Seznamka pro vážný vztah 25+

Poměr můžu a žen  % 50  % 50
Ideální pro Svobodní zadaní
Počet uživatelů a věk 36kk+ /
Saša Hledá nezávazný flirt
Saša hledá nezávazný flirt
Eva Hledá milence a sex
Eva hledá milence a sex

Rychlé shrnutí

Seznamka New Honey sdružuje uživatele, kteří shánějí protějšek na jednu noc, flirt a diskrétní mimomanželský vztah. Uživatelská základna má podle statistiky webu až 36 miliónů lidí všech věkových kategorií, různého sexuálního zaměření a rozličných požadavků na partnera. Tento server je schopen uspokojit jakékoliv požadavky na vztah. Zaujme především ty, kteří prahnou po nezávazném flirtu a sexuálních radovánkách. Někteří hledají pouze přátelství, jiní by rádi diskrétního milence. Zhruba 62 % platících uživatelů tvoří podle vyjádření portálu ženy. Muži tak mají velkou pravděpodobnost, že se seznámí se sexuálně neuspokojenou ženu. Zaregistrovat se mohou všichni nad 18 let. Po dokončení registraci si mohou na profil vložit fotografii, ale nikdo je k tomu nenutí. I bez fotky mohou členové využívat všechny funkce a seznámit se s vhodnými partnery.

Po registraci si mohou uživatelé seznamku nezávazně vyzkoušet a prozkoumat její možnosti. Mohou přijímat zprávy od ostatních, ale nemohou jim na ně odepsat. Pokud chtějí přístup k veškerým funkcím, mohou si zaplatit VIP členství a bez omezení se seznamovat. V žádné variantě členství se nezobrazují reklamy. Většina uživatelů je svobodná, ale vyskytují se tam i lidé, kteří shánějí partnera pro utajený vztah, který by nenarušoval jejich manželství.

Každý den se na New Honey přidá 20 tisíc nových uživatelů. Každý plnoletý Čech může být mezi nimi. Po grafické stránce je seznamka příjemná a kombinace šedé a zelené barvy působí diskrétně a konzervativně. Ceny za VIP účty nejsou nijak vysoké a pohybují se na úrovni průměru. Prémioví členové dostanou za své peníze nadstandardní služby. Jestliže se nemohou rozhodnout, jestli na webu zůstanou, mohou si předplatit VIP účet na 1 měsíc. Vychází za cenově výhodných podmínek a po jeho skončení mohou ve členství pokračovat nebo ze seznamky odejít.

 • Moderní grafická stránka portálu vyzývá uživatele k tomu, aby si našli diskrétního partnera na nezávazný sex.
 • V bezplatné variantě účtu si můžete zkusit pár základních funkcí.
 • Pro plné využití serveru si musíte aktivovat prémiové členství.
 • Uživatelská základna podle informací seznamky čítá až 36 miliónů členů.
 • Každý den se registruje 20 tisíc nových členů.
 • Lidé na portálu Newhoney.cz hledají hlavně partnera na sex a flirt.
 • Zaregistrovat se můžete po dosažení 18 let.
 • U neplacené varianty můžete spravovat svůj profil a přidávat na něj své fotografie.
 • Celý portál používáte ve všech variantách bez reklam.
 • S prémiovým účtem máte přístup ke všem funkcím webu.
Nech si doporučit nejvhodnější seznamku

Naše recenze

Typ seznamováníSex, flirt
Cena členství od180 Kč
Automatické prodloužení členstvíAno
Výhody premium členství
 • Čtení a psaní zprávProhlížení erotických fotografiíZhlédnutí kompletních profilůPřidání kontaktů k oblíbeným
Vědecká metoda seznamováníNe
Manuální schvalování profilůNe
Veřejné profilyNe
Počet uživatelů36kk+
Ideal forSvobodní zadaní
Mobile appNe
Zákaznická podporaOnline

Na serveru New Honey je seznamování se sexuálními partnery bezpečné a diskrétní. To je dobrá zpráva pro ženy a muže, kteří chtějí zůstat v utajení a nepřejí si, aby se o jejich záměru dozvědělo jejich blízké okolí. Seznamka si zakládá na vysoké úrovni ochrany osobních údajů, anonymitě profilů a soukromí uživatelů. Ti sami rozhodují o tom, kdo může zhlédnout jejich fotografie a kdo ne.

Portál New Honey mohou využívat lidé starší 18 let, kteří hledají nového partnera pro trávení vášnivých chvil. Registrují se na něj svobodní i zadaní uživatelé všech věkových kategorií a sexuálních preferencí. Po grafické stránce je seznamka navržena tak, aby působila konzervativně a diskrétně. Kombinace tmavě šedé a zelené barvy symbolizuje, že uživatelé najdou na webu potřebné soukromí. Celkově stránky působí moderně a stylově. Členy neruší nevyžádané reklamy, a tak mohou seznamovací web pohodlně používat na všech zařízeních včetně chytrých mobilů. Aplikace pro New Honey zatím neexistuje, ale počítačová verze se přizpůsobí všem komunikačním zařízením. Uživatelé se mohou seznamovat odkudkoliv, i na cestách.

Ceny za prémiové členství nepřekračují obvyklý průměr. S ohledem na širokou uživatelskou základnu ale nejsou ceny přehnané. Někteří uživatelé si nejsou jisti, jestli se chtějí na seznamce seznamovat. Z toho důvodu jim seznamka nabízí neplacené členství. Má to však svá úskalí. Členové neuvidí fotografie ostatních a nemůžou konverzovat.

Uživatelská základna

Portál New Honey se pyšní početnou uživatelskou základnou se 36 miliony členy z celého světa. Lidé si na něm domlouvají diskrétní rande, prožívají tajné aféry a flirtuji s atraktivními protějšky. Seznamovací web přitahuje zejména nezadané lidi a uživatele, kteří se nudí v dlouhodobém vztahu a chtějí si splnit své sexuální fantazie. Registrovat se na něj může každý, komu chybí intimita a souznění dvou těl. Mnoho z nich touží po pověstném bušení srdce a motýlcích v břiše. Tato touha po vzrušení přivádí na seznamku uživatele svobodné, v trvalém vztahu a sezdané. Vítáni jsou také gayové a lesbičky. Členové webu jsou plni touhy a vášně a přejí si uniknout z nudné rutiny všedních dní. Díky rozsáhlé uživatelské základně snadno naleznou odpovídající protějšek. Ostatní uživatele mohou oslovit po aktivaci prémiového účtu.

Počet uživatelů36kk+
Věkové skupiny+
Partnerský vztahSvobodní zadaní
Typ seznamováníSex, flirt

Registrační proces

 • Pokud vás seznamka New Honey zaujala, zaregistrujte se s platnou e-mailovou adresou.
 • Registračním procesem vás provede kouč Laura.
 • V průběhu registrace musíte prozradit několik detailních informací.
 • Po posledním kroku registrace vám server vytvoří uživatelský profil, který můžete spravovat.
 • New Honey nedisponuje mobilní aplikací, ale propracovaný design se přizpůsobí i mobilnímu telefonu.
 • Po registraci vám web nabídne 10 potenciálních partnerů, kteří se ale bez VIP účtu přestanou do 24 hodin zobrazovat.
 • Bez prémiového členství nemůžete komunikovat s ostatními uživateli ani prohlížet jejich fotky.

Registrací vás provede virtuální kouč Laura. Ta od vás požaduje označení pohlaví, datum narození, místo a popis postavy a vzhledu. V dalších krocích uživatelé prozradí pár informací o své povaze a požadavky na partnera. V posledním kroku zadají e-mailovou adresu. Po potvrzení e-mailu mohou uživatelé sdělit další údaje, například svou profesi. Po potvrzení registrace jim server doporučí 10 profilů, které odpovídají jejich požadavkům. Tyto profily se zobrazují po dobu 24 hodin a bez aktivace prémiového členství jsou kontakty odstraněny. Webovou seznamku New Honey není možné používat bezplatně ani po určitý čas. dobu. Bez poplatku se členové mohou porozhlédnout a zvážit, jestli jim vyhovuje prostředí a grafická stránka portálu. Uživatelé nemohou procházet fotografie v plném rozlišení a nenavážou kontakty. Ceny za VIP účet se ale pohybují na hranici nižšího průměru.

Navázání kontaktu

 • Nejsnáze oslovíte ostatní členy odeslanou zprávou.
 • Neomezeně konverzovat až můžete po aktivaci prémiového členství.
 • Bez VIP účtu můžete zprávy pouze přijímat, nikoliv na ně odpovídat.
 • Jako prémiový člen můžete zjistit, kdo navštívil váš profil a od koho jste dostali lajk.
 • Profil vyplňte podle pravdy a uveďte co nejvíce informací. Díky tomu najdete vhodného partnera.
 • Kontaktujte bez ostychu uživatele, kteří pozitivně ohodnotili váš profil.
 • Účty s profilovou fotografií jsou u ostatních atraktivnější.
 • Narazíte-li na sympatický protějšek, vyjádřete mu své sympatie lajkem.
  • Členové New Honey nejsnáze osloví ostatní prostřednictvím zprávy.Tu však mohou poslat po úhradě Premium členství. Pozornost také získají, když si na uživatelský účet vloží profilovou fotografii. Její viditelnost mohou omezit a nastavit si, kdo ji uvidí. Zpřístupnit ji mohou například všem VIP členům nebo osobám opačného pohlaví. Seznamka upozorňuje členy bez fotky na to, že jen 3 % uživatelů reagují na profily bez fotografie. Pokud chtějí s ostatními plnohodnotně komunikovat, musejí si aktivovat VIP účet. Poté mohou vstupovat na profily a zjistit, kdo zavítal na jejich profil. Sympatickým uživatelům mohou udělit lajk. Muži a ženy na New Honey hledají především sex, flirt a zábavu. Seznamka zprostředkovává diskrétní milenecký vztah a naopak vážné seznámení tu málokdy vznikne.

Mobilní aplikace

 • Portál New Honey mobilní aplikaci prozatím nenabízí.
 • Web je po designové stránce propracovaný a můžete ho využívat i na zařízeních s připojením k internetu.
 • Nejen cestovatelé mohou seznamku používat na svých mobilech a tabletech s operačním systémem.

Seznamovací web New Honey zatím nemá mobilní aplikaci, kterou by si bylo možné stáhnout. Uživatelé ale nejsou tímto limitováni. Naopak se mohou na seznamku přihlásit i ze svého mobilu v hromadných dopravních prostředcích nebo ve služebním autě. Podstatné je, aby komunikační zařízení disponovalo operačním systémem iOS nebo Android. Stránky nebudou zpomalovat žádné reklamy, a to ani v neplacené variantě. Přes mobilní telefon mohou uživatelé navazovat nové vztahy a přátelství, hodnotit profily a pozvat atraktivní protějšky na rande.

Design a použitelnost

 • Portál NewHoney.cz si vás získá svým grafickým zpracováním.
 • Vyhovovat bude spíše konzervativním členům, kteří vyžadují soukromí.
 • Bez VIP členství nemůžete využívat téměř žádné funkce.
 • Barevná kombinace seznamky s bílým pozadím působí profesionálním a diskrétním dojmem.
 • Po zaplacení prémiového členství vás na seznamce již nic neomezuje.
 • Po registraci vás web požádá, abyste nahráli svou fotografii. Není to ale povinné.
 • S VIP účtem si můžete zobrazovat fotografie v nejvyšším rozlišení včetně erotických.
 • Na svém profilu můžete zveřejnit více snímků.
 • Ceny za členství jsou přijatelné a nevybočují z průměru.
 • Jako neplatící uživatel máte přístup k některým informacím na profilech.

Web New Honey na první pohled zaujme kombinací okrové a zelené barvy, které jsou zasazeny do tmavě šedého a bílého pozadí. Celkově stránky působí konzervativním a diskrétním dojmem, a to je pro mnoho uživatelů klíčové. Seznamka vábí hlavně uživatele, kteří chtějí skrýt svůj románek před světem – před svým manželem nebo manželkou. Bez VIP účtu nemohou oslovit seznamkou vygenerované návrhy protějšků. Neztratí je z dohledu, pokud si aktivují do 24 hodin prémiové členství. Bez něho si nemohou procházet fotografie a přidávat si členy do oblíbených. Server New Honey přináší cenově zvýhodněné měsíční členství, během kterého si mohou všechny funkce vyzkoušet a rozhodnout se, jestli na seznamce zůstanou.

Možnosti členství

Výhody zdarma

 • Během chvíle si vytvoříte osobní profil.
 • Profil spravujete a aktualizujete sami. Na pomoc si ale můžete přizvat podporu seznamky.
 • Neblokovaní uživatelé vám mohou poslat zprávu, ale nemůžete na ni reagovat.
 • Na svůj profil můžete nahrát několik fotografií.
 • Kritéria vyhledávání můžete podle libosti měnit.
 • Web vám nabídne po registraci 10 atraktivních profilů.
 • Profily uživatelů můžete procházet s jistým omezením.
 • Zjistíte, jaký jste erotický typ.
 • Ukáže se vám seznam návštěvníků vašeho profilu.
 • Ani ve verzi zdarma vás nebudou obtěžovat reklamy.
 • Přijímáte návrhy nových kontaktů.
 • Podle svého uvážení zveřejňujete své fotografie.
 • Při problémech si můžete projít seznam nejčastěji řešených potíží.

Placené výhody

 • Nerušeně konverzujete s dalšími členy portálu.
 • Můžete navštívit profily ostatních a zhlédnout jejich erotické fotografie.
 • Kdykoliv se můžete podívat na návrhy kontaktů.
 • Můžete odepisovat na přijaté zprávy.
 • Oblíbené uživatele si můžete vkládat do osobního seznamu.
 • V dlouhé chvíli můžete hodnotit profily a fotografie a dávat jim lajky.
 • Získáte přístup do erotické galerie.
 • Snadno si vyhledáte profily, které jsou v souladu s vašimi požadavky
 • Celý server funguje bez reklam.
 • Můžete oslovit neomezený počet uživatelů.
 • O všech členských profilech máte dokonalý přehled.
 • Zjistíte, kdo navštívil váš profil a kdo si vás oblíbil.

Seznamovací web New Honey je možné plnohodnotně používat po aktivaci prémiového členství. Bezprostředně po registraci si mohou uživatelé server projít a zjistit, zda jim bude vyhovovat. Nemohou kontaktovat ostatní ani si prohlédnout jejich fotografie. To mohou až po aktivaci jednoho z VIP účtů, který mají průměrnou cenu. Po zaplacení mohou využívat celou řadu nadstandardních funkcí a procházet uživatelskou základnu. Celý portál funguje bez reklam.

Funkce

Funkce zdarma

 • Můžete si vytvořit účet s osobními informacemi a fotkami.
 • Profil spravujete v průběhu trvání členství.
 • Máte možnost prohlížet si profily ostatních uživatelů.
 • Profily ostatních členů jsou pro neplatící uživatele částečně skryty a fotografie nejsou viditelné vůbec.
 • Můžete upravovat profilové údaje, vkládat své fotografie a specifikovat požadavky na partnera.
 • Kritéria vyhledávání můžete kdykoliv změnit.
 • Máte k dispozici seznam nejčastěji řešených potíží podporou seznamky.
 • Na webu nevyskakují nevyžádané reklamy.
 • Můžete přijímat návrhy nových kontaktů.
 • Mezi vámi a ostatními členy probíhá jednostranná korespondence: můžete pouze přijímat zprávy.
 • Je možné určit váš erotický typ.
 • Uvidíte návštěvníky svého účtu.
 • Obdržíte do své e-mailové schránky oznámení na události na serveru.

Placené funkce

 • Komunikujete s ostatními členy bez omezení.
 • Jako platící člen si můžete přečíst všechny informace na profilech uživatelů.
 • Atraktivní uživatele si můžete přidat do oblíbených.
 • Neomezeně si můžete prohlížet fotky u svých kontaktů i dalších profilů.
 • Uživatele snadno vyhledáte podle zadaných kritérií.
 • Můžete si vytvořit vlastní žebříček oblíbených členů a ukládat si zajímavé kontakty.
 • Získáte přístup ke zprávám a podle sympatií na ně můžete odpovědět.
 • K dispozici je vám erotická galerie.
 • Návrhy kontaktů se ukazují po celou dobu členství.
 • Celý portál funguje bez reklam.
 • Máte přehled o registrovaných uživatelích.
 • Web respektuje při hledání partnera vaše požadavky.
 • Každý den můžete oslovit libovolný počet členů.
 • Zjistíte, kdo z uživatelů si vás přidal do oblíbených.

Seznamovací server New Honey je přístupné uživatelům bez členství i s VIP účtem. S neplacenou verzí ale nemohou oslovit ostatní uživatele, zhlédnout jejich fotografie ani si procházet všechny informace na profilech. Jestliže členové chtějí plnohodnotně používat seznamku, musejí si vybrat některou z placených variant. Pro muže máme dobrou zprávu: až 62 % uživatelů s prémiovým členstvím jsou ženy. Mají tedy z čeho vybírat. Grafický ráz webu podporuje registraci uživatelů, kteří shánějí partnera pro utajené sexuální hrátky. Za členství zájemci nezaplatí žádnou horentní sumu a po jeho aktivaci mohou čerpat deklarované služby. Seznamka má v celosvětovém měřítku až 36 milionů uživatelů a každý den se podle jejích statistik registruje až 20 tisíc nových. Brouzdání po stránkách je pro mnohé relaxem po náročném dni a seznamování nenarušují žádné reklamy.

3.0 / 5.0
Autorka Nejseznamky
Autorka
Lucie Fisher
New Honey logo Vyzkoušet

New Honey nediskriminuje žádné věkové kategorie. Uživatelé dávají přednost sexuálnímu povyražení a chtějí oživit svůj erotický život. Na web se registrují ženy a muži nad 18 a celkem se na něm pohybuje 36 miliónů členů. Zájemci o sex většinou požadují milenecký vztah, sex na jednu noc nebo přátelství s výhodami. Podle informací serveru je 62 % platící uživatelské základny tvořena ženami, což je pro pány příznivá zpráva. Ihned po registraci je možné portál New Honey užívat bezplatně, ale uživatelé nemohou konverzovat s ostatními, pročítat si všechny údaje na profilech ani si prohlížet jejich fotografie.

Po aktivaci Premium účtu mohou uživatelé čerpat veškeré výhody. Těšit se mohou na žhavé konverzace s ostatními členy, erotickou galerii, fotografie v plném rozlišení a zpřístupněné informace na profilech. Sympatickým uživatelům mohou poslat zprávu a hodnotit jejich profily. Jejich kontakt si mohou uložit do osobního adresáře. Vybírat mohou z několika variant členství.

Nejvýhodněji vychází nejdéle trvající členství na 12 měsíců. Kdo se nechce uvázat seznamce na takovou dlouhou dobu, může zvolit měsíční členství.

Závěrem musíme zmínit, že New Honey patří k portálům, na kterém se seskupuje značný počet sexuchtivých lidí. Se svou uživatelskou základnou čítající až 36 miliónů členů se řadí mezi TOP seznamky. Pomohl milionům lidí najít přátele, trvalého partnera a nezávazný poměr založený na flirtu a sexu. S bezplatnou variantou nemohou uživatelé využívat služeb serveru a nezbude jim nic jiného, než si zaplatit prémiový účet. VIP členství je velmi výhodné, protože za přijatelnou částku strmě vzroste šance na seznámení.

Poměr můžu a žen
50 %  50 % 
Ideální pro
Svobodní zadaní
Počet uživatelů
36kk+
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej New Honey