Líbímseti.cz

Poměr můžu a žen  % 48  % 52
Ideální pro
Počet uživatelů a věk /
Milan Hledá milenku
Milan hledá milenku
Janina Hledá flirt a zábavu
Janina hledá flirt a zábavu

Rychlé shrnutí

Libimseti.cz je oblíbená sociální síť a diskusní portál v jednom. Seznamují se na něm mladí lidé, kteří jsou pyšní na to, jak vypadají a nebojí se zveřejnit své soukromé fotografie. Ty následně mohou hodnotit ostatní uživatelé. Nutné je počítat s tím, že hodnocení je někdy nekompromisní, ale to už jsou rizika virtuálního prostředí. Uživatelskou základnu tvoří především mladí lidé, kteří se chtějí při hledání partnera a přátel bavit a berou život s nadhledem. Členům portálu jsou proto k dispozici hry, do nichž se mohou zaregistrovat zdarma. Dále mohou vstupovat do diskusních skupin i nezávazných chatů, kde potkají celou řadu zajímavých lidí. Designéři webu navrhli virtuální prostředí v souladu s nabídkou seznamky. Ve výsledku působí mladistvě, moderně a evokuje v uživatelích hravost a nevázanost.

Všechny funkce si mohou členové Libimseti.cz vychutnat zdarma. Mohou neomezeně komunikovat s ostatními uživateli a zobrazovat si jejich profily. I tak si mohou zájemci o seznámení aktivovat VIP účet. Ten slouží ke zviditelnění profilu a usnadňuje používání webu. Nešvarem seznamky jsou všudypřítomné reklamy, které se zobrazují ve verzi zdarma i po aktivaci prémiového účtu. Ve druhém případě je jich naštěstí jen minimum.

 • Uživatelská základna je složena především z mladších lidí.
 • Protějšky vyhledáte podle několika kritérií: věku, pohlaví, bydliště, výšky, váhy i zájmů.
 • Aktivovat si můžete prémiový balíček. Díky němu zviditelníte svůj účet a zvýšíte svou popularitu.
 • Většinu funkcí máte bez poplatku.
 • Uživatelské prostředí obsahuje i v prémiové verzi reklamy.
 • Tato sociální síť je zaměřena na hledání partnera podle fotografií.
 • Seznamka nemá žádné věkové limity. Svým designem a způsobem fungování se orientuje spíše na mladší ročníky.
 • VIP účet můžete zaplatit SMS nebo bankovním převodem.
 • Na Libimseti.cz je rovnoměrné zastoupení mužů a žen.
Nech si doporučit nejvhodnější seznamku

Naše recenze

Typ seznamování
Cena členství od0 Kč
Automatické prodloužení členstvíNe
Výhody premium členství
Vědecká metoda seznamováníNe
Manuální schvalování profilůNe
Veřejné profilyNe
Počet uživatelů
Ideal for
Mobilní aplikaceNe
Zákaznická podpora

Zábavní a chatovací portál Libimseti.cz plní i funkci seznamky. Na internetu existuje již od roku 2002. Seznamka se stala místem, kde se prezentují mladí a atraktivní lidé, kteří shánějí partnera online. Registrovaní uživatelé se mohou zabavit hodnocením fotografií a vyjádřit uživatelům sympatie na škále od 1 do 10. Rovněž si mohou pročítat články z přidruženého webu magazin.cz. Přihlásit se mohou do několika her, které Libimseti.cz nabízí zcela zdarma. Vstupovat také mohou do chatovacích a diskusních místností. Největší popularitu zaznamenal server v roce 2013, kdy pořádal offline soutěž Miss středních škol. Od té doby aktivita provozovatelů seznamky slábne, což ale nevadí uživatelům, kterých se registruje stále dostatek. Portál žije především z reklam, a je to poznat. Neplatící členové se potýkají se značným množstvím reklam, VIP uživatelé jsou na tom o něco lépe. Pokud bychom přešli nadměrný počet reklam, je uživatelské prostředí dobře ovladatelné a má moderní a svěží vzhled.

Kdo si chce na Libimseti.cz hledat partnera, ten by si měl uvědomit, že jde především o fotoseznamku. Lidé si musejí na web vložit maximální počet fotek, jež budou hodnotit ostatní uživatelé. Ne každého ale zajímá pouze vzhled. Proto seznamka disponuje i textovou seznamkou, kde lze se sympatickými uživateli začít hovor a zjistit, jestli nacházejí společná témata.

Líbímseti.cz screenshot

Uživatelská základna

Na Server Libimseti.cz se registrují lidé, kteří si přejí atraktivní protějšek a chtějí najít někoho na zábavu, flirt nebo trvalý vztah z jakékoliv části světa. Web se zaměřuje především na mladší ročníky. Typickým uživatelem je „náctiletý“ mladý muž či slečna. Lidé v této věkové kategorii se rádi baví a chatují. To provozovatelé serveru velice dobře ví a myslí na to. Uživatelům přinášejí online hry a diskusní místnosti. Pro seznamku je typické, že na ní lidé hodnotí fotografie na stupnici od 1 do 10. Díky tomu je mezi lidmi tolik populární. V roce 2013 dokonce pořádala soutěž pro žákyně středních škol. Na Libimseti.cz je dokonce možné sdružovat se se svými spolužáky přes unikátní službu.

Počet uživatelů
Věkové skupiny+
Partnerský vztah
Typ seznamování

Registrační proces

 • Registrační proces je tak jednoduchý, že ho zvládnete i vy.
 • Pro dokončení vstupu musíte potvrdit aktivační e-mail.
 • Registrace probíhá tím způsobem, že vyplníte své jméno, datum narození a město.
 • Registrovat se můžete zdarma. Účet bez VIP členství je ve všech ohledech funkční.
 • Později si můžete podle svého uvážení aktivovat prémiový účet, který slouží ke zpříjemnění seznamování.
 • Jako registrovaný člen můžete spravovat svůj uživatelský profil.
 • Kvalitními fotografiemi zvýšíte šance, že potkáte zajímavé lidi.
 • Při registraci přes mojeID získáváte automaticky VIP členství na 3 měsíce zdarma.

Samotná registrace na portál Libimseti.cz je poměrně jednoduchá. Není potřeba vyplňovat žádné detailní informace o sobě ani představy o potenciálním partnerovi. K úspěšnému dokončení registrace stačí pouze originální uživatelské jméno, heslo a aktivní e-mail. Mezi volitelné údaje patří datum narození a místo bydliště. Na druhou stranu, kdo si chce opravdu najít partnera, měl by o sobě vyplnit maximum informací. Zájemci o seznámení je ale nemusejí uvádět při registraci a mohou se k tomu vrátit později. Portál mohou používat zdarma, ale mohou si za poplatek aktivovat některé VIP funkce. Ty slouží zejména ke zpříjemnění používání webu a k propagaci profilu.

Navázání kontaktu

 • Ostatním členům seznamky můžete poslat soukromou zprávu.
 • Jako VIP člen můžete sympatickému uživateli poslat 1x za 14 dní srdíčko. Tím mu dáte najevo svůj zájem.
 • Kontakt s dalšími členy můžete navázat i po kladném ohodnocení fotek.
 • Profil vyplňte pravdivě – stoupnete v očích uživatelů.
 • Jděte seznámení naproti a odepisujte na zprávy. Aktivita se vyplatí.
 • V záložce „Páry“, kterou naleznete ve svém profilu, ihned zjistíte, kdo má o vás zájem a kdo si přeje, abyste ho kontaktovali.
 • Seznamování na portálu Libimseti.cz je zábavné. Vstupte do některé z chatovacích místností a zjistěte, zda tam není někdo zajímavý.

Uživatelé navážou nejjednodušeji kontakt s ostatními uživateli, když ohodnotí jejich fotky. Pokud dají někomu plný počet bodů, je pravděpodobné, že se dotyčný alespoň podívá na jejich profil. Na této fotoseznamce mohou zaškrtnout i to, jestli stojí o seznámení s dotyčným členem. Pak je již na něm, jestli je kontaktuje. Samozřejmě to lze udělat i mnohem tradičnějším způsobem a poslat sympatickému uživateli vzkaz. VIP uživatelé mohou svým favoritům 1x za 14 dní zaslat srdíčko. Za pozornost stojí záložka „Páry“, kterou nalezne každý ve svém profilu. Po jejím rozkliknutí uživatelé zjistí, kdo má o ně zájem a koho mohou bez obav kontaktovat. Ostatní členy je možné oslovit i na textové seznamce, která obsahuje několik kategorií. Na tomto webu mohou vyhledávat přátele, společníky na cestování, protějšky nezávazný flirt i partnera na trvalý vztah. Vzhledem k tomu, že seznamka sdružuje především mladé a nezadané lidi, mohou zájemci o seznámení očekávat spíše nezávaznou konverzaci bez zbytečných oficialit.

Mobilní aplikace

 • Mobilní aplikace, která by byla ke stažení na Google Play, prozatím neexistuje a její vydání se momentálně neplánuje.
 • Díky intuitivnímu návrhu webu můžete využívat všechny služby i na zařízeních menšího formátu.
 • I na tabletu či mobilním telefonu se můžete zaregistrovat a hodnotit fotografie uživatelů.
 • Webová verze se jednoduše přizpůsobí i vašemu zařízení s menším displejem.

Libimseti.cz nevydal samostatnou mobilní aplikaci, kterou by si uživatelé mohli nainstalovat a používat na mobilním telefonu či tabletu. I na menších komunikačních zařízeních ale mohou plnohodnotně používat webovou verzi a vychutnat si všechny funkce. Seznamka je promyšleně propracovaná a přes mobil a jiná zařízení mohou členové posílat zprávy, filtrovat profily a hodnotit fotografie. Přes mobilní telefon se mohou na portál zaregistrovat. Rušivým elementem jsou na tomto webu reklamy, které mohou zpomalovat načítání stránek na mobilu. Jejich zobrazování je možné částečně eliminovat předplacením VIP účtu.

Design a použitelnost

 • Propracovaná grafika seznamky míří především na mladší členy.
 • Většinu běžných funkcí máte zdarma.
 • Oceníte intuitivní hodnocení fotografií ostatních uživatelů na stupnici od 1 do 10.
 • Server vám předkládá obtěžující reklamy.
 • Po aktivaci VIP je zobrazování reklam omezeno.
 • Prémiové funkce slouží především ke zviditelnění vašeho profilu.
 • Přijímání a zasílání zpráv je bez poplatku.
 • Uživatele můžete vyhledávat a filtrovat podle zadaných kritérií.

Uživatelské prostředí portálu Libimseti.cz je zpracováno graficky velmi zajímavě. Web na první pohled zaujme svou barevností. Zaměřuje se hlavně na mladší uživatele, kteří seznamku hojně využívají. Každý registrovaný člen může spravovat svůj profil, aktualizovat informace a nahrávat fotografie. Na profil mohou lidé přidávat osobní informace a fotografie, které jsou později hodnoceny ostatními uživateli a slouží jako prostředek pro seznámení. Členové serveru lehce vyhledají vhodné protějšky podle místa bydliště a dalších kritérií. Bez poplatku je většina funkcí, ale dostupnost neplacených funkcí je vyvážena větším množstvím rušivých reklam. Ty je možné částečně omezit aktivací VIP účtu.

Možnosti členství

Výhody zdarma

 • Registrovat si můžete nový uživatelský účet.
 • Můžete si nahrát své fotografie a vytvářet fotoalba.
 • Na seznamce si užijete spoustu zábavy.
 • Kdykoliv můžete aktualizovat informace v profilu, spravovat svůj účet a nastavovat upozornění.
 • Máte jedinečnou možnost poznávat lidi a vést nezávazné rozhovory.
 • Můžete se účastnit klubových akcí a soutěží.
 • Na webu narazíte i na celebrity.
 • Můžete si prohlížet profily dalších členů a upravovat svůj účet.
 • Neomezeně komunikujete s ostatními členy portálu.
 • Hodnotíte fotografie uživatelů známkami na stupnici 1 až 10.
 • Podle nálady se můžete účastnit diskusí a vstupovat do chatů.
 • Seznamka pro vás pořádá živá setkání a seznamovací večery za cenu vstupného.
 • Server vám nabízí hry zdarma.
 • Získáte vlastní webovou stránku s koncovkou Libimseti.cz.
 • Můžete oslovit sympatické uživatele a zasílat libovolný počet zpráv.

Placené výhody

 • Uvidíte, kdo vás hodnotil a jakou známkou.
 • Získáváte 50 % slevu na vstupném na párty a seznamovací večery.
 • Můžete si prohlédnout statistiky hlasů od mužů a žen.
 • Zjistíte, kolik lidí vás má v oblíbených a v přátelích.
 • Snadno si nastavíte, co chcete, aby se o vás ostatní dozvěděli.
 • Získáte přednostní zobrazení v žebříčku uživatelů.
 • Ukazuje se vám méně reklam, čímž jsou odezvy webu kratší.
 • Můžete darovat svému favoritovi jednou za 14 dní srdíčko.
 • Seznamka vás upozorní na přihlášení vámi vybraného uživatele.
 • U každého člena si můžete ověřit, jak se k sobě hodíte na základě vzájemného hodnocení fotografií.
 • Můžete se účastnit moderovaných diskusí s odpověďmi poradců Libimseti.cz.
 • Uvidíte detailní statistiky hodnocení vašich fotek.
 • Po aktivaci prémiového účtu se váš profil zobrazí přednostně.

VIP členství mohou uživatelé získat na 3 měsíce zdarma. Stačí splnit určité podmínky. Server stanovuje, že VIP účet obdrží lidé, kteří se zaregistrují prostřednictvím služby mojeID. Dále ho daruje těm, kdo doplní do profilu telefonní číslo, bydliště, zájmy a požadavky na partnera, kdo si nahraje 10 fotografií a kdo se bude po dobu 1 měsíce přihlašovat každý den. Poslední možností, jak získat prémiové členství, je zaplatit 30 Kč přes SMS. Pokud členové chtějí VIP účet na celý rok, musejí poslat bankovním převodem 100 Kč. To je ve srovnání s ostatními seznamkami velmi nízká částka.

Funkce

Funkce zdarma

 • Vytvoříte si nový profil a založíte si bez poplatku osobní stránku.
 • Můžete si nahrát vlastní fotografie a založit si osobní fotogalerii.
 • Získáte přístup k ostatním profilům a můžete ohodnotit fotografie známkou 1 až 10.
 • Bez omezení kontaktujete ostatní členy.
 • Kdykoliv můžete upravovat svůj profil, měnit údaje a přidávat fotografie.
 • Můžete se účastnit klubových akcí a soutěží.
 • Máte na výběr z několika her zdarma.
 • Můžete se účastnit diskusí a vstupovat do chatovacích místností.
 • Obdržíte bohatou nabídku seznamovacích večerů.
 • Můžete si prohlížet profily dalších členů a filtrovat je podle svých požadavků.
 • Celý web obsahuje rušivé reklamy.

Placené funkce

 • Prohlédnete si, komu se líbíte.
 • Uvidíte podrobné statistiky hodnocení vašich fotografií.
 • Přednostně se objevíte v žebříčcích uživatelů.
 • Na seznamovací večery můžete dorazit za poloviční vstupné.
 • Zjistíte, kdo vás má v oblíbených uživatelích.
 • Zobrazí se vám, kdo vám dal jakou známku.
 • U konkrétního uživatele můžete dostat upozornění na jeho přihlášení.
 • Jedenkrát za 14 dní můžete darovat svému favoritovi srdíčko.
 • Ukáže se vám menší počet reklam.
 • Zjistíte, kdo si vás vložil do seznamu přátel.

Seznamka Libimseti.cz slouží z větší části jako sociální síť pro mladé uživatele, kteří zde shánějí nejen partnera, ale i zábavu a nezávaznou komunikaci. Portál funguje především jako fotoseznamka, na níž je možné hodnotit fotografie ostatních uživatelů na stupnici od 1 do 10. Na základě hodnocení mohou vznikat nové páry. Většina běžných a stěžejních funkcí je zdarma. Placené VIP funkce slouží hlavně ke zpříjemnění užívání portálu a ke zviditelnění profilu. K běžnému fungování nejsou potřeba. Cena za VIP členství je ve srovnání s podobnými seznamkami zanedbatelná. Prémiové členství ale mohou uživatelé získat i zdarma. Server pořádá pro své členy živá setkání a seznamovací večery, na kterých se obvykle platí vstup. VIP uživatelé zaplatí za vstup o půlku méně.

3.0 / 5.0
Autorka Nejseznamky
Autorka
Lucie Fisher
Líbímseti.cz logo Vyzkoušet

Portál Libimseti.cz není jen místem zábavy a místem pro hodnocení fotografií ostatních. Zájemci o seznámení na něm mohou velice snadno potkat zajímavého partnera, ať již na krátkodobý úlet, flirt nebo dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře. Uživatelská základna je poměrně rozsáhlá a skládá se převážně z mladších lidí. Seznamku využívají jako sociální síť a sdružují se na ní se svými vrstevníky. Web mohou pohodlně užívat zdarma. I tak si mohou aktivovat prémiové členství a zviditelnit svůj profil. S VIP účtem se bude prioritně zobrazovat jejich profil a sníží se počet reklam. Poplatek mohou uhradit přes SMS nebo bankovním převodem. VIP členství mohou získat i za určitých podmínek zdarma.

Web Libimseti.cz pořádá i živé srazy svých uživatelů. Na nich se mohou setkat s ostatními členy a posoudit, jestli fotografie odpovídají skutečnosti. Není výjimkou, že na těchto srazech vznikají nové vztahy. Seznamovací večery jsou dostupné každému a VIP uživatelé je mají o půlku levnější. Portál je svým grafickým zpracováním zaměřen spíše na mladší ročníku, čemuž odpovídá i složení účastníků srazů.

Závěrem dodáváme, že seznamka Libimseti.cz existuje na internetu již několik let a plní funkci sociální sítě. Lidé na ní naleznou zábavu a prostor pro online seznámení. Registrují se na ni hlavně mladší osoby. Široká uživatelská základna a oblíbenost webu láká nové lidi, kteří se sem chodí pobavit, prohlížejí si fotografie atraktivních mladých lidí a hodnotí je. Portál Libimseti.cz čeká na to, až další uživatelé rozšíří jeho řady.

Poměr můžu a žen
48 %  52 % 
Ideální pro
Počet uživatelů
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Líbímseti.cz