Recenze, test a srovnání seznamky Zijemenezavazne.cz

Autoř recenze: Lucie Fisher a Milan Dostál

Poslední aktualizace stránky: 21. 06. 2019

profile image

Zijemenezavazne.cz

Sex seznamka 18+

Seznamka pro všechny, kteří aktuálně nechtějí dlouhodobý vztah, ale spíše kamarádství se sexem.

Vyzkoušet
120k+

Uživatelů

18+

ideální věk

Sex

Rychlé shrnutí

Na serveru ZijemeNezavazne.cz najdou vše, co hledají sexuálně zaměření uživatelé jakéhokoliv věku i orientace. Server se nezaměřuje pouze na zadané uživatele, kteří by rádi do své ložnice přivedli nový vítr. Má co nabídnout i singles osobám, které se nechtějí vázat nebo zkrátka nemají čas na vážný vztah, ale chybí jim sex. Obě skupiny uživatelů si na portálu ZijemeNezavazne.cz najdou to své. Uživatelská základna čítající téměř 120 000 členů nabízí jak jednorázový úlet, tak diskrétní paralelní vztah. Po grafické stránce je portál navržen velice přehledně a intuitivně, a přestože chybí mobilní aplikace, je dobře použitelný i na zařízeních menšího formátu. Grafická stránka portálu je navržena tak, aby nepůsobila rušivě a pomohla serveru sledovat jeho cíl, kterým je vzájemné poznávání podobně zaměřených lidí. Velkou výhodou je prostředí portálu bez reklam.

Většina běžných funkcí, včetně možnosti psaní vzkazů do délky až 3000 znaků je dostupná i ve verzi zdarma. Pro pány existuje možnost zaplacení prémiové verze webu. Platbu je však potřeba poslat pouze jedenkrát a VIP účet je poté platný až do konce života. Není třeba se obávat nechtěného automatického prodlužování či stržení peněz z účtu. Dámy mají tuto variantu zpřístupněnu bezprostředně po registraci zcela zdarma. I pro pány se však ceny za prémiové členství pohybují na výrazné spodní hranici mezi ostatními podobně zaměřenými portály.

 • Server ZijemeNezavazne.cz je ideálním místem pro nalezení diskrétního milence.
 • Portál je určen jako pro zadané jedince hledající vášnivý sex, tak pro singles, kteří se jednoduše nechtějí vázat.
 • I jako neplatící člen můžete kontaktovat ostatní uživatele zprávou dlouhou maximálně 3000 znaků.
 • Dámy mají VIP funkce úplně zdarma.
 • Pánové si za prémiový účet připlatí, ceny jsou však ve srovnání s podobnými servery až směšně nízké.
 • Registrace do prémiového účtu je jednorázová a platí až do konce života.
 • Nečeká vás žádné automatické prodlužování či nechtěné platby po uplynutí předplaceného období.
 • Očekávejte, že drtivou většinu uživatelů portálu ZijemeNezavazne.cz zajímá pouze nalezení sexuálního partnera.
 • Celková správa vlastního profilu je velice intuitivní a grafické prostředí je přehledné.
 • Celý server funguje bez rušivých reklam.

Naše recenze

Server ZijemeNezavazne.cz vznikl, aby umožnil svobodným i zadaným Čechům milujícím sex nalezení kamarádů, kteří to mají stejně. Portál cílí nejen na singles, kteří se zkrátka nechtějí vázat nebo nemají na trvalý vztah dost času, ale i na láskou zklamané osoby či uživatele žijící v trvalém svazku, v němž již vyhasla vzájemná touha a vášeň. Uživatelská základna serveru je ve srovnání s podobnými weby poměrně široká, čítá téměř 120 000 členů. Jejím specifikem je však převaha mužů nad ženami, což portál řeší tak, že příslušnicím něžného pohlaví zpřístupňuje veškerou funkcionalitu bez nutnosti placení. Na druhou stranu jsou ale veškeré ženské účty manuálně schvalovány, proto si mohou být pánové jisti, že komunikují s reálnými ženami. V rámci osobní stránky je o sobě možné prozradit celou řadu informací včetně těch ne úplně tradičních, jako například velikost prsou, délku penisu, oblíbené sexuální polohy či místa pro intimní hrátky.

VIP členství je nutno na serveru zaplatit pouze jedenkrát, poté je již aktivní do konce života. To je opravdu velká výhoda, i vzhledem k relativně zanedbatelným cenám ve srovnání s ostatními podobnými portály. Nečeká vás žádná automatická obnova, ani další stržení peněz z vašeho účtu.

Uživatelé ZijemeNezavazne.cz

Uživatelská základna

Parametr Hodnota
Počet uživatelů ~120 000
Věkové skupiny 18+
Partnerský vztah Zadaní
Typ seznamování Sex

Server ZijemeNezavazne.cz využívají především časově zaneprázdnění lidé, ale i ti, kteří se rádi baví a prozatím netouží po založení rodiny, ale spíše po poznání nových přátel a kamarádů. Najdete zde, ale i láskou zklamané osoby, které nechtějí čekání na nový vztah trávit sexuální abstinencí. Uživatelé serveru jsou zaměřeni převážně na nalezení sexuálního partnera, který by na ně neměl žádné další požadavky a s nímž by si bylo možné užít jednorázově či opakovaně kvalitní a vášnivý sex. Na serveru najdete v současné době registrovaných již téměř 120 000 členů. V tomto počtu samozřejmě převažují muži, jak už to na eroticky laděných portálech bývá. 58% členů portálu chce sex na jednu noc, zbývající procento upřednostňuje dlouhodobý sexuální vztah. Pro zvýšení počtu žen na tomto portálu nasadili provozovatelé akci na VIP účet zdarma po registraci pro všechny členy ženského pohlaví. Na druhou stranu jsou ale všechny dámské účty manuálně schvalovány, pánové si tak mohou být jisti, že komunikují s reálnými ženami a ne s roboty nebo vtipálky.

Registrace

 • Ještě před vstupem na portál jste dotázáni na vaši plnoletost.
 • Při potvrzení plnoletosti vstoupíte na server ZijemeNezavazne.cz, na kterém vás v první řadě přivítá představující videoklip.
 • Registrace je velice jednoduchá, není potřeba vyplňovat žádný dotazník, ani detailní informace, stačí pouze pár základních údajů.
 • Po potvrzení autorizačního e-mailu se stáváte právoplatným členem portálu ZijemeNezavazne.cz
 • Celý registrační proces je k dispozici zcela zdarma komukoliv.
 • Udělení práva VIP členům zobrazit si váš e-mail je již součástí registračního procesu.
 • Správa profilu probíhá v pečlivě připraveném uživatelském rozhraní.
 • Chcete-li mít větší šance při seznámení, nahrajte si na svoji osobní stránku přitažlivou fotografii.
 • Text, který uvedete při registraci do kolonky „Stručný popis / Koho hledám“ je později automaticky použit jako inzerát ve složce „Rychlé seznámení“.
 • Do svého profilu můžete přidat pouze 1 profilovou fotografii.
 • Odvážné fotografie, u kterých nechcete, aby je viděla široká veřejnost, můžete vkládat do speciálních sekcí určených pouze pro oči VIP uživatelů, kteří to se seznámením myslí vážně.
 • Veškeré informace uvedené při registraci lze dodatečně upravovat v rámci vlastní osobní stránky.
image small

Již při samotném vstupu na portál ZijemeNezavazne.cz vás uvítá videoklip, v němž vás jeho tvůrci upozorňují, že vstupujete na web vlastněný ryze českou společností. V rámci registračního procesu jste dotázání na většinu běžných informací včetně přezdívky, věku, místa bydliště a podobně. Navíc je po vás vyžadováno prozrazení vašich preferencí. Například zda hledáte sex na jednu noc či volný vztah z důvodu předchozího zklamání nebo vám jenom vyhovuje být single. I v rámci účtu zdarma si můžete zobrazit profilové fotografie ostatních členů portálu. Chcete-li však spatřit odvážné snímky z kategorií „Fotky mého chtivého těla“ a „Fotky jak si to hezky rozdávám“ musíte se stát prémiovými členy. Vzhledem k nízkému počtu registrovaných žen mají příslušnice něžného pohlaví VIP členství zcela zdarma.

 • Za základní prvek pro zvýšení atraktivity vašeho profilu lze považovat kvalitní úvodní fotku.
 • Komunikovat se členy portálu mohou i muži používající neplacený účet.
 • Čím více informací ze svého soukromí na osobním profilu sdělíte, tím větší šance na seznámení budete mít.
 • Pro nalákání žen k používání a registraci na portálu ZijemeNezavazne.cz má něžné pohlaví VIP účet zcela zdarma.
 • Již v rámci registrace jste nuceni vyplnit informace o tom, koho hledáte, ty jsou poté přetransformovány do seznamovacího inzerátu.
 • Chcete-li si zobrazit odvážné fotografie ostatních členů serveru, musíte se registrovat do některého z VIP účtů.
 • Jestliže chcete mít před ostatními náskok a oslovovat nové členy portálu prostřednictvím e-mailu, musíte si aktivovat nejdražší prémiové členství VIP Gold.
 • Délka zpráv, které je možno odesílat v rámci účtu zdarma, je omezena na 3000 znaků.

Na portálu ZijemeNezavazne.cz je registrováno vyšší procento mužů než žen. Dámy tedy mají výrazně vyšší šanci na nalezení vhodného partnera. Jejich přítomnost je navíc provozovateli portálu podporována VIP členstvím zdarma. Na druhou stranu jsou, ale dámské profily manuálně schvalovány Pánové tedy mají jistotu, že komunikují s reálnou ženou, která může nabídnout to, co prezentuje. U uživatelů, kteří jsou starší, než 40 let je profil označen značkou 40+. To je především z toho důvodu, aby zůstala zachována jakási taktnost a mladíci jim při prvotním kontaktu netykali. Pro úspěšnost portálu ZijemeNezavazne.cz hovoří nejen téměř 120 000 zaregistrovaných členů, ale i aktivita jeho uživatelů. Týdně je na webu aktivní zhruba tisícovka osob. Hledáte-li tedy nezávazný milenecký vztah a netoužíte-li přitom všem veřejně prozradit svoji identitu, je server ZijemeNezavazne.cz tím pravým pro vás.

Mobilní aplikace

 • Mobilní aplikace ke stažení prostřednictvím Google Play na zařízení s operačním systémem Android či iOS zatím neexistuje.
 • Díky webu bez reklam a responsivnímu designu, lze používat stránky ZijemeNezavazne.cz i na zařízeních menšího formátu.
 • I na tabletu či mobilním telefonu se můžete zaregistrovat a pravidelně přihlašovat.
 • Desktopová verze se zařízením s menším displejem jednoduše přizpůsobí.
 • I na tabletu se můžete probírat profily ostatních členů a prohlížet si jejich fotografie.
image small

Samostatná mobilní aplikace, kterou by bylo možno nainstalovat a používat na mobilním telefonu či tabletu, prozatím neexistuje. I na zařízeních menšího formátu však lze vcelku bez problémů použít plnou desktopovou verzi webu a užívat si všech jeho výhod a funkcionalit. Poměrně propracovaný a promyšleně navržený web dovolí i na telefonu posílat zprávy, filtrovat profily ostatních uživatelů nebo si prohlížet jejich fotografie. Na mobilním telefonu se můžete na server ZijemeNezavazne.cz i zaregistrovat. Díky absenci reklam a responsivnímu designu webu téměř nepoznáte, že na jeho prohlížení nepoužíváte standardní desktop či laptop.

Design a použitelnost

 • Na první pohled i po důkladném vyzkoušení je server ZijemeNezavazne.cz velice přehledný a intuitivní.
 • Prostředí serveru neobsahuje žádné rušivé reklamy a to ani v neplacené variantě.
 • I ve verzi zdarma lze poslat ostatním členů, portálu vzkaz o délce až 3000 znaků.
 • Dámy obdrží po registraci automaticky VIP účet zcela zdarma.
 • Pro zobrazení odvážných fotografií z kategorií „Fotky mého chtivého těla“ a „Fotky jak si to hezky rozdávám“ si pánové musí aktivovat VIP účet.
 • Pro přístup k e-mailovým adresám ostatních uživatelů je potřeba mít aktivní prémiový účet VIP Gold.

Portál ZijemeNezavazne.cz je určen pro všechny uživatele bez věkového omezení, kteří se chtějí bavit a nalézat kamarády nejen na popovídání, ale i na sex a příjemné trávení intimních chvil. Design webu je poměrně jednoduchý, někoho může odradit větší množství textu, který je ale důležitý zejména na začátku a pomůže novým členům v rychlé orientaci. Prostředí serveru navíc neobsahuje ani ve verzi zdarma rušivé reklamy. Pro dámy zde existuje bonus v podobě VIP účtu, který dostanou automaticky a zdarma bezprostředně po registraci. Pánové musí za aktivaci nadstandardních služeb zaplatit. Částky však nejsou nikterak vysoké a platba proběhne pouze jedenkrát, poté již prémiový účet zůstane aktivní do konce života konkrétního uživatele. Již v rámci registrace lze specifikovat svoje požadavky na partnera, které se později, pro některé trochu nečekaně, přetransformují do seznamovacího inzerátu.

Členství

 • Výhody zdarma
 • Registrace a založení vlastního profilu.
 • Možnost vložení 1 vlastní profilové fotografie.
 • Do diskrétních sekcí můžete přidat až 12 dalších fotek.
 • Pro ženy kompletní funkčnost celého serveru v rámci VIP účtu bez omezení.
 • Vyhledávání uživatelů podle jejich preferencí.
 • Vložení a úprava inzerátu, v němž specifikujete svoje požadavky na potenciálního partnera.
 • Možnost zobrazit si profily ostatních členů portálu včetně jejich hlavní fotografie.
 • Odesílání vzkazů sympatickým uživatelům s délkou až 3000 znaků.
 • Jistota pravosti registrovaných profilů, žádní fiktivní členové ani vtipálci vás zde nečekají.
 • Kompletní správa a neomezené úpravy svého uživatelského účtu.
 • Čtení zpráv od ostatních členů portálu.
 • Placené výhody
 • Za VIP členství musí platit pouze muži, dámy dostanou VIP účet automaticky zdarma při registraci.
 • Prémiové členství je po zaplacení časově neomezeno.
 • Na serveru ZijemeNezavazne.cz si můžete být jisti, že zaplatíte pouze jednou.
 • Prémioví členové mají přístup do všech chatovacích místností neomezený.
 • Jednoduše zjistíte, kdo je online.
 • Můžete si prohlížet fotografie ze sekcí „Fotky mého chtivého těla“ a „Fotky jak si to hezky rozdávám“.
 • Máte možnost podrobnějšího vyhledávání uživatelů, například podle fotografie či místa bydliště.
 • K VIP členství dostanete zdarma e-book „Jak sbalit holky na seznamkách“.
 • Neomezené přijímání a odesílání zpráv ostatním uživatelům.
 • Vidíte, kdo se přihlásil v posledních 7 dnech.
 • Můžete zjistit facebookové profily jednotlivých členů portálu.
 • Možnost účasti na setkáních uživatelů.
 • V rámci VIP Gold účtu dostanete e-mailový kontakt až na 20 000 uživatelů.
 • VIP Gold účet nabízí informování o nově zaregistrovaném členu do 5 minut od jeho vstupu na portál.

Přehled členství

Typ členství Cena
VIP 399 Kč
VIP GOLD 999 Kč

Členství na portálu ZijemeNezavazne.cz není časově omezeno. Jedenkrát zaplatíte a jste prémiovým členem až do konce života. Ceny navíc vůbec nejsou přemrštěné. Jestliže tedy hledáte seriózního partnera pro nezávazný vztah, je server ZijemeNezavazne.cz tím pravým místem pro vás. V rámci VIP účtu si můžete vybírat mezi jeho dvěma typy: VIP a VIP Gold. První z nich nabízí většinu funkcionalit běžných pro klasický prémiový účet, jejich detaily naleznete ve výčtu výše. Rozšířená varianta VIP účtu poskytuje navíc přístup k e-mailovým adresám registrovaných uživatelů. Díky tomu máte při hledání partnera vyšší šanci. Po registraci kontaktuje nového člena portálu celá řada uživatelů, kdo však napíše osobní e-mail, získává nad ostatními konkurenční výhodu. Toto vše platí pro pány, dámy získávají VIP členství automaticky zdarma již při své registraci. Server k tomuto kroku přistoupil kvůli nízkému procentu registrovaných žen a zdá se, že se mu to vyplatilo. Pánové, kteří nechtějí využít výhod placeného členství, si mohou prohlížet pouze profilové fotografie uživatelů, vidí ale i některé informace z jejich osobních stránek a mohou komukoliv poslat vzkaz. Většina mužů, kteří to s hledáním partnerky myslí vážně, ale po krátkém bezplatném používání serveru obvykle přistoupí k prémiovým účtům. Přesvědčí je mimo jiné i příznivá cena. Vzhledem k tomu, že chcete-li si aktivovat VIP Gold účet, musíte mít již aktivován i VIP účet, je maximální částka, kterou serveru jednorázově zaplatíte součtem těchto dvou částek. Pohybujeme se tedy na částce 1 398 Kč, což je ve srovnání s podobně zaměřenými servery, které tuto platbu navíc požadují každý rok, poměrně zanedbatelná suma.

Funkce

 • Funkce zdarma
 • Registrace a založení osobní profilové stránky.
 • Možnost kontaktování ostatních uživatelů zprávami o maximální délce 3000 znaků.
 • Uživatelské rozhraní portálu bez reklam.
 • Vložení jedné osobní profilové fotografie a až 12 diskrétních.
 • Dámy si mohou užívat kompletní funkce portálu bez omezení.
 • Zobrazení profilů ostatních členů včetně jedné profilové fotografie.
 • Profily registrovaných žen jsou manuálně schvalovány.
 • Čtení vzkazů od ostatních uživatelů.
 • Úprava informací na osobní stránce.
 • Vkládání a úprava seznamovacích inzerátů.
 • Vyhledávání mezi ostatními uživateli podle zadaných kritérií.
 • Placené funkce
 • Konverzace se všemi členy portálu bez omezení.
 • Uvidíte, kdo z uživatelů byl aktivní v posledních 7 dnech.
 • Můžete vstoupit do všech chatovacích místností bez omezení.
 • Možnost prohlížení všech fotografií členů webu, včetně těch intimních.
 • Časově neomezené VIP členství.
 • Zjištění facebookových profilů ostatních uživatelů.
 • Zobrazení e-mailových adres uživatelů v rámci VIP Gold účtu.
 • Můžete zjistit, kdo je aktuálně online.
 • Platby za prémiové funkce jsou závazné pouze pro muže, dámy mají VIP sekci webu zcela zdarma.
 • Můžete se účastnit offline setkání uživatelů.

Portál ZijemeNezavazne.cz nabízí svým členům i v neplacené verzi funkcionalitu, která umožní jejich vzájemnou komunikaci. Ženy mají po registraci automaticky VIP funkce aktivovány zcela zdarma. Pánové si za prémiové služby musí zaplatit. Platba je však jednorázová a VIP účet na serveru ZijemeNezavazne.cz je díky ní aktivní do konce uživatelova života. V rámci základní úrovně VIP účtu se aktivuje několik funkcionalit, mimo jinými i možnost prohlížení diskrétních fotografií všech členů webu. Pro zobrazení jejich e-mailových adres je nutno aktivovat účet VIP Gold.

Celkové výsledky hodnocení

Naše hodnocení
Typ seznamování Sex
Cena členství od 399 Kč
Placené členství Ano
Automatické prodloužení členství Ne
Výhody premium členství Kontakty na nově registrované protějšky, Kontakty k ostatním uživatelům, Propagace profilu na Facebooku, Informace o nových uživatelích
Vědecká metoda seznamování Ne
Manuální schvalování profilů Ne
Veřejné profily Ne
Počet uživatelů 120K+
Partnerský vztah Zadaní
Mobilní aplikace Ne
Zákaznická podpora Online
Registrace
Typ členství Cena
VIP 399 Kč
VIP GOLD 999 Kč
profile

Lucie Fisher

Průměrné hodnocení: 5 z 5

Závěrečné hodnocení

Server ZijemeNezavazne.cz nabízí svým zadaným uživatelům nalezení partnera pro trávení vášnivých chvil ve dvou naplněných vzájemným porozuměním a nezapomenutelným sexem. Jestliže nechcete ničit váš trvalý vztah a přesto si chcete užít vášeň, která mu chybí, zaregistrujte se a začněte hledat vhodný protějšek pro paralelní vztah ještě dnes. Server ZijemeNezavazne.cz ale není určen pouze pro zadané osoby. I svobodní a singles, kteří se nechtějí vázat, zde najdou spřízněné duše. Jestliže jste právě ukončili trvalý vztah a nechcete se hnát do jiného jen kvůli tomu, že vám chybí sex, jste na tom pravém místě. Uživatelská základna čítající téměř 120 000 členů vám nabízí opravdu neobyčejnou příležitost k nalezení milence či milenky. Vzhledem k minoritnímu počtu registrovaných žen má něžné pohlaví bezprostředně po registraci aktivní všechny VIP funkce a to zcela zdarma.

Muži si mohou aktivovat prémiové členství až po uhrazení poplatku. Ten je ve srovnání s ostatními podobně zaměřenými servery až směšně nízký a navíc je doba trvání prémiového účtu po zaplacení časově neomezená. Aby nebylo rozhodování jednoduché, existují dvě varianty VIP účtu. Ta první, levnější, zpřístupňuje většinu běžných funkcionalit. Ta druhá, dražší, pak umožní přístup k e-mailovým adresám všech uživatelů, což je v prostředí webového portálu, kde denně můžete dostat několik desítek vzkazů, velice důležité. Na druhou stranu si pánové po zaplacení mohou být jisti, že všechny dámy, s nimiž komunikují, jsou reálné a jejich úmysly odpovídají informacím na jejich profilu. Všechny účty nově registrovaných žen jsou totiž manuálně schvalovány a v případě nalezení nesrovnalostí, okamžitě mazány.

Závěrem lze hodnotit funkčnost portálu ZijemeNezavazne.cz jako naprosto ideální pro nalezení milence či milenky, ale i kamarádů pro nezávazné vztahy.

Další recenze

profile image

Singles 50

Seznamka pro vážný vztah 40+

Exkluzivní seznamka pro nezadané ve věku nad 40 let.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
256k+

Uživatelů

40+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme

profile image

Academic Singles

Seznamka pro vážný vztah 25+

Prémiová seznamka na úrovni nejen pro vysokoškolsky vzdělané.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
24k+

Uživatelů

25+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme

profile image

Elitedate.cz

Seznamka pro vážný vztah 20+

Elitní seznamka pro náročné, kteří hledají vážnou známost.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
150k+

Uživatelů

20+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme