Recenze, test a srovnání seznamky Newhoney.cz

Autoř recenze: Lucie Fisher a Milan Dostál

Poslední aktualizace stránky: 21. 06. 2019

profile image

Newhoney.cz

Sex seznamka 25+

Seznamovací server pomáhající nalézt adekvátního partnera pro diskrétní milenecký vztah.

Vyzkoušet
36kk+

Uživatelů

25+

ideální věk

Sex, flirt

Rychlé shrnutí

Portál Newhoney.cz je zaměřen především na hledání partnera na sex, flirt a diskrétní mimomanželský vztah. Uživatelskou základnu tvoří podle zveřejněných statistik serveru až 36 miliónů lidí všech věkových kategorií, sexuálního zaměření a rozdílných požadavků na partnera. Přesto je tento portál schopen uspokojit jejich často protichůdné požadavky. Zaujme především ty, kteří hledají nezávazný flirt a sexuální radovánky spojené i s hledáním přátel a kamarádů. 62% platících uživatelů tvoří dle vyjádření serveru ženy, proto zde mají pánové velkou šanci na nalezení té pravé sexuální dračice. Registrovat se mohou všichni, kteří dosáhli 18 let. Bezprostředně po registraci je serverem doporučeno vložit si na svůj osobní profil vaši fotografii. Není to sice podmínka pro použití všech výhod portálu Newhoney.cz, s ní máte ale mnohem větší šance na úspěch a nalezení vhodného protějšku.

Po registraci si lze server osahat, není možné ale plně využít všech jeho možností. Například lze pouze přijímat zprávy od ostatních členů, aniž byste jim mohli sami odepsat. Sympatické je nezobrazování reklam ve všech variantách členství. Jestliže však chcete využívat všech možností serveru Newhoney.cz naplno, doporučujeme se registrovat do některého z prémiových účtů, které vám umožní server využívat bez omezení. Většina uživatelů portálu se rekrutuje z řad svobodných, najdou se ale i tací, kteří hledají paralelní vztah pro oživení nudy manželského života.

Každý den se na server přidá 20 tisíc nových uživatelů. Chcete být mezi nimi? Pro hraje určitě i grafická stránka portálu, která je velice příjemná a kombinace šedé se zelenou působí diskrétně a konzervativně. Ceny za prémiové členství také nejsou nikterak přemrštěné a pohybují se na úrovni českého průměru, dostanete za ně však výrazně nadstandardní služby. Jestliže nejste rozhodnuti, zda je portál Newhoney.cz pro vás ten pravý, máte možnost se registrovat do prémiového účtu po dobu 1 měsíce za cenově velmi výhodných podmínek a zjistit, zda se vám vyplatí si předplatit delší období.

 • Moderní a svěží grafická stránka zve uživatele hledající diskrétnost a nezávazný sex.
 • V bezplatné variantě účtu si můžete vyzkoušet jen některé jeho funkce.
 • Pro plné využití všech možností serveru je nutno aktivovat si prémiové členství.
 • Uživatelská základna dle informací serveru čítá až 36 miliónů členů.
 • Každý den přibude 20 tisíc nových registrovaných uživatelů.
 • Lidé na portálu Newhoney.cz hledají především partnera na nezávazný sex a flirt.
 • Registrovat se můžete, jestliže jste dosáhli 18 let.
 • I v rámci neplacené varianty můžete zpravovat osobní profil a přidávat na něj své fotografie.
 • Celý portál lze ve všech variantách využívat bez reklam.
 • V rámci prémiového účtu můžete využívat všech funkcionalit serveru bez omezení.

Naše recenze

S portálem Newhoney.cz si můžete být jisti, že vaše hledání nového sexuálního partnera bude diskrétní a 100% bezpečné. Pokud si to nebudete přát, nikdo z vašeho okolí se o vašem záměru nedoví. Server si zakládá na vysoké úrovni ochrany osobních údajů, anonymitě profilů a střežení vašeho soukromí. Sami rozhodujete o tom, kdo bude moci shlédnout vaše snímky a kdo nikoliv.

Portál Newhoney.cz může využívat kdokoliv starší 18 let, kdo touží po nalezení nového sexuálního partnera pro trávení vášnivých chvil. Registrují se na něj svobodní i zadaní uživatelé všech věkových kategorií i sexuálních preferencí. Graficky je server navržen tak, aby působil spíše konzervativním a diskrétním dojmem. Kombinace tmavě šedé se zelenou láká především uživatele toužící utajit své soukromí, přesto působí velice svěže a moderně. Výhodou je úplná absence reklam v neplacené i placené verzi, což jej předurčuje k pohodlnému použití i na zařízeních menšího formátu, například mobilních telefonech či tabletech. Samostatná mobilní aplikace pro server Newhoney.cz prozatím neexistuje, desktopovou verzi však lze s úspěchem používat i v mobilním zařízení na cestách.

Ceny za prémiovou variantu členství odpovídají vyššímu průměru a s ohledem na serverem deklarovanou členskou základnu čítající celosvětově 36 miliónů, nejsou přemrštěné. Jestliže si nejste jisti, zda bude pro vás portál Newhoney.cz tím pravým, můžete si jej nejprve vyzkoušet ve variantě zdarma. V rámci té ale neuvidíte fotografie ostatních uživatelů, ani si s nimi nebude moci vyměnit osobní zprávy.

Uživatelé NewHoney.cz

Uživatelská základna

Parametr Hodnota
Počet uživatelů ~36 000 000
Věkové skupiny 25+
Partnerský vztah Zadaní, svobodní
Typ seznamování Sex, flirt

Server Newhoney.cz se pyšní neuvěřitelnou uživatelskou základnou 36 milionů členů po celém světě. Je zaměřen především na diskrétní rande, aférky a flirtování a přitahuje především lidi nezadané, ale i uživatele, kteří se v dlouhodobém vztahu nudí a hledají nezávazný a diskrétní sex v cizí posteli. Zkrátka všechny, kteří by rádi opět zažili bušení srdce a rozklepaní nohy pokaždé, když se na ně jejich sexuální partner podívá nebo se jich letmo dotkne. Tato společná touha přivádí na server Newhoney.cz uživatele ženaté/vdané, svobodné, v pevném vztahu, hetero i homosexuální, pomo i polygamní. Zkrátka všechny, kteří by ve svém životě rádi ještě zažili touhu a vášeň a unikli tak z nudné rutiny všedních dní. Díky rozsáhlé uživatelské základně je zde šance na nalezení odpovídajícího protějšku poměrně vysoká. Kontaktovat ostatní uživatele lze pouze při aktivovaném prémiovém účtu.

Registrace

 • Jestliže se chcete na portále Newhoney.cz zaregistrovat, budete k tomu potřebovat platnou e-mailovou schránku.
 • Registrační proces je intuitivní a pro jeho usnadnění vás jím provede koučka Laura.
 • Již v průběhu registrace jste nuceni o sobě prozradit několik detailních informací.
 • Po úspěšném dokončení registrace a založení vašeho profilu, jej můžete libovolně spravovat.
 • Portál nemá k dispozici samostatnou mobilní aplikaci, díky propracovanému grafickému designu je ale velice dobře použitelný.
 • Ihned po registraci vám server Newhoney.cz nabídne 10 možných profilů, které ale bez aktivace prémiového účtu do 24 hodin zmizí.
 • Bez aktivace VIP účtu není možné komunikovat s ostatními uživateli, ani si prohlížet jejich fotografie.
image small

Celým procesem registrace vás provede virtuální kouč Laura. Ta od vás před registrací potřebuje znát vaše pohlaví, datum narození, místo hledání partnera, popis vašich tělesných proporcí, výšky, váhy, typu postavy, barvy vlasů i očí. Kromě toho budete muset prozradit i něco málo o své povaze a požadavcích na partnera. V posledním kroku tvorby vašeho účtu musíte zadat svoji e-mailovou adresu. Po jejím potvrzení vás čeká ještě dobrovolné sdělení několika důležitých informací, mezi nimi například oboru vaší profese a podobně. Ihned po potvrzení registrace vám server doporučí 10 profilů osob, které odpovídají vašim preferencím. Ty zůstanou uchovány po dobu 24 hodin. Pokud se do této doby nestanete prémiovým členem, doporučené kontakty budou smazány. Server Newhoney.cz není možné ani po omezenou dobu používat v bezplatné variantě. Zadarmo se můžete pouze porozhlédnout a zjistit, zda vám vyhovuje prostředí a grafická stránka webu. V rámci účtu zdarma s ostatními nenavážete kontakt, ani si neprohlédnete jejich fotografie v plném rozlišení. Ceny za VIP účet se ale pohybují na hranici nižšího průměru ve srovnání s ostatními servery.

 • Nejsnazším způsobem, jak kontaktovat ostatní členy portálu, je zaslání osobní zprávy.
 • Neomezenou konverzaci s ostatními mohou navázat platící uživatelé.
 • Neplatící členové mohou pouze zprávy přijímat.
 • Jako prémiový člen můžete zjistit, kdo navštívil váš profil nebo kdo mu dal lajk.
 • Snažte se vyplnit svůj osobní profil s maximální péčí, zvýšíte tím své šance na nalezení adekvátního protějšku.
 • Chytněte příležitost za pačesy a kontaktujte uživatele, kteří udělili vašemu profilu pozitivní hodnocení.
 • Profily s vloženou fotografií jsou atraktivnější.
 • Narazíte-li na profil sympatického uživatele, dejte mu svůj lajk a upozorněte ho na svůj zájem.

Nejsnazší způsob navázání kontaktu s ostatními členy portálu je prostřednictvím soukromé zprávy. Tu však můžete poslat pouze v rámci placené varianty prémiového členství. Další variantou, jak navázat kontakt s ostatními, je vložení profilové fotografie na svůj účet. Viditelnost svých fotografií můžete omezit a nastavit si tak, kdo vaše snímky uvidí. Můžete je například zpřístupnit všem platícím členům, nebo pouze osobám opačného pohlaví a podobně. Server po nevložení profilové fotografie sděluje, že pouze 3% uživatelů reagují na profily bez fotografie. S profilem bez fotografie si tedy výrazně snižujete šance na nalezení adekvátního protějšku. Jestliže chcete s ostatními plnohodnotně komunikovat, měli byste si aktivovat prémiový účet, jedině tak budete moci konverzovat s ostatním, prohlížet si jejich osobní profily či zjišťovat, kdo z nich navštívil vaši osobní stránku, případně jí udělili lajk. Uživatelé serveruNewhoney.cz hledají především sex, flirt a zábavu s nimi spojenou. Nečekejte tedy protějšky na vážné seznámení, tento portál nabízí spíše diskrétní milenecký vztah.

Mobilní aplikace

 • Mobilní aplikaci portál Newhoney.cz prozatím nenabízí.
 • Díky designově promyšlenému návrhu, lze ale portál využívat i na zařízeních menšího formátu.
 • Cestovatelé a další mobilní uživatelé portálu Newhoney.cz si mohou jeho výhod užívat i na svých mobilních telefonech či tabletech s operačním systémem iOS či Android.
image small

Server Newhoney.cz zatím mobilní aplikaci, která by byla ke stažení z Google Play, nenabízí. Vzhledem k responsivně navrženému grafickému prostředí desktopové verze, lze ale portál využívat i kdekoliv na cestách či v hromadných dopravních prostředcích, kde nemáte k dispozici svůj počítač. Stačí pouze zařízení s operačním systémem iOS nebo Android. Využití na zařízeních s menším formátem podporuje i absence reklam na serveru a to v neplacené i placené variantě. I na mobilním telefonu či tabletu tak lze navazovat kontakt s ostatními členy portálu Newhoney.cz, hodnotit jejich profily a poznávat nové adepty na zajímavý sexuální protějšek.

Design a použitelnost

 • Portál NewHoney.cz zaboduje svým grafickým návrhem především u konzervativních uživatelů hledajících diskrétnost a respekt jejich soukromí.
 • Ve variantě zdarma nelze využívat téměř žádné funkce serveru Newhoney.cz.
 • Barevná kombinace tmavě šedé s listově zelenou na bílém pozadí působí profesionálním a diskrétním dojmem.
 • Jestliže chcete plně využít všech možností portálu, předplaťte si prémiové členství.
 • Ihned po registraci server doporučuje vložit profilovou fotografii, která zvyšuje šance na nalezení partnera.
 • Pro plné zobrazení všech fotografií ostatních uživatelů včetně těch erotických, je nutno mít aktivováno VIP členství.
 • Na profilovou stránku je možno vložit více fotografií než jednu.
 • Jaké prémiový člen si můžete užívat všech funkcí portálu Newhoney.cz.
 • Ceny za prémiové členství se v porovnání s ostatními servery pohybují na hranici průměru.
 • Neplatící uživatelé si mohou zobrazit pouze některé informace z profilů ostatních , rozhodně ale neuvidí jejich fotografie.

Grafické rozhraní ladění do kombinace okrové se zelenou s tmavě šedým a bílým pozadím působí spíše konzervativně, zároveň však navozuje pocit diskrétnosti, který je na tomto typu serveru důležitý. Láká tak především uživatele, kteří svůj románek plánují skrýt před světem a potřebují jeho 100 % krytí. Přesně to server také nabízí. V rámci neplaceného účtu vám server bezprostředně po registraci nabídne 10 profilů případných partnerů, kteří odpovídají vašim preferencím zadaným při registraci. Pokud si do 24 hodin neaktivujete prémiové členství, profily však zmizí. I ostatní funkcionalita serveru je omezena na VIP účet. Bez něho nelze kontaktovat členy portálu, prohlížet si jejich fotografie či si je přidávat do oblíbených. Pro plnohodnotné využití portálu Newhoney.cz je opravdu nutno si prémiový účet zaregistrovat. Pro nerozhodnuté je tu nabídka cenově zvýhodněného měsíčního členství, v rámci, něhož si lze všechny funkce vyzkoušet a teprve poté se rozhodnout, zda budete pokračovat nebo půjdete o dům dál.

Členství

 • Výhody zdarma
 • Registrace osobních uživatelského profilu.
 • Správa osobní stránky bez omezení.
 • Možnost přijímat zprávy od ostatních uživatelů.
 • Na svoji osobní stránku si můžete vložit i větší množství fotografií včetně jedné profilové.
 • Je možno nastavovat a měnit kritéria pro vyhledávání vašeho potenciálního partnera.
 • Server vám po registraci nabídne 10 profilů vám na míru doporučených partnerů.
 • Můžete přijímat zprávy od ostatních člen portálu.
 • Prohlížení profilů uživatelů je možné, ale pouze s omezením.
 • Můžete si nechat určit váš erotický typ.
 • Vidíte, kdo navštívil váš profil.
 • I ve verzi zdarma je možno portál používat bez reklam.
 • Přijímání návrhů nových kontaktů.
 • Vložení osobní profilové fotografie.
 • Možnost využít seznam nejčastěji řešených potíží uživatelů, který vám usnadní použití portálu.
 • Placené výhody
 • Ničím neomezená konverzace s ostatními členy portálu.
 • Prohlížení profilů ostatních uživatelů včetně možnosti zobrazit jejich eroticky laděné fotografie.
 • Neomezený přístup k návrhům kontaktů.
 • Možnost přijímat i odesílat zprávy.
 • Vytvoření vlastního seznamu oblíbených kontaktů.
 • Možnost hodnotit profily a fotografie dalších členů serveru a dávat jim lajky.
 • Procházení celé erotické galerie.
 • Vyhledávání profilů, které jsou v souladu s vašimi preferencemi.
 • Sympatické uživatele lze přidávat na seznam oblíbených.
 • Funkčnost celého portálu je vám stejně jako ve verzi zdarma k dispozici bez reklam.
 • Můžete oslovit neomezený počet uživatelů.
 • O všech členských profilech máte neomezený přehled.
 • Neomezené prohlížení galerie erotických fotografií.
 • Můžete zjistit, kdo navštívil váš profil a kdo si vás přidal do oblíbených.

Přehled členství

Délka členství Cena za měsíc Cena celkem
VIP 1 měsíc 180 Kč 180 Kč
VIP 3 měsíce 596 Kč 1 788 Kč
VIP 12 měsíců 396 Kč 2 376

Server Newhoney.cz lze plnohodnotně používat pouze po aktivaci prémiového členství. Bezprostředně po registraci v rámci neplaceného účtu si můžete server pouze „osahat“ a zjistit, zda vám bude vyhovovat. Nemůžete kontaktovat ostatní ani si prohlédnout jejich fotografie. To lze až v rámci některého z VIP účtů, jež se cenově pohybují ve srovnání s ostatním podobně zaměřenými portály na českém internetu v průměru. Za svoje peníze zde však dostanete celou řadu nadstandardních funkcí a čeká vás také neobyčejně široká uživatelská základna. Celý portál lze navíc využívat zcela bez reklam.

Funkce

 • Funkce zdarma
 • Registrace nového účtu.
 • Správa osobního profilu bez omezení.
 • Možnost prohlížet si profily ostatních uživatelů.
 • Osobní stránky ostatních členů portálu jsou pro neplatící členy částečně skryté, fotografie nejsou viditelné vůbec.
 • Můžete upravovat informace o sobě na vlastní stránce, vkládat své fotografie a specifikovat požadavky na partnera.
 • Možnost měnit kritéria vyhledávání partnera.
 • Máte k dispozici seznam nejčastěji řešených potíží, na které uživatelů v průběhu používání serveru Newhoney.cz narazili.
 • I ve variantě zdarma můžete portál Newhoney.cz využívat bez obtěžujících reklam.
 • Vytvoření vlastního profilu a jeho správa.
 • Můžete přijmout návrhy nových kontaktů.
 • Jednostranná korespondence s ostatními členy ve formě přijímání zpráv od nich.
 • Je možné charakterizovat váš erotický typ.
 • Zobrazení návštěvníků vašeho profilu.
 • Budete dostávat oznámení na události na serveru do vaší e-mailové schránky.
 • Placené funkce
 • Komunikace s ostatními členy portálu bez omezení.
 • Jako platící člen si můžete prohlížet plné profily dalších uživatelů.
 • Možnost přidávat si sympatické kontakty k oblíbeným.
 • Neomezené prohlížení všech fotografií nejen u vašich kontaktů, ale i u dalších profilů.
 • Vyhledávání a třídění uživatelů v souladu s vašimi preferencemi.
 • Vytvořte si vlastní žebříček oblíbených uživatelů a ukládejte si zajímavé kontakty.
 • Získáte neomezený přístup ke zprávám po 24 hodin denně.
 • Bez omezení je možno procházet celou erotickou galerii.
 • Přístup k návrhům kontakt máte bez omezení.
 • Je možno prohlížet si plné profily ostatních členů portálu včetně fotografií.
 • Můžete číst i psát zprávy.
 • Celý portál máte k dispozici bez reklam.
 • Absolutní přehled o registrovaných uživatelích.
 • Můžete si třídit profily ostatních a vyhledávat mezi nimi adekvátní protějšek v souladu s vašimi preferencemi.
 • Oslovení neomezeného počtu uživatelů denně.
 • Zjistíte, kdo z uživatelů si vás přidal k oblíbeným.

Server Newhoney.cz umožňuje používání v neplacené i placené variantě. V rámci verze zdarma však není možné oslovit ostatní uživatel zprávou či si prohlédnout jejich profilové fotografie. Vidíte pouze několik omezených informací o nich na jejich profilech. Jestliže chcete plnohodnotně používat tento portál, je nutno si vybrat některou z jeho placených variant. Pro pány máme dobrou zprávu, až 62% uživatelů s prémiovým členstvím jsou ženy, takže je opravdu z čeho vybírat. Graficky je server navržen v diskrétním a konzervativním duchu, který podporuje především registraci uživatelů hledajících partnera pro utajené sexuální hrátky. Cenově se portál Newhoney.cz pohybuje na hranici českého průměru, nabízené služby a uživatelská základna jsou však nadprůměrné a rozhodně stojí za registraci. Server se celosvětově pyšní až 36 milióny uživateli, přičemž každý den se údajně registruje až 20 tisíc nových. Jeho používání je navíc příjemné, protože ani v jedné z variant vás nečekají otravné reklamy.

Celkové výsledky hodnocení

Naše hodnocení
Typ seznamování Sex, flirt
Cena členství od 180 Kč
Placené členství Ano
Automatické prodloužení členství Ano
Výhody premium členství Čtení a psaní zpráv, Prohlížení erotických fotografií, Zhlédnutí kompletních profilů, Přidání kontaktů k oblíbeným
Vědecká metoda seznamování Ne
Manuální schvalování profilů Ne
Veřejné profily Ne
Počet uživatelů 36KK+
Partnerský vztah Zadaní, svobodní
Mobilní aplikace Ne
Zákaznická podpora Online
Registrace
Délka členství Cena za měsíc Cena celkem
VIP 1 měsíc 180 Kč 180 Kč
VIP 3 měsíce 596 Kč 1 788 Kč
VIP 12 měsíců 396 Kč 2 376
profile

Lucie Fisher

Průměrné hodnocení: 5 z 5

Závěrečné hodnocení

Newhoney.cz se zaměřuje na všechny věkové kategorie uživatelů hledajících sexuální povyražení oživení svého erotického života. Registrují se na něj všechny věkové kategorie mužů i žen tvořících uživatelskou základnu, která celosvětově čítá až 36 miliónů členů. Hledat na něm můžete především trvalý milenecký vztah, úlet na jednu noc nebo i kamarády a přátele. Na portál se mohou registrovat uživatelé od 18 let. Podle informací serveru je 62% platící uživatelské základny tvořeno ženami, což je pro pány více než dobrá zpráva. Bezprostředně po registraci je možné portál Newhoney.cz využívat naprosto bezplatně, v této variantě však není možné konverzovat s ostatními ani si prohlížet jejich fotografie a plné profily.

Registrace prémiového účtu nabízí možnost využívat všech jeho výhod bez omezení, kromě neomezené komunikace s ostatními členy portálu, budete moci procházet celou erotickou galerii, prohlížet si fotografie v plném rozlišení a prohlížet profily všech uživatelů. Bez omezení budete moci i oslovovat sympatické uživatele a hodnotit jejich profily. Posléze si jejich kontakty budete moci uložit do osobního adresáře. U VIP účtů můžete volit z několika variant členství.

Nejvýhodnější je samozřejmě to nejdelší trvající 12 měsíců. Nejste-li si jisti, zda na portálu Newhoney.cz ukotvit na delší dobu, můžete zvolit testovací měsíční variantu.

Na závěr lze konstatovat, že server Newhoney.cz patří k portálům zaměřeným na hledání diskrétního sexuálního partnera s velmi rozsáhlou uživatelskou základnou čítající celosvětově až 36 miliónů členů. Pomohl již celé řadě lidí nalézt přátele, trvalého partnera, ale především nezávazný vztah založený na flirtu a sexu. Bezplatná varianta bohužel neumožňuje plnohodnotné využití služeb serveru, pro to je nutno se registrovat do prémiového účtu, což však není vůbec nevýhodné, protože za průměrné cenyvysokou šanci na seznámení.

Další recenze

profile image

Singles 50

Seznamka pro vážný vztah 40+

Exkluzivní seznamka pro nezadané ve věku nad 40 let.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
256k+

Uživatelů

40+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme

profile image

Academic Singles

Seznamka pro vážný vztah 25+

Prémiová seznamka na úrovni nejen pro vysokoškolsky vzdělané.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
24k+

Uživatelů

25+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme

profile image

Elitedate.cz

Seznamka pro vážný vztah 20+

Elitní seznamka pro náročné, kteří hledají vážnou známost.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
150k+

Uživatelů

20+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme