ano Ano
Výhody premium členství Zobrazení návštěvníků profilu
Neomezená konverzace
Čtení a odesílání zpráv
Zobrazení, kdo si vás oblíbil
Zobrazení fotografií
Přijímání a odesílání zpráv
Kdo je právě online
Rychlé procházení profilů
Kdo je právě online
Rychlé procházení profilů
Přijímání a odesílání zpráv
Zřetelně viditelné fotografie
Vědecká metoda seznamování Ne Ano Ano
Manuální schvalování profilů Ano Ne Ne
Veřejné profily Ne Ne Ne
Počet uživatelů 180k 25k 25k+
Partnerský vztah Svobodní Zadaní Svobodní Zadaní Svobodní
Mobilní aplikace Ne Ano Ano
Zákaznická podpora Online Online Online
Registrace Registrace Registrace Registrace

Jste připraveni na milenecký vztah

Milenecký vztah vyžaduje kromě diskrétnosti také vysoké sebeovládání a nadhled. V žádném případě se o svém novém milenci nezmiňujte ve svém okolí, nikdy nevíte, kdo toto tajemství prozradí vašemu zákonnému partnerovi. Navíc si musíte uvědomit, že milenecký vztah hledáte především kvůli sexu. Nenechte si ho přerůst přes hlavu a buďte připraveni ho ukončit, jakmile budete mít pocit, že se do něho začaly míchat city.

Milenecký vztah vzniká především kvůli sexu. Tento typ vztahu není pro nikoho závazný a neměl by být zaměňován s láskou. Ideální je stanovit si na začátku vztahu pravidla, která budou pro oba partnery závazná a ta důsledně dodržovat. Uvědomte si, že na milence nemáte nárok a jediné, co od něho můžete očekávat, je kvalitní sex. Jeho soukromý život je pro vás tabu, pokud se o něm nebude chtít sám zmínit. Diskrétní milenecký vztah s jedním partnerem udržovaný po delší dobu je naopak zárukou jistoty. Víte co od druhé strany očekávat, nemusíte každý večer hledat nového sexuálního partnera, možná si časem začnete rozumět i jako kamarádi.

Nezapomeňte, že nehledáte dalšího partnera, který by vám říkal, co máte a nemáte dělat. Hledáte milence, který vám splní, všechny vaše sexuální touhy a do zbytku vašeho života zasahovat nebude. Tomuto faktu při hledání přizpůsobte svoje představy o potenciálním diskrétním milenci. Samozřejmě, že někteří lidé ke kvalitnímu sexu potřebují vzájemné porozumění s partnerem. To je možné deklarovat na svém osobním profilu. Hlavním cílem tohoto typu vztahu je ale sex. To mějte na mysli.

Jestliže jste svobodná mladá žena, která by ráda založila rodinu, je pro vás vztah se ženatým milencem pravděpodobně velice rozporuplný. Partner vám líčí své neutěšené rodinné poměry, vysvětluje vám, že mu manželka nerozumí tak jako vy a už několik let slibuje, že se s ní konečně rozvede, až děti dorostou. Vy mu to pořád věříte? Tak věřte tomu, že se nerozvede, nikdy. Jemu právě tento typ vztahu vyhovuje. Chcete-li založit rodinu, najděte si pro tyto účely jiného lepšího muže.

Jste-li ale vdaná žena, která nechce rozvracet rodinu, a přesto byste si ráda užila s novým mužem vášnivý sex, je ženatý milenec tou pravou volbou. Ani on, stejně jako vy, nebude mít zájem na prozrazení vašeho vztahu a bude se chovat diskrétně.

Mnoho starších dam se v poslední době velice rádo poohlíží po mladých zajíčcích. Vede je k tomu nejen touha po vzrušení a nevšedním zážitku, ale i pocit, že ještě nepatří do starého železa a čekají od života více, než dostávají. Většina těchto žen se rekrutuje z řad matek, kterým vylétly děti z hnízda, s manželem si příliš nerozumí a tak hledají někoho, koho by mohly hýčkat, aniž by bylo nutné rozbíjet rodinu. Mladší milenec je na rozdíl od manžela v posteli ještě plný síly a dokáže dámě v nejlepším věku splnit všechna tajná přání, která se svému manželovi celý život obávala sdělit.

Diskrétní milenka, která má svoji rodinu, je takovou sázkou na jistotu. Nehrozí u ní prozrazení vašeho vztahu, protože i ona ho má před kým skrývat. Vdaná milenka je pro diskrétní intimní vztah rozhodně lepší volbou než svobodná, která by vás později mohla vydírat prozrazením vašeho vztahu a usilovat s vámi o dlouhodobé oficiální partnerství.

Mladá žena toužící po sexu je snem mnoha mužů. Bohužel většina mužů už nepřemýšlí nad tím, zda si bude moci dovolit mladou milenku vydržovat. Tyto ženy bývají obvykle náročné. Navíc u mladé milenky hrozí vysoké riziko prozrazení. Většina z nich totiž ještě nezaložila vlastní rodinu a tak je diskrétní milenec obvykle jejím jediným partnerem, do něhož vkládá své naděje. Častokrát se stane, že mladá milenka nutí svého ženatého partnera k tomu, aby se rozvedl a zůstal s ní.

Pravidla mileneckého vztahu

Proto, aby byl milenecký vztah úspěšný a sloužil svému účelu, kterým jsou pravidelné intimní chvilky s novým partnerem, je potřeba se domluvit na pravidlech a dodržovat je. Ideální je omezit komunikaci na nutné minimum a domluvit se na tom kdy a kde se budete scházet.

Vaše schůzky s milencem by měly probíhat pokud možno neveřejně. Chcete-li si zajít společně na večeři, volte restauraci, která je vzdálená místu bydliště obou partnerů. Pro společné intimní chvilky si můžete například pronajmout na jeden večer pokoj v hotelu či využít víkendovou chalupu některého z vás.

Základem udržení intimního vztahu pod pokličkou je dodržování několika důležitých pravidel vzájemné komunikace. Prvním z nich je domluvit se, kdy je možné druhé straně volat. V dopoledních hodinách tráví většina z nás svůj čas v práci. V této době není vzájemný telefonický kontakt téměř ničím omezen. Odpoledne a večery, které většina lidí tráví doma či s rodinou by se však kontakt mezi diskrétními milenci měl omezit na pouhé psaní krátkých zpráv. A to pouze v případě nutnosti. Aby váš vztah nevyšel najevo, dodržujte jedno zlaté pravidlo. Ihned po přijetí i odeslání zprávy mažte. Zažeňte sentimentální touhu nechat si příjemnou zprávu od svého milence ve svém telefonu pro pozdější potěšení. Snadno se totiž může stát, že se z ní bude těšit váš trvalý partner či partnerka pátrající ve vašem mobilu po příčině vašich stále častějších přesčasů.

Je samozřejmé, že především zpočátku vztahu budete ke svému milenci pociťovat jistou náklonnost. Oba si pravděpodobně budete chtít během dne napsat několik krátkých zpráv. Aby však nedošlo k jejich prozrazení, dodržujte několik důležitých pravidel. Zprávy od milence okamžitě mažte a nezapomeňte totéž udělat i s těmi odeslanými.

Oblíbené filmy o milencích

Pro inspiraci a načerpání té správné milenecké nálady jsme pro vás připravili dva filmové tipy.

Tento film je poněkud staršího data, natočil jej režisér Alfred Hitchcock podle knihy spisovatelky Daphne Du Marier. Příběh začíná setkáním mladé ženy s právě ovdovělým postarším šlechticem, do něhož se okamžitě zamiluje. Jelikož on její lásku opětuje, následuje brzy svatba a odjezd na panské sídlo, které ještě nedávno mělo jinou paní. Tu mladé novomanželce vše v domě připomíná a obviňuje svého manžela, že stále miluje svoji první mrtvou ženu. Příběh se postupně vyhrocuje a končí soudem, v němž je šlechtic obviněn z vraždy a pro mladou ženu se situace obrací zcela jiným směrem. Zjištění jak se věci opravdu mají, obrací její život úplně jiným směrem.

Novodobé ztvárnění této tradiční pohádky v podání režiséra Kennetha Branagha přináší nejedno překvapení. Kromě tradiční zápletky, kdy se ovdovělý otec hlavní hrdinky Elky znovu ožení a přivede své dceři domů zlou macechu se dvěma dcerami, se dočkáme překvapivého setkání hlavní hrdinky s domnělým učedníkem ze zámku, z něhož se později vyklube samotný princ. Když jsou všechny dívky z širokého okolí pozvány na ples, zlá macecha Elce zakáže se ho účastnit a roztrhá na ní šaty. I v tomto případě nás však čeká šťastný konec, o který se zaslouží kouzelná víla, která přeměnou dýně pošle Elku vstříc šťastnému osudu. Novodobá Popelka je ideálním filmem pro všechny romantické duše, které si rády popláčou, ale zároveň milují šťastné konce.

profile

Lucie Fisher

Průměrné hodnocení: 4.4 z 5

Závěrečné hodnocení

Seznamovací portály zaměřené na nalezení stálého či jednorázového milence či milenky v poslední době získávají čím dál více na popularitě. Vyhledávají je především lidé, kteří jsou ve svém stálém vztahu spokojeni a nechtějí jej ničit, jen v něm postrádají jiskru a kvalitní sex. Paralelní milenecký vztah je pro ně řešením jejich potřeb, které nezasáhne do soukromí jejich rodiny. Diskrétnímu hledání intimního partnera je online prostředí velice nakloněno. Slibuje nejen anonymitu, ale i celou řadu stejně zaměřených uživatelů, z nichž je možné vybrat ten nejvhodnější protějšek. Lidé, kteří hodlají vstoupit do mileneckého vztahu, by měli mít jasno nejenom o představě svého nového partnera, ale i o nárocích, které na něj mohou klást. Milenecký vztah k ničemu nezavazuje a nelze si na druhém nic nárokovat. Vše je dobrovolný akt dvou stran, který má vést ke společnému potěšení.