Recenze, test a srovnání seznamky Mileneckyvztah.cz

Autoř recenze: Lucie Fisher a Milan Dostál

Poslední aktualizace stránky: 21. 06. 2019

profile image

Mileneckyvztah.cz

Seznamka pro nezávazný vztah 30+

Seznamka pro zadané toužící po úniku z domácího stereotypu.

Vyzkoušet
57k+

Uživatelů

30+

ideální věk

Nezávazný vztah

doporučujeme

Rychlé shrnutí

Jak sám portál informuje jsou jeho služby určeny především pro ženy a muže nad 30 let, kteří žijí v dlouhodobém manželském či partnerském svazku, který nechtějí ničit, ale jejich intimní život by potřeboval změnu. Někteří z uživatelů na serveru Mileneckyvztah.cz hledají a nalézají partnera na jednorázové sexuální dobrodružství, jiní preferují dlouhodobý vztah. Obě skupiny však spojuje touha zažít příjemné chvilky s někým novým a neznámým a zpestřit tak svůj sexuální život. Seznamka Mileneckyvztah.cz je relativně nová, vznikla v únoru 2016, přesto si již za dobu svého působení vybudovala solidní uživatelskou základnu čítající téměř 60 000 členů. Grafická stránka portálu cílí především na starší uživatele. Kombinace modré se šedou doplněná o texty na úrovni působí seriózně a reprezentativně a celkově při používání portálu Mileneckyvztah.cz budete mít pocit, že o vaše soukromí je dobře postaráno. Celý portál je navíc absolutně bez rušivých reklam.

Většina funkcionalit je i ve verzi zdarma přístupná. Dámy, kterých je registrováno méně, mají při vstupu na portál automaticky aktivován VIP účet. Pánové si pro možnost využít nadstandardní funkce musí prémiový přístup zaregistrovat. Platba však proběhne pouze jedenkrát a členství vyprší ve věku 100 let uživatele. Nehrozí tak nechtěná platba při automatickém prodloužení předplaceného období.Partnera pro diskrétní sex lze hledat i prostřednictvím inzerátů. Ty je možné si podávat každý den zcela zdarma. Opět zde však existuje omezení pro pány, kteří si bez VIP účtu nemohou inzeráty od opačného pohlaví prohlédnout. Ceny za prémiové členství se však v porovnání s podobně zaměřeným českými servery pohybují spíše na spodní hranici, ve prospěch cenové politiky portálu hovoří i nutnost pouze jednorázové registrace.

 • Portál Mileneckyvztah.cz nabízí možnost diskrétního seznámení pro zadané ženy i muže.
 • Grafické rozhraní i celkový vzhled stránky působí na první pohled seriózně.
 • Uživatelé jsou ze 100% zaměřeni pouze na hledání sexuálního partnera.
 • I v rámci neplaceného členství lze kontaktovat ostatní uživatele, nelze si však zobrazit jejich e-mail či odvážné fotografie.
 • Ženy dostanou VIP členství automaticky při registraci zdarma.
 • Ceny prémiových účtů pro muže se ve srovnání s většinou ostatních podobně zaměřených českých portálů pohybují v nižším průměru.
 • Registrace VIP člena je jednorázová a platí do jeho 100 let.

Naše recenze

Portál Mileneckyvztah.cz zaplňuje prázdné místo na trhu mezi českými seznamkami a cílí na uživatele hledající diskrétní milenecký vztah bez nutnosti zničit stávající spokojené manželství bez fungující erotiky. Uživatelská základna je vzhledem k typu hledaného vztahu poměrně rozsáhlá, její nevýhodou je však výrazná převaha mužů nad ženami. Tu se server snaží kompenzovat zvýhodňováním něžného pohlaví a umožnuje uživatelkám využívání všech výhod VIP účtu zcela zdarma. Na druhou stranu ale všechny osobní profily nově registrovaných žen manuálně schvaluje. Heterosexuální pánové tak mají jistotu, že komunikují s reálnými bytostmi, které jsou ochotny realizovat to, co popisují. V rámci osobního profilu lze vyplnit jako klasické údaje o sobě, včetně bydliště, výšky, váhy, hmotnosti a podobně, ale i oblíbenost některých sexuálních poloh, velikost ňader, typ postavy, délku penisu nebo dokonce vztah ke konkrétním milostným praktikám.

Prémiové členství na portálu Mileneckyvztah.cz je placeno jednorázově a po připsání peněz je aktivní až do konce života uživatele. Žádná pravidelná obnova členství po určité době není nutná. Není potřeba se ani obávat nežádoucího automatického prodlužování členství a nechtěného stržení další platby. Cenově se server v konkurenci podobně zaměřených stránek pohybuje na spodní hranici průměru.

Uživatelé Mileneckyvztah.cz

Uživatelská základna

Parametr Hodnota
Počet uživatelů ~57 000
Věkové skupiny 30+
Partnerský vztah Svobodní
Typ seznamování Nezávazné seznámení

Portál Mileneckyvztah.cz využívají především šťastně zadaní jedinci, kteří by rádi přinesli nový vítr do své ložnice. Server preferuje uživatele ve věku 30 a více let, vstup mladších osob však umožňuje. Uživatelé serveru jsou zaměřeni výhradně na nalezení sexuálního partnera, a to při maximálním zachování anonymity. Proto je pro zobrazování fotografií členů portálu nastaveno pravidlo, že není zobrazován obličej. Složení uživatelské základny odpovídá ostatním serverům zaměřeným na hledání sexuálního partnera. Ve zvýšené míře se zde setkáte s muži. Ženy se provozovatelé portálu snaží nalákat na bezplatný VIP účet a celou řadu dalších výhod, které jsou pánům zapovězeny. Na druhou stranu jsou jejich účty manuálně schvalovány. Pánové tak mají jistotu, že ve všech případech komunikují s reálnou dámou, jejíž úmysly jsou ve shodě s tím, jak se prezentuje.

Registrace

 • Při prvním kroku registrace na portál Mileneckyvztah.cz stačí kromě přezdívky a e-mailové adresy vyplnit pouze vaše pohlaví, věk a místo bydliště.
 • Celý proces registrace je velice jednoduchý a zvládne ho naprosto každý.
 • Komplexní proces vstupu nového člena na portál Mileneckyvztah.cz je zcela zdarma.
 • V rámci registrace můžete udělit majitelům V.I.P. GOLD účtů právo zobrazit si vaši e-mailovou adresu.
 • Již v rámci registrace lze nechat zařadit vlastní profil do kategorie „Poptávka úletu na dnešní večer“.
 • Spravovat vlastní profil lze v diskrétně a seriózně vypadajícím uživatelském rozhraní.
 • Veškeré informace, které jste zadali při registraci lze na své osobní stránce dodatečně upravit.
 • Účty s profilovou fotografií jsou pro ostatní uživatele atraktivnější a jejich vlastníci mají větší šanci na nalezení vhodného partnera.
 • Kromě hlavní fotografie lze vložit až 12 dalších diskrétních fotografií bez viditelného obličeje.

Registrace na portálu Mileneckyvztah.cz je velice jednoduchá a stačí vám k ní prakticky pouze e-mailová adresa. V několika prvních krocích vyplňuje nový uživatel informace o sobě a požadavcích na ideální protějšek. Registrovat se lze zcela zdarma. Stejně tak lze bezplatně využívat i některé funkce včetně komunikace s ostatními členy portálu. Chcete-li si ale zobrazit jejich diskrétní fotografie či kontaktní e-mail musíte se zaregistrovat do některé varianty VIP členství. Platba je jednorázová a platnost takto aktivovaného účtu je prakticky neomezená. To znamená, že po vás na portálu Mileneckyvztah.cz již nikdo nebude chtít další peníze za předplacení VIP členství na další období. Cenově se tento portál pohybuje v porovnání s jemu podobnými v nižších hladinách.

 • Zajímavá profilová fotografie o vás odhalí více než přehnaně dlouhý popis.
 • I v rámci neplaceného účtu lze posílat zprávy omezené na 3 000 znaků ostatním uživatelům.
 • Čím více intimních informací na sebe ve vlastním profilu prozradíte, tím větší šance na nalezení diskrétního partnera budete mít.
 • Pro možnost zobrazení e-mailového kontaktu a odvážných fotografií ostatních uživatelů je nutno se registrovat do některého z VIP účtů.
 • Pro zviditelnění své poptávky pro ostatní uživatele lze nechat svůj profil zařadit do kategorie „Poptávka úletu na dnešní večer“ a dát tak ostatním jasně najevo váš záměr.
 • Na portálu Mileneckyvztah.cz je registrováno menší procento žen, které mají pro zvýšení svých šancí VIP účty zcela zdarma.
 • Poměr registrovaných mužů a žen je 90/10.
image small

Server Mileneckyvzta.cz využívá více mužů než žen. Proto mají dámy nejen vyšší šance na seznámení, ale i VIP účet zcela zdarma. Uživatelské profily registrovaných žen jsou manuálně schvalovány a pokud se ukáže, že se pod dámským účtem skrývá muž, je nekompromisně smazán. Pánové tak mají jistotu, že komunikují s dámami, které vše, co prezentují na portálu Mileneckyvztah.cz, myslí vážně. Portál se zaměřuje především na uživatele starší 30ti let, mladší ale nemají registraci zakázánu. Všichni uživatelé hledají na serveru vztah založený na sexu, to je třeba mít při navazování kontaktu na zřeteli. Již v rámci neplaceného účtu je možno ostatní členy serveru kontaktovat prostřednictvím lokální zprávy. Není však možné si zobrazit jejich kontaktní e-mail či diskrétní fotografie. K tomu si pánové musí aktivovat VIP účet. Pro hledání vhodného diskrétního partnera je vám k dispozici široká uživatelská základna s téměř 60 tisíci členy, z nichž je obvykle každý den 500 až 1 000 dostupných online.

Mobilní aplikace

 • Mobilní aplikace ke stažení a instalaci na operačních systémech Android a iOS prozatím nebyla vydána.
 • I desktopovou verzi lze pohodlně využívat na zařízeních menšího formátu.
 • I na mobilním telefonu či tabletu lze filtrovat uživatelské profily a vyhledávat diskrétního partnera.
 • Na zařízeních menšího formátu je možno také komunikovat s ostatními uživateli.
 • I na mobilním telefonu si lze aktivovat V.I.P. či V.I.P. GOLD členství.
 • Díky propracovanému návrhu a promyšlenému designu webu mobilní aplikace v současné době ani není potřeba.

Mobilní aplikace, kterou by bylo možno stáhnout a nainstalovat na zařízení s operačními systémy Android či iOS prozatím neexistuje. To je samozřejmě špatná zpráva pro většinu uživatelů preferujících pro surfování i hledání partnera menší formát zařízení. Dobrou zprávou je, že i na tabletu či mobilním telefonu je funkcionalita portálu Mileneckyvztah.cz poměrně dobře zachována a nic tedy nebrání použít i na těchto zařízeních plnou desktopovou verzi. To dovoluje úplná absence reklam a propracovaný designový návrh uživatelského rozhraní portálu.Kromě komunikace s ostatními uživateli si lze na mobilu i pohodlně filtrovat profily uživatelů a diskrétně vyhledávat vhodný protějškem na zpestření sexuálního života.

Design a použitelnost

 • Celý uživatelský prostor serveru je prost všech reklam.
 • Vzhled stránky Mileneckyvztah.cz působí na první pohled diskrétně a seriózně.
 • I v rámci neplacené verze je možné kontaktovat ostatní členy portálu.
 • Pro zobrazení diskrétních fotografií ostatních uživatelů či jejich e-mailu a zpřístupnění dalších důležitých funkcí si pánové musí aktivovat VIP účet.
 • Dámy mají VIP účet včetně všech prémiových funkcí zdarma jako bonus k registraci.
 • Intuitivní a přehlední rozhraní pro správu osobního profilu.

Server Mileneckyvztah.cz cílí na zadané uživatele s věkem alespoň nad 30 let. Tomu je také přizpůsoben jeho vzhled a funkcionalita. Na první pohled zaujme volba seriózně působících barev s poněkud větším množstvím textu, který může na první pohled některé uživatele odradit. Inteligentní uživatelé na úrovni ale tento přístup pravděpodobně spíše uvítají. Dobrou zprávou je, že prostředí serveru neobsahuje rušivé reklamy, a to ani v neplacené verzi. Ženám, které tvoří zhruba 10 % uživatelů, jsou poskytovány výhody VIP účtu zcela zdarma, pánové si za funkcionalitu navíc musí připlatit. Platba je však jednorázová a platná až do 100 let uživatele, a navíc není nikterak vysoká. Kromě přípravy vlastního profilu existuje na portálu další možnost oslovení ostatních uživatelů prostřednictvím unikátního seznamovacího inzerátu. Ten si může zcela zdarma podat každý.

Členství

 • Výhody zdarma
 • Registrace a založení vlastní osobní stránky.
 • Možnost vložení jedné profilové a až 12 diskrétních fotografií na vlastní profil.
 • Pro muže omezená možnost kontaktování ostatních členů portálu bez možnosti zobrazení jejich kontaktního e-mailu.
 • Pro ženy kompletní funkcionalita celého webu včetně VIP funkcí.
 • Vyhledávání uživatelů hledajících jednorázový úlet na aktuální večer.
 • Možnost vložení inzerátu, v němž specifikujete svoje představy o ideálním diskrétním partnerovi.
 • Zobrazení profilů ostatních uživatelů pouze s profilovou fotografií.
 • Možnost dodatečných úprav a správy svého osobního profilu.
 • Čtení zpráv od všech členů portálu a odpovídání na ně.
 • Placené výhody
 • Placený účet je relevantní pouze pro uživatele z řad mužů.
 • Dámy mají VIP členství na serveru Mileneckyvztah.cz automaticky a zcela zdarma.
 • Časově neomezené VIP členství, zaplatíte jedenkrát a jste prémiovým uživatelem až do vašich 100 let.
 • Jako VIP uživatelé si můžete prohlížet diskrétní fotografie registrovaných žen či zobrazit jejich kontaktní e-mail.
 • Jednoduše zjistíte, kdo je online.
 • Můžete zjistit, kdo z uživatelů se přihlásil v posledních 7 dnech.
 • Podrobnější vyhledávání s možností zadání konkrétních parametrů, například místa bydliště, oblíbených sexuálních praktik, velikosti a typu poprsí, délky penisu, tvaru postavy a podobně.
 • Možnost neomezeného příjmu a odesílání vzkazů.
 • Neomezený přístup do chatovacích místností.
 • Neomezená konverzace se všemi uživateli.
 • Možnost registrace V.I.P. GOLD účtu sloužícího především k zobrazení e-mailového kontaktu všech registrovaných členů portálu.

Přehled členství

Typ členství Cena
VIP 399 Kč
VIP GOLD 999 Kč

Vzhledem k tomu, že je členství na portálu Mileneckyvztah.cz časově neomezeno, respektive je platné až do věku 100 let platícího uživatele, není nutné si dávat pozor na stržení nové platby po automatickém prodloužení do nového období. V.I.P. účet je relevantní pouze pro registrované muže. Dámy dostávají k registraci výhody prémiového účtu zcela zdarma. Server přistoupil k tomuto kroku vzhledem k velice nízkému počtu registrovaných žen, který se na něm pohybuje jen něco málo nad 10 %. Výhodou pro pány je možnost omezeného kontaktování sympatických členů prostřednictvím vzkazů uvnitř serveru. Neplatící členové si ale nemohou zobrazit zveřejněné e-mailové adresy ani diskrétní fotografie ostatních uživatelů. Prémiové členství lze volit ze dvou variant. První je klasický V.I.P. účet zpřístupňující některé pro neplatící pány zablokované funkcionality. Druhým z nich je V.I.P. GOLD účet, k jehož nabídce server přistoupil po dotazech mnohých uživatelů. Cílem tohoto typu členství je možnost shlédnout všechny e-mailové adresy registrovaných uživatelů, a tedy je kontaktovat prostřednictvím soukromých e-mailových zpráv. I tento typ prémiového členství je po zaplacení aktivní bez časového omezení. Pro aktivaci účtu V.I.P. GOLD je nutno mít již aktivován účet V.I.P., proto se nejvyšší částka, kterou jediný uživatel na serveru může utratit rovná součtu za obě tato členství tedy hodnotě 1 398 Kč. Platbu lze provést bankovním převodem či prostřednictvím poštovní složenky.

Funkce

 • Funkce zdarma
 • Registrace profilu a založení osobní stránky.
 • VIP členství automaticky pro ženy zdarma.
 • Možnost vkládat vlastní seznamovací inzeráty.
 • I v rámci neplaceného účtu je možné kontaktovat ostatní uživatele omezeným množstvím zpráv kratších než 3 000 znaků.
 • Správa vlastního profilu, úprava informací o sobě.
 • Možnost vložení až 13 osobních fotografií bez obsahu pornografie.
 • Filtrování profilů ostatních uživatelů a jejich prohledávání s ohledem na konkrétní parametry, například pohlaví, věk, místo bydliště a podobně.
 • Čtení vzkazů od ostatních členů portálu a odpovídání na ně.
 • Možnost vyhledávat mezi profily uživatelů hledajících jednorázový večerní úlet.
 • Celé uživatelské rozhraní bez reklam.
 • Placené funkce
 • Všechny placené funkce jsou k dispozici pro ženy v rámci automatického VIP účtu zcela zdarma.
 • Možnost zjistit, kdo je aktuálně online.
 • Neomezená komunikace se členy portálu.
 • Zjistíte, kdo z uživatelů se přihlásil v posledních 7 dnech.
 • Přístup do všech chatovacích místností bez omezení.
 • Možnost prohlížet si diskrétní fotografie ostatních uživatelů a zobrazit si kontakt na ně.
 • Platba za VIP účet je jednorázová, není potřeba každý rok obnovovat členství a znovu platit.
 • V rámci V.I.P. GOLD účtu možnost zobrazit si e-maily všech uživatelů.

Server Mileneckyvztah.cz předkládá svým uživatelům celou řadu neplacených funkcí, které umožňují navázání kontaktu s ostatními uživateli hledajícími diskrétní sexuální vztah. Dámy vzhledem ke svému nízkému počtu mají výhody VIP účtu automaticky zdarma. Pánové si za nadstandardní funkce musí připlatit. Platba je však jednorázová a platí doživotně. Navíc není cena nikterak vysoká. V rámci různých úrovní V.I.P. účtů si můžete prohlížet odvážnější fotografie ostatních uživatelů, případně si zobrazit jejich kontaktní e-mail a navázat s nimi komunikaci i mimo portál.

Celkové výsledky hodnocení

Naše hodnocení
Typ seznamování Nezávazné seznámení
Cena členství od 399 Kč
Placené členství Ano
Automatické prodloužení členství Ne
Výhody premium členství Neomezené chatování, Odesílání a přijímání zpráv, Prohlížení fotografií, Podrobné vyhledávání
Vědecká metoda seznamování Ne
Manuální schvalování profilů Ano
Veřejné profily Ne
Počet uživatelů 57K+
Partnerský vztah Svobodní
Mobilní aplikace Ne
Zákaznická podpora Online
Registrace
Typ členství Cena
VIP 399 Kč
VIP GOLD 999 Kč
profile

Lucie Fisher

Průměrné hodnocení: 2 z 5

Závěrečné hodnocení

Portál Mileneckyvztah.cz představuje diskrétní možnost nalezení partnera pro intimní chvíle, aniž by byl narušen rodinný život a sociální status jeho uživatelů. Ti se rekrutují především z řad šťastně zadaných ženatých mužů a vdaných žen, které chtějí okořenit svůj dlouhodobý vztah kvalitním sexem, jehož se již po letech soužití s oficiálním parterem obvykle nedostává. Uživatelská základna serveru Mileneckyvztah.cz vykazuje značný nepoměr mezi pohlavími. Z téměř 60 000 členů portálu je pouhých 10 % ženského pohlaví. Pro pány je tak nalezení vhodné diskrétní partnerky prostřednictvím tohoto portálu poměrně složité. Provozovatelé webu se snaží ženy mezi řady svých uživatelů nalákat. Mezi nejvýznamnější výhodu patří především automatická aktivace VIP členství při registraci zcela zdarma.

Pánové si za VIP účet musí připlatit. Platba je však jednorázová a prémiový účet je aktivní do 100 let uživatele, tedy prakticky doživotně. Volit lze z klasického V.I.P členství, které vyjde na 399 Kč a jehož součástí je například možnost zobrazení diskrétních fotografií ostatních uživatelů či kontaktu na ně, nebo z V.I.P. GOLD účtu, jehož hlavní výhoda spočívá v možnosti zobrazit si kontaktní e-mail všech uživatelů, a tedy prakticky neomezená možnost jejich oslovení a komunikace s nimi. Cena za tento vyšší VIP účet je 999 Kč. V konečném součtu tak jednotlivý uživatel na portálu utratí maximálně 1 398 Kč. Výhodou pro platící pány je také manuální schvalování všech osobních profilu registrujících se žen. Silnější pohlaví tak má jistotu, že komunikuje s reálnými dámami, které touží po tom, co prezentují na webu.

Závěrem je možno shrnout funkcionalitu portálu Mileneckyvztah.cz jako splňující účel, s nímž byl server zakládán, tedy navázání diskrétního kontaktu mezi českými muži a ženami, kteří se ve spokojeném manželství po sexuální stránce nudí a hledají zpestření, aniž by rozbili funkční vztah a rodinu.

Další recenze

profile image

Singles 50

Seznamka pro vážný vztah 40+

Exkluzivní seznamka pro nezadané ve věku nad 40 let.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
256k+

Uživatelů

40+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme

profile image

Academic Singles

Seznamka pro vážný vztah 25+

Prémiová seznamka na úrovni nejen pro vysokoškolsky vzdělané.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
24k+

Uživatelů

25+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme

profile image

Elitedate.cz

Seznamka pro vážný vztah 20+

Elitní seznamka pro náročné, kteří hledají vážnou známost.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
150k+

Uživatelů

20+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme