Recenze, test a srovnání seznamky Twoo.cz

Autoř recenze: Lucie Fisher a Milan Dostál

Poslední aktualizace stránky: 21. 06. 2019

profile image

Twoo.cz

Seznamka pro flirt 20+

Univerzální seznamka, na které můžete potkat lidi z celého světa..

Vyzkoušet
13kk+

Uživatelů

20+

ideální věk

Flirt

Rychlé shrnutí

Celosvětově rozšířená seznamka Twoo.cz se zaměřuje především na hledání a nalezení přátel, nezávazný flirt, chatování a zábavu, hledat na ní můžete ale i trvalý vztah či dlouhodobé milence. Uživatelská základna je velice široká a čítá téměř 13 miliónů členů. Počet uživatelů je rozsáhlý i v rámci české varianty portálu. Šance na nalezení přátel či partnera je tedy poměrně vysoká. Registrovat se mohou všichni, kteří dosáhli 18 let. Portál je ale graficky i uživatelky zaměřen především na mladší lidi. Tomu odpovídá i hravé a graficky zajímavé uživatelské rozhraní. Vlastní profil je nutno bezprostředně po registraci doplnit o profilovou fotografii, potom je teprve možno kontaktovat ostatní členy. Aktivujete-li si prémiové členství, můžete vstoupit do komunikace se členy webu i bez profilové fotografie.

Jak již bylo zmíněno, lze na portálu Twoo.cz hledat jakýkoliv druh vztahu. Preferován je však nezávazný flirt a kontakt s novými přáteli a kamarády. Většina uživatelů se rekrutuje z řad svobodných, narazíte však i na zadané jedince hledající paralelní vztah. Ti si obvykle chtějí především užívat a brouzdat nezávazně profily ostatních, což jim server z velké většiny zdarma umožňuje. Pro náročné uživatele je připraveno několik časových variant prémiového členství, které lze podle libosti prodlužovat. Jeho ceny se v porovnání s podobně zaměřenými servery pohybují nad hranicí průměru.

 • Nadčasový a svěží grafický design zaměřený především na mladší uživatele.
 • Uživatelské prostředí v prémiové verzi bez reklam.
 • Většina praktických funkcí je k dispozici zcela zdarma.
 • Připlatit si lze za prémiové balíčky sloužící především ke zviditelnění účtu a zvýšení jeho popularity.
 • Registrovat se může jakákoliv osoba starší 18 let.
 • Portál je zaměřen především na hledání přátel, kamarádů a nezávazný flirt. Nalézt zde však můžete i partnera pro trvalý vztah.
 • I v rámci bezplatné varianty účtu se lze probírat profily ostatních a třídit je v souladu s vlastními kritérii a preferencemi, například podle věku, pohlaví, místa bydliště, výšky a podobně.
 • Možnost zaplacení prémiového účtu prostřednictvím mobilního telefonu, platební karty, bankovního převodu či účtu PayPal.
 • Celosvětově rozšířená uživatelská základna téměř 13 miliónovou uživatelskou základnou.
 • Vyrovnaný poměr obou pohlaví.

Naše recenze

Portál Twoo.cz existuje nejen v České republice, ale je rozšířen celosvětově. Několikamiliónová uživatelská základna je zárukou vysokých šancí na kvalitní seznámení. Uživatelem se může stát každý, kdo dosáhl hranice dospělosti. Grafická stránka portálu působí velice moderně a svěže. Kombinace modré, šedé a zářivě oranžové přitahuje stávající a láká nové uživatele. Nevýhodou je bohužel velký počet zobrazení rušivých reklam při registraci účtu zdarma a nemožnost oslovení zajímavých jedinců, v případě, že nemáte na profilu osobní fotografii. To ale funguje na druhou stranu jako poměrně účinný způsob ochrany soukromí a zabránění registrace vtipálkům a spammerům. Většinu běžných funkcionalit lze využívat i ve variantě zdarma. Pro fungování na serveru Twoo.cz tak není registrace prémiového členství nutná. Ta slouží především ke zviditelnění osobního profilu a zjednodušení používání portálu.

Ceny za všechny časové varianty VIP účtů se na portálu Twoo.cz pohybují ve srovnání s ostatními podobně zaměřenými servery na horní hranici průměru. Jejich výše se dá vzhledem k rozsáhlé uživatelské základně pochopit, existují však i levnější seznamky.

Uživatelé Twoo.cz

Uživatelská základna

Parametr Hodnota
Počet uživatelů ~13 000 000
Věkové skupiny 20+
Partnerský vztah Svobodní, zadaní
Typ seznamování Flirt

Na server Twoo.cz se mohou registrovat všichni uživatelé starší 18 let. Potkáte zde tedy zejména dospělé lidi, kteří vědí, co od registrace na portálu chtějí. Poměr pohlaví je poměrně vyrovnaný, lehce převažuje počet mužů. Na portál Twoo.cz se mohou registrovat uživatelé z celého světa, uživatelskou základnu tvoří až 13 miliónů lidí, kteří hledají především nezávazný poměr, nová přátelství či se chtějí jen pobavit a zaflirtovat si. Trvalý poměr zde hledá minium uživatelů. K rychlému poznání velkého množství nových uživatelů, můžete využít funkci chatování, prostřednictvím které můžete poslat jedinou zprávu najednou až 100 lidem. V rámci základního profilu lze oslovit ostatní uživatele pouze máte-li sami vloženu profilovou fotografii, VIP účet dovolí komunikaci s ostatními i bez splnění této podmínky. Prémiový účet navíc dovolí aktivněji prezentovat váš profil a být ostatním uživatelům snáze dostupný.

Registrace

 • Celý proces registrace je opravdu jednoduchý a zvládne jím projít úplně každý.
 • Registrovat se lze i prostřednictvím aktivního účtu na Facebooku.
 • Ihned po registraci vás server navede na nahrání vašich fotografií, ty můžete použít z Facebooku, Instagramu, z vašeho počítače či nahrát fotografii z webové kamery.
 • K registraci na serveru Twoo.cz vám v nejjednodušším případě stačí pouze aktivní e-mail.
 • Po úspěšném dokončení registrace je možné upravovat svůj osobní profil.
 • Bez kvalitní vlastní fotografie vložené na svoji stránku není možné chatovat s ostatními uživateli.
 • Pro uživatele, kteří často cestují nebo z jiného důvodu nemohou svůj účet spravovat prostřednictvím PC, je k dispozici mobilní aplikace.
 • Registrovat se můžete zcela zdarma, případně si lze připlatit za prémiový účet.
image small

Na počátku registrace po vás server vyžaduje některé informace o vás, není jich mnoho. Přece jen ale musíte sdělit své pohlaví, datum narození, místo bydliště a důvod proč se na portál Twoo.cz registrujete. Tím může být zájem o chat, rande či nalezení nových přátel. Registrovat se lze i prostřednictvím účtu na Facebooku. V rámci vstupního procesu, ale i později, můžete na portál pozvat své přátele ze světa mimo něj. Kontaktovat je z portálu lze, pokud jsou registrovaní na Facebooku, Instagramu nebo je máte v účtech Google Mail či Outlook. Již při prvotním vstupu vás web vyzve k vložení vaší fotografie. Krok lze samozřejmě přeskočit. Jestliže si ale vaši fotku nevložíte, nebude vám umožněna komunikace s ostatními uživateli. V tomto můžete mít výjimkou pouze jako prémiový uživatel.

 • Uživatele lze nejjednodušším způsobem kontaktovat prostřednictvím osobní zprávy.
 • Chatovat zdarma s ostatními mohou pouze ti členové portálu, kteří si ke svému účtu nahrají profilovou fotografii.
 • Majitelé prémiového účtu mohou kontaktovat ostatní i bez fotografie na osobním profilu.
 • Ostatní uživatele lze upozornit na svůj zájem zanecháním lajku na jejich profilu.
 • Kontaktovat lze i uživatele, kterým se líbil váš profil a udělili mu lajk. Jejich přehledný seznam najdete v části profilu nazvané Lajky.
 • Plusové body u ostatních členů portálu získáte upřímným vyplněním osobního profilu.
 • Máte-li opravdový zájem o nalezení partnera či přátel, buďte aktivní, oslovujte ostatní uživatele a odpovídejte na jejich vzkazy.
 • Navázání kontaktu s ostatními členy portálu je možné i prostřednictvím kladného ohodnocení jejich osobní stránky.
image small

Nejsnazší způsob kontaktu ostatních členů portálu je prostřednictvím soukromé zprávy. Tu můžete poslat v rámci záložky Chat až 100 lidem najednou. Komunikovat s ostatními lze i v rámci neplaceného účtu, podmínkou je ale vložení profilové fotografie na vaši osobní stránku. Nechcete-li na portál vkládat své snímky, a přesto byste rádi oslovili ostatní uživatele, je možné si pro zpřístupnění komunikace aktivovat prémiové členství. V rámci něho si mimo jiné zobrazíte návštěvníky vašeho profilu nebo můžete surfovat po celém webu v režimu utajení. Platícím členům se také nezobrazují při používání webu reklamy, které ve variantě zdarma poměrně obtěžují. Většina uživatelů se ne server Twoo.cz registruje kvůli hledání nových přátel, zábavy a nezávazného flirtu. Najdou se však i tací, kteří rádi prostřednictvím této stránky našli partnera pro trvalý vztah ať již paralelní založený na sexu nebo primární založený na vzájemné důvěře.

Mobilní aplikace

 • Mobilní aplikace byla uživateli ohodnocena čtyřmi hvězdičkami z pěti.
 • Mobilní aplikaci k serveru Twoo.cz si lze stáhnout přes Google Play.
 • Aplikace je k dispozici pro zařízení menšího formátu vybavená operačním systémem Android či iOS.
 • Aplikace byla stažena již více než 10 miliónkrát a její recenzi napsalo téměř 250 tisíc uživatelů.
 • Rozhraní mobilní aplikace je velice intuitivně ovladatelné.
 • I v rámci aplikace lze používat stejné funkcionality jako v plné verzi.
 • Barevný design aplikace je velice výrazný, což může činit potíže uživatelům, kteří si chtějí projet novinky na účtu například v tramvaji.
 • I v rámci mobilní aplikace platí stejná pravidla pro placené a neplacené účty jako v rámci desktopové verze.
image small

Server Twoo.cz dává svým uživatelům k dispozici mobilní aplikaci, kterou lze nainstalovat na zařízení s operačními systémy Android a iOS. Ovládání aplikace je stejně intuitivní a snadné jako u desktopové verze. Mobilní aplikace je ve srovnání s plnou verzí pro PC mnohem barevně výraznější. Jasně oranžové pozadí může být problémem zejména při snaze o diskrétní prohlížení novinek například v tramvaji. I v rámci mobilní aplikace lze využívat všech možností portálu Twoo.cz a vyhledávat mezi profily ostatních uživatelů v souladu s vlastními preferencemi či navazovat se sympatickými členy portálu kontakt.

Design a použitelnost

 • Grafický návrh webu cílí na mladší uživatele.
 • Možnost nahrát vlastní fotografie i z účtu na Facebooku či Instagramu.
 • Převážnou většinu funkcionalit lze používat zcela zdarma.
 • Prémiové funkce, které jsou součástí VIP účtu slouží především k vašemu zviditelnění a zpříjemnění používání serveru.
 • Při splnění podmínky vložení vlastní profilové fotografie lze komunikovat se všemi členy portálu zdarma.
 • Barevná kombinace šedé, jasně modré a sytě oranžové barvy působí svěže a unikátně.
 • V neplacené variantě účtu na vás čekají neustále se zobrazující reklamy.
 • Uživatelům na cestách je k dispozici mobilní aplikace.
 • Rozhraní desktopové aplikace je přehledné a každý se v něm velice rychle zorientuje.
 • Na vlastní profil lze vložit více než jeden snímek.
 • Neplatící uživatelé si mohou u každého uživatele ostře zobrazit pouze první fotografii, ostatní vidí rozmazaně.
 • Podmínkou zprovoznění většiny i běžných funkcí je vystavení vlastní fotografie.
 • V rámci prémiového účtu se nezobrazují reklamy.

Prostředí portálu Twoo.cz je po grafické stránce velice výrazné, kombinace šedé s modrou a oranžovou působí neotřele a zajímavě. Svojí barevností a celkovým akčním laděním cílí spíše na mladší ročníky, které v rámci uživatelské základny převažují. V rámci neplaceného účtu lze využívat většinu funkcí včetně možnosti vyhledávat vhodné uživatele podle preferovaných kritérií či jim napsat vzkaz. Podmínkou využití všech funkcí je ale vložení vlastní profilové fotografie. Tato výhoda je však vykompenzována množstvím neustále se zobrazující reklamy, které se zbavíte až po aktivaci prémiového účtu. Ten je v porovnání s podobně zaměřeným servery poměrně finančně náročný, vybírat lze ale i z levnějších zkušebních variant. Prémiové členství slouží především ke zviditelnění vašeho účtu a jeho přednostní zobrazení. Vhod přijdou i některé funkce navíc, jako například možnost prohlížet profily ostatních inkognito či zjistit, kdo navštívil vaši stránku. K využití běžných funkcí portálu však nejsou nezbytně potřeba.

Členství

 • Výhody zdarma
 • Registrace nového uživatelského účtu.
 • Vkládání vlastních fotografií a jejich následné úpravy.
 • Přidávání informací do vlastního profilu, jejich změny a eventuální úpravy.
 • Ve variantě zdarma je uživatelské prostředí vybaveno obtěžujícími reklamami.
 • Vyhledávání profilů vám vyhovujících uživatelů v souladu s vašimi preferencemi.
 • Prohlížení osobních stránek uživatelů bez omezení.
 • Možnost správy vlastní osobní stránky.
 • V případě vložení osobní profilové fotografie se odemyká možnost kontaktování jakéhokoliv uživatele.
 • Můžete si přidat přátele na základě vyhledávání jejich e-mailových adres z vašeho adresáře na Yahoo, Google Mail, Facebooku, Outlooku či na základě manuálního zadání.
 • Placené výhody
 • Můžete zjistit, kteří uživatelé si vás přidali k oblíbeným.
 • Můžete si nechat uměle zvýšit popularitu díky kreditům.
 • Ihned vidíte status vámi odeslaných zpráv.
 • Brouzdáte webem Twoo.cz v neviditelném režimu.
 • Váš profil je v rámci vyhledávání i zobrazení žebříčku členů zařazován přednostně.
 • Kompletní funkcionalita serveru je vám poskytována bez reklam.
 • Ostatní uživatele můžete kontaktovat i pokud nemáte vloženu vlastní profilovou fotografii.
 • Prioritní zobrazování vašich zpráv ostatními uživateli.

Přehled členství

Počet kreditů Cena (platební karta + PayPal) Cena (mobil) Cena (online převod)
VIP 1 týden 155 Kč 99 Kč
VIP 1 měsíc 259 Kč
VIP 3 měsíce 622 Kč 624 Kč
VIP 6 měsíců 932 Kč 936 Kč
VIP 12 měsíců 1 554 Kč 1 554 Kč

Portál Twoo.cz lze plnohodnotně používat ve variantě zdarma. Chcete-li si však při používání webu užít více pohodlí a rychleji dostat svůj profil do povědomí ostatních uživatelů, aktivujte si prémiový účet, jehož platnost může být 1 týden, 1 měsíc, 3 měsíce, 6 měsíců či jeden rok. Při jeho uhrazení můžete vybírat z platby prostřednictví SMS, bankovního převodu, účtu PayPal či platby kartou. Díky VIP účtu se mimo jiné dozvíte, kdo navštívil váš profil či jak hodnotil vaši fotografii, případně můžete navštěvovat osobní stránky ostatních členů portálu inkognito. Výhodou je také kompletní zobrazování rozhraní webu bez rušivých reklam nebo posun vašeho profilu mezi první výsledky vyhledávání.

Funkce

 • Funkce zdarma
 • Registrace nového účtu.
 • Správa vlastního profilu a osobní stránky bez omezení.
 • Možnost zjistit na osobní stránce, kdo dal vašemu profilu Lajk.
 • Zobrazení zhlédnutí vašeho profilu členy portálu.
 • Navázání spojení s kamarády prostřednictvím vašeho účtu na Facebooku, Yahoo, Google Mail či Outlooku.
 • Vložíte-li si na svůj profil osobní snímek, můžete komunikovat se všemi členy portálu.
 • Prohlížení profilů všech členů portálu.
 • Možnost zobrazení jedné ostré fotografie u osobních profilů uživatelů.
 • Vkládání uživatelů do seznamu přátel.
 • Placené funkce
 • Možnost nechat se 100x ukázat v Prozkoumat a získat 8 nových zhlédnutí.
 • Nechte se přidat do Centra pozornosti, díky němuž získáte více aktivity na vašem profilu.
 • Účet lze používat i v neviditelném režimu.
 • Zvýšení popularity prostřednictvím kreditů.
 • Uvidíte všechny, kteří si vás oblíbili.
 • Bez limitů a omezení můžete posílat zprávy komukoliv na portálu Twoo.cz.
 • Ihned vidíte, zda si adresát vaši zprávu přečetl.
 • Fungování na portálu bez reklam.
 • Možnost poslat dárek některému z ostatních uživatelů.
 • Oslovení členů portálu i bez vložené profilové fotografie.
 • Placené funkce ve většině případů souvisí se zviditelněním uživatelského profilu.
 • Vaše zprávy jsou uživatelům předkládány jako první.
 • Zvýraznění viditelnosti osobního profilu platícího člena portálu.

Portál Twoo.cz svým uživatelům nabízí celou řadu funkcí, z nichž některé jsou zcela zdarma, pro jiné je potřeba si aktivovat prémiové členství. Mezi neplacené položky patří prakticky většina běžných funkcí, která umožnuje portál bez potíží používat. Zvyknete-li si na všudypřítomné reklamy a nemáte-li problém s nahráním vlastní profilové fotografie, abyste mohli komunikovat s ostatními, lze na portálu velice dobře fungovat i zdarma. Prémiové členství pak slouží především ke zviditelnění vašeho účtu a možnosti využití celé řady nadstandardních funkcí, které vaši práci na portálu zpříjemní. Mezi ně patří například možnost prohlížet osobní prezentace ostatních uživatelů v režimu inkognito či zobrazit si návštěvníky vašeho profilu a zjistit, zda vás mají v oblíbených. Platba za prémiové členství je v porovnání s ostatními podobně zaměřenými portály na českém internetu poměrně vysoká, na výběr je však y celé řady platebních metod a existují i cenově výhodné varianty účtu na zkoušku.

Celkové výsledky hodnocení

Naše hodnocení
Typ seznamování Flirt
Cena členství od 99 Kč
Placené členství Ano
Automatické prodloužení členství Ne
Výhody premium členství Zobrazení návštěvníků profilu, Surfování v režimu neviditelnosti, Rozšířené vyhledávání, Seznamka bez reklam
Vědecká metoda seznamování Ne
Manuální schvalování profilů Ne
Veřejné profily Ne
Počet uživatelů 13KK+
Partnerský vztah Svobodní, zadaní
Mobilní aplikace Ano
Zákaznická podpora Online
Registrace
Počet kreditů Cena (platební karta + PayPal) Cena (mobil) Cena (online převod)
VIP 1 týden 155 Kč 99 Kč
VIP 1 měsíc 259 Kč
VIP 3 měsíce 622 Kč 624 Kč
VIP 6 měsíců 932 Kč 936 Kč
VIP 12 měsíců 1 554 Kč 1 554 Kč
profile

Lucie Fisher

Průměrné hodnocení: 1 z 5

Závěrečné hodnocení

Server Twoo.cz je zaměřen především na mladší ročníky, které preferují nezávazný flirt, chatování a zábavu. Hledat na něm však můžete i trvalý vážný nebo milenecký vztah. Na portál se mohou registrovat uživatelé od 18 let, to znamená, že vás nečekají fotografie pubertálních výrostků, ale zralí dospělí lidé. Uživatelská základna čítá celosvětově více než 13 miliónů lidí a z hlediska pohlaví je poměrně vyvážená. Portál lze využívat bezplatně bez zásadního omezení.

Chcete-li však svůj profil mezi ostatními zvýraznit či si užít pohodlí při využívání rozšířených funkcí portálu, je možné se zaregistrovat do VIP varianty účtu a užívat si například prohlížení profilů ostatních uživatelů v režimu inkognito či možnost přednostního zobrazení vašeho profilu. Ceny za prémiové účty jsou však ve srovnání s ostatními podobně zaměřenými portály poměrně vysoké. Volit však lze z několika platebních metod a široké škály variant placeného členství, mezi nimi i několik cenově výhodnými zkušebními verzemi.

Závěrem lze konstatovat, že portál Twoo.cz tvoří díky široké uživatelské základně a přibližně vyrovnanému poměru obou pohlaví poměrně spolehlivou platformu pro hledání přátel, trvalého partnera, milence či milenky, ale i pro nezávazný flirt či sex. Výhodou je možnost funkčního využití portálu ve variantě zdarma a možnost připlacení za prémiové členství.

Další recenze

profile image

Singles 50

Seznamka pro vážný vztah 40+

Exkluzivní seznamka pro nezadané ve věku nad 40 let.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
256k+

Uživatelů

40+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme

profile image

Academic Singles

Seznamka pro vážný vztah 25+

Prémiová seznamka na úrovni nejen pro vysokoškolsky vzdělané.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
24k+

Uživatelů

25+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme

profile image

Elitedate.cz

Seznamka pro vážný vztah 20+

Elitní seznamka pro náročné, kteří hledají vážnou známost.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
150k+

Uživatelů

20+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme