Recenze, test a srovnání seznamky Agama-seznamka.cz

Autoř recenze: Lucie Fisher a Milan Dostál

Poslední aktualizace stránky: 21. 06. 2019

profile image

Agama-seznamka.cz

Seznamka pro nezávazný vztah 22+

Erotická seznamka, na které můžete nejen nalézt partnera, ale i zprostředkovatele erotických placených služeb.

Vyzkoušet
5k+

Uživatelů

22+

ideální věk

Flirt, sex

Rychlé shrnutí

Registraci na serveru Agama-seznamka.cz lze doporučit lidem, kteří milují sex, rádi si jej užívají s dalšími novými partnery a nebojí se placených erotických služeb ať již v oblasti poptávky, tak i nabídky. Primárně je web sice určen k zveřejňování osobních profilů a seznamovacích inzerátů soukromých osob toužících po sexu, za dobu používání se však na portálu Agama-seznamka.cz stala samozřejmostí i poměrně rozsáhlá nabídka placených erotických služeb. Ty jsou na první pohled od inzerátů soukromých osob nerozeznatelné. Portál je prošpikován reklamami, které však obvykle vedou na weby související s jeho obsahem, proto nepůsobí tak rušivě jako jinde. Převážná většina funkcí je serverem poskytována zcela zdarma. Připlatit si lze za možnost topování vašeho či jiného profilu, případně za vložení seznamovacího inzerátu. Platbu lze realizovat výhradně prostřednictvím SMS, jejíž cena se pohybuje v řádu desetikorun.

V uživatelské základně čítající řádově několik tisíc členů naleznete zhruba třikrát více mužů než žen. Nedostatek příslušnic něžného pohlaví je však kompenzován nabídkou placených sexuálních služeb, takže i pánové si zde mohou přijít na své. Sexuální gurmáni mohou hledat jak heterosexuální protějšky, tak páry či zajímavé příležitosti na swingers párty či praktiky BDSM. V případě zájmu zde kdokoliv může vyhledávat i zajímavé příležitosti práce v erotice.

 • Prostředí portálu je navrženo velice přitažlivě a podporuje hlavní účel webu.
 • Registrace na portál není omezena pohlavím ani věkem nebo dokonce sexuální orientací.
 • Registrovat se mohou ženy, muži i páry.
 • Zcela zdarma se lze probírat profily uživatelů a kontaktovat je telefonicky.
 • Za minimální poplatek si lze zadat seznamovací inzerát.
 • Portál je prošpikován reklamami.
 • Platby za nadstandardní funkce jsou možné výhradně prostřednictvím SMS.
 • Server uspokojí i poptávku po placených erotických službách.
 • Mobilní aplikace zatím není vydána.
 • Uživatelé serveru Agama-seznamka.cz hledají výhradně sex.
 • Ceny za funkce navíc jsou velice nízké.

Naše recenze

Portál Agama-seznamka.cz slouží především pro nalezení partnera na erotické hrátky všeho druhu. K tomu slouží možnost topovat svůj profil či si zadat eroticky laděný inzerát, v němž odkryjete svoje tajné touhy. Většina funkcí portálu Agama-seznamka.cz je dostupná zcela zdarma, pouze některé nadstandardní jsou placeny prostřednictvím aktivační SMS. Jejich cena je v řádu několika desetikorun, tedy zanedbatelná. Ihned po registraci je možné se probírat profily ostatních či je kontaktovat na telefonu nebo e-mailu, který obvykle zveřejní na svojí osobní stránce nebo v inzerátu. V inzerátech a na profilech něžného pohlaví převažuje ve většině případů nabídka placených služeb. Důvodem je snad menší počet registrovaných žen, které si chtějí sex s neznámým partnerem užít, proto je potřeba tento deficit pokrýt placenou inzercí. Počet registrovaných dam je v porovnání s registrovanými muži i tak zhruba třetinový. Vlastností portálu Agama-seznamka.cz na kterou si musíte zvyknout je intenzivní zobrazování reklam. U těch často nepoznáte, zda míří na jiný portál nebo jde o jednu z funkcionalit serveru.

Portál Agama-seznamka.cz disponuje několikatisícovou uživatelskou základnou, která je dostatečnou motivací pro registraci zejména pro ženy, které zde mají větší šanci na nalezení vhodného partnera na sex. Server se zaměřuje na zpestření sexuálního života svých uživatelů nabídkou kvalitní erotiky jak zdarma, tak placené. Ta druhá však převažuje.

Uživatelé Sally.cz

Uživatelská základna

Parametr Hodnota
Počet uživatelů ~5 000
Věkové skupiny 22+
Partnerský vztah Svobodní, zadaní
Typ seznamování Flirt, sex

Server Agama-seznamka.cz se nezaměřuje na hledání partnera či zprostředkování zábavy při flirtu. Jeho hlavním záměrem je sex ve všech podobách. Uživatelé zde obvykle nabízí nějakou formu placených erotických služeb. Ať již ve formě masáží, klasického sexu, orálu, SM, análního či tantrického sexu a jiných praktik. Nabízené služby jsou obvykle pojaty formou jednorázového zážitku. Uživatelů, kteří by na tomto serveru hledali trvalý alespoň milenecký vztah, je zde pomálu. Mezi uživateli lze narazit na muže i ženy, kteří hledají klasický heterosexuální zážitek, ale i na páry, jež by si rády zpestřily zevšednělý domácí sex. Výjimkou nejsou ani bisexuálně orientovaní uživatelé. Služeb portálu tak může využívat opravdu každý, koho tato nabídka zajímá. Ačkoliv server sám nedeklaruje přesný počet svých uživatelů, je členská základna portálu Agama-seznamka.cz poměrně rozsáhlá a může se snadno stát, že mezi erotickými fotkami narazíte na snímky svého souseda či sousedky.

Registrace

 • Pro úspěšnou registraci na sever Agama-seznamka.cz stačí pouze platná e-mailová schránka.
 • Ihned po potvrzení aktivačního e-mailu a vstupu na portál lze využívat všech jeho neplacených výhod.
 • Pro podávání inzerátů do sekce „Seznamka“ není nutná registrace na serveru.
 • I bez registrace si lze prohlížet fotografie uživatelů v plném rozlišení.
 • V rámci osobního profilu si určujete preference, s nimiž jste server Agama-seznamka.cz navštívili.
 • V rámci nastavení vlastního účtu je možno upravovat nastavení vašeho soukromí, zasílání upozornění či informací o sobě.
 • Fotografie členů portálu si může prohlížet i neplatící člen.
 • Většina funkcionalit je zcela zdarma, některé funkce však jsou zpoplatněny.
 • Za poplatek je možno nechat topovat váš profil.
 • Počet mužů na portálu je zhruba 3x vyšší než počet žen.
 • Fotografie a profily uživatelů si mohou prohlížet i neregistrovaní členové portálu.
 • I bez placení se u osobních profilů zobrazuje kontakt, ve většině případů jde o telefonní číslo nebo e-mail.
 • V porovnání s ostatními podobnými erotickými portály se ceny za nadstandardní služby pohybují v extrémně nízkých hladinách.
 • Prohlížíte-li si erotické fotografie uživatelů portálu, je férové přidat i některé vlastní.

Samotná registrace na server Agama-seznamka.cz je velice jednoduchá. V rámci prvního kontaktu nového uživatele je však potřeba zadat poměrně velké množství osobních informací. Kromě tradičního pohlaví, místa bydliště a věku je vyžadován i váš telefon, fotografie a volitelně výška, váha a barva vlasů. Kromě kraje je potřeba zadat i město bydliště. Bez fotografie a textového inzerátu se také nezaregistrujete. Tento náročnější způsob vstupu na portál však dlouží jako prvotní filtr proti vstupu vtipálků a spammerů. Pokud se vám podaří úspěšně se zaregistrovat, můžete vyhledávat mezi profily uživatelů ty, které odpovídají vašim preferencím. Nevýhodou serveru je slabá ochrana soukromí jeho registrovaných členů. Jejich fotografie si totiž může prohlížet úplně každý uživatel internetu, který se na portál zatím nezaregistroval.

 • Pro kontaktování ostatních uživatelů je možno využít přímo telefonní číslo uvedené na osobním profilu.
 • Někteří uživatelé zveřejnili i svůj e-mail.
 • Chcete-li ostatní zaujmout, nahrajte si na svou osobní stránku opravdu odvážnou fotografii.
 • Podejte si seznamovací inzerát a v něm specifikujete svoje preference týkající se hledaného protějšku.
 • Kontaktovat ostatní lze bez omezení i v rámci neplaceného účtu.

Uživatele portálu Agama-seznamka.cz je možno kontaktovat napřímo prostřednictvím telefonního čísla nebo e-mailu uvedeného na osobním profilu. Při registraci totiž musí každý své telefonní číslo zadat a zároveň si vybrat, zda bude jeho e-mail ostatním zobrazován. Osobní vzkazy a zprávy prostřednictvím portálu odesílat nelze. Tato funkce na serveru Agama-seznamka.cz vůbec neexistuje. Vzhledem k výrazné převaze mužů nad ženami zde mají větší šanci na nalezení sexuálního partnera právě ženy. Toho využívají především placené společnice, které zde nabízejí svoje služby. Nalézt zde můžete dámy nabízející za úplatu masáže, klasický sex i různé další praktiky včetně BDSM. V případě, že byste rádi ostatní upozornili na svůj profil či k sobě jednoduše přitáhli více zajímavých uživatelů, můžete si podat unikátní seznamovací inzerát, v němž specifikujete svoji nabídku, požadavky i možnosti. Inzerát je potřeba aktivovat prostřednictvím SMS zprávy v ceně 40 Kč.

Mobilní aplikace

 • Mobilní aplikace, kterou by bylo možno stáhnout a nainstalovat prozatím neexistuje.
 • I na zařízení menšího formátu si však velice snadno zobrazíte plnou desktopovou verzi serveru Agama-seznamka.cz.
 • I na mobilním telefonu či tabletu si můžete prohlížet profily ostatních, vyhledávat vhodné protějšky či je kontaktovat.
 • I na mobilu se vám budou zobrazovat všechny reklamy, které server nabízí.

Mobilní aplikace umožňující uživatelům serveru Agama-seznamka.cz využívat jeho možností i mimo dostupnost pevného počítače či laptopu prozatím neexistuje. Pro většinu uživatel to však není mínus. Server lze totiž velice dobře používat na zařízení menšího formátu i v jeho plné desktopové verzi. Ta láká sexu a erotiky chtivé uživatele jak svým desénovým návrhem, tak rozsáhlou nabídkou fotografií, na nichž si uživatelé nenechávají nic pro sebe. Nevýhodou je zobrazování velkého množství reklam především na podobně zaměřené servery a služby, které mohou na tabletu či mobilním telefonu poměrně překážet.

Design a použitelnost

 • Barevný návrh designu webu kombinující bílé pozadí se žlutou a oranžovou přispívá k výraznosti stránek.
 • Portál Agama-seznamka.cz obsahuje poměrně velké množství reklam, které však cílí na podobné služby a v mnohých případech je nerozeznáte od funkcionalit serveru.
 • Ihned po vstupu na portál si můžete prohlédnout nahé fotografie případně vybrat z nabídky služeb.
 • V osobním profilu je možné si upravovat informace o sobě nebo přidávat vlastní fotografie.
 • Hlavním a zásadním prvkem portálu Agama-seznamka.cz jsou nahé fotografie uživatelů ve vyzývavých pózách.
 • Najděte na portálu Agama-seznamka.cz nové sexuální dobrodružství, je pro to jako stvořený.
 • Chcete-li se do portálu přihlásit na veřejném místě, volte diskrétní zákoutí, ihned po přihlášení se vám totiž zobrazí erotické fotografie.
 • Kontaktování ostatních uživatelů je velice snadné, telefon či e-mail se zobrazí všem i v rámci účtu zdarma.
 • Chcete-li upozornit na svůj profil, můžete k tomu využít placený inzerát.

Barevné ladění portálu Agama-seznamka.cz podporuje jeho účel, kterým je nalezení a kontaktování protějšku na nezapomenutelný sexuální zážitek. Kombinace oranžové a žluté barvy s bílým pozadím evokuje vášeň a užívání si života. A přesně to je to hlavní, o co členům portálu Agama-seznamka.cz jde. Ihned po registraci na portál se vám zobrazí profily ostatních uživatelů s velice odvážnými osobními fotografiemi. Chcete-li upozornit ostatní uživatele na váš profil, můžete si zadat inzerát, který vás vyjde na 40 Kč, přičemž platba probíhá prostřednictvím SMS. Další možností je topování profilu opět prostřednictvím SMS se stejnou cenou ale jiným tvarem.

Členství

 • Výhody zdarma
 • Registrace na portál Agama-seznamka.cz a založení nové osobní stránky.
 • Možnost kontaktovat sympatické uživatele ihned prostřednictvím telefonního čísla či e-mailu.
 • Podávání erotických seznamovacích inzerátů.
 • Prohlížení erotických fotografií ostatních uživatelů.
 • Vyhledávání členů portálu, kteří splňují vaše preference.
 • Komunikace se všemi uživateli členy portálu bez omezení.
 • Zobrazení telefonního čísla u všech uživatelů.
 • E-mailová adresa se zobrazuje pouze na profilu uživatelů, kteří to předem schválí.
 • Zobrazení uživatelů, kteří jsou aktuálně online.
 • Vlastní uživatelský profil s možností vložení profilové fotografie a ostatních informací.
 • Možnost probírat se bez omezení osobními profily členů portálu.
 • Automatické doporučení vhodných uživatelů a přednostní zobrazen jejich profilů.
 • Přítomnost reklam, které však nelze na první pohled rozeznat od obsahu serveru.
 • Placené výhody
 • Možnost topování vašeho profilu s platbou pomocí SMS.
 • Reklamy na serveru přetrvávají za všech okolností.
 • Vystavení veřejného seznamovacího inzerátu.
 • Platba za topy k vašemu účtu je platná po jeden den, po půlnoci musíte poslat další.
 • Všechny placené služby lze uhradit výhradně prostřednictvím SMS.
 • A celá řada dalších výhod.

Přehled členství

Funkce Poplatek
Inzerát 40 Kč
Zaslaní topu pro váš profil 40 Kč

Na server Agama-seznamka.cz se noví uživatelé registrují zejména za účelem prohlížení erotických fotografií a nalezení vhodných partnerů pro jednorázový sex. Výjimkou není ani vyhledávání placených služeb v této oblasti. Hledání partnera je zde spíše výjimkou, členové serveru obvykle hledají osoby na sex a erotické hrátky. Drtivá většina funkcí serveru je zdarma. I v rámci neplaceného účtu není omezena komunikace s ostatními uživateli či možnost jejich kontaktování. Ostatní členy portálu je možnost kontaktovat rovnou prostřednictvím telefonního čísla, které musí vložit na svůj profil. Žádná interní komunikace v rámci portálu Agama-seznamka.cz není možná. Přesto si lze zaplatit za některé nadstandardní služby. Mezi ně patří možnost vložení seznamovacího inzerátu či topování vlastního profilu. Ceny za tyto funkce jsou však velice nízké a platit lze výhradně prostřednictvím SMS. Nevýhodou portálu jsou všudypřítomné reklamy, které však nelze na první pohled jednoduše rozeznat od běžného obsahu webu.

Funkce

 • Funkce zdarma
 • Registrace nového uživatelského profilu na portálu Agama-seznamka.cz a vložení osobní fotografie a informací o sobě.
 • Prohlížení osobních profilů ostatních uživatelů.
 • Vyhledávání zajímavých adeptů na neopakovatelný sexuální zážitek.
 • Prostředí portálu obsahuje reklamy, které však souvisí s jeho zaměřením.
 • Možnost shlédnout bezplatně všechny fotografie členů portálu včetně odvážných.
 • Vkládání vlastní fotografií a informací o sobě včetně telefonního čísla.
 • Oslovení uživatelů portálu přímo mimo portál.
 • Komunikace a zasílání vzkazů uvnitř serveru není možné.
 • Možnost prohlížení všech fotografií ve vysoké kvalitě.
 • Automatické doporučení vhodných uživatelů podle pohlaví, věku a bydliště.
 • Zobrazení návštěvníků vašeho profilu.
 • Hledání zajímavého partnera pro nezapomenutelný zážitek v oblasti erotických masáží, swingem párty, ale i BDSM.
 • Možnost vyhledávat nabídky na práci v oblasti erotiky.
 • Placené funkce
 • Prostředí webu obsahuje reklamy, které nelze nijak odstranit.
 • Možnost topování vašeho profilu, které jej posune na první příčky žebříčků při vyhledávání.
 • I neregistrovaní uživatelé mohou na serveru Agama-seznamka.cz podat svůj seznamovací inzerát.
 • Platba všech nadstandardních služeb probíhá výhradně prostřednictvím SMS.

Server Agama-seznamka.cz dokáže zaujmout všechny věkové kategorie. Ať již vyhledáváte lechtivé snímky jeho uživatelů či si chcete nalézt placenou společnici či společníka na sex, na tomto portálu najdete vše, co hledáte. Vážný vztah zde sice nenaleznete, ale partnera na sex a erotické hrátky zcela jistě. Většina základních funkcí serveru je poskytována zcela zdarma. Bezplatně lze kontaktovat ostatní uživatele přímo na telefonu, který musí zadat ke svému profilu. Interní komunikace prostřednictvím vzkazů uvnitř portálu není možná. Prostředí je ve všech variantách obohaceno o velké množství reklam, které však nejsou na první pohled rozeznatelné od běžného obsahu webu. Reklamy nelze žádným ani placeným způsobem eliminovat. Bohužel zatím neexistuje mobilní aplikace k serveru Agama-seznamka.cz, portál lze však na zařízeních menšího formátu i tak velice dobře používat.

Celkové výsledky hodnocení

Naše hodnocení
Typ seznamování Flirt, sex
Cena za službu 40 Kč
Placené členství Ano
Automatické prodloužení členství Ne
Vědecká metoda seznamování Ne
Manuální schvalování profilů Ne
Veřejné profily Ano
Počet uživatelů 5K+
Partnerský vztah Svobodní, zadaní
Mobilní aplikace Ne
Zákaznická podpora Online
Registrace
Funkce Poplatek
Inzerát 40 Kč
Zaslaní topu pro váš profil 40 Kč
profile

Lucie Fisher

Průměrné hodnocení: 1 z 5

Závěrečné hodnocení

Chcete-li si při hledání erotických služeb užít trochu zábavy a nechat se nasměrovat na další zajímavé weby v této oblasti, je pro vás server Agama-seznamka.cz tím pravým. Můžete se probírat eroticky laděnými fotografiemi uživatelů, kteří se nebojí ukázat úplně všechno, kontaktovat je prostřednictvím mobilního telefonního čísla uvedeného u jejich účtů či si objednat placené erotické služby. Možností jak uspokojit svoji touhu po sexu máte na portálu Agama-seznamka.cz celou řadu. Drtivá většina funkcionalit je zcela zdarma. Připlatit si lze pouze za topování profilu či podání seznamovacího erotického inzerátu. Platba probíhá výhradně prostřednictvím SMS a cenově se pohybuje v řádech desetikorun. Server je prošpikovaný reklamami, které však neruší a spíše vhodně doplňují jeho funkcionalitu.

Na tomto portálu neexistuje interní komunikační systém, ostatní lze oslovit pouze prostřednictvím kontaktů, které zveřejní na svém osobním profilu. Díky povinnosti zveřejnit telefonní číslo, která platí bez rozdílu pro všechny, není možné na první pohled rozeznat soukromý profil uživatele toužícího nalézt protějšek na sex, od placených služeb v oblasti erotiky.

Závěrem lze uzavřít hodnocení portálu Agama-seznamka.cz jako vyznívající veskrze pozitivně ve smyslu jednoduchosti a uživatelské přívětivosti a negativně v oblasti interní komunikace a množství zobrazených reklam. Přesto lze na tomto portálu velice efektivně hledat protějšek na sex, ale i placené sexuální služby.

Další recenze

profile image

Singles 50

Seznamka pro vážný vztah 40+

Exkluzivní seznamka pro nezadané ve věku nad 40 let.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
256k+

Uživatelů

40+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme

profile image

Academic Singles

Seznamka pro vážný vztah 25+

Prémiová seznamka na úrovni nejen pro vysokoškolsky vzdělané.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
24k+

Uživatelů

25+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme

profile image

Elitedate.cz

Seznamka pro vážný vztah 20+

Elitní seznamka pro náročné, kteří hledají vážnou známost.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
150k+

Uživatelů

20+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme