Sex seznamky – průvodce, pravidla

Autoř recenze: Lucie Fisher a Milan Dostál

Poslední aktualizace stránky: 21. 06. 2019

Top 3 sex seznamky

Hledáte povyražení na jednu noc nebo se potřebujete uvolnit a zažít po dlouhé době krásný večer s člověkem, se kterým vám bude fungovat vzájemná chemie? Vyberte si z našich TOP3 nejlepších seznamek určených pro nalezení sexuálního partnera a oslovte uživatele, kteří vám přinesou to, co vám chybí. Již nemusíte prohledávat celý internet, tuto práci jsme udělali za vás.

Ať již na námi doporučených portálech budete hledat partnera na krátkodobé sexuální dobrodružství nebo preferujete dlouhodobý vztah založený na sexu a vzájemné intimitě bez nutnosti se vázat, můžete si být jisti, že na námi doporučených webech najdete, co hledáte.

profile image

Be2

Seznamka pro vážný vztah 25+

Exkluzivní moderní seznamka pro všechny věkové kategorie.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
25k+

Uživatelů

25+

ideální věk

Nezávazný vztah

doporučujeme

profile image

Divoké rande

Seznamka pro vážný vztah 20+

Největší česká erotická seznamka plná žhavých fotek uživatelů hledajících sex.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
180k

Uživatelů

20+

ideální věk

Nezávazný vztah

doporučujeme

Srovnání nejlepších flirt seznamek podle kritérií

Seznamka Naše hodnocení Shrnutí Členství od Registrace
Be2 Be2
  • Registrace na portál je zcela zdarma.
  • V rámci neplaceného členství uvidíte pouze rozmazané fotografie uživatelů.
  • Vyvážený poměr v zastoupení obou pohlaví.
156.00 Kč Přejít na registraci
Divoké rande Divoké rande
Doporučujeme

  • Intuitivně navržené rozhraní portálu.
  • Registrace není omezena věkem, ani vzděláním.
  • Uživatelé hledají především sexuálního partnera.
199.00 Kč Přejít na registraci

Sex seznamky

Sex je jednou ze základních lidských potřeb a není nutno si ho odpírat i v případě, že aktuálně nemáte stálého partnera. Prostřednictvím některé z široké nabídky sex seznamek se můžete seznámit s celou řadou zajímavých partnerů, kteří se nechtějí vázat nebo jsou zadaní, ale intimita jim v partnerství příliš neklape. Splňte si své tajné představy a nalezněte prostřednictvím sex seznamky protějšek na jednu vzrušující noc nebo dlouhodobý vztah založený čistě na sexu bez zásahu do vašeho soukromí.

Sex seznamky jsou speciální variantou online portálů určených pro hledání partnera čistě za účelem sexu. Uživatelé takto zaměřených portálů obvykle netouží na internetu najít klasický vztah. Důvodů je několik. Někdo se nechce vázat a vyhovuje mu nezávislost kamarádství s benefity. Jiný má dlouhodobý vztah, ale partnerská intimita zaostává. A někdo je prostě jen zklamaný z bolestně ukončeného vztahu a nějaký čas se nechce vázat, ale ani vzdát kvalitního sexu.

Sex seznamky všem těmto kategoriím lidí zprostředkují partnery, kteří vyhovují jejich preferencím a s nimiž si budou vzájemně kompatibilní. Některé z těchto portálů nabízí možnost rychlého nalezení partnera na aktuální večer. V mnoha případech je tento druh seznámení úspěšný a vytvoří nový pár, který si začne dlouhodobě užívat společně strávených intimních chvilek bez vzájemného narušení soukromí.

I přesto, že se doporučuje pro větší úspěch při nalezení partnera o sobě na online seznamce prozradit co možná nejvíce detailů, v případě sex seznamek je dobré zůstat obezřetný. Je zde totiž větší riziko, že narazíte na nepoctivce a různé vtipálky, ale i nebezpečné jedince. Rozhodně platí, že zajímavá profilová fotka k vám přitáhne větší počet uživatelů. Do jaké míry ale budou odpovídat vašim preferencím, závisí jen na vás. Budete-li vkládat fotografie, které jsou na hranici či za hranicí porna, nemůžete očekávat kontakt od diskrétního sexuálního partnera. A naopak, pokud si na svůj profil vložíte vlastní snímek s cudným úsměvem, pravděpodobně vás bujný sexy hřebec také nekontaktuje.

V každém případě je dobré se při pohybu na online sex seznamkách řídit vlastní intuicí. Začnete-li komunikovat s někým, jehož styl se vám od počátku nelíbí a není v souladu s vašimi záměry, bez vysvětlování kontakt ukončete. Jde o vaši bezpečnost. Podobná obezřetnost se vyplácí i v případě první schůzky. Než si s někým domluvíte vzrušující večer v soukromí, pozvěte ho nejprve do baru nebo restaurace a stravte s ním nějaký čas mezi lidmi, kde jste alespoň v relativním bezpečí a máte čas si rozmyslet, zda s dotyčným chcete jít do soukromí.

Uživatelé sex seznamek jsou z převážné většiny muži. Žen bývá obvykle poskrovnu, o to větší šance na nalezení vhodného protějšku mají. Bohužel tento způsob seznamování sebou přináší i jistou míru nebezpečí. Není výjimkou, že se za sympatickým profilem elegantního muže či ženy na úrovni ve skutečnosti skrývá hrubián, před kterým by každý v offline světě raději utekl.

Ve většině případech se však i na sex seznamce setkáte s reálnými lidmi, kteří právě nemají sexuálního partnera a nechtějí se vázat, ale rádi by si užili chvilky příjemného sexu. Důvodů pro tyto situace může být hned několik. Někdo je zklamaný z právě rozpadlého dlouhodobého vztahu a nechce hned spadnout do dalšího. Jiný je příliš zaneprázdněný a nechce se na partnera vázat. A někdo například žije v dlouhodobém vztahu, který nechce ničit, z něhož ale po letech vyprchala veškerá vášeň.

Všechny případy spojuje jediná touha a tou je kvalitní a ničím nerušený sex s partnerem, který je přitažlivý, příjemný a kromě občasných chvilek vzrušení nemá žádné požadavky.

V případě sex seznamek nemají uživatelé zájem pouze potkat reálnou osobu, s níž by si užili příjemné chvilky ve dvou. Někteří členové tohoto typu portálů si raději vychutnají sex virtuální. Ten obvykle spočívá v komunikaci písemné či spojené s videem, v níž si obě strany vzájemně sdělují své nejtajnější touhy. Další možností je komunikace jednostranná, kdy dívka v uzavřené místnosti s videokamerou plní příkazy platícího muže, který sleduje její počínání.

Někteří muži, ale i ženy vyhledávají online komunikaci s neznámými uživateli, v rámci, níž dávají či dávají příkazy a plní přání druhé strany. Pro někoho je představa sexu po klávesnici nepochopitelná a v některých případech až odpudivá, existují však lidé, kteří jsou právě na tomto druhu virtuálního sexu doslova závislí.

Drtivá většina lidí stále ještě upřednostňuje sexuální zážitek s živým člověkem. Doba se ale mění a rozvoj technologií nahrává jejich využití i v oblasti lidské intimity. Kromě v současné době již běžných video sexuálních chatů je možné pro tento účel využít i virtuální realitu. 3D brýle použitelné ve spojení s mobilním telefonem či headsetem fungujícím samostatně pořídíte v cenách již od několika stovek korun. Pro tato zařízení existuje již celá řada her a programů včetně těch zaměřených na erotické vyžití. Cílem jejich tvůrců je, aby smyslový zážitek spojený s využitím těchto technologií vytvářel dojem, že uživatel není pouhým pozorovatelem, ale sám určuje dění a je ve středu dění. To se v mnoha případech daří.

Rozvoj těchto technologií využitelných pro virtuální sex je ale ještě v plenkách. I současná video varianta online sexu je ale pro jistý typ uživatelů prudce návyková a způsobuje jim závislosti. Jejich důsledkem je pak neschopnost sexu s reálnou osobou. Jestliže tedy milujete a často si užíváte virtuální sex, zeptejte se sami sebe, zda jeho provozování držíte v rozumných hranicích a občasně jej prokládáte sexem s reálným člověkem.

Mnoho uživatelů si do osobního profilu na portálech zaměřených na hledání partnera na sex vkládá velice odvážné fotografie. Na některých z nich je pro zachování anonymity uživatele rozmazán či vyříznut obličej. Přesto má ale potenciální partner šanci zjistit, jaký protějšek se mu v rámci profilu nabízí.

Někteří uživatelé si velice oblíbili erotické portály nabízející video komunikaci se ženami, které plní jejich přání přímo před objektivem videokamery. Pro zpřístupnění této služby stačí v některých případech pouhá registrace na serveru, který tyto služby poskytuje, jindy je nutno se registrovat do jeho VIP sekce a pro komunikaci s konkrétními dámami si předplatit členství.

V případě, že potkáte na sex seznamce zajímavý protějšek a trochu se obáváte prvního kontaktu, domluvte si s ním nejprve online rande, například přes Skype. Tam partnera uvidíte, budete s ním moci hovořit, případně si zkusit i něco pikantnějšího a víceméně bez rizika se rozhodnete, zda to s ním chcete vyzkoušet i naživo.

Většina portálů zaměřených na nalezení partnera pro sex nabízí i možnost hledání protějšku na konkrétní večer. Chcete-li si ihned po registraci užít příjemný večer plný intimity s náhodným partnerem a pak na vše zapomenout, můžete si podat vlastní inzerát do speciální sekce portálu. Obvykle ji poznáte podle názvu, například „Sex již dnes večer“, apod.

V těchto případech ale bohužel nemáte dostatek času protějšek před prvním kontaktem dostatečně poznat a zjistit, zda se opravdu jedná o člověka, kterého hledáte. Často se tak stává, že při osobním setkání nastane obrovské zklamání a z dobře načatého večera nezapomenutelné fiasko. Kromě toho hrozí při tomto typu sexuálního kontaktu i poměrně velké riziko nakažení pohlavně přenosnými chorobami, proto je na místě předem si s partnerem dohodnout druh ochrany a tu důsledně používat.

Přes všechna rizika, která při tomto typu seznamování hrozí, jsou seznamky pro rychlý sex poměrně úspěšné a každý den díky nim zažije mnoho uživatelů nezapomenutelný večer.

Jestliže chcete zůstat na portálu zaměřeném na hledání sexuálního partnera nepoznáni, přijměte některá opatření, která vám to zajistí. Samozřejmě v případě hledání protějšku na intimní chvíle je nutno na portál vložit vlastní fotografie. Tento typ seznámení to vyžaduje více než jiné. Vaše snímky ale nemusí obsahovat váš obličej, či můžete zvolit portál, který neplatícím členům fotografie uživatelů rozmaže, takže nejsou rozlišitelné.

Jestliže nechcete přijít o soukromí, neuvádějte a sex seznamce nikdy své jméno. Spolehlivě jej nahradí dobře zvolená přezdívka, která navíc může i dobře vyjadřovat to, co chcete potenciálním partnerům sdělit.

Chcete-li mít zaručenu anonymitu, rozhodně nesdělujte detailní informaci o sobě všem. Větší jistotu, že naleznete odpovídající protějšek, jehož cílem nebude pouze si z vás vystřelit, máte v případě, že budete vstupovat do kontaktu výhradně s platícími členy portálu. U těch máte jistotu, že jejich úmysly jsou stejné jako ty vaše a nemají touho si z vás vystřelit.

Muži na sex seznamkách

Heterosexuální pánové to na portálech zaměřených na hledání a nalezení protějšku na příjemné strávení intimních chvil mají nepoměrně složitější než dámy, kterých je na takto zaměřených serverech většinou nedostatek. Aby váš profil zaujal potenciální partnerku je potřeba se zaměřit na jeho maximálně pravdivé vyplnění a rozhodně neuškodí i nějaká pikantnost, kterou o sobě prozradíte.

Pro potenciální partnerku je důležitý především věk partnera a jeho kondice. Některé dámy si rády kontrolují sexuální kompatibilitu i s ohledem na znamení zvěrokruhu. Nemusíte tedy uvádět přesný datum svého narození, ale věk a sluneční znamení jsou rozhodně dobrý nápad.

Ke každému úspěšnému profilu na eroticky laděných portálech patří samozřejmě i lechtivé snímky jeho uživatele. Čím odvážnější pozice, tím větší úspěch bude vaše osobní stránka mít. Nebojte se tedy zobrazit detaily svého těla a doplnit je popisem těch nejtajnějších fantazií, které byste rádi partnerce splnili. Pánové se v této oblasti musí obzvláště snažit, protože jejich počet na podobně zaměřených portálech výrazně převyšuje počet registrovaných žen.

Zamyslete se tedy především nad tím, jak vystoupit z davu, jak na sebe v dobrém smyslu slova upozornit a zaujmout maximální procento žen. Můžete použít cokoliv. Nezapomeňte, že jste kryti anonymním účtem, v rámci něhož vystupujete pod přezdívkou a nic vám tedy nebrání naplno prezentovat vše, co si myslíte, že opačné pohlaví zaujme.

Vulgární muži nejsou žádání ani na portálech zaměřených na hledání sexuálního partnera. Přestože existují výjimky, preferují dámy obvykle kultivované protějšky, které nejsou zaměřené pouze na sebe a dokážou nabídnout za to co požadují adekvátní odměnu v podobě respektu k partnerce. Dáte-li tento svůj přístup ženám najevo, můžete si být jistit, že budete mít na sexuálních seznamkách úspěch.

Kromě ohleduplného chování je na místě také vysoká aktivita. Obecně platí, že muži jsou na tomto druhu webů v převaze, proto by si svůj úspěch měli takzvaně odpracovat. Aktivní oslovování sympatických dam je prakticky nezbytností. Vyplatí se napsat i potenciálním partnerkám, které nebydlí ve městě, které preferujeme. V případě vztahu založeném na sexu není v případě vzájemných sympatií problém na občasnou návštěvu zajet i jiným způsobem než městkou dopravou.

Jestliže vám některá z žen napíše, je opravdu hazardem s příležitostí jí neodepsat. I pokud vás její profil příliš neoslovil a fotografie vás neplní touhou po ní, je to minimálně slušnost. A nikdy nevíte, zda dotyčná dáma nebude ve skutečnosti zábavnou společnicí s mnohem lepším zevnějškem, než jako ho zachytil objektiv fotoaparátu.

Co si budeme povídat, i dámy to mají rády a na vaše upřímné oči je na sexuálně zaměřeném kontaktním portálu asi nenalákáte. Jistota kvalitního sexu pro ženu závisí na tělesných dispozicích partnera, především na parametrech jeho údu. Mějte to na mysli a chcete-li najít opravdu zajímavou sexuální partnerku, nebojte se ukázat vaše přednosti.

Doplníte-li pikantní fotografie snímky vašeho vypracovaného těla, zaujmete určitě celou řadu žen. Aby si potenciální partnerka mohla o vás a vašich vlastnostech udělat dokonalý obrázek, nastiňte alespoň rámcově několik informací o sobě. Nemusíte hned nutně vytahovat detaily ze soukromí, ale alespoň obor vaší činnosti, finanční příjem, způsob bydlení či zájmy rozhodně druhé straně umožní udělat si o vás patřičný obrázek. Také eliminujete riziko, že byste se jako úspěšný manažer citlivě plnící každé ženino přání setkal s dámou, která chce dostat na holou od motorovým olejem vonícího automechanika.

Chcete-li mít na tomto typu serveru úspěch a nalézt si vhodnou partnerku pro trávení intimních chvil, nic jiného než o sobě prozradit co nejvíce, vám nezbývá. Mužů je na sex seznamkách výrazně více a pro to, abyste upozornili na své přednosti se zkrátka musíte prezentovat poněkud více exhibicionisticky. Myslete na to, až budete vyplňovat svůj osobní profil.

Kromě věku, vzdělání, zaměstnání a dalších formalit určitě informujte dámy o vašich sexuálních preferencích a fantaziích. Myslíte si, že jsou trochu zvrhlé? Nevadí. Existují ženy, které přesně tomuto typu sexu dávají přednost a třeba se vám díky vaší upřímnosti podaří nalézt sexuální partnerku vašich snů.

Porovnání parametrů nejlepších online seznamek

Parametr Be2 Divoké rande
Naše hodnocení
Cena členství od 156.00 Kč 199.00 Kč
Placené členství Ano Ano
Automatické prodloužení členství Ano Ano
Výhody premium členství Kdo je právě online
Rychlé procházení profilů
Přijímání a odesílání zpráv
Zřetelně viditelné fotografie
Zobrazení návštěvníků profilu
Neomezená konverzace
Čtení a odesílání zpráv
Zobrazení, kdo si vás oblíbil
Vědecká metoda seznamování Ano Ne
Manuální schvalování profilů Ne Ano
Veřejné profily Ne Ne
Počet uživatelů 25k+ 180k
Partnerský vztah Svobodní Svobodní Zadaní
Mobilní aplikace Ano Ne
Zákaznická podpora Online Online
Registrace Registrace Registrace

Ženy na sex seznamkách

Dámy, vy byste na sex seznamkách měly být na rozdíl od mužů velice obezřetné. Díky tomu, že je vás na většině takto zaměřených portálech minorita, můžete se často stát i terčem nechtěných zvrhlostí některých mužů, kteří nechtějí nalézt reálného partnera na sex, ale jde jim spíše o ventilaci svých perverzností v anonymním online prostředí. Abychom vás ale pouze nestrašili, úspěšnost na sex zaměřených seznamek je velice vysoká a budete-li se chovat obezřetně, nebudete sdělovat své osobní údaje a vaše kontakty budete dávat pouze protějškům, které si předem ověříte, nemůže se vám nic stát. A navíc máte velkou šanci potkat celou řadu zajímavých lidí.

Součástí profilu na sexuálně zaměřeném portálu samozřejmě musí být vaše fotografie. Chcete-li si ale zachovat alespoň špetku soukromí, nezveřejňujte svůj obličej ani reálné jméno. V opačném případě se vám může snadno stát, že na vás bude soused, který náhodou při večerním surfování po internetu objevil váš profil, vyzývavě pomrkávat a vy nebudete vědět proč. Pomluvy jsou také věčné téma. Nezapomeňte, že naše společnost nejenom v oblasti sexu stále ještě není rovnocenná a ženy, které hledají pouze sex stále ještě poměřuje zcela odlišným měřítkem než podobně zaměřené pány.

Na druhou stranu jste ale na online portálu kryti rouškou anonymity a můžete tedy na svém profilu informovat ostatní uživatele například o svých sexuálních preferencích, úchylkách a tajných fantaziích. Stejně tak je možné vyzdvihnout své přednosti. Pánové si rádi představí konkrétní velikosti a rozměry. Pokud je ještě doplníte fotografiemi, ideálně s vymazaným obličejem, bude dopad vašeho profilu maximální a soukromí nedotčeno.

Specifikum tohoto typu erotických portálů je především to, že i dámy se zde mohou bezostyšně nabízet, aniž by nějakým zásadním způsobem utrpěla jejich pověst. Většina takto zaměřených serverů totiž zaručuje svým uživatelům anonymitu. Ve vlastním zájmu ji doporučujeme respektovat a v žádném případě nepřekračovat její hranice.

Své kontaktní údaje předávejte až vybraným protějškům, s nimiž jste si předem vyměnili několik zpráv a máte alespoň minimální jistotu, že si z vás nechtějí pouze vystřelit. Tento způsob chování je totiž na sexuálních seznamkách běžný.

Za jistý filtr pánské serióznosti lze považovat VIP účty. Jestli muž zaplatí za členství na sexuálně orientovaném portálu značí to několik věcí. Rozhodně nemusí otáčet každou korunu, a především myslí to s hledáním vhodného protějšku přinejmenším vážně. Pro vaše větší bezpečí tedy doporučujeme navazovat komunikaci a dávat si rande výhradně s muži, kteří disponují placeným členstvím.

Každý muž preferuje u ženy něco jiného. Některý má rád velká prsa, jiný velký zadek. A vůbec není pravda, že dámy při těle nejsou žádané. Naopak, i přesto, že nám současné trendy velí být co nejhubenější, mnoho mužů má své sexuální fantazie spjaté právě s baculkami. A mají-li doma štíhlý protějšek, ventilují tyto své žádosti právě na sexuálních seznamkách. Dámy, nebojte se tedy na sexuálních seznamkách vyzdvihnout své přednosti, ať již jsou jakékoliv.

Někteří pánové si však i při sexu chtějí se ženou povídat a je pro ně důležité, aby bylo o čem. Proto i na portálech zaměřených na sexuální seznamování lze potkat uživatele, kteří preferují protějšky s vyšším vzděláním a určitou životní úrovní.

Většina mužů však chce vědět, jaké jsou sexuální preference jejich potenciální partnerky. Mohou tak usoudit, zda vůbec má smysl dotyčnou kontaktovat. Mnoho pánů si také rádo přečte o tajných touhách a nesplněných sexuálních přáních zaregistrovaných žen. Již při čtení si tak mohou představovat, jak by k jejich uspokojení sami přistoupili.

Nejen pro ženy platí, že čím více toho o sobě na portálech zaměřených na nalezení partnera napíšou, tím lépe. Na druhou stranu se ale právě u něžného pohlaví vyplatí při pohybu na tomto typu serverů jistá obezřetnost. Rozhodně není rozumné zveřejňovat svoje osobní údaje, jako například jméno, adresu či telefonní číslo. Nikdy nevíte, koho na portále zaměřeném na hledání sexuálního partnera potkáte, a zpřístupněním svých citlivých údajů se někdy můžete uvést i v nebezpečí ohrožení života.

Na druhou stranu, rozhodně neuškodí o sobě ostatním uživatelům něco prozradit. Místo jména můžete použít stejně dobře přezdívku, která navíc může vystihovat některou vaši přednost. Hledáte-li partnera pro opravdu kvalitní sex, sdělte ostatním svoje tajné fantazie v této oblasti. Napište jim, co máte rády a čemu se naopak raději vyhnete. Rozpovídejte se bezostyšně o svých přednostech. Kryje vás anonymita online prostředí a potenciální partner by měl co nejpodrobněji vědět, do čeho jde.

profile

Lucie Fisher

Průměrné hodnocení: 4.4 z 5

Závěrečné hodnocení

Sex seznamky slouží pro nalezení partnera, s nímž rozhodně nezamýšlíme budovat vážný vztah, ale jde nám především o sex a prožití kvalitních intimních chvilek. Většina uživatelů se na tomto typu portálů chce především bavit a poznávat nové tváře a přitažlivé protějšky. Flirt již na počátku komunikace není výjimkou. Někteří zde hledají dlouhodobý milenecký vztah, který by však nezasahoval do jejich soukromého života. Kompenzují si tak vyprchání vášně v dlouhodobém partnerském vztahu, který ale jinak nechtějí ničit. Jiní hledají spíše náruč útěchy po překonaném rozchodu, který jim vzal dočasně schopnost někomu dalšímu věřit a navázat plnohodnotný vztah. Občasná intimita s druhým člověkem jim však schází.