Amateri.cz

Poměr můžu a žen  % 49  % 51
Ideální pro Svobodní
Počet uživatelů a věk 250k+ / 20
Tomáš Chce flirtovat
Tomáš chce flirtovat
Anna Hledá milence a sex
Anna hledá milence a sex

Rychlé shrnutí

Server Amateri.cz je primárně určen ke zveřejňování videí a fotografií porno amatérů v českých ložnicích. Sekundárně je možno na serveru hledat i partnera či partnery pro občasné zpestření sexuálních hrátek či pro nezávazný sex. Dlouhodobý vážný vztah cílený na založení rodiny zde hledá málokdo. Kromě široké uživatelské základny, která zaručuje možnost domluvit si sex prakticky s kýmkoliv, můžete další uživatele serveru potkat naživo na srazech, které server pravidelně pořádá. Navázat kontakt s ostatními členy portálu lze jednoduše i s neplaceným účtem. Můžete jim nechat vzkaz na jejich profilu, okomentovat jejich fotografie či se s nimi sejít v chatovacích místnostech a na diskusních fórech. Pro zpestření svého pobytu na serveru Amateri.cz je možné se začíst do erotických povídek či osobních blogů některých uživatelů.

Chcete-li používat server Amateri.cz i například v metru či tramvaji a cestou do práce si vyřídit vzkazy a nebudit přitom pohoršení, můžete si zapnout „slušnou verzi webu“. V té se nezobrazují erotické fotografie a videa a spolucestující se tak nevyděsí, co děláte. Na portálu Amateri.cz lze hledat partnera, partnerku či dokonce pár na společný sex, ale i zájemce o erotické služby, striptýz, milenecké azyly a celou řadu dalších služeb spojených s veřejnou erotikou. Server lze poměrně dobře využívat zdarma, pro některé nadstandardní funkce si lze ale aktivovat VIP účet. Ten se v porovnání s podobně zaměřenými českými portály pohybuje na úrovni nižšího cenového průměru.

 • Uživatelské prostředí je přehledné a členové seznamky se v něm snadno zorientují.
 • Na portál se mohou registrovat dospělí uživatelé obou pohlaví a různých sexuálních orientací.
 • Lidé se na server Amateri.cz registrují především za účelem prohlížení erotických fotografií a videí jeho členů.
 • I u neplaceného účtu lze komunikovat s ostatními uživateli a probírat se jejich seznamovacími inzeráty.
 • Uživatelé hledají na serveru Amateri.cz partnera vyloženě na sex.
 • Chcete-li si vychutnat nadstandardní hýčkání, můžete si připlatit za VIP účet.
 • V současné době je ve vývoji mobilní aplikace, kterou si můžete stáhnout z webu, ručně nainstalovat a zkušebně používat.
 • Ceny za VIP členství nejsou v porovnání s ostatními českými podobně zaměřenými servery nikterak vysoké.
Nech si doporučit nejvhodnější seznamku

Naše recenze

Typ seznamováníVážné seznámení,flirt,přátelství
Cena členství od149 Kč
Automatické prodloužení členstvíNe
Výhody premium členství
Vědecká metoda seznamováníNe
Manuální schvalování profilůNe
Veřejné profilyNe
Počet uživatelů250k+
Ideal forSvobodní
Mobilní aplikaceNe
Zákaznická podpora
Amateri.cz screenshot

Portál Amateri.cz je určen zejména ke vkládání, prohlížení a komentování lechtivých fotografií a videí z českých ložnic. Jako sekundární prvek je k němu přidružena i erotická seznamka, na které uživatelé hledají především erotické partnery, služby, ale i fotografování či erotické dopisování. Server poskytuje většinu funkcionalit zcela zdarma. Bez uhrazení poplatku si tak lze dopisovat s ostatními členy portálu, setkávat se s nimi v chatovacích místnostech či diskusních fórech a reagovat na jejich inzeráty. Pro zpestření se můžete začíst do erotické povídky či prozkoumat blog některých sympatických uživatelů. Připravena je pro vás také pravidelná nabídka srazů, na nichž se můžete s některými uživateli potkat naživo. Pro neomezený přístup k videím, nezobrazování reklam, přehlednější informace na úvodní stránce a celou řadu dalších uživatelských výhod se můžete registrovat do placené varianty VIP účtu. Ta není v porovnání s dalšími podobně zaměřenými portály nijak zásadně drahá.

Portál Amateri.cz se pyšní širokou uživatelskou základnou, která je zárukou nalezení uživatelů hledajících zpestření jejich sexuálního života. Jestliže si potřebujete zobrazit portál Amateri.cz i na veřejných místech a přečíst si například zprávy, je nově možné si zapnout slušnou verzi webu, kdy se na úvodní stránce nezobrazují lechtivé snímky, jako je tomu v běžné variantě.

Uživatelská základna

 • Počet uživatelů: ~250 000
 • Věkové skupiny: 20+
 • Partnerský vztah: Svobodní
 • Typ seznamování: Sex
Počet uživatelů250k+
Věkové skupiny20+
Partnerský vztahSvobodní
Typ seznamováníVážné seznámení,flirt,přátelství

Na server Amateri.cz se registruje každý, kdo má rád sex, rád se probírá erotickými fotografiemi a videi ostatních členů portálu a případně se s nimi i seznamuje. V rámci kategorií lze kromě klasických, kdy on či ona hledá protějšek, narazit i na poptávku a nabídku práce v erotice, erotického dopisování, mileneckých azylů, fotografování, striptýzu a dalších služeb sexuálního charakteru. Služby portálu jsou dostupné všem uživatelům, které tyto možnosti zajímají. Uživatelská základna členů portálu Amateri.cz je velice rozsáhlá a nezaručíme vám tak, že na některých erotických fotkách nepoznáte někoho ze svého okolí.

Registrační proces

 • Pro registraci na server Amateri.cz potřebujete pouze platný e-mail.
 • Registrovaní uživatelé mohou ihned využívat všechny neplacené funkce.
 • Svůj profil můžete kdykoliv spravovat a rozhodnout se, jaké informace o sobě uvedete a zda si necháte zasílat upozornění.
 • Ve svém osobním profilu vybíráte i svoje preference, s nimiž jste server Amateri.cz navštívili.
 • I bez placení si můžete prohlížet fotografie a náhledy videí a dělit se o své názory na fórech.
 • Pro zpřístupnění některých nadstandardních funkcí je možno si aktivovat VIP účet.
 • Prémiové členství lze uhradit prostřednictvím SMS, bankovního převodu, PayPal, GoPay, kreditní karty nebo Paysafecard.
 • Pokud bychom porovnali Amateri.cz s dalšími seznamkami, ceny za VIP účet jsou spíše podprůměrné.
 • Registrací získáte přístup k erotickým fotografiím. Přidat můžete i své vlastní.

Registrace na seznamku Amateri.cz je opravdu jednoduchá a zvládne ji naprosto každý. Na úvod jsou po vás vyžadovány pouze informace o pohlaví a regionu bydliště, které je společně s vaší platnou e-mailovou adresou potřeba zadat do formuláře. Po potvrzení vaší e-mailové adresy si už můžete plně užívat všech výhod serveru Amateri.cz. Můžete si prohlížet erotické fotografie či videa ostatních členů portálu, reagovat na jejich inzeráty, zakládat vlastní fotoalba, upravovat svůj osobní profil či si aktivovat VIP účet. S prémiovým účtem získáte přístup ke všem videím bez omezení, server bez reklam, možnost zvětšování obrázků z webkamer ostatních uživatelů a celou řadu dalších výhod, za které prémiový účet jednoduše stojí.

Navázání kontaktu

 • Na Amateri.cz můžete zkontaktovat ostatní uživatele a vybrat si, jaká upozornění si necháte zasílat.
 • Zaujměte ostatní svou erotickou fotografií a napište, co nabízíte nebo koho hledáte.
 • Oslovte sympatického člena portálu vzkazem zaslaným přímo z jeho profilu.
 • Zveřejněte inzerát a uveďte v něm, jak by měl vypadat váš vysněný protějšek.
 • Kontaktujte ostatní uživatele i bez placeného členství.
 • Jestliže byste rádi navázali s některými členy portálu Amateri.cz intenzivnější online kontakt, můžete k tomu využít některou z chatovacích místností.
 • Chatovat s ostatními uživateli lze nejdříve 2 dny od registrace.
 • Okomentujte fotografie uživatelů a upozorněte je na sebe, později vás možná kontaktují sami.
 • Účastněte se diskusních fór na nejrůznější témata.

Ostatní uživatele portálu Amateri.cz lze oslovit přímo prostřednictvím poslání vzkazu. Profily zaregistrovaných členů jsou vám k dispozici na kartě „Lidé“. Případně lze komunikovat v reálném čase v chatovacích místností. Tato funkce je ale povolena nejdříve 2 dny po registraci. Do kontaktu s dalšími členy portálu lze vstoupit i reakcí na seznamovací inzeráty, které se ukrývají pod kartou „Seznamka“. V případě potřeby si lze zadat i vlastní poptávku. Upozorníte na sebe jednoduše i účastí v diskusních fórech na různá témata, které najdete pod kartou „Fórum“. Zajímavé uživatele lze kontaktovat i prostřednictvím komentářů, které zanecháte u jejich fotek či videí. Pánové ocení, že na portálu Amateri.cz není žádné pohlaví zvýhodňováno a šanci na nalezení zajímavých partnerů na sex a vše kolem zde mají prakticky všichni stejné. Členy portálu, s nimiž navážete bližší kontakt, si můžete přidat do přátel.

Mobilní aplikace

 • Plná verze mobilní aplikace prozatím neexistuje.
 • Vývojáři aktuálně pracují na první verzi aplikace pro menší komunikační zařízení, kterou může kdokoliv vyzkoušet a připomínkovat.
 • Vývojářská aplikace není k dispozici ke stažení na Google Play ani v jiném podobném obchodě.
 • Aplikaci je nutno stáhnout z webu a nainstalovat ručně.
 • Aplikace v současné době neobsahuje všechny funkce a místy může být nestabilní, na úpravách a finalizaci se však intenzivně pracuje.
 • V případě nutnosti však lze i desktopovou verzi serveru Amateri.cz prohlédnout na zařízeních s menším formátem displeje.

Plná verze mobilní aplikace prozatím neexistuje, nicméně již nyní pracuje tým vývojářů na aplikaci vhodné pro spuštění na zařízeních s operačním systémem Android. Jestliže chcete pomoci, můžete si na webu Amateri.cz stáhnout vývojářskou verzi, otestovat ji a dát serveru zpětnou vazbu. Aplikaci bohužel nenajdete na Google Play ani jinde, je nutno si ji stáhnout a manuálně nainstalovat. Server na aplikaci pracuje každým dnem a jeho cílem je poskytnou svým uživatelům opravdu skvěle funkční aplikaci, která je snem každého amatéra.

Design a použitelnost

 • Neplacená varianta členství na portálu Amateri.cz obsahuje rušivé reklamy.
 • I bez registrace se vám zobrazí nahé fotografie a odvážná videa.
 • Jestliže si cestou v tramvaji chcete vyřídit zprávy a přečíst si nové vzkazy, aniž byste budili pohoršení, můžete si web přepnout do „slušného režimu“, v němž se žádné erotické snímky nezobrazují.
 • Jestliže chcete prostředí bez reklam, aktivujte si VIP účet.
 • V rámci vlastního profilu můžete jednoduše nahrávat osobní fotografie či spravovat svoje nastavení.
 • Dominantu portálu tvoří především lechtivé fotky a videa.
 • Kontaktovat ostatní členy portálu Amateri.cz je možné i bez placeného členství.
 • Grafický návrh portálu splňuje účel jeho využití, tedy prohlížení lechtivých fotografií a videí a hledání sexuálního partnera.
 • Kontaktovat ostatní uživatele lze bez potíží i s neplaceným účtem.

Design webu Amateri.cz je navržen tak, aby podporoval a nerušil hlavní účel serveru, kterým je prohlížení lechtivých fotografií a videí. Jako člen seznamky můžete jednoduše přidávat fotografie a videa a spravovat informace o sobě. Pro použití na veřejnosti je možné si web přepnout do „slušného režimu“, kdy se vám nezobrazují hned na úvodní straně erotické fotografie a videa. To je při plné verzi webu zcela běžné. Výhodou je, že pro kontaktování ostatních uživatelů máte k dispozici i u neplacené verze hned několik nástrojů. VIP členství pak umožňuje především některé speciální funkce, jako například možnost zhlédnout videa fotografie a videa v nejlepší kvalitě či možnost zobrazení uživatelů, kteří jsou aktuálně online. Cena za VIP účet se v porovnání s ostatními podobně zaměřenými servery pohybuje v nižším průměru.

Možnosti členství

Výhody zdarma

 • Registrace na portál a založení uživatelského profilu.
 • Po 2 dnech od registrace je možné chatovat s ostatními uživateli.
 • Možnost oslovit atraktivní protějšky prostřednictvím osobních vzkazů.
 • Čtení erotických povídek a blogů uživatelů.
 • Podávání inzerátů a jejich zveřejnění.
 • Přístup k lechtivým fotkám a videím a jejich komentování.
 • Vlastní uživatelský profil s možností správy a vkládání osobních fotografií a videí.
 • Setkávání se s členy portálu na diskusních fórech.
 • Možnost účasti na živém srazu pořádaném portálem Amateri.cz.
 • Vyhledávání uživatelů podle předem daných parametrů.
 • Neomezená konverzace s ostatními členy serveru.
 • Možnost přepnout web do „slušného režimu“, v němž se nezobrazují hned na úvodní stránce erotické fotografie.

Placené výhody

 • Přístup ke všem videím ve vysoké kvalitě a bez omezení.
 • Celá funkcionalita webu absolutně bez reklam.
 • Přehledné informace přímo na úvodní stránce.
 • Zvětšování webkamer uživatelů na chatu.
 • Odemykání a zamykání vlastních alb konkrétním uživatelům.
 • Zjistíte, kdo se o vás zajímá nebo sleduje vaše videa.
 • Zobrazení uživatelů, kteří jsou aktuálně online.
 • Řazení uživatelů podle data posledního přihlášení.
 • A další výhody jen pro vás.
Doba členstvíPlatba za měsícCelkem
VIP 1 měsíc 149 Kč 149 Kč
VIP 3 měsíce 44 Kč 133 Kč
VIP 6 měsíců 17 Kč 99 Kč
VIP 12 měsíců 7 Kč 83 Kč

Na server Amateri.cz se uživatelé registrují kvůli veřejným erotickým fotografiím a videím ostatních členů a vkládání vlastních. Členové seznamky hledají především protějšky na sex a milostná dobrodružství, nikoliv partnera pro život. Většina funkcí webu je zdarma. I členové s neplaceným účtem mohou kontaktovat ostatní uživatele a neomezeně s nimi komunikovat. Podle svého uvážení si mohou aktivovat VIP členství, které jim zpříjemní používání serveru a nabídne mimo jiné neomezený přístup ke všem videím, možnost zobrazení uživatelů, kteří se o ně zajímají či absenci zobrazování reklam a celou řadu dalších uživatelských výhod. Cena za prémiový účet není ve srovnání s dalšími podobně zaměřenými českými servery nikterak závratná.

Funkce

Funkce zdarma

 • Založení uživatelského účtu a registrace do portálu Amateri.cz.
 • Možnost podávání seznamovacích inzerátů.
 • Prohlížení erotických fotografií a videí ostatních uživatelů.
 • Čtení povídek a blogových příspěvků členů portálu.
 • Možnost účastnit se srazu naživo.
 • Diskutování s ostatními na různě zaměřených fórech.
 • Komunikace s uživateli serveru Amateri.cz bez omezení.
 • Chatování se všemi uživateli a zakládání nových chatovacích místností.
 • Vkládání vlastních fotografií a erotických videí.

Placené funkce

 • Prohlížení všech videí a fotografií ve vysoké kvalitě.
 • Kompletní rozhraní webu bez rušivých reklam.
 • Možnost zobrazit si, kdo je aktuálně online.
 • Zamykání a odemykání vlastních alb.
 • Zjistíte, kdo se o vás zajímá a prohlíží si vaše fotografie a videa.
 • Uvidíte, kdo je aktuálně online.
 • Při vyhledávání se vám uživatelé budou zobrazovat v pořadí podle posledního přihlášení.
 • Můžete si zvětšovat videa z webkamer ostatních členů portálu.
 • Přímo na úvodní stránce budete mít přehledně shrnuté nejzásadnější informace.

Server Amateri.cz dokáže vždy něčím překvapit. Ať už jsou to erotické fotografie jeho členů nebo dráždivá erotická videa, na této seznamce se zkrátka nudit nebudete. Na webu pravděpodobně nenajdete vážný vztah, ale protějšek na sexuální radovánky a erotickou konverzaci zde můžete směle hledat. Většina základních funkcionalit serveru je bez poplatku. Zdarma můžete oslovit ostatní členy, chatovat s nimi ve speciálních místnostech nebo si vyměňovat názory v rámci diskusních fór. Odreagovat se můžete při čtení eroticky laděných povídek či blogových zápisků uživatelů. Vývojářský tým navíc pracuje i na mobilní aplikaci, která je již nyní zdarma ke stažení. Její funkcionalita je však zatím omezená a na plném nasazení se teprve pracuje.

3.0 / 5.0
Autorka Nejseznamky
Autorka
Lucie Fisher
Amateri.cz logo Vyzkoušet

Chcete-li se odreagovat sledováním erotických fotografií a videí uživatelů portálu Amateri.cz, kteří beze studu odhalí úplně všechno, registrujte se do největší české databáze amatérských erotických fotografií a videí. Můžete se zde jen tak probírat fotografiemi nebo si podat seznamovací inzerát a najít protějšek, který miluje sex a porno. Komunikovat s ostatními lze i v neplacené variantě účtu prakticky bez omezení. Využít k tomu můžete diskusní fóra, chatovací místnosti či jednoduše sympatickému členu portálu zanechat osobní vzkaz na jeho profilu.

Chcete-li si užít luxusu nadstandardních funkcí, můžete si aktivovat VIP účet. S ním získáte například veškerou funkcionalitu serveru bez reklam, neomezený přístup ke všem fotografiím a videím ve vysoké kvalitě a zjistíte, kdo z uživatelů je aktuálně online. Cena za prémiové členství se na tomto eroticky laděném portálu pohybuje v rozmezí nižšího průměru mezi podobně zaměřenými. Jestliže milujete sex, není co řešit, jednoduše si aktivujte VIP účet a užívejte si naplno vše, co web Amateri.cz nabízí.

Na závěr lze říct, že portál Amateri.cz slouží především k nalezení kontaktů pro styky založené na sexu a erotickém dobrodružství. Trvalého partnera zde prakticky nikdo nehledá. Poměrně rozmanité portfolio uživatelů a neustále rostoucí uživatelská základna jsou zárukou toho, že kvalitního partnera na sex na serveru Amateri.cz může naleznout opravdu každý.

Poměr můžu a žen
49 %  51 % 
Ideální pro
Svobodní
Počet uživatelů
250k+
Vykroč štěstí naproti
Vyzkoušej Amateri.cz