Recenze, test a srovnání seznamky Dateefy.com

Autoř recenze: Lucie Fisher a Milan Dostál

Poslední aktualizace stránky: 21. 06. 2019

profile image

Dateefy.com

Flirt seznamka 25+

Tento server je zaměřen především na nezávazný chat a flirt, jež mohou později vést i k setkání.

Vyzkoušet
800k+

Uživatelů

25+

ideální věk

Flirt

Rychlé shrnutí

Webový server Dataeefy.com je český portál zaměřený především na hledání partnera na nezávazný chat a flirt s vidinou možného pozdějšího rande naživo. Dle vyjádření serveru čítá jeho uživatelská základna něco málo přes 800 tisíc lidí. S ohledem na nabídku jeho služeb je složena zejména z mladších lidí, naleznete zde však i starší muže i ženy s mladým duchem, kteří hledají partnera. U starších lidí však obvykle převládá vidina trvalého partnerství. Registrovat se mohou všichni plnoletí. Bezprostředně po registraci vás server automaticky dovede k vyplnění informací o vaší osobě a zveřejnění nároků na partnera. V rámci tohoto procesu lze však některé kroky přeskočit a server využívat, aniž byste například museli mít vloženou osobní fotografii a podobně. Nově registrovaný člen může portál vyzkoušet po dobu 14 dní zdarma a až poté se rozhodnout, zda se mu vyplatí se zaregistrovat do některé z prémiových variant.

Převážná většina členů portálu Dateefy.com o sobě dává světu najevo, že jsou svobodní. Nerazíte zde ale i na zadané lidi, kteří hledají zpestření svého dlouhodobého vztahu či jednoduše partnera na jednorázový sexuální zážitek. Barevné ladění serveru je velice příjemné a podněcuje k vyšší komunikaci mezi jeho členy. I díky zaměření serveru na chat, flirt a sex je zde méně žen než mužů. Barevná kombinace serveru však právě registraci dam podporuje. Chcete-li využít všech možností této platformy, zaregistrujte se do některé z variant prémiového členství. Na výběr máte celkem 3 a ceny za jejich aktivaci jsou ve srovnání s podobně zaměřenými českými portály poměrně nízké. Nabídka služeb je však na druhou stranu nadstandardně vysoká. Server Dateefy.com tak lze rozhodně doporučit každému, kdo rád pozná nové lidi s příslibem dalších benefitů.

 • I jako neplacení členové můžete některé prémiové funkce po omezenou dobu využívat zcela zdarma.
 • Celá funkcionalita serveru je vám poskytnuta bez často velice obtěžujících reklam.
 • Na server Dateefy.com se může registrovat kdokoliv starší 18 let.
 • Chcete-si plně vychutnat všech možností tohoto portálu, registrujte se do jeho VIP sekce.
 • Vstup nového člena na portál není nijak zpoplatněn.
 • K úspěšnému dokončení registrace vám stačí pouze platná e-mailová schránka.
 • I v rámci neplacené varianty členství si můžete zobrazit profily uživatelů a hodnotit jejich fotografie.
 • Většina lidí se na server Dateefy.com registruje s vidinou nalezení chatu a nezávazného flirtu.
 • Dle vyjádření portálu čítá uživatelská základna celosvětově více než 800 tisíc lidí.
 • Mezi uživateli naleznete muže i ženy všech věkových kategorií, především ale mladé a svobodné.
 • Platbu za prémiové účty můžete uhradit bankovním převodem, platební kartou či prostřednictvím SMS.

Naše recenze

Web Dataeefy.com se zaměřuje zejména na pomoc při partnera na flirt a chat, případně přátel a kamarádů. Své služby poskytuje všem, kteří se do něho zaregistrují. Prvních 14 dní je dokonce možné si vychutnat některé prémiové funkce zdarma. Téměř miliónová uživatelská základna slibuje ohromné šance k nalezení toho pravého partnera či partnerky, který již oslavil 18. narozeniny. Grafická stránky portál je navržena velice svěže a uvolněně a podporuje komunikaci mezi jeho členy. Obrovskou výhodou je absence jakýchkoliv reklam, a to dokonce i v neplacené verzi členství. Nejen díky tomu je server možno pohodlně využívat i na mobilních telefonech či tabletech, přestože zatím chybí samostatná mobilní aplikace.

Ceny za VIP varianty webu jsou ve srovnání s podobně orientovanými českými servery poměrně nízké. Služby, které za ně dostanete však jsou nadstandardní. Portál Dataeefy.com tak nabízí velice dobrý poměr ceny a výkonu, který je v českém rybníčku ojedinělý.

Uživatelé Dataeefy.com

Uživatelská základna

Parametr Hodnota
Počet uživatelů ~800 000
Věkové skupiny 25+
Partnerský vztah Zadaní, svobodní
Typ seznamování Flirt, chat

Portál Dataeefy.com je lákavý zejména pro mladší ročníky. Přesto zde můžete potkat i starší dámy a pány. Registrují se totiž všichni, kteří mají rádi nezávazný chat a flirt s vidinou pozdějšího rande naživo. Charakter některých fotografií je lehce erotický, což ale vcelku plní účel webu. Server Dataeefy.com sám zveřejňuje statistiky svých uživatelů. Podle nich má celosvětově aktuálně 832 196 členů a každý den jich přibývá něco přes tisícovku. Otázkou je, jak moc je toto číslo důvěryhodné. Nicméně pokud je na něm zrnka pravdy, jsou na tomto portálu šance na nalezení zajímavého protějšku poměrně veliké.

Z charakteru inzerátů je sice patrné, že uživatelé hledají především nezávazný vztah, ale zejména u některých dam se setkáte s tím, že by rády i něco víc. Na tomto serveru se tak může zrodit i nejeden trvalý vztah.

Šanci na nalezení vhodného partnera výrazně zvýší vložená profilová fotografie, která zobrazuje váš aktuální vzhled. Dejte si na ní záležet, aby v případě setkání naživo nebyli potenciální partneři nepříjemně překvapeni. Komunikaci lze s ostatními navázat i jako neplatící člen bez profilové fotografie. Jaké budou ale vaše šance můžete předpokládat. Pro plné využití všech funkcí portálu proto doporučujeme registraci do prémiového účtu, jehož cena je ve srovnání s podobnými českými servery poměrně nízká. Volit můžete ze 3 časových variant členství.

Registrace

 • Nezbytností pro registraci na portálu Dataeefy.com je aktivní e-mailová schránka.
 • Celý proces je snadný a poradí si s ním úplně každý.
 • Již před vstupem na portál jste vyzvání k vyplnění některých intimních informací o sobě.
 • I bez profilové fotografie lze na tomto serveru fungovat, s ní se vaše šance na nalezení vhodného partnera ale výrazně zvyšují.
 • Celý registrační proces je novým uživatelům k dispozici zcela zdarma.
 • Portál Dataeefy.com lze používat i ze zařízení menšího formátu, například tabletu či mobilního telefonu.
 • Jestliže se chcete na serveru pohybovat neomezeně a užívat si všech jeho služeb, je nutné si aktivovat prémiový účet.
 • Design portálu je navržen do příjemného barevného ladění, které podporuje komunikaci mezi jeho členy.
image small

Jako první krok při registraci na server Dateefy.com musíte zadat svůj e-mail a sdělit, zda hledáte muže nebo ženy. Teprve po ověření vaší e-mailové schránky jste vpuštěni na úvodní obrazovku, na které vyplňujete údaje o sobě, jako například datum narození, pohlaví, bydliště či svůj text, kterým chcete upoutat případné protějšky. V dalším kroku o vás server zjišťuje více podrobností, například vaši sexuální orientaci, výšku, váhu, typ postavy a barvu očí či vlasů. Pak už zbývá jen nahrát fotku, určit si svoji přezdívku a hledání nových lidí a zážitků může začít. Pro úspěšnou registraci je však možno některé kroky přeskočit. Nemusíte například vkládat profilovou fotografii, s ní ale budete mít mnohem více šancí na nalezení vhodného partnera. Chcete-li si užít tu pravou atmosféru serveru Dataefy.com doporučujeme registraci některého z VIP účtů.

 • Nejsnazším způsobem, jak ostatní oslovit, je poslat jim soukromou zprávu.
 • I nově registrovaní a dosud neplatící členové serveru Dateefy.com mohou kontaktovat ostatní.
 • Neplatící členové portálu však nemají možnost odpovídat na zprávy.
 • S ostatními lze navázat kontakt i prostřednictvím jejich kladného hodnocení ve hře Setkání.
 • S profilovou fotografií máte mnohem větší šance na to být osloven zajímavým partnerem.
 • Jestliže zjistíte, že někdo kladně ohodnotil váš profil, doporučujeme ho kontaktovat, asi se mu líbíte.
 • Šance na seznámení s opravdu zajímavými lidmi výrazně zvyšuje detailně vyplněný osobní profil.
 • Jestliže jste nesmělí, je pro vás navazování kontaktu prostřednictvím online portálů způsobem, jak bezpečně potkat nové lidi.

Nejjednodušší způsob, jak navázat kontakt s dalšími členy portálu, je napsat jim osobní zprávu. Tato možnost se vám otevírá i v případě, že jste nový, a ještě neplatící člen. V rámci prvních 14 dní můžete oslovit až 10 nových lidí každý den. Aby toho nebylo málo, v rámci hry Setkání máte možnost hodnotit až 20 profilů ostatních členů portálu denně. Kromě toho existuje možnost prohlížet si profily, třídit uživatele v souladu s vašimi preferencemi a zobrazit si jeho detailní informace a jednu profilovou fotografii. Právě v té spočívá další nenásilný způsob efektivního oslovení ostatních členů portálu. Jestliže na svůj osobní profil nahrajete svoji fotku, rapidně vzrostou vaše šance na oslovení adekvátními protějšky. Profily bez fotografie totiž nikoho příliš nepřitahují. Abyste měli u druhého či stejného pohlaví šanci

Mobilní aplikace

 • Server Dataeefy.com prozatím mobilní aplikaci, která by byla ke stažení z Google Play, nevydal.
 • Server lze ale bezproblémově využívat i na zařízeních menšího formátu.
 • Portál sám rozpozná formát vašeho zařízení a přizpůsobí mu zobrazení.
 • Responsivně designované prostředí umožňuje pohodlné ovládání všech možností portálu z jakéhokoliv zařízení.
 • I v mobilním telefonu můžete komunikovat s ostatními či si zobrazovat jejich profily.
 • Uživatelé serveru, kteří jsou často na cestách ani nepoznají, zda si funkcí portálu Dataeefy.com užívají doma v posteli či na letišti.
 • Aplikace, která by byla k dispozici ke stažení pro platformy Anrodid či iOS vlastně vůbec není potřeba.
image small

Portál Dataeffy.com se prozatím nemůže pochlubit mobilní aplikací, která by byla ke stažení z Google Play pro platformy Android či iOS. Na druhou stranu ona ani není nutná. Všechny funkcionality webu si užijete i na svém mobilním telefonu či tabletu a rozdíl od plné verze snad ani nepoznáte. Chytrý návrh designu webu zapříčinil, že se stránky chytře přizpůsobí vašemu zařízení a vy si tak bez omezení můžete vyřídit zprávy, hodnotit ostatní či vyhledávat vhodný potenciální protějšek.

Design a použitelnost

 • Server Dataeefy.com svojí barevnou kombinací zaujme pravděpodobně spíše mladší uživatele.
 • Starší dámy a pánové jsou spíše výjimkou, najde se zde ale také.
 • Výhodou je, že i ve verzi zdarma si můžete po omezenou dobu užívat některých prémiových funkcí.
 • Server Dataeefy.com funguje100% bez reklam ve všech variantách členství.
 • Po předplacení a aktivaci VIP účtu si můžete vychutnat všech možností serveru bez omezení.
 • Příjemné jsou možnosti neomezených úprav vlastního profilu a vkládání profilových fotografií.
 • Barevná kombinace šedé s růžovou na bílém pozadí přitahuje především dámy a mladší ročníky.
 • Pro zobrazení více než 1 profilové fotografie na účtech ostatních členů, musíte mít předplaceno prémiové členství.
 • Platba za VIP účet je možná prostřednictvím bankovního převodu, SMS či platební kartou.
 • I jako čerstvý, a ještě neplatící člen si můžete zobrazit profily ostatních uživatelů a hodnotit je.
 • I bez mobilní aplikace si můžete vychutnat všechny možnosti serveru na zařízeních menšího formátu.
 • Ceny za prémiové účty jsou ve srovnání s podobnými českými servery poměrně nízké.

Základní grafické rozhraní a uživatelská správa portálu Dateefy.com je velice intuitivní a přehledná. Svým zpracováním sice cílí především na mladší ročníky, najdete zde ale i starší uživatele obou pohlaví. Již na počátku registrace můžete jako nový uživatel počítat s výzvou na vložení vaší profilové fotky. Ta by měla co nejvíce odpovídat vašemu současnému stavu, aby případní zájemci o rande naživo nebyli překvapeni. Využívání serveru jak na vašem PC, tak v mobilním telefonu či tabletu výrazně zpříjemňuje rozhraní bez reklam. Jako nový uživatel máte možnost vyzkoušet si po dobu 14dní od registrace některé z prémiových funkcí webu. Můžete například oslovovat ostatní členy či hodnotit jejich profily. Pro plné využití všech možností serveru Dataeefy.com ale doporučujeme registraci prémiového účtu, která vás v porovnání s ostatním českými servery podobného ražení vyjde opravdu na pár korun.

Členství

 • Výhody zdarma
 • Registrace osobního uživatelského účtu.
 • Denně lze oslovit zdarma až 10 uživatelů.
 • V rámci hry setkání můžete hodnotit profily ostatních.
 • Již po registraci jste vyzvání k vložení profilové fotografie.
 • Neomezeně můžete spravovat svůj profil a měnit údaje na něm.
 • Denně lze ohodnotit až 20 profilů.
 • Možnost prohlížení profilů ostatních členů portálu, kteří vyhovují vašim kritérií na vhodný protějšek.
 • I ve verzi zdarma je celá funkcionalita serveru k dispozici zcela bez reklam.
 • 14 dní od registrace si můžete vyzkoušet zdarma i některé VIP funkcionality webu Dataeefy.com.
 • Při řešení technických problémů se můžete obrátit na tým podpory, který je vám k dispozici nepřetržitě.
 • Vidíte návštěvníky svého profilu, jejich osobní stránky jsou vám ale nepřístupné.
 • Možnost vložení libovolné osobní fotografie na váš profil.
 • Hledání ideálního partnera v profilech všech členů serveru Dataeefy.com.
 • Nelze odpovídat na příchozí zprávy.
 • Jako neplatící uživatel vidíte pouze běžné profilové fotografie.
 • Erotické snímky členů portálu si zobrazíte až jako VIP člen.
 • Placené výhody
 • V rámci prémiových účtů můžete každý den oslovit až 30 nových uživatelů.
 • Zjistíte, kdo si vás přidal do oblíbených a můžete navštívit jeho profil.
 • Užijete si neomezenou konverzaci s ostatními členy serveru Dataeefy.com.
 • Můžete odpovídat na příchozí zprávy.
 • K dispozici je vám pokročilý filtr vyhledávání.
 • V přehledu registrovaných uživatelů si jistě najdete adepty na ideální protějšek.
 • Získáte možnost zobrazit si plné profily všech návštěvníků vašeho profilu.
 • Samozřejmostí je stálé využití možností serveru bez přítomnosti rušících reklam.
 • V rámci hry Setkání lze hodnotit až 40 profilů každý den.
 • Neomezené vyhledávání mezi profily všech členů portálu v souladu s vašimi osobními preferencemi.
 • Možnost prohlížení všech fotografií včetně těch s erotickým obsahem.
 • Výběr z několika časových variant VIP účtů.
 • Lze si zobrazit, kdo si vás přidal do oblíbených.
 • Známo je vám také vaše skóre ze hry Setkání, tedy míra vaší oblíbenosti mezi ostatními.

Přehled členství

Délka členství Cena (platební karta) Cena (SMS) Cena (online převod)
VIP 1 měsíc 299 Kč 599 Kč
VIP 3 měsíce 597 Kč
VIP 12 měsíců 1 188 Kč 1 788 Kč

Server Dateefy.com je možno plnohodnotně používat i v neplacené verzi. Chcete-li si však jeho využití zpříjemnit, můžete volit z několika časově omezených VIP účtů, které vám dovolí užít si všech jeho možností. Volit můžete z doby trvání 1 měsíc, 3 měsíce nebo 12 měsíců. Zaplatit lze platební kartou, SMSkou či bankovním převodem, přičemž každý typ členství nabízí jiné možnosti. Díky prémiovým účtům budete moci mimo jiné zjistit, kdo navštívil váš profil či mít kompletní přehled o registrovaných uživatelích. Výhodou je také možnost zjistit, kdo si vás přidal do oblíbených nebo jak jste dopadli ve hře Setkání. Výhodou je, že se celý portál zobrazuje bez reklam v placené i neplacené variantě členství.

Funkce

 • Funkce zdarma
 • Registrace nového uživatelského účtu.
 • Správa osobního profilu a změna jeho údajů bez většího omezení.
 • Hodnocení až 20 nových profilů každý den v rámci hry Setkání.
 • Po dobu 14 dní od registrace můžete využívat nadstandardních výhod.
 • Je vám k dispozici kvalifikovaný tým zákaznické podpory.
 • Možnost vložit si vlastní fotografii, která rapidně zvýší vaše šance.
 • Zobrazení návštěvníků vašeho profilu.
 • Není možné odpovědět na příchozí zprávu.
 • Na profilech ostatních členů portálu si zobrazíte pouze běžné fotografie bez erotického obsahu.
 • Zajímavé a sympatické členy serveru Dataeefy.com si lze přidávat do přátel.
 • Každý den můžete oslovit až 10 nových lidí.
 • Vložení vaší osobní fotografie zvyšuje šance na oslovení.
 • Můžete si vyhledávat a filtrovat členské profily v souladu s vašimi preferencemi.
 • Zobrazení uživatelů, kteří kladně ohodnotili váš profil.
 • Placené funkce
 • Neomezená konverzace s ostatními.
 • Každý den můžete svojí zprávou oslovit až 30 nových lidí./li>
 • Můžete si bez omezení zobrazit osobní prezentace návštěvníků vašeho profilu.
 • V rámci hry setkání lze hodnotit až 40 profilů každý den.
 • Neomezené možnosti odpovídání na příchozí zprávy.
 • Funkčnost portálu zcela bez reklam.
 • Přístup ke všem stránkám a funkcím bez omezení.
 • Vyhledávání vhodného protějšku ve všech profilech uživatelů v souladu s vašimi preferencemi.
 • V konverzacích máte možnost výměny neomezeného počtu zpráv.
 • I v placené variantě lze fungovat bez profilové fotografie, s ní se vaše šance ale výrazně zvyšují.
 • Na výběr je několik variant prémiových účtů.
 • Zobrazení plných profilů všech uživatelů včetně fotografií s erotickým obsahem.
 • Přístup k přehledu registrovaných uživatelů.
 • Možnost využít pokročilý filtr vyhledávání.
 • Zobrazte si všechny, kteří si vás přidali do oblíbených a oplaťte jim to.
 • Garantované seznámení bez rizika.
 • V případě neúspěchu vám server vrátí roční členské poplatky.

Po dobu 14 dní od registrace jsou vám zcela zdarma k dispozici možnosti využívání většiny funkcí portálu Dataeefy.com. Primárním účelem této možnosti je, abyste si mohli vše v klidu vyzkoušet a zodpovědně se rozhodnout, zda je právě tento portál pro vás tím pravým. V rámci tohoto benefitu máte mimo jiné možnost oslovit až 10 unikátních uživatelů každý den či hodnotit až 20 profilů ve hře Setkání. Pro odpovídání na příchozí zprávy je však nutné mít aktivované prémiové členství. To si můžete vybírat ze 3 časově omezených variant a zaplatit jej můžete platební kartou, SMSkou či bankovním převodem. Předností portálu je jeho plná funkcionalita bez obtěžujících reklam. Ato i ve verzi zdarma a samozřejmě i přijatelná cena VIP členství, které se ve srovnání se zbytkem českých serverů pohybuje na hranici nižšího průměru. Na portálu Dataeefy.com si můžete být vždy jisti, že za svoje peníze dostanete prvotřídní služby.

Celkové výsledky hodnocení

Naše hodnocení
Typ seznamování Flirt
Cena členství od 99 Kč
Placené členství Ano
Automatické prodloužení členství Ano
Výhody premium členství Neomezená konverzace, Zobrazení návštěvníku profilu, Pokročilý filtr vyhledávání, Přehled registrovaných uživatelů
Vědecká metoda seznamování Ne
Manuální schvalování profilů Ne
Veřejné profily Ne
Počet uživatelů 800K+
Partnerský vztah Zadaní, svobodní
Mobilní aplikace Ne
Zákaznická podpora Online
Registrace
Délka členství Cena (platební karta) Cena (SMS) Cena (online převod)
VIP 1 měsíc 299 Kč 599 Kč
VIP 3 měsíce 597 Kč
VIP 12 měsíců 1 188 Kč 1 788 Kč
profile

Lucie Fisher

Průměrné hodnocení: 4 z 5

Závěrečné hodnocení

Portál Dateefy.com je zaměřen všechny věkové kategorie, registrují se na něj však především mladší ročníky mužů i žen, které preferují nezávazný flirt a chat s podobně založenými lidmi. Hledat na něm však lze i vážný vztah nebo dlouhotrvající milenectví. Na portál se mohou registrovat uživatelé od 18 let. Uživatelská základna disponuje obrovským počtem více než 800 tisíc členů, čemuž se snad ani nedá uvěřit. Z hlediska pohlaví převažují spíše příslušníci silnější poloviny lidstva, dámy se však na portál Dateefy.com také registrují. Ke zvýšení jeho atraktivity pro něžné pohlaví zvolili provozovatelé portálu příjemné barvy v šedorůžové kombinaci s bílým pozadím. Výhodou je úplná absence veškerých reklam na portálu v jeho placené i neplacené verzi. Po dobu prvních 14 dní od registrace je možno portál Dateefy.com používat zcela zdarma. V rámci této nabídky je možné například hodnotit profily uživatelů či denně oslovit 10 jeho členů. Po jejím uplynutí je však potřeba pro možnost aktivního využívání portálu registrovat prémiové členství.

Jako prémiovému členovi vám server umožní využívat všech jeho výhod bez omezení. Denně budete moci oslovit trojnásobné množství lidí a hodnotit více profilů. Kromě toho budete moci neomezeně konverzovat s ostatními a zobrazovat si všechny jejich fotografie včetně těch eroticky laděných. Z hlediska doby trvání se vám nabízí 3 varianty členství, které můžete uhradit bankovním převodem, platební kartou či prostřednictvím SMS.

Na závěr můžeme říci, že portál Dateefy.com je jedním z levnějších českých portálů zaměřených na hledání partnera na flirt, chatování či nezávazné přátelství. Uživatelská základna je až neuvěřitelně široká, o celkovém počtu členů lze pochybovat. I tak je ale jasné, že se server snaží pomoci všem osamělým lidem, kteří by rádi se svým stavem něco udělali a potkali nové zajímavé tváře. Zajímavou výhodou je možnost vyzkoušet si po dobu 14dní většinu jeho funkcionalit úplně zadarmo a až poté se rozhodnout, zda si chcete registrovat prémiové členství.

Další recenze

profile image

Singles 50

Seznamka pro vážný vztah 40+

Exkluzivní seznamka pro nezadané ve věku nad 40 let.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
256k+

Uživatelů

40+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme

profile image

Academic Singles

Seznamka pro vážný vztah 25+

Prémiová seznamka na úrovni nejen pro vysokoškolsky vzdělané.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
24k+

Uživatelů

25+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme

profile image

Elitedate.cz

Seznamka pro vážný vztah 20+

Elitní seznamka pro náročné, kteří hledají vážnou známost.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
150k+

Uživatelů

20+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme