Recenze, test a srovnání seznamky Amateri.cz

Autoř recenze: Lucie Fisher a Milan Dostál

Poslední aktualizace stránky: 21. 06. 2019

profile image

Amateri.cz

Erotická seznamka 20+

Největší česká databáze amatérských erotických fotografií a videí spojená se seznamkou.

Vyzkoušet
45Ok+

Uživatelů

20+

ideální věk

Sex

Rychlé shrnutí

Server Amateri.cz je primárně určen ke zveřejňování videí a fotografií porno amatérů v českých ložnicích. Sekundárně je možno na serveru hledat i partnera či partnery pro občasné zpestření sexuálních hrátek či nezávazný sex. Dlouhodobý vážný vztah cílený na založení rodiny zde hledá málokdo. Kromě široké uživatelské základny, která zaručuje možnost domluvit si sex prakticky s kýmkoliv, můžete další uživatele serveru potkat na živo na srazech, které server pravidelně pořádá. Navázat kontakt s ostatními členy portálu lze jednoduše i v rámci neplaceného účtu. Můžete jim nechat vzkaz na jejich profilu, okomentovat jejich fotografie či se s nimi sejít v chatovacích místnostech a na diskusních fórech. Pro zpestření svého pobytu na serveru Amateri.com je možné se začíst do erotických povídek či osobních blogů některých uživatelů.

Chcete-li používat server Amateri.cz i například v metru či tramvaji a cestou do práce si vyřídit vzkazy a nebudit přitom pohoršení, můžete si zapnout „slušnou verzi webu“. V té se nezobrazují erotické fotografie a videa a spolucestující se tak nevyděsí, co děláte. Na portálu Amateri.cz lze hledat partnera, partnerku či dokonce pár na společný sex, ale i zájemce o erotické služby, striptýz, milenecké azyly a celou řadu dalších služeb spojených s veřejnou erotikou. Server lze poměrně dobře využívat zdarma, pro některé nadstandardní funkce si lze ale aktivovat VIP účet. Ten se v porovnání s podobně zaměřenými českými portály pohybuje na úrovni nižšího cenového průměru.

 • Prostředí portálu je navrženo přehledně a neruší hlavní účel webu.
 • Registrace na portál není omezena pohlavím ani věkem či sexuální orientací.
 • Lidé se na server Amateri.cz registrují především za účelem prohlížení erotických fotografií a videí jeho členů.
 • I v rámci neplaceného účtu lze komunikovat s ostatními uživateli a probírat se jejich seznamovacími inzeráty.
 • Uživatelé hledají na serveru Amateri.cz partnera vyloženě na sex.
 • Chcete-li si vychutnat nadstandardní hýčkání, můžete si připlatit za VIP účet.
 • V současné době je ve vývoji mobilní aplikace, kterou si můžete stáhnout z webu, ručně nainstalovat a zkušebně používat.
 • Ceny za VIP členství nejsou v porovnání s ostatními českými podobně zaměřenými servery nikterak vysoké.

Naše recenze

Portál Amateri.cz slouží především ke vkládání, prohlížení a komentování lechtivých fotografií a videí z českých ložnic. Jako sekundární prvek je k němu přidružena i erotická seznamka, na které uživatelé hledají především erotické partnery, služby, ale i fotografování či erotické dopisování. Server poskytuje většinu funkcionalit zcela zdarma. Bez uhrazení poplatku si tak lze dopisovat s ostatními členy portálu, setkávat se s nimi v chatovacích místnostech či diskusních fórech a reagovat na jejich inzeráty. Pro zpestření se můžete začíst do erotické povídky či prozkoumat blog některých sympatických uživatelů. Připravena je pro vás také pravidelná nabídka srazů, v rámci nichž se můžete s některými uživateli potkat naživo. Pro neomezený přístup k videím, nezobrazování reklam, přehlednější informace na úvodní stránce a celou řadu dalších uživatelských výhod se můžete registrovat do placené varianty VIP účtu. Ta není v porovnání s dalšími podobně zaměřenými portály nijak zásadně drahá.

Portál Amateri.cz se pyšní širokou uživatelskou základnou, která je zárukou nalezení uživatelů hledajících zpestření jejich sexuálního života. Jestliže si potřebujete zobrazit portál Amateri.cz i na veřejných místech a přečíst si například zprávy, je nově možné si zapnout slušnou verzi webu, v rámci které se na úvodní stránce nezobrazují lechtivé snímky, jako je tomu v běžné variantě.

Uživatelé Amateri.cz

Uživatelská základna

Parametr Hodnota
Počet uživatelů ~250 000
Věkové skupiny 20+
Partnerský vztah Svobodní
Typ seznamování Sex

Na server Amateri.cz se registruje každý, kdo má rád sex, rád se probírá erotickými fotografiemi a videi ostatních členů portálu a případně se s nimi i seznamuje. V rámci kategorií lze kromě klasických kdy on či ona hledá protějšek narazit i na poptávku a nabídku práce v erotice, erotického dopisování, mileneckých azylů, fotografování, striptýzu a dalších služeb sexuálního charakteru. Využívat služeb portálu tak může opravdu každý, koho tyto možnosti zajímají. Uživatelská základna členů portálu Amateri.cz je velice rozsáhlá a nezaručíme vám tak, že mezi erotickými fotkami nenarazíte na snímky svého souseda.

Registrace

 • Pro zaregistrování na severu Amateri.cz vám stačí pouze platná e-mailová schránka.
 • Ihned po vstup na portál lze využívat všech jeho neplacených výhod.
 • V rámci nastavení vlastního účtu je možno upravovat nastavení vašeho soukromí, zasílání upozornění či informací o sobě.
 • V rámci osobního profilu vybíráte i svoje preference, s nimiž jste server Amateri.cz navštívili.
 • I bez placení si můžete prohlížet fotografie a náhledy videí a dělit se o své názory na fórech.
 • Pro zpřístupnění některých nadstandardních funkcí je možno si aktivovat VIP účet.
 • Prémiové členství lze uhradit prostřednictvím SMS, bankovního převodu, PayPal, GoPay, kreditní kartou nebo Paysafecard.
 • V porovnání s ostatními podobně zaměřenými českými weby se ceny za VIP účet pohybují v nižším průměru.
 • Prohlížíte-li si erotické fotografie uživatelů portálu, je férové přidat i některé vlastní.

Registrace na server Amateri.cz je opravdu jednoduchá a zvládne ji naprosto každý. Na úvod jsou po vás vyžadovány pouze informace o pohlaví a regionu bydliště, které je společně s vaší platnou e-mailovou adresou potřeba zadat do formuláře. Po potvrzení vaší e-mailové adresy si už můžete plně užívat všech výhod serveru Amateri.cz. Můžete si prohlížet erotické fotografie či videa ostatních členů portálu, reagovat na jejich inzeráty, zakládat vlastní fotoalba, upravovat svůj osobní profil či si aktivovat VIP účet. V rámci něho získáte přístup ke všem videím bez omezení, server bez reklam, možnost zvětšování obrázků z webkamer ostatních uživatelů a celou řadu dalších výhod za které prémiový účet jednoduše stojí.

 • Pro kontaktování ostatních uživatelů či upozornění na svůj profil nabízí server Amateri.cz celou řadu možností.
 • Chcete-li ostatní zaujmout, nahrajte si na svou osobní stránku opravdu odvážnou fotografii.
 • Oslovte sympatického člena portálu vzkazem zaslaným přímo z jeho profilu.
 • Podejte si seznamovací inzerát a v něm specifikujete svoje preference týkající se hledaného protějšku.
 • Kontaktovat ostatní lze bez omezení i v rámci neplaceného účtu.
 • Jestliže byste rádi navázali s některými členy portálu Amateri.cz intenzivnější online kontakt, můžete k tomu využít některou z chatovacích místností.
 • Chatovat s ostatními uživateli lze nejdříve 2 dny od registrace.
 • Okomentujte fotografie uživatelů a upozorněte je na sebe, později vás možná kontaktují sami.
 • Účastněte se diskusních fór na nejrůznější témata.
image small

Ostatní uživatele portálu Amateri.cz lze oslovit přímo prostřednictvím poslání vzkazu. Profily zaregistrovaných členů jsou vám k dispozici na kartě „Lidé“. Případně lze vstoupit do komunikace v reálném čase prostřednictvím chatovacích místností. Tato funkce je ale povolena nejdříve 2 dny po registraci. Do kontaktu s dalšími členy portálu lze vstoupit i prostřednictvím reakce na seznamovací inzeráty, které se ukrývají pod kartou „Seznamka“. V případě potřeby si lze zadat i vlastní poptávku. Upozorníte na sebe jednoduše i účastí v diskusních fórech na různá témata, které najdete pod kartou „Fórum“. Zajímavé uživatele lze kontaktovat i prostřednictvím komentářů, které zanecháte u jejich fotek či videí. Pánové ocení, že na portálu Amateri.cz není žádné pohlaví zvýhodňováno a šanci na nalezení zajímavých partnerů na sex a vše kolem zde mají prakticky všichni stejné. Členy portálu, s nimiž navážete bližší kontakt, si můžete přidat do přátel.

Mobilní aplikace

 • Plná verze mobilní aplikace prozatím neexistuje.
 • Vývojáři aktuálně pracují na první verzi aplikace pro zařízení menšího formátu, kterou může kdokoliv vyzkoušet a připomínkovat.
 • Vývojářská aplikace není k dispozici ke stažení na Google Play ani v jiném podobném obchodě.
 • Appku je nutno stáhnout z webu a nainstalovat ručně.
 • Aplikace v současné době neobsahuje všechny funkce a místy může být nestabilní, na úpravách a finalizaci se však intenzivně pracuje.
 • V případě nutnosti však lze i desktopovou verzi serveru Amateri.cz prohlédnout na zařízeních s menším formátem displeje.
image small

Plná verze mobilní aplikace prozatím neexistuje, nicméně již nyní pracuje tým vývojářů na aplikaci vhodné pro spuštění na zařízeních s operačním systémem Android. Jestliže chcete pomoci, můžete si na webu Amateri.cz stáhnout vývojářskou verzi, otestovat ji a dát serveru zpětnou vazbu. Aplikaci bohužel nenajdete na Google Play ani jinde, je nutno si ji stáhnout a manuálně nainstalovat. Server na aplikaci pracuje každým dnem a jeho cílem je poskytnou svým uživatelům opravdu skvěle funkční aplikaci, která je snem každého amatéra.

Design a použitelnost

 • Neplacená varianta členství na portálu Amateri.cz obsahuje rušivé reklamy.
 • Ihned po vstupu na portál se zobrazují nahé fotografie a odvážná videa.
 • Jestliže si cestou v tramvaji chcete vyřídit zprávy a přečíst si nové vzkazy aniž byste budili pohoršení, můžete si web přepnout do „slušného režimu“, v němž se žádné sprosťárny nezobrazují.
 • Jestliže chcete prostředí bez reklam, aktivujte si VIP účet.
 • V rámci vlastního profilu můžete jednoduše přidávat vlastní fotografie či spravovat svoje nastavení.
 • Dominantu portálu tvoří především lechtivé fotky a videa.
 • Kontaktovat ostatní členy portálu Amateri.cz je možné i v rámci účtu zdarma.
 • Grafický návrh portálu splňuje účel jeho využití, tedy prohlížení lechtivých fotografií a videí a hledání sexuálního partnera.
 • Kontaktovat ostatní uživatele lze bez potíží i v rámci neplaceného účtu.

Design webu Amateri.cz je navržen tak, aby podporoval a nerušil hlavní účel serveru, kterým je prohlížení lechtivých fotografií a videí. I v rámci vlastního účtu můžete jednoduše přidávat fotografie a videa a spravovat informace o sobě. Pro použití na veřejnosti je možné si web přepnout do „slušného režimu“, v rámci něhož se nezobrazují hned na úvodní straně erotické fotografie a videa. To je při plné verzi webu zcela běžné. Výhodou je, že pro kontaktování ostatních uživatelů máte k dispozici i v rámci neplacené verze hned několik nástrojů. VIP členství pak umožňuje především některé speciální funkce, jako například možnost shlédnout videa fotografie a videa v nejlepší kvalitě či možnost zobrazení uživatelů, kteří jsou aktuálně online. Cena za VIP účet se v porovnání s ostatními podobně zaměřenými servery pohybuje v nižším průměru.

Členství

 • Výhody zdarma
 • Registrace na portál a založení uživatelského profilu.
 • Po 2 dnech od registrace je možné chatovat s ostatními uživateli.
 • Možnost kontaktovat sympatické uživatele prostřednictvím osobních vzkazů.
 • Čtení erotických povídek a blogů uživatelů.
 • Podávání seznamovacích inzerátů.
 • Prohlížení erotických fotografií a videí a možnost jejich komentování.
 • Vlastní uživatelský profil s možností správy a vkládání osobních fotografií a videí.
 • Setkávání se s členy portálu na diskusních fórech.
 • Možnost účasti na živém srazu pořádaném portálem Amateri.cz.
 • Vyhledávání uživatelů podle předem daných parametrů.
 • Neomezená komunikace se všemi členy serveru.
 • Možnost přepnout web do „slušného režimu“, v němž se nezobrazují hned na úvodní stránce erotické fotografie.
 • Placené výhody
 • Přístup ke všem videím ve vysoké kvalitě a bez omezení.
 • Celá funkcionalita webu absolutně bez reklam.
 • Přehledné informace přímo na úvodní stránce.
 • Zvětšování webkamer uživatelů na chatu.
 • Odemykání a zamykání vlastních alb konkrétním uživatelům.
 • Zjistíte, kdo se o vás zajímá nebo sleduje vaše videa.
 • Zobrazení uživatelů, kteří jsou aktuálně online.
 • Řazení uživatelů podle data posledního přihlášení.
 • A celá řada dalších výhod.

Přehled členství

Doba členství Měsíčně Celkem
VIP 1 měsíc 149 Kč 149 Kč
VIP 3 měsíce 133 Kč 399 Kč
VIP 6 měsíců 99 Kč 599 Kč
VIP 12 měsíců 83 Kč 999 Kč

Na server Amateri.cz se uživatelé registrují především za účelem prohlížení erotických fotografií a videí ostatních členů a vkládání vlastních. Hledání partnera je zde spíše výjimkou, obvykle členové serveru hledají protějšky na sex a erotické hrátky. Většina funkcionalit serveru je zdarma. I v rámci neplaceného účtu není omezena komunikace s ostatními uživateli či možnost jejich kontaktování. Přesto si lze aktivovat VIP členství, které zpříjemní používání serveru a nabídne mimo jiné neomezený přístup ke všem videím, možnost zobrazení uživatelů, kteří se o vás zajímají či absenci zobrazování reklam a celou řadu dalších uživatelských výhod. Cena za prémiový účet není ve srovnání s dalšími podobně zaměřenými českými servery nikterak závratná.

Funkce

 • Funkce zdarma
 • Založení uživatelského účtu a registrace do portálu Amateri.cz.
 • Možnost podávání seznamovacích inzerátů.
 • Prohlížení erotických fotografií a videí ostatních uživatelů.
 • Čtení povídek a blogových příspěvků členů portálu.
 • Možnost účastnit se srazu naživo.
 • Diskutování s ostatními na různě zaměřených fórech.
 • Komunikace s uživateli serveru Amateri.cz bez omezení.
 • Chatování se všemi uživateli a zakládání nových chatovacích místností.
 • Vkládání vlastních fotografií a erotických videí.
 • Placené funkce
 • Prohlížení všech videí a fotografií ve vysoké kvalitě.
 • Kompletní rozhraní webu bez rušivých reklam.
 • Možnost zobrazit si, kdo je aktuálně online.
 • Zamykání a odemykání vlastních alb.
 • Zjistíte, kdo se o vás zajímá a prohlíží si vaše fotografie a videa.
 • Uvidíte, kdo je aktuálně online.
 • Při vyhledávání se vám uživatelé budou zobrazovat v pořadí podle posledního přihlášení.
 • Můžete si zvětšovat videa z webkamer ostatních členů portálu.
 • Přímo na úvodní stránce budete mít přehledně shrnuté nejzásadnější informace.

Server Amateri.cz dokáže vždy něčím překvapit. Ať již jsou to lechtivé snímky jeho uživatelů či dráždivá erotická videa, na tomto portálu se zkrátka nudit nebudete. Vážný vztah zde sice nenaleznete, ale partnera na sex a erotické radovánky zde můžete směle hledat. Většina základních funkcionalit serveru je zcela zdarma. Bezplatně lze kontaktovat ostatní uživatele, chatovat s nimi ve speciálních místnostech nebo si vyměňovat názory v rámci diskusních fór. Odreagovat se můžete při čtení eroticky laděných povídek či blogových zápisků uživatelů. Vývojářský tým navíc pracuje i na mobilní aplikaci, která je již nyní zdarma ke stažení. Její funkcionalita je však zatím omezená a na plném nasazení se teprve pracuje.

Celkové výsledky hodnocení

Naše hodnocení
Typ seznamování Sex
Cena členství od 83 Kč
Placené členství Ano
Automatické prodloužení členství Ne
Výhody premium členství Prohlížení všech videí a fotografií ve vysoké kvalitě., Webu bez rušivých reklam, Zobrazení kdo je aktuálně online, Zamykání a odemykání vlastních alb
Vědecká metoda seznamování Ne
Manuální schvalování profilů Ne
Veřejné profily Ne
Počet uživatelů 250K+
Partnerský vztah Svobodní, zadaní
Mobilní aplikace Ne
Zákaznická podpora Online
Registrace
Doba členství Měsíčně Celkem
VIP 1 měsíc 149 Kč 149 Kč
VIP 3 měsíce 133 Kč 399 Kč
VIP 6 měsíců 99 Kč 599 Kč
VIP 12 měsíců 83 Kč 999 Kč
profile

Lucie Fisher

Průměrné hodnocení: 3 z 5

Závěrečné hodnocení

Chcete-li se odreagovat sledováním erotických fotografií a videí uživatelů portálu Amateri.cz, kteří se nebojí odhalit úplně všechno, registrujte se do největší české databáze amatérských erotických fotografií a videí. Můžete se zde jen tak probírat fotografiemi nebo si podat seznamovací inzerát a najít protějšek, který miluje sex a porno. Komunikovat s ostatními lze i v neplacené variantě účtu prakticky bez omezení. Využít k tomu můžete diskusní fóra, chatovací místnosti či jednoduše sympatickému členu portálu zanechat osobní vzkaz na jeho profilu.

Chcete-li si užít luxusu nadstandardních funkcí, můžete si aktivovat VIP účet. V rámci něho získáte například veškerou funkcionalitu serveru bez reklam, možnost zjistit, kdo z uživatelů je aktuálně online nebo ničím neomezený přístup ke všem fotografiím a videím ve vysoké kvalitě. Cena za prémiové členství se na tomto eroticky laděném portálu pohybuje v rozmezí nižšího průměru mez podobně zaměřenými. Jestliže milujete sex, není co řešit, jednoduše si aktivujte VIP účet a užívejte si naplno vše, co web Amateri.cz nabízí.

Na závěr lze říci, že portál Amateri.cz slouží především k nalezení kontaktů pro styky založené na sexu a erotickém dobrodružství. Trvalého partnera zde prakticky nikdo nehledá. Poměrně rozmanité portfolio uživatelů a neustále rostoucí uživatelská základna jsou zárukou toho, že kvalitního partnera na sex na serveru Amateri.cz může naleznout opravdu každý.

Další recenze

profile image

Singles 50

Seznamka pro vážný vztah 40+

Exkluzivní seznamka pro nezadané ve věku nad 40 let.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
256k+

Uživatelů

40+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme

profile image

Academic Singles

Seznamka pro vážný vztah 25+

Prémiová seznamka na úrovni nejen pro vysokoškolsky vzdělané.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
24k+

Uživatelů

25+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme

profile image

Elitedate.cz

Seznamka pro vážný vztah 20+

Elitní seznamka pro náročné, kteří hledají vážnou známost.
Přečíst celou recenzi

Přejít na registraci
150k+

Uživatelů

20+

ideální věk

Vážný vztah

doporučujeme