Recenze, test a srovnání seznamky Sally.cz

Autoř recenze: Lucie Fisher a Milan Dostál

Poslední aktualizace stránky: 21. 06. 2019

profile image

Sally.cz

Seznamka pro nezávazný vztah 23+

Erotická seznamka pro všechny, kteří hledají partnera, partnerku nebo pár.

Vyzkoušet
25k+

Uživatelů

23+

ideální věk

Flirt, sex

Rychlé shrnutí

Server Sally.cz vyhledávají především lidé, kteří mají zájem o nové sexuální zážitky, ať již v jejich placené či neplacené podobě. Nezávazně si lze prohlédnout profily a odvážné fotografie ostatních členů či s nimi navázat komunikaci, která povede k reálnému setkání a zážitku. Sekundárně zde lze hledat i dlouhodobějšího partnera na milenecký vztah založený na sexu. Široká uživatelská základna umožňuje nalézt na sex ženy, muže i páry. Většina funkcí je zde registrovaným uživatelům poskytována zdarma po uplynutí 24 hodinové ochranné lhůty od jejich prvního vstupu na portál. Poté lze neomezeně komunikovat s ostatními členy, přidávat si je do seznamu oblíbených uživatelů nebo je v případě jejich nevhodného chování přidat na seznam ignorovaných. Celý server obsahuje velké množství reklam, které jsou však na první pohled nerozeznatelné od běžného obsahu.

Na portálu Sally.cz lze využívat placených služeb jen v omezeném měřítku. Jde především o funkce způsobující zviditelnění uživatele či usnadnění používání funkcionalit serveru. Platbu lze uhradit prostřednictvím SMS a jde většinou o několik desetikorun. Výrazná převaha mužů v uživatelské základně je kompenzována nabídkou placených erotických služeb, které zde nabízí většinou ženy.

 • Registrace na portál je zcela zdarma a bez omezení věkem či sexuální orientací.
 • Členové serveru Sally.cz hledají především na sexu založený jednorázový úlet, ale i vztah trvalejšího charakteru.
 • Uživatelská základna je složena především z pánů.
 • I bez registrace si lze zobrazit profily a fotografie členů portálu.
 • Drtivá většina funkcionalit je poskytována zcela zdarma.
 • Pro nastavení profilu máte k dispozici 24 hodinovou ochrannou lhůtu bezprostředně po zaregistrování.
 • Ceny za nadstandardní služby jsou velice nízké.
 • Platbu za funkce navíc lze uhradit výhradně prostřednictvím SMS.
 • Na serveru Sally.cz lze nalézt i nabídku placených erotických služeb.
 • Mobilní aplikace prozatím není k dispozici.

Naše recenze

Portál Sally.cz slouží především je zprostředkování kontaktu mezi uživateli vyhledávajícími profesionální placené erotické služby i amatérský sex na jednu noc. Uživatelé zde rozhodně nehledají přátelství či trvalý vztah, jejich preference jsou jasné. Tomu je přizpůsobena i grafická stránka portálu působící lehce vyzývavě a především fotografie jeho členů, které mohou bez omezení obsahovat odkrytou erotiku. Drtivá většina běžných funkcionalit serveru je po uplynutí 24 hodinové ochranné lhůty po registraci nového profilu zpřístupněna zcela zdarma. Lze tak kontaktovat ostatní uživatele či si prohlížet jejich profily, přidávat si je do oblíbených nebo je naopak dávat na osobní černou listinu ignorovaných. Placených funkcí je několik a slouží především ke zviditelnění profilu a zjednodušení používání serveru. Celý web obsahuje reklamy, které však jsou svojí grafickou podobou umně zakomponovány do prostředí serveru a na první pohled jej vůbec neruší.

Šíří uživatelské základny se server Sally.cz nechlubí. Lze však vzhledem k jeho obsahu předpokládat počet členů, který se počítá na tisíce. Výrazně převažují muži nad ženami. Těm není žádným způsobem zvýhodněno členství, jak to bývá obvyklé na celé řadě eroticky laděných serverů. Jejich nedostatek je řešen nabídkou placených erotických služeb společnic a speciálních masérek, které jako jediné mohou na svém profilu zobrazit telefonní číslo.

Uživatelé Sally.cz

Uživatelská základna

Parametr Hodnota
Počet uživatelů ~25 000
Věkové skupiny 23+
Partnerský vztah Svobodní, zadaní
Typ seznamování Flirt, sex

Členové portálu Sally.cz se rekrutují z řad osob různého věku, pohlaví, vzdělání i sexuální orientace, které nedokáží vydržet bez sexu. Kromě uživatelů, kteří by zde rádi našli partnera pro úlet a odreagování na jednu noc, zde narazíte i na osoby, které nabízejí erotické služby na profesionální úrovni. Portál Sally.cz se snaží tyto dvě skupiny uživatelů na první pohled jasně vymezit a ukázat ostatním, o koho jde. Registrovat se na portál Sally.cz mohou jak muži či ženy, tak páry hledající zpestření svého domácího sexuálního života. Server nezveřejňuje počet členů své uživatelské základny, nicméně pouhým prohlížením profilů lze usoudit, že počet členů dosahuje řádově tisíců osob a nepočítáme-li nabídku profesionální erotických služeb, převažují muži nad ženami.

Registrace

 • Pro úspěšnou registraci na server Sally.cz vám stačí pouze platná e-mailová schránka.
 • Ihned po vstup na portál lze využívat všech jeho neplacených výhod.
 • Již v rámci registrace o sobě můžete prozradit mnoho detailů, jejichž vyplnění je však dobrovolné.
 • Pro vstup na portál musíte odhalit pouze své pohlaví, místo bydliště a věk.
 • Registrace na Sally.cz je zcela zdarma pro muže, ženy i páry.
 • Za účelem odlišení placených erotických služeb a uživatelů hledajících nezávazný sex mohou být některé účty označen jako tzv. profi účty.
 • Na potvrzovací e-mail do počkáte poměrně dlouhou dobu, rozhodně ho nedostanete v několika minutách.
 • Některé služby jsou zpoplatněny, jde například o možnost vložení seznamovacího inzerátu.
 • Placené služby lze uhradit prostřednictvím SMS.
 • V rámci osobního profilu vybíráte i svoje preference, s nimiž jste se na portálSally.cz registrovali.
 • I bez placení si můžete prohlížet fotografieostatních uživatelů.
 • V porovnání s ostatními podobně zaměřenými českými weby se ceny za nadstandardní funkce pohybují v nižším průměru.
 • Prohlížíte-li si erotické fotografie uživatelů portálu, je fér přidat na oplátku i některé vlastní.

Na server Sally.cz se lze registrovat ve dvou režimech. V první případě jako amatér, který chce potkat nové partnery, a v tom druhém jako profesionál poskytující placené erotické služby. V obou případech je pro úspěšnou registraci nutno vyplnit váš e-mail, nick, místo bydliště, pohlaví a věk. Dále si lze rovnou při registraci zadat text seznamovacího inzerátu. V případě Profi účtu je nutno vyplnit i svoje telefonní číslo. Mezi nepovinné údaje, které vám server při registraci nabízí k vyplnění patří výška a váha, oblíbené sexuální praktiky a polohy, vaše znamení zvěrokruhu, postava, stav, vzdělání, zaměstnání, počet dětí a něco málo o vás. Z hlediska registrovaných uživatelů je velkou nevýhodou možnost prohlížení fotografií členů portálu kýmkoliv. To znamená, že i neregistrovaní uživatelé si mohou bezplatně prohlédnout fotografie osob nabízejících své tělo k sexu. Pro ty to znamená poměrně nedostatečnou ochranu jejich soukromí. Po zobrazení detailů účtu, statusů, přidání uživatele do oblíbených a zasílání zpráv je nutno se ale přihlásit.

 • Pro kontaktování ostatních uživatelů či upozornění na svůj profil nabízí server Sally.cz několik možností.
 • Člena portálu, jehož profil vás zaujal, lze oslovit prostřednictvím přímého vzkazu.
 • Na svůj profil jednoduše upozorníte seznamovacím inzerátem, v němž specifikujete svoje požadavky.
 • Kontaktovat ostatní lze bez omezení i v rámci neplaceného účtu.
 • Veškeré funkce pro možnost navázání konverzace s ostatními uživateli jsou aktivní až po 24 hodinách od registrace nového účtu.
 • Jestliže se chcete rychle dostat mezi oblíbené uživatele a posunout se výše na žebříčku, můžete topovat váš profil prostřednictvím placených SMS.
 • Vyzývavá fotografie je na serveru Sally.cz tím nejlepším způsobem navázání kontaktu s ostatními. Přitáhne k sobě totiž hodně pozornosti.

Nejjednodušším způsobem, jak kontaktovat ostatní uživatele na portálu Sally.cz, je jejich přímé oslovení. To je však možné až po uplynutí 24 hodinové ochranné lhůty po registraci nového profilu. Jestliže chcete konverzovat s ostatními okamžitě, máte možnost si zaplatit prostřednictvím SMS odstranění ochranné lhůty. Pro okamžitou reakci od protějšku, je vhodné oslovit uživatele, kteří jsou aktuálně online. Jejich seznamy lze navštívit ihned z hlavní stránky. Vybírat můžete z online žen, mužů či párů. Velice efektivním způsobem jak upozornit ostatní na svůj profil je zadání seznamovacího inzerátu, v němž lze informovat ostatní o svých preferencích a požadavcích na sexuálního partnera. Tato forma prezentace je však placená. Jestliže chcete, aby byl váš profil zobrazován na předních příčkách uživatelského žebříčku, můžete jeho pozici jednoduše topovat prostřednictvím placených SMS. Jejich počet se však vždy o půlnoci smaže a druhý den začíná vše nanovo.

Mobilní aplikace

 • Mobilní aplikace, kterou by bylo možné stáhnout a nainstalovat na váš tablet či telefon s operačním systémem Android nebo iOS prozatím neexistuje.
 • Chcete-li si zobrazit desktopovou verzi portálu na zařízení menšího formátu, je to celkem bez problémů možné.
 • I na vašem telefonu či tabletu můžete posílat zprávy, filtrovat profily uživatelů či si jednoduše zobrazit jejich fotografie.
 • Díky kvalitnímu designérskému návrhu je full verze serveru Sally.cz velice dobře zobrazitelná i na vašem tabletu či telefonu.

Mobilní aplikace pro zařízení menšího formátu používající operační systémy Android či iOS pro server Sally.cz prozatím neexistuje. Chcete-li však funkcionalitu portálu využívat i na cestách či večer v posteli na tabletu, je to docela dobře možné. Designový návrh webu je připraven tak kvalitně, že ani jeho prohlížení na maloformátovém zařízení vám nebude činit potíže.

Design a použitelnost

 • Grafický návrh webu kombinující bílé pozadí s fialovými prvky může v mnohých uživatelích pomoci zažehnout vášeň.
 • Portál sice obsahuje reklamy, ale ty jsou umístěny tak, aby nerušily.
 • Ihned po vstupu na portál se zobrazují nahé fotografie s nabídkou služeb
 • Jestliže si cestou v tramvaji chcete vyřídit zprávy a přečíst si nové vzkazy, aniž byste budili pohoršení, sedněte si raději na zadní místa.
 • V rámci vlastního profilu můžete jednoduše přidávat vlastní fotografie či spravovat svoje nastavení.
 • Dominantu portálu tvoří především lechtivé fotky profesionálních i amatérských uživatelů.
 • Grafický návrh portálu splňuje účel jeho využití, tedy prohlížení lechtivých fotografií a hledání nezapomenutelného sexuálního zážitku.
 • Kontaktovat ostatní uživatele lze bez potíží i v rámci neplaceného účtu.

Design webu Sally.cz je navržen tak, aby podporoval hlavní účel serveru, kterým je nabídka lechtivých služeb či vhodných sexuálních partnerů. Barevná kombinace tento účel maximálně podporuje. Po registraci na web Sally.cz a potvrzení aktivačního e-mailu se nový účet dostane do tzv. ochranného období“, které trvá 24 hodin a slouží k detailní úpravě a nastavení osobního profilu před jeho plným vystavením. Veškeré úpravy provedené v této době se projeví po plné aktivaci účtu. Aktivaci účtu lze urychlit zaslání placené SMS zprávy ve speciálním tvaru. Ceny za některé nadstandardní služby jsou v porovnání s podobně zaměřenými portály poměrně nízké.

Členství

 • Výhody zdarma
 • Registrace na server Sally.cz a založení nového uživatelského profilu.
 • Po 24 hodinách od registrace je účet plně aktivní.
 • Neomezená možnost konverzace s ostatními členy portálu.
 • Archivace došlých i odeslaných zpráv po dobu 30 dnů.
 • Možnost kontaktovat sympatické uživatele prostřednictvím osobních vzkazů.
 • Zobrazené telefonní číslo u profilu amatéra může vést k jeho smazání.
 • Seznamovací inzerát je možné si za poplatek podat i bez registrace.
 • Prohlížení erotických fotografií zaregistrovaných uživatelů.
 • Vlastní uživatelský profil s možností správy a vkládání osobních fotografií a nabídky erotických služeb či preferovaných vlastností u hledaného partnera.
 • Doporučení uživatelů, kteří by vás mohli zajímat, v souladu s vašimi preferencemi.
 • Zobrazení telefonního čísla pouze u profilů profesionálů.
 • Zobrazení počtu uživatelů, kteří si váš profil přidali mezi oblíbené.
 • Možnost přidat si ostatní uživatele do oblíbených či ignorovaných.
 • Zobrazení počtu návštěv vašeho profilu od vašeho posledního přihlášení.
 • Prohlížení seznamovacích inzerátů ostatních uživatelů.
 • Informace o statusu vaší odeslané zprávy.
 • Vyhledávání uživatelů podle předem daných parametrů.
 • Zobrazení online mužů, žen i párů.
 • Neomezená komunikace se všemi členy serveru.
 • Placené výhody
 • Na serveru Sally.cz si nelze aktivovat nic na způsob prémiového členství.
 • Je možné si připlatit za některé dílčí funkce.
 • Možnost topování vašeho profilu prostřednictvím SMS.
 • Topy však platí pouze 1 den a každou půlnoc se jejich počty vynulují.
 • Zveřejnění vlastního seznamovacího inzerátu.
 • Platba za placené služby prostřednictvím SMS.
 • Odstranit reklamy z prostředí webu žádnou placenou funkcí není možné.
 • A celá řada dalších výhod.

Přehled členství

Funkce Poplatek
Inzerát 40 Kč
Okamžitá aktivace profilu 40 Kč
Zaslaní topu pro váš profil 40 Kč

Základní služby samotného serveru Sally.cz nejsou primárně zpoplatněny. Platí se pouze za doplňkové služby navíc, a to prostřednictvím SMS. Jde například o vložení inzerátu, který lze zadávat i bez předchozí registrace. Další službou, kterou lze platbou urychlit je okamžitá aktivace profilu. Každý uživatel totiž bezprostředně po registraci dostane 24 hodin na to, aby svůj profil připravil na zobrazení ostatním. Po tuto dobu nesmí odesílat ani přijímat zprávy a využívat celé řady dalších výhod webu. Pro ty, kteří si chtějí tento interval zkrátit, existuje možnost v podobě placené SMS zprávy deaktivující tuto ochrannou dobu. Další placenou službou je možnost topování neboli přednostního zobrazení profilu. Topy lze zasílat prostřednictvím SMS. A čím více se vám jich za den podaří poslat, tím výše se váš účet dostane na žebříčku uživatelských profilů. Špatnou zprávou je, že po půlnoci se všechny topy mažou a vše začíná nanovo.

Funkce

 • Funkce zdarma
 • Založení uživatelského účtu a registrace do portálu Sally.cz.
 • Možnost podávání placených seznamovacích inzerátů.
 • Prohlížení erotických fotografií ostatních uživatelů.
 • Písemná komunikace s uživateli serveru Sally.cz bez omezení.
 • Vkládání vlastních erotických fotografií, kterými byste rádi nalákali ostatní uživatele.
 • Neomezená funkce účtu po 24 hodinách od registrace.
 • Komunikace s ostatními členy portálu.
 • Zjištění aktuálního stavu vaší zprávy odeslané jinému členovi portálu.
 • Zobrazení návštěv vašeho profilu.
 • Možnost přidat si sympatické uživatele do seznamu oblíbených.
 • Došlé zprávy budou na vašem profilu zobrazitelné po dobu 30 dní.
 • Sledování erotických fotografií všech členů portálu.
 • Server vám v souladu s vašimi požadavky doporučí vhodné uživatele.
 • Prostředí webu doplněné o reklamy, které ale nelze na první pohled rozeznat od běžných funkcionalit.
 • Možnost správy vlastního členského profilu.
 • Zobrazení uživatelů, kteří jsou aktuálně online.
 • Placené funkce
 • Prohlížení všech fotografií ve vysoké kvalitě.
 • Prostřednictvím SMS si můžete zaslat topy ke svému profilu, které jej posunou na přední příčky žebříčku uživatelů.
 • I neregistrovaní uživatelé internetu si za poplatek mohou na serveru Sally.cz vystavit svůj seznamovací inzerát.
 • Můžete si zkrátit ochrannou dobu 24 hodin bezprostředně po registraci vašeho profilu, kdy není možné jej využívat naplno.
 • Platby za nadstandardní funkce lze na serveru Sally.cz provádět výhradně prostřednictvím speciální SMS.

Portál Sally.cz dostane do obrátek vaši vášeň. Ať již díky prohlížení lechtivých fotografií jeho uživatelů či díky možnosti navázat s nimi kontakt a domluvit si schůzku naživo. Na tomto severu naleznete jako profily amatérských uživatelů hledajících náhodný sexuální úlet, tak profesionální společnice, masérky a maséry nabízející erotické služby. Vzhledem k tomu, že jsou na serveru registrování především muži, je zde velice dobrá základna zákazníků pro nabídku placených sexuálních služeb nabízených dámami. Výhodou serveru je fakt, že většina jeho funkcí je uživatelům poskytována zcela zdarma. Připlatit si lze jednorázově za některé nadstandardní úkony vedoucí především ke zviditelnění vašeho profilu. Platbu lze zaslat výhradně prostřednictvím SMS.

Celkové výsledky hodnocení

Naše hodnocení
Typ seznamování Flirt, sex
Cena za službu 40 Kč
Placené členství Ano
Automatické prodloužení členství Ne
Vědecká metoda seznamování Ne
Manuální schvalování profilů Ne
Veřejné profily Ano
Počet uživatelů 25K+
Partnerský vztah Svobodní, zadaní
Mobilní aplikace Ne
Zákaznická podpora Online
Registrace
Funkce Poplatek
Inzerát 40 Kč
Okamžitá aktivace profilu 40 Kč
Zaslaní topu pro váš profil 40 Kč
profile

Lucie Fisher

Průměrné hodnocení: 2 z 5

Závěrečné hodnocení

Portál Sally.cz nabízí celkem slušné možnosti jak zájemcům o placené sexuální služby, tak amatérům toužícím po nalezení stejně náruživého partnera, partnerky či páru. Jeho uživatelé se rekrutují jak z řad obyčejných lidí milujících sex, tak z řad profesionálů působících v této oblasti. Věkově zde naleznete velice pestrou skupinu dospělých lidí, kteří touží po jediném, po sexu. Některým stačí si pouze prohlížet fotografie ostatních, jiní potřebují zažít i kontakt naživo. Jedna z nevýhod serveru svědčící o nedostatečné ochraně soukromí jeho členů je možnost zobrazení profilových fotografií jakýmkoliv uživatelem internetu i bez nutnosti registrace.

Většinu funkcionalit serveru lze využívat zcela zdarma. Jedinou podmínkou je počkat na plnou aktivaci profilu, která nastane po 24 hodinách od jeho registrace. Tento interval lze zkrátit prostřednictvím placené SMS. Pak lze bez omezení komunikovat s ostatními členy portálu, vyhledávat uživatele podle osobních preferencí, zobrazovat si jejich profily i fotografie a zvát je na osobní schůzky. Na portálu Sally.cz existuje i možnost využití nadstandardních placených funkcí, které obvykle vedou ke zviditelnění vašeho profilu. Patří mezi ně možnost topování vaší osobní prezentace prostřednictvím SMS či předplacení seznamovacího inzerátu, prostřednictvím něhož dáte ostatním jasnou informaci o tom, co hledáte.

Závěrem lze konstatovat, že portál Sally.cz je ideálním místem pro osoby hledající na internetu sex a to jak v jeho online verzi, tak v té reálné. Využít lze nabídek placených erotických služeb od profesionálů, ale i celé řady natěšených amatérů, kteří vám k vašemu potěšení rádi nabídnou své tělo.

Další recenze

profile image

Singles 50

Seznamka pro vážný vztah 40+

Exkluzivní seznamka pro nezadané ve věku nad 40 let.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
256k+

Uživatelů

40+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme

profile image

Academic Singles

Seznamka pro vážný vztah 25+

Prémiová seznamka na úrovni nejen pro vysokoškolsky vzdělané.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
24k+

Uživatelů

25+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme

profile image

Elitedate.cz

Seznamka pro vážný vztah 20+

Elitní seznamka pro náročné, kteří hledají vážnou známost.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
150k+

Uživatelů

20+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme