Flirt seznamky – průvodce, pravidla

Autoř recenze: Lucie Fisher a Milan Dostál

Poslední aktualizace stránky: 21. 06. 2019

Top 3 flirt seznamky

Příjemný flirt dokáže zpestřit život a přivést ho do nových kolejí. Jeho výsledkem může být známost na jednu noc, ale i oboustranně naplněný dlouhodobý vztah založený na vzájemném porozumění. Nebojte se flirtovat s lidmi, kteří by mohli být vašimi potenciálními partnery a vychutnejte si jejich zájem, ale i narůstající vzájemnou vášeň. Nedaří se vám najít vhodné protějšky pro flirt v reálném životě? Pak je tu pro vás virtuální prostředí, které umožní prakticky každému užít si výhod tohoto nezávazného navazování kontaktu se sympatickými lidmi. Abyste si nemuseli přidělávat starosti s hledáním vhodných flirt seznamek, vybrali jsme pro vás ty nejlepší, do nichž se můžete rovnou zaregistrovat. Podívejte se na náš žebříček Top 3 flirt seznamek a vyberte si tu vaši.

profile image

Divoké rande

Seznamka pro vážný vztah 20+

Největší česká erotická seznamka plná žhavých fotek uživatelů hledajících sex.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
180k

Uživatelů

20+

ideální věk

Nezávazný vztah

doporučujeme

profile image

Freerande

Seznamka pro vážný vztah 20+

Oblíbený portál zaměřený na nalezení partnera pro nezávazný sexuální vztah.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
800k+

Uživatelů

25+

ideální věk

Nezávazný vztah

doporučujeme

profile image

New Honey

Seznamka pro vážný vztah 25+

Seznamovací server pomáhající nalézt adekvátního partnera pro diskrétní milenecký vztah.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
36kk+

Uživatelů

25+

ideální věk

Nezávazný vztah

doporučujeme

Srovnání nejlepších flirt seznamek podle kritérií

Seznamka Naše hodnocení Shrnutí Členství od Registrace
Divoké rande Divoké rande
Doporučujeme

 • Intuitivně navržené rozhraní portálu.
 • Registrace není omezena věkem, ani vzděláním.
 • Uživatelé hledají především sexuálního partnera.
199.00 Kč Přejít na registraci
Freerande Freerande
 • Svěže působící a nadčasový grafický design zaměřený především na mladší uživatele.
 • Uživatelské prostředí je v neplacené i prémiové verzi plně bez reklam.
 • Většina praktických funkcí je k dispozici po dobu 14 zkušebních dnů zdarma.
499.00 Kč Přejít na registraci
New Honey New Honey
 • Moderní a svěží grafická stránka zve uživatele hledající diskrétnost a nezávazný sex.
 • V bezplatné variantě účtu si můžete vyzkoušet jen některé jeho funkce.
 • Pro plné využití všech možností serveru je nutno aktivovat si prémiové členství.
180.00 Kč Přejít na registraci
Be2 Be2
 • Registrace na portál je zcela zdarma.
 • V rámci neplaceného členství uvidíte pouze rozmazané fotografie uživatelů.
 • Vyvážený poměr v zastoupení obou pohlaví.
156.00 Kč Přejít na registraci

Flirt seznamky

Chcete se bavit, užívat si a poznávat nové lidi? A kdyby se mezi nimi objevil i možný potenciální partner, vůbec byste se nezlobili? Přesně pro vás je určena speciální kategorie seznamovacích portálů zaměřených na flirt. Můžete na nich potkat zajímavé potenciální protějšky, které si více či méně odvážným flirtem jednoduše otestujete předem.

Tento typ portálů je určen k rychlému a nezávaznému navázání kontaktu s maximálním počtem sympatických partnerů. Vzájemnou náklonnost si lze dát bez zábran najevo například tím, že oceníte profil a osobní fotografie toho druhého. Později je možné přejít k odvážnějšímu typu konverzace a zjistit o protějšku vše, co bude ochoten vám sdělit. Flirt seznamky jsou určeny přesně pro tento typ nezávazného kontaktu v online prostředí.

Na tomto typu serverů můžete potkat jak muže, tak ženy všech věkových kategorií. Většina uživatelů portálů zaměřených na flirt se rekrutuje z řad svobodomyslných jedinců, kteří se nechtějí nechávat konvencemi, což je zárukou dobré zábavy v průběhu flirtování.

Hlavním rysem flirt seznamek je jejich svoboda a nezávaznost, s níž většina uživatelů ke kontaktům s ostatními přistupuje. Cílem není trvalý vztah ale nezávazné poklábosení a polichocení ostatním uživatelům, kteří na oplátku to samé věnují vám. Chcete-li se tedy bavit a zvednout si přitom sebevědomí, registrujte se na některý z těchto portálů a začněte flirtovat ještě dnes.

Dámy chtějí poznat především sebevědomé vášnivé protějšky, s nimiž je radost trávit čas i jen virtuálním hovorem. Pánové, kteří na sebe hned při prvním kontaktu neprozradí vše, ale nechají na ženě, aby postupně objevovala vše, co je zajímá, mají v porovnání s ostatními lehce navrch. Dámy jsou zkrátka zvědavé, a to je přesně ten důvod, který je k flirtování s neznámými muži na druhé straně ethernetového kabelu vede.

Muži potřebují čas od času polechtat ego. A to nejenom na online portálech. Jestliže na flirt seznamce narazí na ženu, která je si této potřeby silnějšího pohlaví vědoma a dokáže s ní náležitě pracovat, velice rádi jí to pánové stejným způsobem oplatí a nikdy nevíte, v co se nakonec takový nezávazný flirt může vyvinout.

Erotické seznamky jsou na rozdíl od těch zaměřených spíše na flirt určeny především pro nalezení mileneckého vztahu. Ať již dlouhodobého či na jednu noc. Uživatelům těchto portálů jde především o nalezení vhodného sexuálního partnera, který by byl schopen a ochoten plnit jejich erotické touhy. Naproti tomu na flirt seznamce potkáte především lidi, kteří se chtějí bavit a potkat přitom co největší počet příjemných lidí, s nimiž budou moci navázat kontakt. Ten pak může přerůst nejen v milenecký vztah, ale i v dlouhodobou lásku.

Pravidla flirt seznamek

Při pohybu na flirt seznamkách je důležité si chránit své soukromí, zejména v případě, že žijete v dlouhodobém vztahu a nechcete, aby se někdo o tom, že flirtujete na internetu dozvěděl. Kromě využívání přezdívky a skrývání obličeje u vašich fotografií, je vhodné zamyslet se nad možnostmi placených portálů, které zajistí zvýšenou ochranu soukromí.

Základem atraktivního profilu na tomto typu portálů jsou především kvalitní a často i vyzývavé vlastní fotografie. Z hlediska informací o vaší osobě se doporučuje sdělit jen to, co uznáte za vhodné.

Základem informací, které poskytnete ostatním členům portálu zaměřeného na flirt, je především vaše životní situace. To znamená věk, pohlaví, případně výška a váha či další významné míry. Nikdy však veřejně nesdělujte své jméno, adresu bydliště či telefonní číslo. Kontaktní informace a další detaily předávejte raději již pouze konkrétním uživatelům, s nimiž jste navázali virtuální flirt a víte, že jim jde o to samé, jako vám.

Na rozdíl od portálů určených k vážnému seznámení poskytují flirt seznamky v oblasti výběru osobních snímků mnohem větší volnost a nespoutanost. Můžete si klidně dovolit použít i odvážnější snímky, které druhou stranu vyprovokují k akci či alespoň okomentování. Fotografie nemá evokovat důvěryhodnost důležitou pro vážný vztah, ale především hravost a nevázanost podstatnou pro zábavný flirt.

Porovnání parametrů nejlepších online seznamek

Parametr Divoké rande Freerande New Honey Be2 cDate
Naše hodnocení
Cena členství od 199.00 Kč 499.00 Kč 180.00 Kč 156.00 Kč 180.00 Kč
Placené členství Ano Ano Ano Ano Ano
Automatické prodloužení členství Ano Ano Ano Ano Ano
Výhody premium členství Zobrazení návštěvníků profilu
Neomezená konverzace
Čtení a odesílání zpráv
Zobrazení, kdo si vás oblíbil
Čtení a odesílání zpráv
Zobrazení, kdo si vás oblíbil
Neomezená konverzace
Zobrazení návštěvníků profilu
Čtení a psaní zpráv
Prohlížení erotických fotografií
Zhlédnutí kompletních profilů
Přidání kontaktů k oblíbeným
Kdo je právě online
Rychlé procházení profilů
Přijímání a odesílání zpráv
Zřetelně viditelné fotografie
Zobrazení fotografií
Přijímání a odesílání zpráv
Kdo je právě online
Rychlé procházení profilů
Vědecká metoda seznamování Ne Ne Ne Ano Ano
Manuální schvalování profilů Ano Ano Ne Ne Ne
Veřejné profily Ne Ne Ne Ne Ne
Počet uživatelů 180k 800k+ 36kk+ 25k+ 25k
Partnerský vztah Svobodní Zadaní Svobodní Zadaní Svobodní zadaní Svobodní Svobodní Zadaní
Mobilní aplikace Ne Ne Ne Ano Ano
Zákaznická podpora Online Online Online Online Online
Registrace Registrace Registrace Registrace Registrace Registrace

První flirt schůzka

V okamžiku, kdy chcete převést váš flirt z online prostředí do offline, je na místě obezřetnost. Anonymita virtuálního prostředí dovoluje některým jedincům prezentovat se v rozporu se skutečností. Díky tomu se tak může jednoduše stát, že narazíte na individuum, které je svému virtuálnímu obrazu na hony vzdáleno.

Při volbě místa první schůzky mějte na paměti, že jdete na rande s člověkem, kterého jste poznali pouze přes internet. Zapomeňte tedy raději v rámci vlastní bezpečnosti na schůzku v soukromí a dejte přednost setkání na veřejném místě, kde si budete moci nezávazně pohovořit, zaflirtovat v reálu a případně naplánovat další dění.

Pokračování první schůzky s partnerem, s nímž se znáte z online portálu zaměřeného na flirtování je závislé především na tom, kterým směrem chcete vztah dále posunout. Míříte-li k jednorázovému sexuálnímu zážitku, měli byste další pokračování prvního rande směrovat spíše do vašeho soukromí. Jestliže je naopak vaším cílem dlouhodobý vztah je na snadě pomalejší tempo, které umožní partnera lépe poznat.

Nečekejte, že protějšek hned na první schůzce bude chtít řešit své intimní záležitosti. Snažte se váš první rozhovor vést v uvolněném duchu příjemném pro obě strany a nepouštějte se raději do kontroverzních témat. Bude-li sympatie na obou stranách, budete mít na řešení podobných témat později příležitostí více než dost.

Berte flirtování jako zábavu a užijte si ho. Flirt je vždy záležitosti krátkodobou, která se časem přemění buď v nezájem či osobní setkání a nový vztah založený na sexu či spříznění duší. Užívejte si tedy tu krátkou příležitost k flirtování na počátku komunikace. Zpočátku je dobré udržovat konverzaci v nenuceném duchu, případně ji proložit polichocením druhé straně. Později je možno přejít k ožehavějším a intimnějším tématům.

profile

Lucie Fisher

Průměrné hodnocení: 4.4 z 5

Závěrečné hodnocení

Seznamky zaměřené na flirt a zábavnou nezávaznou komunikaci mezi svými uživateli obývají vody českého internetu již pěknou řádku let. Milujete-li flirt a nevázanost, registrujte se některé z námi vybraných top flirt seznamek a zajistěte si rande se zajímavým protějškem klidně již na dnešní večer. Online flirt může vyvrcholit jak jednorázovým úletem, tak dlouhodobým vztahem. Pro úspěch tohoto typu seznamování je podstatné, aby oba partneři měli podobný cíl. Ten můžete snadno sdělit ostatním uživatelům prostřednictvím pravdivě vyplněného osobního profilu.