Recenze, test a srovnání seznamky Badoo

Autoř recenze: Lucie Fisher a Milan Dostál

Poslední aktualizace stránky: 21. 06. 2019

profile image

Badoo

Flirt seznamka 18+

Sociální síť s celosvětovou působností se zaměřením na seznamování.

Vyzkoušet
400kk+

Uživatelů

18+

ideální věk

Flirt

doporučujeme

Rychlé shrnutí

Celosvětově rozšířená sociální síť Badoo.cz se zaměřuje především na hledání a nalezení stálého partnera, přátel, krátkodobého flirtu, ale i známostí založených čistě na sexu. Její existence se počítá od roku 2006 a za tuto dobu se stala prostředníkem pro kontakt tisíců lidí u nás a miliónů celosvětově. Uživatelská základna je ohromná. Portál Badoo.cz sdružuje na celém světě až 400 miliónů lidí. Počet uživatelů je rozsáhlý i v rámci české lokalizace serveru. Šance na nalezení partnera je tedy opravdu vysoká. Uživatelé portálu Badoo.cz se rekrutují ze všech sociálních vrstev a většinou z mladších věkových ročníků. Tomu odpovídá i hravé a graficky zajímavé uživatelské rozhraní, které má právě mladší lidi nalákat k registraci. Vlastní profil je nutno bezprostředně po registraci doplnit o profilovou fotografii, na kterou jsou kladeny přísné požadavky. V případě jejich nesplnění je profilový snímek ihned odstraněn. Bez něho nelze pohodlně prohlížet fotografie ostatních členů sítě, ani server nerušeně používat.

Portál Badoo.cz se zaměřuje na hledání jakéhokoliv druhu vztahu. Můžete lze narazit na zajímavého partnera pro dlouhodobý vztah, přitažlivé lidi pro flirt či sex. Právě tento druhý typ vztahu je mezi uživateli portálu preferován. Možná z toho důvodu, že většina z nich je mladá a svobodná. Chtějí si užívat, nezávisle chatovat či hodnotit fotografie ostatních členů sítě Badoo.cz. To vše je jim na tomto webu umožněno zcela zdarma. Připlatit si mohou za některé prémiové funkce, které ale ve většině případů slouží ke zviditelnění profilu a zvýšení jeho popularity.

 • Hravý grafický design zaměřený především na mladší uživatele.
 • Uživatelské prostředí plně bez reklam.
 • Většina praktických funkcí je k dispozici zcela zdarma.
 • Připlatit si lze za prémiové balíčky sloužící především ke zviditelnění účtu a zvýšení jeho popularity.
 • Registrovat se může prakticky kdokoliv bez věkového či jiného omezení.
 • Sociální síť zaměřená na hledání partnera s univerzálním zaměřením.
 • Protějšek lze vyhledávat na základě rozmanitých kritérií (věku, pohlaví, místa bydliště, výšky, váhy, zájmů, a podobně).
 • Možnost nákupu kreditů pro využití v rámci prémiových funkcí prostřednictvím mobilního telefonu, platební karty či účtu PayPal.
 • Celosvětově rozšířená uživatelská základna čítající milióny členů.
 • Vyrovnaný poměr mužů a žen.

Naše recenze

Sociální síť Badoo.cz pluje v online vodách již od roku 2006. Od té doby sdružila celosvětově již více než 400 miliónů uživatelů, jejichž řady se neustále rozšiřují. Uživatelská základna je z hlediska pohlaví poměrně vyrovnaná, šanci potkat zajímavý protějšek tak zde mají muži i ženy zhruba stejnou. Portál se jak grafickým rozhraním, tak způsobem komunikace se svými členy zaměřuje především na mladší ročníky, které nejčastěji preferují seznámení za účelem flirtu či nezávazného sexu. Hledat je zde možné ale i dlouhodobý vztah. Uživatelské rozhraní je jednoduše a intuitivně ovladatelné bez zbytečných složitostí a především absolutně bez reklam. Většina běžných funkcí je k dispozici zcela zdarma. Kdokoliv si tak může prohlížet profily a fotografie členů sítě, hodnotit jejich sympatie či je kontaktovat. To na jednu stranu vytváří širokou uživatelskou základnu, na stranu druhou přináší velký počet falešných profilů a registrovaných vtipálků, kteří se snaží pobavit na úkor druhých.

V rámci placených prémiových funkcí lze například zjistit, kdo navštívil váš profil, kdo si vás vložil do oblíbených nebo si prohlížet stránky ostatních členů sítě bez nutnosti prozrazení vlastní identity. Podmínkou pro pohodlné zobrazení fotografií členů sociální sítě Badoo.cz je vložení vlastního snímku na svůj profil. I ten musí být vyplněný, jestliže si chcete zobrazit uživatelskou stránku dalšího člena.

Uživatelé Badoo

Uživatelská základna

Parametr Hodnota
Počet uživatelů ~430 000 000
Věkové skupiny 18+
Partnerský vztah Svobodní
Typ seznamování Vážné seznámení, flirt, přátelství

Portál Badoo.cz sdružuje především uživatele, kteří se chtějí seznámit nezávazně a nalézt kdekoliv na světě někoho na flirt či milenecký poměr. Na tomto webu s celosvětově rozšířenou uživatelskou základnou čítající až 400 milionů členů lze najít ale ji vážný vztah. Většina uživatelů se na server registruje jako na sociální síť a baví se komunikací a navazováním nových přátelství s novými lidmi a hodnocením jejich fotografií. Uživatelská základna je složena převážně z mladších lidí, kteří nemají problém vystavit svoje fotografie na odiv široké veřejnosti a jsou schopni si na základě seznámení se na portálu Badoo.cz dát velice rychle rande. Kontaktovat protějšek a domluvit si s ním osobní schůzku je však možné pouze pokud se i vy jemu líbíte, to znamená, jestliže vás již má v seznamu oblíbených uživatelů.

Registrace

 • Celý proces registrace je opravdu jednoduchý a popere se s ním s úspěchem úplně každý.
 • Vstoupit na web Badoo.cz lze prostřednictvím e-mailu či telefonického čísla.
 • V rámci registrace po vás server požaduje zodpovědět pouze několik informací o vašem jméně, datu narození a místu bydliště.
 • Registrace je možná zdarma, případně si lze připlatit za prémiový účet.
 • Pro uživatele, kteří často cestují nebo z jiného důvodu nemohou svůj účet spravovat prostřednictvím PC, je k dispozici mobilní aplikace.
 • Po úspěšném dokončení registrace můžete upravovat svůj osobní profil.
 • Bez kvalitní vlastní fotografie vložené na svoji stránku si není možné prohlížet snímky ostatních uživatelů.
 • Fotografie je možné nahrát i z účtů na Facebooku, Instagramu či Vkontaktu.
image small

Již v rámci počátku registračního procesu od vás server vyžaduje informaci o vašem datu narození, pohlaví a místu bydliště. Registrovat se lze prostřednictvím e-mailu a potvrzení zprávy, kterou vám server pošle. Další možností je registrace prostřednictvím mobilního telefonu, na který vám v jejím průběhu zavolá neznámé číslo, jehož poslední 4číslí musíte vyplnit do formuláře. Dalším krokem je nahrání alespoň jedné vlastní fotografie, bez splnění tohoto bodu vás portál nepustí dále. Fotografii můžete nahrát i z vašeho účtu na některé ze sociálních sítí. Na výběr máte Facebook, Instagram nebo VKontakt. Abyste byli vpuštěni do profilu, musí fotografie projít automatickým schválením. Teprve poté lze účet využívat naplno. Dobrou zprávou je, že většina hlavních funkcí je bezplatná. Lze se samozřejmě registrovat do prémiové sekce, jejich účelem je ale spíše než zpříjemnění používání serveru zviditelnění vašeho profilu.

 • Uživatele lze nejjednodušším způsobem kontaktovat prostřednictvím osobní zprávy.
 • Navázání kontaktu s ostatními členy portálu je možné i prostřednictvím kladného ohodnocení jejich fotografie.
 • Aby bylo možno kontaktovat uživatele, je nutné, aby vás měl v oblíbených.
 • Proto, abyste si mohli prohlédnout plný profil jiného člena sítě, musíte na 100 % vyplnit ten vlastní.
 • Jinému uživateli můžete vyjádřit náklonnost prostřednictvím funkce „Sympatie“. Pak už je jen na něm, zda vám odpoví.
 • Zajímavě vyplněný vlastní profil vám přidá plusové body.
 • Pokud se opravdu chcete seznámit, buďte aktivní a odpovídejte na zprávy od ostatních.
image small

Navázání komunikace je na sociální síti Badoo.cz více než jednoduché. Server je zaměřen především na mladé až velmi mladé uživatele, takže nenucené poklábosení je zde více než běžné. Kompletní komunikaci včetně zhlédnutí fotografií zajímavého protějšku, lze uskutečnit zcela zdarma. V rámci neplacených funkcí je možno si prohlížet a filtrovat profily všech členů portálu a hledat v nich protějškem se specifickými zájmy a vlastnostmi. Podmínkou zobrazení profilů ostatních uživatelů je však vyplnění profilu vlastního. Zrovna tak je nutno pro nerušené prohlížení fotografií ostatních mít vložen na profilu snímek vlastní. Výhodou je poměrně vyrovnané zastoupení obou pohlaví v uživatelské základně. Šance na seznámení zde tedy mají ženy i muži přibližně stejné. Uživatelé zde nejčastěji hledají flirt či nezávazný vztah, možná i proto, že jsou z větší části mladí a svobodní.

Mobilní aplikace

 • Při stažení mobilní aplikace dostanete automaticky 100 kreditů zdarma.
 • Aplikace je kompletně bez reklam.
 • Intuitivně ovladatelné uživatelské rozhraní mobilní aplikace.
 • V rámci aplikace lze využívat stejné funkce jako v rámci desktopové verze.
 • Aplikace je dostupná pro operační systémy Android i iOS.
 • Aplikace byla stažena již více než 100 miliónkrát a její recenzi napsalo více než 4 miliony uživatelů.
image small

Portál Badoo.cz dává svým uživatelům k dispozici mobilní aplikaci, kterou lze nainstalovat na zařízení s operačními systémy Android a iOS. Ovládání aplikace je stejně jednoduché a intuitivní jako u desktopové verze. Výhodou je také to, že aplikace zachovává vzhled a funkce plné verze. Pokud byste tedy aplikaci nepoužívali na zařízení menšího formátu, na první pohled byste rozdíl nepoznali. V rámci mobilní aplikace lze hodnotit fotografie ostatních členů sítě, ale i přidávat snímky vlastní. Dále můžete spravovat vlastní profil, komunikovat s ostatními uživateli a poznávat nové lidi.

Design a použitelnost

 • Grafické zpracování serveru cílí na mladší uživatele.
 • Možnost nahrát vlastní fotografie i z účtu na Facebooku, Instagramu či VKontaktu.
 • Většina funkcí zdarma.
 • Cílem placených prémiových funkcí je nejčastěji zviditelnění vlastního profilu.
 • Úplná absence reklam.
 • Jednoduché hodnocení fotografií ostatních uživatelů.
 • Komunikovat lze se všemi uživateli zdarma a velice jednoduše.
 • Pro hledání partnera lze využít některé nadstandardní funkce portálu, například „Setkání“, „Lidé v okolí“ či „Sympatie“. Všechny jsou zdarma.
 • Podmínkou zprovoznění většiny i běžných funkcí je vystavení vlastní fotografie.
 • Snímky vkládané na profil jsou automaticky vyhodnocovány a ty, které nesplňují pravidla serveru, neprojdou.
image small

Uživatelské prostředí sociální sítě Badoo.cz je graficky velmi atraktivně zpracováno. Svojí barevností a celkovým akčním laděním cílí spíše na mladší ročníky, které tvoří v rámci uživatelské základny majoritu. Vlastní profil lze spravovat v rámci jednoduchého rozhraní, do něhož je možné přidávat jak fotografie, tak informace o sobě. Pro usnadnění vyhledávání vhodných partnerů z vašeho místa bydliště, můžete využít funkci „Lidé v okolí“, v rámci které vám server připraví nabídku adekvátních protějšků v souladu s vašimi parametry, kteří se nacházejí v předem nastavené vzdálenosti od vašeho domova. Jaké základ pro kvalitní rande je tato funkce více než užitečná. Většina běžných funkcí, díky kterým je možno tento typ portálu používat je na Badoo.cz zdarma. Tento benefit není dokonce vyvážen záplavou rušivých reklam, jak je to v mnoha případech běžné. Díky tomu může každý prohlížet fotografie všech členů této sociální sítě, filtrovat jejich profily či s nimi navázat komunikaci.

Členství

 • Výhody zdarma
 • Registrace nového uživatelského účtu.
 • Vkládání vlastních fotografií a jejich úprava.
 • Přidávání informací do vlastního profilu, jeho kompletace a případné změny.
 • Uživatelské prostředí bez obtěžujících reklam.
 • Možnost využít hry „Setkání“, v rámci které hodnotíte fotografie ostatních uživatelů a dáváte jim najevo své sympatie.
 • V rámci funce Badoo Živě lze sledovat živé vysílání některých uživatelů z jejich soukromí. Něco na způsob malé reality show.
 • Uživatelské rozhraní plně bez reklam.
 • Možnost prohlížet si profily ostatních uživatelů a upravovat vlastní.
 • Kontaktování jakéhokoliv uživatele bez omezení počtu zpráv.
 • Vlastní osobní stránka s fotografiemi a informacemi o sobě.
 • Zobrazení profilu tak, jak ho vidí ostatní členové.
 • Placené výhody
 • Můžete zjistit, kterým uživatelům se líbíte.
 • Profily ostatních členů sítě si lze prohlížet, aniž by se o tom dozvěděli, v tak zvaném neviditelném režimu.
 • Možnost odvolání posledního souhlasu, to znamená po negaci některého uživatele v sekci Setkání, lze kliknout na jeho fotografii a ihned změnit svůj závěr.
 • Profil člena s aktivovanými prémiovými funkcemi je zobrazován přednostně.
 • Profily ostatních uživatelů si lze prohlížet v neviditelném režimu.
 • Ihned vidíte, kdo si vás přidal do oblíbených.
 • Zprávy od vás si uživatelé přečtou přednostně.

Přehled členství

Počet kreditů Cena (platební karta + PayPal) Cena (mobil)
100 (Špetka) 99 Kč 50 Kč
550 (Hrstka) 299 Kč 249 Kč
1 250 (Hromada) 399 Kč 549 Kč

V rámci členství zdarma je možné plně využívat většinu funkcí portálu, které jsou nutné k třídění a prohlížení profilů ostatních uživatelů a komunikaci s nimi. V rámci prémiové placené sekce se nabízí některé druhy služeb, které ale spíše než ke zvýšení komfortu používání webu slouží ke zvýšení popularity vlastního profilu. Placené funkce si lze zprovoznit s využitím kreditů. Ty si lze dokoupit prostřednictvím mobilního telefonu, transakce platební kartou či účtu na PayPal. Zajímavé je, že ceny plateb přes mobilní telefon jsou oproti zbylým dvěma výrazně výhodnější. Navíc je možno získat kredity zdarma za některé úkony navíc, například sledování vybraných reklamních videí, stažení mobilní aplikace, a podobně.

Funkce

 • Funkce zdarma
 • Zaregistrování nového účtu.
 • Kompletní správa vlastního profilu.
 • Možnost nahrát až 100 vlastních fotografií.
 • Prohlížení profilů ostatních uživatelů.
 • Neomezená komunikace s dalšími členy portálu.
 • Rozhraní portálu je i v neplacené verzi bez obtěžujících reklam.
 • Kontaktování ostatních uživatelů.
 • Prohlížení profilů a fotografií platících i neplatících členů.
 • Přidávání zajímavých uživatelů na seznam oblíbených.
 • Možnost zjistit, kdo navštívil váš profil.
 • Placené funkce
 • Možnost vidět, kdo se s vámi chce osobně potkat.
 • Zvýraznění viditelnosti osobního profilu platícího člena portálu.
 • Vidíte, kdo si vás přidal do seznamu oblíbených uživatelů.
 • Prostřednictvím funkce „undo“ lze vrátit odmítnutí případného partnera.
 • Prohlížení profilů ostatních uživatelů v utajeném módu.
 • Placené funkce ve většině případů souvisí se zviditelněním uživatelského profilu.
 • Vaše zprávy jsou uživatelům předkládány jako první.
 • Okamžitě můžete zjistit, kdo si vás přidal do oblíbených.
 • Zvýšení vlastní popularity vlastního profilu prostřednictvím placených kreditů.

Sociální síť Badoo.cz má pro své uživatele připravenu celou řadu funkcí, z nichž je většina zcela zdarma. Na rozdíl od některých placených portálů je na Badoo.cz možno prohlížet plné profily všech uživatelů včetně kompletního portfolia jejich fotografií. Je možné si sympatické uživatele přidávat do seznamu oblíbených nebo jim rovnou zaslat zprávu. V rámci funkce „Setkání“ lze hodnotit jejich fotografie. Placená služba Badoo Premium slouží především pro zviditelnění vlastního profilu a využívání nadstandardních funkcí, které ale k běžnému fungován nejsou potřeba. Extra funkce si lze předplatit zvlášť nebo jako součást balíčku, platit je možno kredity. Ty si uživatel může pořídit prostřednictvím platby přes mobil, platební kartu nebo PayPal.

Celkové výsledky hodnocení

Naše hodnocení
Typ seznamování Flirt, přátelství, vážný vztah
Cena členství od 50 Kč
Placené členství Ano
Automatické prodloužení členství Ne
Výhody premium členství Zobrazení, komu se líbíte, Neviditelný režim, Odvolání posledního hlasu, Přidání mezi oblíbené
Vědecká metoda seznamování Ne
Manuální schvalování profilů Ne
Veřejné profily Ne
Počet uživatelů 400KK+
Partnerský vztah Svobodní
Mobilní aplikace Ano
Zákaznická podpora Online
Registrace
Počet kreditů Cena (platební karta + PayPal) Cena (mobil)
100 (Špetka) 99 Kč 50 Kč
550 (Hrstka) 299 Kč 249 Kč
1 250 (Hromada) 399 Kč 549 Kč
2 750 (Hora) 799 Kč -
profile

Lucie Fisher

Průměrné hodnocení: 2.5 z 5

Závěrečné hodnocení

Sociální síť Badoo.cz je z hlediska hledání partnera univerzálním portálem se širokou uživatelskou základnou, vyváženým poměrem mužů a žen a zcela unikátním systémem hodnocení uživatelských fotografií. Drtivá většina funkcí je zdarma. Mezi nimi jmenujme například prohlížení fotografií členů této sociální sítě, možnost zhlédnutí jejich profilu či komunikace s nimi. Podmínkou je pouze vložení vlastního portrétu a vyplnění informací o sobě na osobní stránku.

Portál nabízí pro náročné uživatele i prémiové funkce. Ty z drtivé většiny spočívají ve funkcích, jejichž účelem je zviditelnění profilu. Jde například o možnost přeskočení vašich zpráv nad ty od neplatících uživatelů, zvýšení vaší popularity předřazováním vašeho profilu před ostatní do výsledků vyhledávání či prohlížení stránek členů portálu v neviditelném módu. Prémiové funkce lze aktivovat za kredity, které pořídíte prostřednictvím 3 druhů plateb: mobilem, platební kartou a PayPalem.

Díky široké uživatelské základně a zpřístupnění většiny funkcí všem nově registrovaným členům bez nutnosti placení je zde veliké riziko falešných profilů či přítomnosti vtipálků. Vzhledem k tomu, že fotografie uživatelů si může prohlížet opravdu každý, vyplatí se být opravdu obezřetný a vystavovat jen ty, které nejsou příliš intimní. Na druhou stranu nabízí portál velice rozsáhlé portfolio uživatelů především mladšího věku, mezi nimiž lze s úspěchem nalézt partnera především na flirt či sex, ale i na dlouhodobý vztah.

Další recenze

profile image

Singles 50

Seznamka pro vážný vztah 40+

Exkluzivní seznamka pro nezadané ve věku nad 40 let.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
256k+

Uživatelů

40+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme

profile image

Academic Singles

Seznamka pro vážný vztah 25+

Prémiová seznamka na úrovni nejen pro vysokoškolsky vzdělané.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
24k+

Uživatelů

25+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme

profile image

Elitedate.cz

Seznamka pro vážný vztah 20+

Elitní seznamka pro náročné, kteří hledají vážnou známost.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
150k+

Uživatelů

20+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme