Recenze, test a srovnání seznamky Flirtkontakt.cz

Autoř recenze: Lucie Fisher a Milan Dostál

Poslední aktualizace stránky: 21. 06. 2019

profile image

Flirtkontakt.cz

Seznamka pro nezávazný vztah 25+

Žhavá seznamka pro svobodné i zadané dospělé zaměřující se především na flirt a sex.

Vyzkoušet
950k+

Uživatelů

25+

ideální věk

Flirt

Rychlé shrnutí

Jestliže hledáte partnera na jednorázový sexuální úlet či trvalý milenecký vztah je portál Flirtkontakt.cz určen přesně pro vás. Hlavním zájmem tohoto webu je zprostředkování kontaktu na podobně zaměřené protějšky z různých končin republiky. Údaje o velikosti své uživatelské základny server nezveřejnil, nicméně převažují v ní výrazně muži ad ženami. Jak je ostatně na podobných typech serverů obvyklé. Ženy tak mají na druhou stranu zase vyšší šanci na nalezení zajímavého partnera. Server je k registraci láká také VIP účtem, který dostanou automaticky a zcela zdarma. Kompletní uživatelské rozhraní je i ve verzi zdarma bez reklam. Dominantou jsou především fotografie uživatelů, mnohdy nahé a ve vyzývavých pozicích. V rámci neplaceného členství si ale můžete zobrazit vždy pouze jednu profilovou fotografii členů portálu. Ty nejodvážnější erotické snímky obsahující nahotu si mohou zobrazit pouze platící členové mající aktivovaný VIP účet.

Portál Flirtkontakt.cz nabízí většinu funkcionalit i ve verzi zdarma. Můžete tak kontaktovat neomezeně ostatní uživatele, číst si jejich vzkazy či je požádat o přátelství. Omezeni jste pouze možností prohlížet nahé snímky. Většinu členů portálu, kteří se chtějí především zkontaktovat se sympatickými protějšky, tak k platbě prémiového členství nic nenutí. Dalším argumentem, proč zůstat neplatícím členem je i poměrně vysoká cena VIP účtů.

 • Registrace je omezena pouze spodní hranicí vstoupit na portál mohou pouze dospělí.
 • Intuitivně a designově přitažlivě navržené rozhraní portálu.
 • Uživatelé hledají především sexuálního partnera.
 • Prémiové členství za poměrně vysoké ceny.
 • V rámci neplaceného členství je zachována většina běžných funkcionalit, například možnost kontaktovat zajímavé uživatele či si prohlédnout jejich fotografie neobsahující erotiku.
 • Sympatické potenciální protějšky lze požádat o přátelství.
 • V rámci VIP členství je možné si prohlížet erotické fotografie ostatních členů

Naše recenze

Již při prvním vstupu na portál Flirtkontakt.cz je jasné, že se zaměřuje na zprostředkování kontaktu svým členům, kteří zde hledají především nezávazný flirt a sex. Uživatelé své záměry neskrývají a veřejně dávají na odiv své erotikou nabité fotografie, které si v plném množství mohou prohlédnout pouze prémioví uživatelé. Ostatní mají k dispozici vždy pouze první profilový snímek. Již v rámci účtu zdarma však je možné oslovit konkrétní uživatele či jim předat své kontaktní informace a dále navázat komunikaci mimo server. Vzájemně si tak můžete poslat neomezené množství fotografií bez nutnosti placení VIP členství. To na serveru slouží opravdu jen pro prohlížení erotických fotografií a ve srovnání s ostatními podobně zaměřenými portály je poměrně finančně náročné. Rozhraní portálu Flirtkontakt.cz je kompletně bez reklam již i v neplacené verzi. Z hlediska uživatelské základny, jejíž rozsáhlostí se server nechlubí, převažují muži nad ženami. Přestože se portál snaží slabší pohlaví nalákat nabídkou všech výhod VIP účtu zdarma, mají na tomto webu muži menší šanci na seznámení. O to více se musí při své prezentaci snažit a také být aktivnější při oslovování ostatních uživatelek. I v rámci účtu zdarma si můžete zobrazit členy portálu, kteří jsou aktuálně online a je tedy možné s nimi ihned navázat komunikaci.

Portál Flirtkontakt.cz je oblíbený mezi lidmi, kteří touží nalézt na internetu nezávazný flirt či jednorázový či dlouhodobý sexuální vztah. Server tuto aktivitu podporuje a pomáhá svým uživatelům již při vyplňování osobního profilu sérií správně mířených otázek, které mají odhalit jejich sexuální preference a oblíbené polohy.

Uživatelé Flirtkontakt.cz

Uživatelská základna

Parametr Hodnota
Počet uživatelů ~950 000
Věkové skupiny 25+
Partnerský vztah Svobodní, zadaní
Typ seznamování Flirt, sex

Mezi uživateli naleznete především mladší lidi obou pohlaví. Výrazně však převažují muži. Server se snaží nalákat příslušnice něžnějšího pohlaví nabídkou VIP účtu, který dostanou při registraci zcela zdarma. Velikost uživatelské základny server neuvádí, nicméně vzhledem k jeho zaměření se dá předpokládat vyšší číslo. Lidé hledají na webu Flirtkontakt.cz především nezávazný flirt a vztahy založené na sexu. Většina uživatelů je svobodných. Ti obvykle preferují jednorázový úlet. Najdou se ale i zadaní členové, kteří zde obvykle hledají diskrétního milence či milenku pro paralelní vztah. Výhodou je možnost plného prohlížení profilů ostatních uživatelů s jednou profilovou fotografií i ve variantě zdarma. Členy portálu je možné bez placení i oslovit a navázat s nimi kontakt. Profily uživatelů obvykle jasně vyjadřují, co jejich majitelům chybí a drtivá většina jich neskrývá svůj hlavní záměr, za nimž na server přichází. A tím je kvalitní sex.

Registrace

 • Celá registrace je zcela zdarma.
 • K úspěšnému dokončení vstupního procesu je třeba pouze platný e-mail.
 • Registraci nového člena zvládne opravdu každý.
 • Jestliže úspěšně dokončíte registraci, můžete spravovat svůj profil v intuitivně navrženém uživatelském rozhraní.
 • Při vstupu na portál Flirtkontakt.cz jste dotázáni pouze na vaše pohlaví, datum narození a místo bydliště.
 • Pro možnost navázání komunikace s ostatními členy portálu je lepší, pokud si na svoji stránku vložíte profilovou fotografi.
 • Registrovat se lze do účtu zdarma nebo si můžete předplatit prémiové členství.

Registrace na portál Flirtkontakt.cz je velice jednoduchá. Server požaduje pouze několik osobních informací. Kromě vašeho e-mailu budete muset vyplnit ještě datum narození, pohlaví a kraj a město, v němž bydlíte. Pro kompletní dokončení registrace je třeba pouze aktivovat vaše členství kliknutím na odkaz, který vám server zašle v aktivačním e-mailu. Portál lze docela dobře používat i ve variantě zdarma, pro možnost prohlížení erotických fotografií, které jsou pro tento typ serveru stěžejní, je potřeba si aktivovat prémiový placený účet. Ceny za VIP členství jsou v porovnání s ostatními podobně zaměřenými portály poměrně vysoké.

 • Zajímavá profilová fotografie odhalí více než tisíce slov.
 • Nápaditě vyplněný profil slouží již jen pro doplnění osobních a sexuálních preferencí uživatele.
 • I v rámci účtu zdarma lze komunikovat s ostatními uživateli.
 • Pro neomezené zobrazení erotických fotografií si muži musí aktivovat prémiové členství.
 • Dámy dostanou VIP účet zcela zdarma již při registraci.
 • I ve variantě zdarma si můžete zobrazit návštěvníky vašeho profilu.
 • Své šance na zviditelnění vlastního profilu zvýšíte návštěvami profilů ostatních členů.

Základní podmínkou úspěšného nalezení odpovídajícího protějšku je úplně a pravdivě vyplněný osobní profil a vložená aktuální fotografie. To platí bez výjimky na všech seznamovacích serverech. Konkrétně v případě webu Flirtkontakt.cz je výhodné, pokud již i na první profilové fotografii trochu poodhalíte roušku své intimity a pokusíte se nalákat ostatní na přitažlivá zákoutí svého těla. V rámci neplaceného účtu je totiž možné zobrazit si u ostatních pouze jedinou úvodní fotografii, proto by měla být co nejpřitažlivější. Většina nově registrovaných uživatelů nebude pravděpodobně zpočátku ochotna zaplatit vysoké částky za prémiové členství, v rámci, něhož by si mohli prohlédnout všechny vaše snímky. Profily všech nově registrovaných uživatelů jsou manuálně schvalovány. To je oproti jiným serverům výhoda, která eliminuje počet vtipálků a falešných profilů. Na portálu jsou registrován především mladší uživatelů zhruba do 35 let, kterým z nějakého důvodu chybí sex, ale zatím se nechtějí vázat. Převažují muži, proto dostávají ženy prémiové členství při vstupu automaticky. Dámy mají na portálu Flirtkontakt.cz také vyšší šance na nalezení vhodného partnera. Navazování kontaktu je jednodušší díky možnosti psát a přijímat vzkazy i v rámci účtu zdarma.

Mobilní aplikace

 • Samostatná mobilní aplikace ke stažení prostřednictvím Google Play a nainstalování na zařízení s operačním systémem Android či iOS prozatím nebyla vydána.
 • I desktopová varianta je na zařízeních menšího formátu poměrně dobře použitelná.
 • Portál Flirtkontakt.cz však automaticky rozpozná, že na nej přistupujete ze zařízení menšího formátu a zobrazí se v mobilní variantě.
 • Na mobilním telefonu či tabletu můžete jednoduše spravovat svůj účet na webu Flirtkontakt.cz a přidávat k němu další informace či aktuálně vyfocené snímky.
 • Prostřednictvím mobilního telefonu si lze zařídit i prémiové členství včetně platby za něj.
 • Komunikujte na svém tabletu či telefonu s ostatními členy portálu Flirtkontakt.cz.

Mobilní aplikace pro portál Flirtkontakt.cz prozatím ještě neexistuje. To je samozřejmě špatná zpráva pro uživatele, kteří se rádi připojují na internet odkudkoliv prostřednictvím svého tabletu či mobilního telefonu. Tou dobrou zprávou však je velice dobrá použitelnost plné desktopové varianty serveru i na zařízeních menšího formátu. Komunikovat s uživateli portálu Flirtkontakt.cz či si prohlížet jejich profily je tak velice dobře možné i prostřednictvím vašeho tabletu či mobilního telefonu prakticky odkudkoliv. Portál je velice dobře ovladatelný a díky jednoduchosti jeho návrhu s ním nebudete mít potíže. Dejte si však pozor například v metru či tramvaji, i v případě, že si budete chtít pouze přečíst zprávy a zaktualizovat svůj stav, může na vás po nalogování do profilu vykouknout poměrně zajímavý profilový snímek doporučeného uživatele.

Design a použitelnost

 • Grafický design neruší hlavní účel webu.
 • Černé pozadí mobilní varianty webu doplněné o vínově červené ovládací prvky a žlutě zvýrazněné prvky pro upozornění evokují hříšný charakter webu Flirtkontakt.cz.
 • Desktopová verze nabízí přehledné prostředí s bílým pozadím s prvky oranžové a červeným a modrým zvýrazněním důležitých celků.
 • Neregistrované členy lákají k registraci spoře oděné ženy a muži s proprietami připomínajícími malé ďáblíky.
 • Dominantou portálu jsou především fotografie jeho členů.
 • I v rámci neplacené verze lze komunikovat s ostatními uživateli.
 • Prostředí pro správu vlastního profilu je navrženo velice jednoduše a intuitivně.
 • Celý portál je i ve verzi zdarma absolutně bez reklam.
 • Portál provozuje vlastní Erotický magazín plný dobrých rad a příběhů z oblasti intimního života.
 • Uživatelům je v případě problémů k dispozici uživatelská podpora.

Grafický design portálu Flirtkontakt.cz je navržen tak, aby evokoval ďábelsky vzrušující prostor. V případě mobilní varianty láká černé pozadí s vínově červenými doplňky a motivační fotografie spoře oděných žen a mužů již při vstupu do portálu. Desktopová varianta působí s bílým a oranžovým pozadím poněkud více seriózně. Správu osobního profilu na tomto portálu zvládne opravdu každý. I v rámci účtu zdarma lze neomezeně komunikovat s ostatními členy portálu, žádat je o přátelství či si zobrazit uživatele, kteří se zajímají o váš profil a navštívili jej. Jediným důvodem pro aktivaci prémiového účtu je možnost zobrazení erotických fotografií všech uživatelů.

Členství

 • Výhody zdarma
 • Aktivace uživatelského profilu a registrace na portál Flirtkontakt.cz.
 • Možnost kontaktovat ostatní uživatele prostřednictvím osobního vzkazu.
 • Vložení vlastní profilové fotografie na osobní stránku.
 • Uchování zpráv vyměněných s ostatními členy portálu do 90 dnů od jejich odeslání.
 • Možnost poslat jinému uživateli žádost o přátelství.
 • Uživatelské rozhraní v neplacené verzi bez reklam.
 • Členům serveru Flirtkontakt.cz je k dispozici uživatelská podpora.
 • Možnost neomezeně měnit parametry při vyhledávání.
 • Vlastní uživatelský profil pro správu údajů o sobě.
 • Možnost číst zprávy od ostatních členů portálu a odepisovat na ně.
 • Placené výhody
 • VIP uživatel si může užívat veškerou funkcionalitu serveru Flirtkontakt.cz.
 • Zobrazení erotických fotografií všech členů portálu.
 • Pro některé registrované uživatele je možnost nezávazného zobrazení nahých fotografií ostatních uživatelů dostatečnou motivací k platbě.
 • I v rámci této varianty si můžete užívat rozhraní kompletně bez reklam a dobrý pocit z uživatelské podpory za zády.

Přehled členství

Doba členství Měsíčně Celkem
VIP 1 týden 396 Kč 99 Kč
VIP 1 měsíc 349 Kč 349 Kč
VIP 3 měsíce 299 Kč 899 Kč
VIP 6 měsíců 249 Kč 1 499 Kč
VIP 12 měsíců 225 Kč 2 699 Kč

Portál Flirtkontakt.cz nabízí svým uživatelům zkušební týdenní VIP členství za pouhých 99 Kč. V rámci toho je možné server otestovat a rozhodnout se, zda se vám vyplatí předplatit si delší variantu prémiového členství. U těch je možno vybírat z doby trvání 1 nebo 3 měsíce, půl roku a rok. Čím delší je předplacené období, tím je výhodnější cena za jeden měsíc. Platbu lze zrealizovat dvěma způsoby. Prvním z nich je placení kartou prostřednictvím platební brány Commerce Gate a druhým je také platba kartou ale přes bránu Comm Doo.V rámci placené varianty členství získáváte výhodu plného zobrazení všech fotografií registrovaných členů. To je vzhledem k jejich obsahu pro mnohé uživatele dostatečný důvod k platbě.

Funkce

 • Funkce zdarma
 • Registrace a aktivace uživatelského profilu a jeho úpravy.
 • Možnost vkládat osobní profilové fotografie.
 • Viditelnost profilů ostatních uživatelů včetně zobrazení jedné profilové fotografie.
 • V případě potíží či dotazů lze kontaktovat uživatelskou podporu.
 • Možnost číst zprávy od dalších uživatelů a v případě potřeby je kontaktovat.
 • Zobrazení návštěvníků vašeho profilu.
 • Možnost požádat ostatní uživatele o přátelství.
 • Archivace odeslaných a přijatých vzkazů po dobu 3 měsíců.
 • Vyhledávání uživatelů podle předem zadaných parametrů.
 • Rozhraní portálu Flirtkontakt.cz je absolutně bez reklam.
 • Placené funkce
 • Jako VIP uživatel si můžete plně zobrazit všechny fotografie ostatních členů portálu.
 • Stejně jako neplatící člen je i pro vás rozhraní portálu úplně bez reklam.
 • Při vyhledávání vhodných partnerů můžete využít pokročilé metody filtrace.
 • Stejně jako v neplaceném účtu zjistíte, kdo navštívil váš profil a zajímá se o vás.

Portál Flirtkontakt.cz se zaměřuje na uživatele milující sex, který jim z nějakých důvodů aktuálně chybí. Někdo se rozešel či rozvedl a na nový vztah zatím není připraven, potěchu těla si však odepřít nechce. Jiný by rád našel milence či milenku kvůli neutěšenému sexuálnímu životu v rámci trvalého vztahu. A konečně asi největší skupina hledá jednorázový sexuální úlet. Většinu funkcí serveru Flirtkontakt.cz mohou jeho uživatelé používat zcela zdarma. Lze tak například kontaktovat ostatní uživatele či je požádat o přátelství. Profily nepříjemných členů portálu je možné si ale i v rámci účtu zdarma zablokovat. Placená varianta VIP členství je však ve srovnání s ostatními servery velice drahá. Slouží především k zobrazení erotických fotografií ostatních členů, což je ale pro některé lidi natolik lákavé, že vysokou cenu rádi zaplatí.

Celkové výsledky hodnocení

Naše hodnocení
Typ seznamování Flirt, sex
Cena členství od 99 Kč
Placené členství Ano
Automatické prodloužení členství Ne
Výhody premium členství Zasílání neomezeného množství zpráv, Neomezený přístup do profilů, Prohlížení všech fotografií, Posílání fotek a kontaktních údajů
Vědecká metoda seznamování Ne
Manuální schvalování profilů Ne
Veřejné profily Ne
Počet uživatelů 950K+
Partnerský vztah Svobodní, zadaní
Mobilní aplikace Ne
Zákaznická podpora Online
Registrace
Doba členství Měsíčně Celkem
VIP 1 týden 396 Kč 99 Kč
VIP 1 měsíc 349 Kč 349 Kč
VIP 3 měsíce 299 Kč 899 Kč
VIP 6 měsíců 249 Kč 1 499 Kč
VIP 12 měsíců 225 Kč 2 699 Kč
profile

Lucie Fisher

Průměrné hodnocení: 4 z 5

Závěrečné hodnocení

Flirtkontakt.cz je portálem zaměřeným na zprostředkování kontaktu mezi lidmi vyhledávajícími v online prostředí nezávazný flirt a dekadentní sex. Uživatelská základna je složena z dospělých lidí, kteří jsou svobodní i zadaní a rádi by si zpestřili život jednorázovým sexuálním úletem nebo dlouhodobým diskrétním mileneckým vztahem. Někteří lidé se registrují na portál Flirtkontakt.cz pouze za účelem prohlížení erotických fotografií jeho členů. Takoví jsou pak nuceni zaplatit si prémiové členství, které je ve srovnání s ostatními českými eroticky laděnými servery poměrně drahé. Platbu lze provést prostřednictvím jedné ze dvou platebních bran s využitím platební karty.

Většina důležitých funkcionalit je uživatelům, kteří na serveru chtějí navázat nové kontakty, poskytována zcela zdarma. Můžete tak kontaktovat ostatní uživatele, přečíst si jejich vzkazy, požádat je o přátelství, ale i blokovat profil uživatele, který se chová nevhodně. V případě potíží máte navíc k dispozici uživatelskou podporu. Z hlediska pohlaví převažují na serveru muži. A to i přesto, že jsou dámy lákány na VIP účet, který dostanou při registraci zcela zdarma. Ve prospěch serveru Flirtkontakt.cz hovoří i fakt, že jeho prostředí je absolutně bez reklam a všechny profily nových uživatelů jsou manuálně schvalovány. K registraci vám však stačí několik osobních informací, proto se nelze vyhnout tomu, že i přes takto vysoké zabezpečení narazíte na vtipálka či spammera.

Závěrem konstatujeme pouze to, že portál Flirtkontakt.cz je velice dobře fungujícím nástrojem při snaze o vyhledání diskrétního milence či milenky nebo nezávazného flirtu online. Registrovat se může každý dospělý a je jen na uživateli co o sobě na svém profilu prozradí a jaké fotografie zveřejní.

Další recenze

profile image

Singles 50

Seznamka pro vážný vztah 40+

Exkluzivní seznamka pro nezadané ve věku nad 40 let.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
256k+

Uživatelů

40+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme

profile image

Academic Singles

Seznamka pro vážný vztah 25+

Prémiová seznamka na úrovni nejen pro vysokoškolsky vzdělané.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
24k+

Uživatelů

25+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme

profile image

Elitedate.cz

Seznamka pro vážný vztah 20+

Elitní seznamka pro náročné, kteří hledají vážnou známost.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
150k+

Uživatelů

20+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme